Szerző Téma: Kenwood házimozi erősítő  (Megtekintve 1379 alkalommal)

Nem elérhető Karcsi papa

• Moderátor
  • Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
Kenwood házimozi erősítő
« Dátum: május 13, 2017, 10:28:10 am »
Kenwood KRF V5090D-S
Van egy problémám méghozzá hogy a távirányító megadta magát. Tudom venni kellene másikat viszont ez a távirányító pont a kevés használat miatt ment tönkre. Van egy funkció a mély hang kiemelés (loudness) ami csak a távirányítóval kapcsolható "papír szerint" de Google se találtam infót hogy lehetne ezt távirányító nélkül aktiválni. Mikor még működött távirányítóval ki-be kapcsoláskor az erősítőből kapcsoló kattanásra utaló hang hallatszott ebből gondolnák arra hogy manuálisan ez kapcsolható lehetne ha belenéznék a belsejébe? Esetleg valakinek ötlet?
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Nem elérhető erwin.vadasz

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Kenwood házimozi erősítő
« Válasz #1 Dátum: június 16, 2017, 03:13:46 pm »
Kenwood KRF V5090D-S
Van egy problémám méghozzá hogy a távirányító megadta magát. Tudom venni kellene másikat viszont ez a távirányító pont a kevés használat miatt ment tönkre. Van egy funkció a mély hang kiemelés (loudness) ami csak a távirányítóval kapcsolható "papír szerint" de Google se találtam infót hogy lehetne ezt távirányító nélkül aktiválni. Mikor még működött távirányítóval ki-be kapcsoláskor az erősítőből kapcsoló kattanásra utaló hang hallatszott ebből gondolnák arra hogy manuálisan ez kapcsolható lehetne ha belenéznék a belsejébe? Esetleg valakinek ötlet?

Üdv.!

Van egy ismerősöm akinek ez az élete ő úgy oldotta meg ugyan ezt a problémát, szintén kenwood loudness stb...hogy vett egy programozható/tanítható ,távirányítót, nemtudom hogy végül sikerült e neki, ha érdekel utánajárok, csak ugye ehhez kellene egy működő távirányító amivel tudod tanítani!
« Utoljára szerkesztve: június 16, 2017, 03:43:04 pm írta erwin.vadasz »
Ami nem öl meg, az XP-t ad!!!