Minden ami kriptopénz > Off topic

Alza.hu vasarlas

(1/3) > >>

Szori:
Sziasztok!

Valaki vasarolt mar az alzarol ? Erdekelne hogy mukodik ez az afa nelkuli vasarnak ? Ki veheti ezt igenybe ? Maganszemely is ? Nagyon szepen koszonom a valaszokat ! Szeretnek vennei 6db 570es kartyat es egesz barati (90eft)-os aron van. A valaszokat elore is koszonom, es elnezest hogy uj temat nyitottam ezert ! :)

Istvan

CryptoP:

--- Idézetet írta: Szori - szeptember 20, 2017, 03:45:29 pm ---Sziasztok!

Valaki vasarolt mar az alzarol ? Erdekelne hogy mukodik ez az afa nelkuli vasarnak ? Ki veheti ezt igenybe ? Maganszemely is ? Nagyon szepen koszonom a valaszokat ! Szeretnek vennei 6db 570es kartyat es egesz barati (90eft)-os aron van. A valaszokat elore is koszonom, es elnezest hogy uj temat nyitottam ezert ! :)

Istvan

--- Idézet vége ---

Szia István!

Az Alzánál, ahogy mindenhol máshol csak úgy tudod megúszni az ÁFÁ-t, ha van egy céged, akinek van felesleges áfatartaléka és ennek a cégnek a nevére veheted meg az általad kívánt alkatrészeket.

(Lehet, hogy rosszul tudom, 3-4 hete még volt az Alzánál mennyiség limit a videókártyákra, mindenki csak 1 db-ot tudott venni. Nem tudom, hogy tart-e ez még.)

Szori:

--- Idézetet írta: CryptoP - szeptember 20, 2017, 04:47:06 pm ---

Istvan

--- Idézet vége ---

Szia István!

Az Alzánál, ahogy mindenhol máshol csak úgy tudod megúszni az ÁFÁ-t, ha van egy céged, akinek van felesleges áfatartaléka és ennek a cégnek a nevére veheted meg az általad kívánt alkatrészeket.

(Lehet, hogy rosszul tudom, 3-4 hete még volt az Alzánál mennyiség limit a videókártyákra, mindenki csak 1 db-ot tudott venni. Nem tudom, hogy tart-e ez még.)

--- Idézet vége ---

Akkor en mint maganszemely, feleslegesen is nezem az afa nelkuli arakat ! :) Nagyon szepen koszonom a segitsegedet!

CryptoP:

--- Idézetet írta: Szori - szeptember 20, 2017, 05:08:36 pm ---
--- Idézetet írta: CryptoP - szeptember 20, 2017, 04:47:06 pm ---

Istvan

--- Idézet vége ---

Szia István!

--- Idézet vége ---

Akkor en mint maganszemely, feleslegesen is nezem az afa nelkuli arakat ! :) Nagyon szepen koszonom a segitsegedet!

--- Idézet vége ---

Nagyon szívesen! :)

Szori:
Nem ide valo de rx 480-as kartya sapphinre nitro+ 80ert 2 ev garival megeri ?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése