Szerző Téma: Wirex VISA kártya + Curve kártya  (Megtekintve 7328 alkalommal)

Nem elérhető Sparks

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Wirex VISA kártya + Curve kártya
« Válasz #40 Dátum: március 03, 2019, 09:54:21 am »
Viszont rájöttem hogy a Curve appban a HSBC kártya HUF-ra van állítva, lehet hogy GBP-re állítva a HSBC font felvétnek látta volna, nem HUFnak.
Majd kiderül.

Ha az egy GBP-s kártya és a Curve appban HUF-ra volt állítva, akkor persze, hogy lesz váltási költség. Ha GBP-re állítod, akkor a Curve fog fee mentesen váltani.

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #41 Dátum: március 06, 2019, 08:04:09 am »
A Transferwise és Revolut kombó: https://www.youtube.com/watch?v=V_CjolWjKFM&t=0s
C:\> del c:\command.com

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #42 Dátum: március 06, 2019, 09:26:20 am »
Aki tud kérem segítsen!
Revolut -nál nem tudok kártyát rendelni. A KYC sikeresen megtörtént. A számlámon jelenleg 0 EUR van.
A kártya rendelés résznél ebbe az üzenetbe futok többszöri próbálkozás után is:

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #43 Dátum: március 06, 2019, 01:54:02 pm »
Aki tud kérem segítsen!
Revolut -nál nem tudok kártyát rendelni. A KYC sikeresen megtörtént. A számlámon jelenleg 0 EUR van.
A kártya rendelés résznél ebbe az üzenetbe futok többszöri próbálkozás után is:
Közben beszéltem a supportal. Elmondták, hogy az android rendszerem Kitkat, amit nem támogat az ő alkalmazásuk. Erre mondtam ,hogy a legfrissebb alkalmazás amit le lehet tölteni, ott a támogatott rendszerek között van a Kitkat, mi sem bizonyítja mindezt, hogy fel tudtam telepíteni az alkalmazást épp arról a rendszerről beszélek és tudtam feltölteni pénzt is. Erre mondja, hogy az egyetlen megoldás, hogy kártyához jussak az, hogy telefont cserélek.
Mondtam ez nem fog menni most. Majd felajánlotta, hogy akkor manuálisan adjam meg a címet ahova kiküldik a kártyát. Írta ,hogy lesz díja kb 6 EUR, azt hittem ,hogy az első kártya ingyenes,de lehet hogy a kártyára értik a küldés díjra nem. Tehát megoldódott. Ha esetleg valaki ebbe a hibába belefutna...

Nem elérhető DonaldDump

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #44 Dátum: március 07, 2019, 08:32:48 am »

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #45 Dátum: március 13, 2019, 07:50:16 am »
Kinek milyen Revolut kártyát küldtek? Mastercard vagy Visa? Nekem megérkezett 1 hét alatt kézhez és Mastercard-os.

Nem elérhető Sparks

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #46 Dátum: március 13, 2019, 09:58:26 am »
Kinek milyen Revolut kártyát küldtek? Mastercard vagy Visa? Nekem megérkezett 1 hét alatt kézhez és Mastercard-os.

Nekem májusban lesz 2 éve és Mastercard. Bár ez kicsit off itt, de elfér :)
Sőt az egyik virtuális MC-t használom az Google Pay-hez, simán működik. Igaz apk-t kellett telepíteni, mert kis hazánkban nem elérhető máshogy a GP.
Bár erre azt mondják, hogy szerencse kérdése, hogy melyik Revolut MC kártyát fogadja el a GP és melyiket nem. Nekem szerencsém lehetett, mert müxik.  8)
« Utoljára szerkesztve: március 13, 2019, 10:27:17 am írta Sparks »

Nem elérhető dergsa12

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
    • FreeIPTVLinks
« Válasz #47 Dátum: május 04, 2019, 06:54:39 pm »
Wirex kártyával kapcsolatban kérdezném,hogy lehet társkártyát rendelni hozzá?
JSE:Katt
FreeIPTV:Katt
CMG:Katt

Nem elérhető blck

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #48 Dátum: május 04, 2019, 07:19:28 pm »
Wirex kártyával kapcsolatban kérdezném,hogy lehet társkártyát rendelni hozzá?

nem, de ha van EUR-s kartyad meg tudsz melle kerni egy USD-s es GPB-s kartyat is elvileg.

ha meg azokat Curve el hasznalod akkor akar meg jo is lehet.

Nem elérhető Morty

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #49 Dátum: június 16, 2019, 06:47:52 am »
Csak egy kérdés... lehet hogy hülye kérdés... de most a wirex úgy működik mint az advanced cash? Mert korábban nem így volt az tuti...

EUR számláról rá kell tölteni a kártyára a zsét majd csak utána tudod levenni?

Nem elérhető bazsy

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #50 Dátum: június 16, 2019, 08:53:27 am »
Csak egy kérdés... lehet hogy hülye kérdés... de most a wirex úgy működik mint az advanced cash? Mert korábban nem így volt az tuti...

Igen ahogy mondod,eur->kártya fee nincs

Nem elérhető Morty

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #51 Dátum: június 16, 2019, 10:10:33 am »

Igen ahogy mondod,eur->kártya fee nincs

És továbbra is max 50k az atm limit?

Nem elérhető Morty

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #52 Dátum: június 20, 2019, 07:20:09 pm »
Lehet egy kérdéssel több?

1. Wirex kártyát netes vásárlásra használta-e már valaki?
2. Wirex kártya vagy Paypal-os vásárlás? (Paypalit elméletileg a nav bácsi nézi)
3. Esetleg minden nap vegyek le 250$/250€-nak megfelelő kp-t és majd kp-vel vásároljam meg azt amit kinéztem?

Vagy van-e más ötlet ki hogy jut hozzá a zséhez...?

Nem elérhető snokris

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #53 Dátum: július 22, 2019, 10:34:59 am »
Sziasztok,

Itt mindenkinek sikerült a Curve alá betenni a WIREX kártyáját? Nekem USD-s WIREX Visa kártyám van, és nem eszi meg a Curve :(
Bőbeszédűen annyit mond, hogy "Error - Something went wrong, please try again."

Nem elérhető Sparks

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #54 Dátum: július 24, 2019, 11:09:42 am »
Sziasztok,

Itt mindenkinek sikerült a Curve alá betenni a WIREX kártyáját? Nekem USD-s WIREX Visa kártyám van, és nem eszi meg a Curve :(

Próbáld meg a pénznemet másra állítani Curve-ben. Nekem mondjuk csak EUR van Wirexből, de az simán működik Curve alatt.

Nem elérhető blck

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #55 Dátum: július 27, 2019, 06:34:29 pm »
Sziasztok,

Új EUR kártyával ismerősnek nem működik Curve el, nekem még a régi dombor nyomott Wirex kártyám van és azzal működik Curve.

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #56 Dátum: július 28, 2019, 06:40:27 pm »
Sziasztok,

Új EUR kártyával ismerősnek nem működik Curve el, nekem még a régi dombor nyomott Wirex kártyám van és azzal működik Curve.
Ez ám az élet, működik pár hónapot. Kíváncsi vagyok a régi kártyák meddig fognak működni, de sejtem ugyanaz lesz mint múltkor volt. Nem marad majd más , hogy banki átutalással mindennek jókora nyoma legyen. Amit majd egy szép napon kamatostul megfizet az ember. Volt már vagy 6 féle kártyám , mindre fizettem a költségeket a kártyadíjat ,de fél évnél semelyik sem bírta tovább. Se a kártya díját se a kiesett szolgáltatás díját soha egyik sem térítette meg.
Tudtok valami olyan átjárót ami exchange-től kártyás kifizetéssel juttatja el fiat-ba a kriptot?
Vagy olyant Coinbase kivételével, amivel pl Curve,Transferwise,Revolut-ra kiutalja?
Vagy Skrill-en működik e a kripto vásárlás amit el is lehet költeni fiat-ba?
Aki tud valamit kérem ossza meg.Köszönöm!

Nem elérhető blck

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #57 Dátum: július 31, 2019, 06:48:30 pm »
Sziasztok,

Ez ám az élet, működik pár hónapot. Kíváncsi vagyok a régi kártyák meddig fognak működni, de sejtem ugyanaz lesz mint múltkor volt. Nem marad majd más , hogy banki átutalással mindennek jókora nyoma legyen. Amit majd egy szép napon kamatostul megfizet az ember. Volt már vagy 6 féle kártyám , mindre fizettem a költségeket a kártyadíjat ,de fél évnél semelyik sem bírta tovább. Se a kártya díját se a kiesett szolgáltatás díját soha egyik sem térítette meg.
Tudtok valami olyan átjárót ami exchange-től kártyás kifizetéssel juttatja el fiat-ba a kriptot?
Vagy olyant Coinbase kivételével, amivel pl Curve,Transferwise,Revolut-ra kiutalja?

:)
Nekem az epayments-es kártyám 2 éve működik, de mar uj regisztraltaknak nem lehet cryptoval egyutt hasznalni a mastercardot (szerencsem hogy regen rendeltem)
Bitppandan eladod a cryptot es bitpandarol attudod kuldeni skrillre igy el lehet kolteni a mastercard al.

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #58 Dátum: július 31, 2019, 07:50:39 pm »
Sziasztok,

:)
Nekem az epayments-es kártyám 2 éve működik, de mar uj regisztraltaknak nem lehet cryptoval egyutt hasznalni a mastercardot (szerencsem hogy regen rendeltem)
Bitppandan eladod a cryptot es bitpandarol attudod kuldeni skrillre igy el lehet kolteni a mastercard al.
Köszi!