Szerző Téma: ePayments Prepaid Mastercard!  (Megtekintve 8734 alkalommal)

Nem elérhető lory87k

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
ePayments Prepaid Mastercard!
« Dátum: február 20, 2018, 08:33:59 pm »
UPDATE- Egy idelye nemlehet Debit Kártyát rendelni toluk sajnos!

Sziasztok, ma használtam ATM-ben és Mukodik :)

Az ePayment számlára kuldeni lehet BTC,BCC,BTG,ETH,LTC -amit az oldalukon átváltasz USD vagy EURO ba és azt tudod kivenni a Prepaid mastercarddal!

A Kártya 5.95 USD+Afa, amit 8 napja rendeltem meg és ma érkezett meg Free Shippingel

Pénzfelvétel ATM bol 2.6 USD + 2.6% exchange rate volt, az eddigi legolcsobb amit használtam!

https://www.epacash.com/dw0i8oemoi (ePayment affiliát Link Ha ezen keresztul regisztrálsz azt megkoszonném! Segitsuk egymást!. Koszi )

https://www.epacash.com/dw0i8oemoi

Azonosítanod kell magad Email,Telefon,személy,lakcim, kb 5-6 nap volt az azonositás.

A számla havidíjas , de ha 300Usd felett használod a kártyát akkor a kovetkezo honap havidija ingyenes!

« Utoljára szerkesztve: július 31, 2018, 05:53:15 pm írta lory87k »

Nem elérhető husosfagyi

• Kisokos
    • Profil megtekintése
Re:ePayments Prepaid Mastercard! Mukodik!
« Válasz #1 Dátum: február 20, 2018, 08:44:53 pm »
En tegnap hallottam rola havertol, aki a facen olvasgatott rola. Allitolag azert muxik a mastercard kartya, mert nem a wavecrest a kartya kibocsatoja, hanem maga az epayments. En is most terveztem a kiprobalast, de ugy latom megeloztel. Most mar tuti ramegyek. Koszi az infot.

Nem elérhető Franky2Ster

• Nagyokos
  • Bitcoin hajhász
    • Profil megtekintése
    • Cryptopiac
« Válasz #2 Dátum: február 20, 2018, 08:52:04 pm »
Ezt jó tudni de egyenlőre én még várok.
BTC: 1JQofWJoB6RjDrowZ5WJLNHTUoa4GejB7o
ETH: 0xA3016e9c783485131A40643B26953BAc7b986528

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: február 21, 2018, 08:24:30 am »
A havidíj 2.5 Eur?
C:\> del c:\command.com

Nem elérhető lory87k

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: február 21, 2018, 07:22:52 pm »
A havidíj 2.5 Eur?

Abban az esetben ha a prepaid kártyájukkal 300 euro ossz használat alatt vagy egy honap alatt akkor igen, deha 300 euronál tobbet veszel ki egy honapban akkor a kovetkezo honap ingyenes , és igytovább!

Nem elérhető lory87k

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: február 22, 2018, 05:01:44 pm »
Ma ez a hir fogadott mikor bejelentkezdtem, remélem nem halt meg ez az oldal is (Dear customers, kindly be informed that cryptocurrency transfers are temporarily unavailable. Will keep you updated via online notifications. Please accept our apologies for inconvenience caused.)

Nem elérhető Harvey

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: február 23, 2018, 09:25:24 am »
Ma ez a hir fogadott mikor bejelentkezdtem, remélem nem halt meg ez az oldal is (Dear customers, kindly be informed that cryptocurrency transfers are temporarily unavailable. Will keep you updated via online notifications. Please accept our apologies for inconvenience caused.)

Megerősíthetem, nem lehet kryptót küldeni az ePayments-re!
Ezenfelül nem fogad exchange-ről EUR, USD-t. Ha odautalod a visszaküldésért levon 30EUR kezelési költséget!
« Utoljára szerkesztve: február 23, 2018, 09:33:21 am írta Harvey »

Nem elérhető Laca012

• Nagyokos
  • Digital
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: február 23, 2018, 01:32:25 pm »

Megerősíthetem, nem lehet kryptót küldeni az ePayments-re!
Ezenfelül nem fogad exchange-ről EUR, USD-t. Ha odautalod a visszaküldésért levon 30EUR kezelési költséget!

Akkor ez is hosszu eletu volt.. :(
Nem tudom hogyan tudnam jo kondiciokkal kivenni biztonsagosan a penzemet vegre.. Honapok ota csak szivunk..  >:( :'(

Nem elérhető bgerely

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: február 23, 2018, 06:54:44 pm »
Esetleg azt lehet még, hogy a cryptót nem egy exchange-en adod el, hanem Localbitcoins.com, Bisq, vagy fórumos hirdetés útján. Az átutaláshoz meg az ePaymentstől kapott adatokat adod meg (ha egyáltalán kapsz saját IBAN meg bic számot, de más EMI-vel pl Revoluttal működik a dolog.)

Nem elérhető vrm42

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: február 25, 2018, 01:07:14 pm »
A Skrill és a Neteller ad műlödő Mastercard kártyát, csak nem szabad crypto-t váltatni velük, ahogy a ToS-ban is szerepel.
Kell egy váltó, ahonnan át lehet küldeni Euro-t. Ilyenek pl. a Bitpanda és a Spectrocoin. Mindenhova kell verifikálás. Bitpandán pár perc, ha tudsz angolul,
mert videós élő chat-en kérdezgetnek. Neteller is pár perc volt, de lehet, hogy csak azért, mert olyan harmadik fél végzi ezt, akik már korábban más szolgáltatás miatt azonosították az okmányaimat.

Nem elérhető Otti

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: február 25, 2018, 05:12:31 pm »
újra küldhető crypto a számlára.

Nem elérhető lory87k

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: február 25, 2018, 05:50:08 pm »
Huhh egy kicsitt ez megnyugtatott :D Update: Сryptocurrency transfers
Dear Customers! Operations with cryptocurrency are resumed. All payments are processed in a normal mode.
királyság muxik a cucc :)

Nem elérhető lory87k

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: február 25, 2018, 05:53:59 pm »
A Skrill és a Neteller ad műlödő Mastercard kártyát, csak nem szabad crypto-t váltatni velük, ahogy a ToS-ban is szerepel.
Kell egy váltó, ahonnan át lehet küldeni Euro-t. Ilyenek pl. a Bitpanda és a Spectrocoin. Mindenhova kell verifikálás. Bitpandán pár perc, ha tudsz angolul,
mert videós élő chat-en kérdezgetnek. Neteller is pár perc volt, de lehet, hogy csak azért, mert olyan harmadik fél végzi ezt, akik már korábban más szolgáltatás miatt azonosították az okmányaimat.
Skrill kártyának sokkal nagyobb a fee-je (duplája!!!!) mint az ePaymentsnek
Nekem 8 éve van Skrillkártyám még 2010 ben kaptam Pokerpénzeket szedtem ki vele :D

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #13 Dátum: február 26, 2018, 08:09:14 am »
Nekem 8 éve van Skrillkártyám még 2010 ben kaptam Pokerpénzeket szedtem ki vele :D
Szia!
Az érdekelne, hogy az epayment , milyen árfolyamon váltja a crypto-t?Úgy értem, hogy a Poloniexen az X értékü BTC  az Epayment oldalán a váltás pillanatban mennyit ért  kb. hány % volt az eltérés?Valamint ha már vásároltál online vagy POS terminálon, akkor ott is van exchange fee?Valamint vajon milyen árfolyamon váltja a kártya pl az EUR-t át a vásárláskor az árú pénznemébe?Köszi
C:\> del c:\command.com

Nem elérhető lory87k

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: február 26, 2018, 06:03:06 pm »
Szia!
Az érdekelne, hogy az epayment , milyen árfolyamon váltja a crypto-t?Úgy értem, hogy a Poloniexen az X értékü BTC  az Epayment oldalán a váltás pillanatban mennyit ért  kb. hány % volt az eltérés?Valamint ha már vásároltál online vagy POS terminálon, akkor ott is van exchange fee?Valamint vajon milyen árfolyamon váltja a kártya pl az EUR-t át a vásárláskor az árú pénznemébe?Köszi
Szerintem mindig minden Prepaid kártyánál van Exchange fee-je! Skrillnél 4%... ePaymentsnél 2.60%
az ATM bol mikor kivettem a pénzt , abban a pillanatban megnéztem a googleban talált váltók árfolyamát , és osszehasonlitva még 1% eltérés sem volt!
BTC-t én nemkuldenék rá! LTc , BTG tranzakcios díj sokkal olcsobb!
« Utoljára szerkesztve: február 26, 2018, 06:09:26 pm írta lory87k »

Nem elérhető vrm42

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #15 Dátum: február 26, 2018, 06:33:53 pm »
Rendeltem egy ilyet is. 3-6 hét, mire megjön. A Neteller 2-5 napot ír. A Skrill a 8. napon jött.
A Netelleren van virtuális kártya is, az pozitív.
De jó lenne, ha ezek tovább bírnák, mint az Uquid, Xapo, Spectrocoin, Uphold...

Nem elérhető vrm42

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: március 09, 2018, 11:23:05 am »
Na már meg is jött. Ellentétben a Skrill és a Neteller szolgáltatókkal, ez engedi a MC kártyával levenni a feltöltött BTC-t.

Nem elérhető ManoLaby

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: március 14, 2018, 01:39:11 pm »
hogy küldesz ra BTC t ????? amig kartyad sincs ?
nem talalok wallet cimet,,,,,

Nem elérhető husosfagyi

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: március 14, 2018, 02:30:13 pm »
Ahhoz csak verifikacio kell. En Eth-t kuldtem ra es abbol rendeltem meg a kartyat.

Nem elérhető Dolce

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: március 14, 2018, 02:49:44 pm »
végre valami