Szavazás

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Szerző Téma: Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb  (Megtekintve 190158 alkalommal)

Nem elérhető pube111

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
Re:Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb
« Válasz #140 Dátum: február 14, 2017, 09:03:55 am »
+ gondolom ha Poloniexen azt mutatja 1000$ a Bitcoin a vásárlás pillanatában, és fizetsz a kártyával, a BTC-t átváltja 900$ körül (ez kb -10%)+ rájön amit előttem írtatok.
Szerintem ez nem így van, mert a kártyára eleve euroban teszem ki a pénzt. Amikor poloniexről átküldöm a btc-t, akkor az aktuális árfolyamon rögtön átváltja euroba. A kártyával vásárlásnál már mindegy, hogy mennyi a btc árfolyam.

Nem elérhető raffiakötö

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
Re:Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb
« Válasz #141 Dátum: február 14, 2017, 02:18:40 pm »
+ gondolom ha Poloniexen azt mutatja 1000$ a Bitcoin a vásárlás pillanatában, és fizetsz a kártyával, a BTC-t átváltja 900$ körül (ez kb -10%)+ rájön amit előttem írtatok.
Szerintem ez nem így van, mert a kártyára eleve euroban teszem ki a pénzt. Amikor poloniexről átküldöm a btc-t, akkor az aktuális árfolyamon rögtön átváltja euroba. A kártyával vásárlásnál már mindegy, hogy mennyi a btc árfolyam.

Amikor át akarsz vezetni a poloniex-ről az uquidra, az uquid kiírja mennyit kell rátenni. Ahogy néztem aktuális árfolyamon vált. Erre még rámegy a poloniex jutaléka (btc-nél 0,00001-vel kell többet a kivételi összeghez adni), az uquid ugye deposit-ért nem számít fel semmit. Az uquidon meg usd, eur, gbp-ben van a pénzed, annak köze nincs már a btc árfolyamhoz. A kártyára tevésnek van még némi kölsége de az maximalizával van.
Nekem USD kártyám van (már nemtudom, miért usd-t csináltam) és mikor vásároltam vele kb 600 ft-ért próba képpen kb 15 forint volt a plusz költség.

Nem elérhető pube111

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #142 Dátum: február 14, 2017, 02:36:00 pm »

Amikor át akarsz vezetni a poloniex-ről az uquidra, az uquid kiírja mennyit kell rátenni. Ahogy néztem aktuális árfolyamon vált. Erre még rámegy a poloniex jutaléka (btc-nél 0,00001-vel kell többet a kivételi összeghez adni), az uquid ugye deposit-ért nem számít fel semmit. Az uquidon meg usd, eur, gbp-ben van a pénzed, annak köze nincs már a btc árfolyamhoz. A kártyára tevésnek van még némi kölsége de az maximalizával van.
Nekem USD kártyám van (már nemtudom, miért usd-t csináltam) és mikor vásároltam vele kb 600 ft-ért próba képpen kb 15 forint volt a plusz költség.
Így van. Nekem is csak azért van, ha neten akarok visa fizetni. Bankszámlára küldéshez meg kraken.

Nem elérhető Roller

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #143 Dátum: február 14, 2017, 07:57:56 pm »
Amikor a krakenről küldessz ki a számládra, annak mennyi a díja?

Nem elérhető ZserboTe

• Törekvő
  • **
  • Crypto Trader-Miner
    • Profil megtekintése
    • www.zserbote.hu
« Válasz #144 Dátum: február 14, 2017, 08:16:31 pm »

sepa utalással 0,15 euro cent kb. aztán a bank megsarcol kb 600FT-al+ba

Nem elérhető Roller

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #145 Dátum: február 14, 2017, 08:22:40 pm »

sepa utalással 0,15 euro cent kb. aztán a bank megsarcol kb 600FT-al+ba

Lényegében kb ez akkor ugyanott van, mint az uquid. Ott 700-800 ft-ról beszéltünk.

Nem elérhető Roller

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #146 Dátum: február 15, 2017, 12:52:01 am »
Megéri usdt-be váltani a coinokat és úgy kivenni?

Nem elérhető johnypapa

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #147 Dátum: február 15, 2017, 11:00:27 am »
Sziasztok, egy gyors kerdes, ha a postan tudsz VISA kartyaval fizetni, akkor elvileg a Uquid kartya is VISA, lehet vele fizetni? Probalta mar valaki? Vagy ez teljesen felejtos tema?
Koszi, Udv!

Nem elérhető kidface

• Moderátor
  • Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #148 Dátum: február 15, 2017, 12:08:24 pm »

Az USDT-t nem tudod kivenni, az a Poloniex saját "valutaja" és csak kereskedesre tudod használni!

Nem elérhető kidface

• Moderátor
  • Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #149 Dátum: február 15, 2017, 12:10:32 pm »
Sziasztok, egy gyors kerdes, ha a postan tudsz VISA kartyaval fizetni, akkor elvileg a Uquid kartya is VISA, lehet vele fizetni? Probalta mar valaki? Vagy ez teljesen felejtos tema?
Koszi, Udv!
Ahol elfogadjak a VISA kártyát ott tudsz vele fizetni!

Nem elérhető andysk

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #150 Dátum: február 15, 2017, 12:15:09 pm »

Az USDT-t nem tudod kivenni, az a Poloniex saját "valutaja" és csak kereskedesre tudod használni!
Ja pontosan. Én is csak ideiglenesen váltom oda hogy aztán később valamilyen coint vegyek rajta. De úgy látom usdt-t lehet már küldözgetni is. Biztosan több platform támogatja mert ezt irja a poloniex:
IMPORTANT: Do not send Tether USD anywhere unless you are certain the destination supports Omni transactions. If it does not, you could permanently lose access to your coins.

Csak nehogy ez legyen a kriptovaluta veszte hogy már dolcsit is lehet könnyen össz-vissz küldözgetni olcsón és percek alatt.....

Nem elérhető Retek

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #151 Dátum: február 15, 2017, 03:33:04 pm »
Sziasztok!
Megérkezett az UQUID kártyám. Tudnátok abban segíteni hogy hogyan kell aktiválni a kártyát!

Nem elérhető pube111

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #152 Dátum: február 15, 2017, 05:10:54 pm »
Sziasztok!
Megérkezett az UQUID kártyám. Tudnátok abban segíteni hogy hogyan kell aktiválni a kártyát!
Van a levélben egy webcím, meg egy telefonszám. A weben egyszerűbb. Meg kell adni a kártyaszámot, a születési dátumodat. Ezután megadja az atm pin kódot. Utána az uquid-n aktiválni kell a pin kódoddal. De ez nem a kártya pin kódja, hanem a regisztrációkor kapott aktiváló mailben lévő 6 jegyű pin. Ennyi.

Nem elérhető Retek

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #153 Dátum: február 15, 2017, 09:06:36 pm »
Köszi a segítséget! Sikerült minden ok!  :)

Nem elérhető Retek

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #154 Dátum: február 21, 2017, 06:33:52 pm »
Egy kis segítséget kérnék!
Nanopoolon bányászok pascalt a poloniexre. A nanopoolról már három kifizetés nem érkezett meg a ploniexre. Mit lehet ilyenkor tenni? Az eddigi kifizetések kb 5 perc átfutással megérkeztek, most meg fél nap telt el és semmi.

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #155 Dátum: február 21, 2017, 06:43:41 pm »
Nanopoolon bányászok pascalt a poloniexre. A nanopoolról már három kifizetés nem érkezett meg a ploniexre. Mit lehet ilyenkor tenni? Az eddigi kifizetések kb 5 perc átfutással megérkeztek, most meg fél nap telt el és semmi.
Nálam ugyanez a helyzet!En varok, ha nalad is ez van.
C:\> del c:\command.com

Nem elérhető Retek

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #156 Dátum: február 21, 2017, 06:49:33 pm »
Hát akkor várjunk! :)

Nem elérhető bacsoka

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #157 Dátum: február 21, 2017, 09:42:10 pm »
Úgy néz ki, hogy a poloniex szünetelteti egy kicsit a kereskedést, de nem hiszem hogy leállnak vele, mert jó volt a volumene.

Nem elérhető sebajtóbiás

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #158 Dátum: február 21, 2017, 10:27:19 pm »
Temporary disabled - volt, de már újra működik. Közben kb. 30%-ot ugrott az ára. Hát nemtom kicsit gyanús mit műveltek a háttérben.

Nem elérhető Retek

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #159 Dátum: február 21, 2017, 10:57:56 pm »
Nálam ugyanez a helyzet!En varok, ha nalad is ez van.
2 kifizetés megjött 1 nem!