Minden ami kriptopénz > Gépház

Fórum használata

(1/5) > >>

netezoeger:
Ide jöhetnének  a fórum használatával kapcsolatos javaslatok.
Szerintem az első dolog lenne az előtted levő hozzászólás idézése hogy azt kell-e szerintem értelmetlen. A másik dolog amit észrevettem hogy sokan az idézés közben írják le a válaszukat így olvasáskor nehéz kibogozni hogy mit is akart írni meddig tart az idézés és hol van a saját hozzászólás tehát a [quote*] közé írják [/quote*] * nélkül [/font]

drizzt_do_urden:
Semmi trollkodas! Probaljunk mindenkin segiteni Irjunk civilizaltan! Szeressuk egymast gyerekek!

bacsoka:

--- Idézetet írta: drizzt_do_urden - december 04, 2016, 05:03:21 pm ---Semmi trollkodas! Probaljunk mindenkin segiteni Irjunk civilizaltan! Szeressuk egymast gyerekek!

--- Idézet vége ---
Azt hiszem ez a legjobb legtömörebb szabály!

nati123:
Egyetértek, becsüljük egymás munkáját és egymást! Ha ez így lesz mindenki jól fogja érezni magát a fórumon

roteiro:
Sziasztok!

Valakinek esetleg van valami ötlete arra ,hogy a forum megfelelőképpen jelenjen meg mobil eszközökön?
Sajnos mobilról a desktop nézet jön be ami használható de egyáltalán nem kényelmes ,hogy ide oda kell zoomolgatni stb. Jó lenne ha kicsit egyszerűbbé  lehetne tenni valahogy a fórumozást mobilról. Ti hogy oldjátok meg? :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése