Minden ami kriptopénz > Gépház

CHAT kezdő vs haladó- veterán Közvélemény kutatás!

(1/12) > >>

kasima:
Sziasztok!

Sokak és Vegán kérésére készítem ezt a topikot!

Lehet szavazni kérjük az ötleteket és érhető a felháborodás is a kezdők haladók feléről is!

Az én kérvényezésem az volt h legyen a 25 post  a zöldfülünek h tudjon chatelni.
A direkt spam kérdések válaszok törölve lesznek és bann járhat érte pár napig!

A haladók veteránok meg akik fenn voltak de még nincs 25 post legyen 3 hónapja tag.

Még annyi h a chatet olvasshatsa mindenki aki nem tud hozzá szólni az is... persze ha csak érvénybe lép!

Esetleg ha jönne egy újonc de nagyon sok tudással akkor neki legyen egy összevissza nehezebb kérdőív értem ezt azon h ne mindig ugyan azok a kérdések  és ha sikeres akkor a rangja feljebb ugrik...

Veszekedést nem szeretnék Vegán is szeretne mindenkinek jót meg én is még ha néha nyers is vagyok mert védem magam meg az elképzeléseimet...

De tényleg néha olyan kérdések jönnek ami tényleg nagyon alap..

Az pedig tény hogy mi sem tudunk mindent és minden nap tanulunk újat haladók is veteránok is! :)

Segítsük egymást nem lehet minden mindig tökéletes... mindenkinek lehetnek jobb rosszabb napjai...

-------------------------------
Admin edit alább, video link.

Itt a mai lájv linkje ahol ez volt a fő téma:
https://www.youtube.com/watch?v=WJg1p0njxrI

willow:
B.. meg. Te is voltál kezdő.  :'(

Coinmuki:
a 25 post megvan hamar, 3 hónap rendben...inkább valamiféle reg elötti kérdéssor, 10-20 alap kérdéssel, addig olvassa a fórumot google a barátja, informálodjon

kasima:

--- Idézetet írta: willow - január 10, 2018, 06:06:51 pm ---B.. meg. Te is voltál kezdő.  :'(

--- Idézet vége ---

Te miért sírsz? mikor nagyokos a rangod ! :D

kasima:

--- Idézetet írta: Coinmuki - január 10, 2018, 06:07:55 pm ---a 25 post megvan hamar, 3 hónap rendben...inkább valamiféle reg elötti kérdéssor, 10-20 alap kérdéssel, addig olvassa a fórumot google a barátja, informálodjon

--- Idézet vége ---

Igen ezt is ajánlottam. :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése