Minden ami kriptopénz > Kriptopénz Bányászás

Szeretet bányászás

(1/7) > >>

Székely Vegán:
Egyik kedves fórum társunk (reysys) dobta fel a nagyon jó ötletet hogy szervezzünk segítő bányászást rászoruló magyar testvéreink számára.

Jöhetnek az ötletek mert még nincsenek a részletek kidolgozva, de szerintem kb. így működne:

1. Javasolunk olyan magyar személyeket (vagy szervezeteket) akik segítségre szorulnak. Persze ők is jelentkezetnek ha értesülnek erről a lehetőségről. Olyan személyek és szervezetek jöhetnek szóba akiknél biztosra lehet tudni hogy rászorulnak, tehát nem elég csak egy emailt küldeni hogy "én rászorulok".

2. Közösségi szavazással kiválasztunk 2-3 személyt és/vagy szervezetet. Vagy mindenki annak bányászik akinek szeretne, de ez szerintem túlságosan elaprózná a bevételt.

3. Az illető személyek létrehoznak ETH és ZEC pénztárcákat pl. a www.kraken.com -on.

4. Megbeszélünk egy napot amikor minden adakozni kívánó bányász átirányítja a bányagépét arra a tárcára. Néhány órára, vagy 1-2 napra, ki ahogy szeretné. Ezt meg is ismételhetnénk pl. havi vagy 3 havi rendszerességgel, mindig valaki máson segítve.

5. Miután a pool átutalta a kripto valutát a segített személynek, ő SEPA utalással átküldheti a bankszámlájára.

Merderion:
Kórházak amik szerintem szóba jöhetnének. Csak ilyen egyházi cuccosok ne legyenek mert megborulok c:
Bár nem tudom kivel kellene felvenni ott a kapcsolatot, mondjuk egy ilyen "akció" lehet  kapna egy kis média szerepet, ami még többeket ösztönözne erre.

Franky2Ster:
A rákos gyerekekért alapítványnak én is szívesen bányásznák mert azt ha az ember gyereke rákos azt az érzést elmondani nem lehet.Azt csak az tudja aki átélte.Itt a családba egy 6 éves kislány hyógyúlt ki a leukémiából.

carobi:
Tetszik az ötlet, támogatom, de valaki nézzen utána a jogi oldalának, mielőtt belevágunk.
Nehogy pénzmosásnak vagy valami adó kibúvónak vegyék a jó szándékot.
Egy kérdés, egy cégnek crypto számlája lehet-e amire adományokat fogadhat, magyarországon ?

Turcy086:
Nagyon jó kezdeményezés!
Én két hete gondoltam ilyesmire amikor a hármas ikrek születése volt: http://hvg.hu/itthon/20171219_Emberi_mulasztas_harmas_ikrek_edesanya_halal_tragedia

Csak ugye kérdés, hogy pl. elöbb említett rákos gyerekekért alapítványnak ezt hogyan terjesztenénk elő?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése