Minden ami kriptopénz > Pénzügyek - Tőzsdézés, pénzváltás, adózás

Befektetés Bitcoinba 4.08% hozam!

(1/7) > >>

kasima:
Sziasztok!

Reg:
https://www.freebitco.in

Ingyen btc pörgetés óránként +2 lotto ticket.

Szerencsejáték Dice nevű jól ismert játékkal. Payoutot át kell állítani 3 ra de legalább 2 nél többre különben ugyan azt nyeritek vissza amennyit felraktatok.

Lottósorsolás tickettel.

A legutolsó ami sztem a leglényegesebb az egészben 30 ezer satosi  után 4.08% kamatra le lehet kötni!
Befizetni is tudsz szval úgy is tudsz befektetni ha befizetsz btcbe.

Van rajta váltó át tudod váltani BCC be.

A profil alatt tudsz BTC címet állítani.

Minden vasárnap INGYEN utal 30ezer satosi után! <--- ez változott 3000 sat lett a fee.... :/

Regisztráció:
Win Free Bitcoins every hour! - Ingyen Bitcoin óránként!
A link reffes mindenki maga dönti el h bent hagyja és támogat engem ezzel vagy kiveszi igaz károtok nem lesz belőle..
Nem célom senkit se csapdába se mínuszba csalni  önálló döntést innentől ti hozzátok hogy kipróbáljátok vagy sem! :)
Remélem nem hagytam ki semmit.

UP

Minden héten megy visszaosztás 500 Satoshi / összref de csak az fogja megkapni aki Aktív volt azon hét / minden napján, mivel aktivitás szerint osztja szét.

kasima:
Ma jó napom volt azt hiszem :D
Ilyen ez a szerencse  ;D ;D  ::)
Bárcsak ilyen lenne minden nap :D

Newtnt:
LoL, gratulálok. Nekem eddig a legnagyobb az a 2. legkisebb volt :(

kasima:

--- Idézetet írta: Newtnt - szeptember 30, 2017, 11:29:16 pm ---LoL, gratulálok. Nekem eddig a legnagyobb az a 2. legkisebb volt :(

--- Idézet vége ---

Nem kell feladni :D nekem is kicsiket dobál óránként de néha szerencséje van az embernek :D
Meg én folyamat pörgetek is elég sokat használom.

Franky2Ster:
Nem rossz el lehet vele szórakozni.  :)
Meg az jó benne ,hogy óránként ingyen tudsz pörgetni. Hátha szerencsés leszek!  ;)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése