Szerző Téma: Advcash mastercard, alacsony fee  (Megtekintve 43067 alkalommal)

Nem elérhető dpeter

• Kisokos
  • Crypto őslakos/nomád
    • Profil megtekintése
Re:Advcash mastercard, alacsony fee
« Válasz #80 Dátum: május 28, 2017, 12:02:11 pm »
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Mi van akkor, ha magyarországon fizetek vele egy boltban?
1) menni fog, attól hogy euró alapú a kártya?
2) milyen EURHUF árfolyamon fogja váltani??

Főleg ez utóbbi érdekelne, mert ha a banki 304 helyett 290, (ami nem kizárt!) akkor az eléggé.. sok. :)

Nekem Uquid van, pont ma néztem az utolsó vásárlásaimat és a középárfolyamhoz nagyon közel váltott, plusz ugye a 3% pénzváltási díj. Gondolom ennél az Advnál is hasonlóan van, mert a kártyakibocsátó végülis ugyanaz. Ja és eddig mindenhol tudtam vele fizetni, ahol elfogadnak Visát.

Én már vásároltam többször vele mo-n, csak megerősíteni tudom, középár + 3%.
Plusz januárban síelés összes utiköltségét ezzel fizettem, kapuknál, benzinkúton, minden rendben volt vele.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Nem elérhető Balvanylajos

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #81 Dátum: május 28, 2017, 03:53:53 pm »
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Főleg ez utóbbi érdekelne, mert ha a banki 304 helyett 290, (ami nem kizárt!) akkor az eléggé.. sok. :)

Nekem Uquid van, pont ma néztem az utolsó vásárlásaimat és a középárfolyamhoz nagyon közel váltott, plusz ugye a 3% pénzváltási díj. Gondolom ennél az Advnál is hasonlóan van, mert a kártyakibocsátó végülis ugyanaz. Ja és eddig mindenhol tudtam vele fizetni, ahol elfogadnak Visát.

Az Uquid számlára BTC-t kell utalni és azt azonnal konvertálja EUR-ra? Azt lehet tudni hogy nagyjából milyen árfolyamon? :)
Bocsánat a kérdések miatt, de szerintem ezek a legfontosabbak.

Nem elérhető sebajtóbiás

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #82 Dátum: május 28, 2017, 04:57:51 pm »

Az Uquid számlára BTC-t kell utalni és azt azonnal konvertálja EUR-ra? Azt lehet tudni hogy nagyjából milyen árfolyamon? :)
Bocsánat a kérdések miatt, de szerintem ezek a legfontosabbak.

Igen, ezek annyira fontos kérdések, hogy legalább 5x ki voltak már itt tárgyalva :D
De mindegy... Szóval megadod hogy mennyi EUR-t töltenél, mondjuk 500, erre ő kiszámolja, mennyi BTC-t kell küldjél. Satoshira pontosan annyit kell küldened és van rá 15 perced. Poloniexről nekem eddig gond nélkül átment.
A BTC/fiat árfolyamot nehéz pontosan meghatározni, mert váltónként eltérő ugye, nem ritka a 100 USD feletti különbség sem. Nemtom az Uquid melyik váltót nézi, én asszem a Krakenhez mértem és kb. 1-2%-al váltotta rosszabbul.

Nem elérhető johnypapa

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #83 Dátum: június 02, 2017, 06:55:52 am »
Most tettem meg az első próba depositot az advcash-re és eléggé lehangol az árfolyam, amiben váltanak.
Deposit 5 eur jelen pillanatban ez 0.002344 BTC - 2445usd/BTC
nomármost a kért deposit az 0.002854 BTC -volt + a poloniex 0.0001 fee-je
-ez akárhogy számolom is 16%-os veszteság az itt leirtak 1,5-2,5%-hoz képest
-magyarán az 5 euró depositolása 1 euróba került.
pl 100 eurónál hogyan alakulnak a számok, tapasztalatok?

Nem elérhető dpeter

• Kisokos
  • Crypto őslakos/nomád
    • Profil megtekintése
« Válasz #84 Dátum: június 02, 2017, 01:25:04 pm »
Én általában BTC-E-n szoktam váltani eur-ra, és azt tolom át advcash-re, mert btc-e code-ra 0% fee van. Így lehet kicsit jobb az egyenlet.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Nem elérhető Melinor

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #85 Dátum: június 02, 2017, 07:51:33 pm »
Sziasztok, segítséget kérnék. Elakadtam az addres verification-nél, már kétszer visszadobták. Ti mit töltöttetek fel? Köszi a segítséget.
,

Uhura

• Vendég
« Válasz #86 Dátum: június 02, 2017, 07:53:59 pm »
Sziasztok, segítséget kérnék. Elakadtam az addres verification-nél, már kétszer visszadobták. Ti mit töltöttetek fel? Köszi a segítséget.
,

Lakcím kártya pld. mindkét oldala scanelve.

Nem elérhető Melinor

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #87 Dátum: június 02, 2017, 08:18:17 pm »
Uhh bakker erre nem is gondoltam, köszi a segítséget!

Nem elérhető sebajtóbiás

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #88 Dátum: június 02, 2017, 09:54:29 pm »
Most tettem meg az első próba depositot az advcash-re és eléggé lehangol az árfolyam, amiben váltanak.
Deposit 5 eur jelen pillanatban ez 0.002344 BTC - 2445usd/BTC
nomármost a kért deposit az 0.002854 BTC -volt + a poloniex 0.0001 fee-je
-ez akárhogy számolom is 16%-os veszteság az itt leirtak 1,5-2,5%-hoz képest
-magyarán az 5 euró depositolása 1 euróba került.
pl 100 eurónál hogyan alakulnak a számok, tapasztalatok?

Deposit, beírod hogy 100 EUR, kiírja az mennyi BTC lesz és már számolhatsz is :)

Nem elérhető Mickey

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #89 Dátum: június 03, 2017, 03:47:21 pm »
Én általában BTC-E-n szoktam váltani eur-ra, és azt tolom át advcash-re, mert btc-e code-ra 0% fee van. Így lehet kicsit jobb az egyenlet.

Nem tudom jól néztem e, de mintha a váltásnak elég rossz az aránya a BTC-E-n
Javíts ki légyszi, ha rosszul látom!

Köszi!

Nem elérhető auratum

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #90 Dátum: június 08, 2017, 05:35:53 pm »
Végig olvastam a topikot, viszont egy elég indiszkrét dolgot kérdeznék. Ha advcashel veszem fel akkor a hárombetűs változó ki is esik a képletből? Van bármi kockázat azon kívül hogy bedől az oldal és bukod a pénzed?

Nem elérhető SF

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #91 Dátum: június 08, 2017, 06:33:12 pm »
Végig olvastam a topikot, viszont egy elég indiszkrét dolgot kérdeznék. Ha advcashel veszem fel akkor a hárombetűs változó ki is esik a képletből? Van bármi kockázat azon kívül hogy bedől az oldal és bukod a pénzed?

Hát nem nagyon van más kockázat...de az oldal nem bukik be szerintem.

Nem elérhető peter1300

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #92 Dátum: június 08, 2017, 07:55:58 pm »
Sziasztok!

Lakcím megerősítéshez elfogadják a lakcím kártyát, vagy csak egy csekket/számlát fogadnak el, ami a lakcímedre szól? :o

Köszi!

Nem elérhető Effect

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #93 Dátum: június 09, 2017, 01:49:48 pm »
Tehát ha igényelek egy cryptopay es kártyát, akkor itt Magyarországon melyik ATM fogadja el?

bazsy

• Vendég
« Válasz #94 Dátum: június 09, 2017, 02:17:31 pm »
Tehát ha igényelek egy cryptopay es kártyát, akkor itt Magyarországon melyik ATM fogadja el?
Amelyiken rajt a Visa logó!

Nem elérhető Effect

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #95 Dátum: június 09, 2017, 06:38:46 pm »
Értem! Köszönöm....

Nem elérhető nagymag

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #96 Dátum: június 11, 2017, 09:01:49 pm »

Hát nem nagyon van más kockázat...de az oldal nem bukik be szerintem.

Nem akarok paranoiásnak tűnni, de létezik egy olyan, hogy "Automatikus Információcsere Egyezmény" (AEOI), ahol a csatlakozott országok megosztják egymással a náluk lévő külföldi állampolgárok pénzügyi és privát (név, cím, stb.) adatait. Az advcash és majdnem az összes "debit card"-os cégnek a Wave Crest szolgáltatja a Maestro/Visa/Master Card/stb. kártyát, ami egy Giblaltári cég. Giblaltár csatlakozott ehhez a programhoz és az egyik advcash képviselő meg is erősítette a bitcointalk-on, hogy a Wave Crest részt vesz az adatszolgáltatási egyezményben (bár még nem tudják, hogy pontosan miként):

Idézet
Do you or your card vendor participate in AEOI (http://www.oecd.org/tax/transparency/automaticexchangeofinformation.htm) and report clients` financial info ?
Idézet
Our card vendor will be participating starting 2017, but so far they don't have any exact information on how it will work in their case.

Nem elérhető gohanssj

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #97 Dátum: június 12, 2017, 05:47:08 pm »
Sziasztok.Valaki leírná nekem hogyan kell coinbase-ről advcash kártyára eurót utalni?

Nem elérhető hupisom1

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #98 Dátum: június 13, 2017, 06:13:07 am »
Kb sehogy szerintem , legalább is ha nem hitelesitetted magad akkor szerintem sehogy , btc -t lehet rá tolni , meg ugye van ott pár opció , btc-e , stb amiről lehet még , de én coinbase -ről nyomom rá a btc -t , lehetőleg minél nagyobb tételben mert akkor közelebb vált a valós árfolyamhoz .

Nem elérhető Mickey

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #99 Dátum: június 13, 2017, 08:06:44 am »
Kb sehogy szerintem , legalább is ha nem hitelesitetted magad akkor szerintem sehogy , btc -t lehet rá tolni , meg ugye van ott pár opció , btc-e , stb amiről lehet még , de én coinbase -ről nyomom rá a btc -t , lehetőleg minél nagyobb tételben mert akkor közelebb vált a valós árfolyamhoz .
Szia! Coinbase-re hogy csinálsz BTC-t?