Szavazás

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Szerző Téma: Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb  (Megtekintve 182347 alkalommal)

Nem elérhető miklos1296

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
Sziasztok!!
Ezt a topikot azért nyitottam mert erről nem volt még normális téma, ugy gondolom hogy ha ez külön lenne akkor jobban áttekinthető, a kezdők számára is, Ha rosszul gondolom akkor nyugodtan töröljétek.
Arról lenne itt szó hogy megbeszéljük ezeket a poloniex és coinbase közötti kapcsolatot meg a coinbase és a debit cartya közötti kapcsolatot mert nekem sem világos teljesen minden. És ha az adózást is belekeverjük akkor nagyon nehéz kijönni a  dolgokból én úgy gondolom.
Az első kérdésem az lenne hogy:
-Coinbase-röl hogy lehet rendes pl OTP s kártyára pénz kiküldeni egy az egyben?
-Ki milyen debit kártyát használ mert én regiztem az UQUID-re és vettem egy 1dolláros virtual card-ot de semmi nem tudom használni hiába raktam rá pénzt (nekem az is nehézségeket okozott) Pl egy ebay vagy aliexpressen sem fogták el.
-És hogy most nem tudom használni a UQUID s VISA virtuális kártyámat le kellene szedni róla a pénzt és kiküldeni vissza a coinbase-re ha lehetséges.
Meg szeretném próbálni a xapo debit kártyát hogy az működik e esetleg azzal valakinek valami tapasztalata?
Köszönöm hogy végig olvastad :D
« Utoljára szerkesztve: október 03, 2017, 11:00:42 am írta bazsy »

Nem elérhető raffiakötö

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
Re:Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb
« Válasz #1 Dátum: december 03, 2016, 06:24:33 pm »
Sziasztok!!
Ezt a topikot azért nyitottam mert erről nem volt még normális téma, ugy gondolom hogy ha ez külön lenne akkor jobban áttekinthető, a kezdők számára is, Ha rosszul gondolom akkor nyugodtan töröljétek.
Arról lenne itt szó hogy megbeszéljük ezeket a poloniex és coinbase közötti kapcsolatot meg a coinbase és a debit cartya közötti kapcsolatot mert nekem sem világos teljesen minden. És ha az adózást is belekeverjük akkor nagyon nehéz kijönni a  dolgokból én úgy gondolom.
-Ki milyen debit kártyát használ mert én regiztem az UQUID-re és vettem egy 1dolláros virtual card-ot de semmi nem tudom használni hiába raktam rá pénzt (nekem az is nehézségeket okozott) Pl egy ebay vagy aliexpressen sem fogták el.
-És hogy most nem tudom használni a UQUID s VISA virtuális kártyámat le kellene szedni róla a pénzt és kiküldeni vissza a coinbase-re ha lehetséges.
Meg szeretném próbálni a xapo debit kártyát hogy az működik e esetleg azzal valakinek valami tapasztalata?

Arra emlékszel hogy kiírt-e valamit a paypal, miért nem jó neki az a visa számlaszám?
én is uquidon regisztráltam, de kártyát semmilyet sem csináltam, de plastik kártyát akarnék.
Ahogy én számoltam költségbe kb egy árban van az xapo és az uquid.

Nem elérhető bacsoka

• Kisokos
    • Profil megtekintése
Re:Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb
« Válasz #2 Dátum: december 03, 2016, 07:38:27 pm »
Az OTP-s számla teljesen jól működik a Coinbasel. Egy Sepa utalást kell csinálnod Coinbase-re, a settingsbe payment methods, show SEPA information alatt megtalálod az Utazáshoz szükséges adatokat. FIGYELEM! Én 1 Eurót utaltam át, hogy a számlám aktiválódjon. Ez mindössze 2500Ft-ba került. SEPA utalás 2-3 nap míg jelentkezik a Coinbasen. Most már nyugodtan utalhatok az OTP-s számlámra minimum 1945Ft-ért vagy összegről függően a OTP kondíciós lista alapján. Előtte nézzetek utána.

Nem elérhető GepyMiner

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: december 03, 2016, 07:57:18 pm »
Ahogy Bacsoka irta, SEPA utalás kell oda vissza, SZÁMLÁRA, kártyára nem lehet utalni, azzal általában csak fizetni lehet.
HA online banking-ban deviza átutalásnál választható SEPA akkor minden oké, kell egy 1-2 eurós próbautalás coinbase-re a megadott adatokkal és közleménnyel, 2-3 munkanap míg megkapják és megjelenik, utána már mehet a saját számlára az EURÓ lekérése, elvileg 2 euró díjjal, azaz nem érdemes kis adagokban lehívni, bár első alkalommal próbaként, hogy tényleg működik-e, érdemes egy 5 eurónyit (ha forintszámla van megadva akkor automatikusan átváltódik és forintként érkezik meg)

Nem elérhető miklos1296

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: december 04, 2016, 03:53:55 am »
Egy pár darab képpel (akár számokat kitakarva) tudnátok küldeni ehhez egy folyamatot?
Köszönöm!

Nem elérhető miklos1296

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: december 04, 2016, 03:55:08 am »
Az uquid vel hogy lehet azt megoldani hogy visszautalom a dollárt a coinbase re ? valaki csinálta már ?

Nem elérhető dioda

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: december 04, 2016, 04:00:33 am »
Sziasztok!!

Próbálj meg PayPal -ra regelni vele, azzal meg mér tudsz több helyen fizetni.

Nem elérhető miklos1296

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: december 04, 2016, 09:27:36 am »
Nem tudtam paypal al sem összehozni mert ott is hibát irt ki.

Nem elérhető sebajtóbiás

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: december 04, 2016, 09:58:48 am »
A paypales összekötésnek működnie kellene, milyen hibát írt ki?

Nem elérhető boti123

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: december 04, 2016, 08:17:17 pm »
Most tértám át krakenre poloniexről számomra még szokatlan és furcsa a kraken azt jól olvasom/látom hogy van 1 adot összeg amiért át tudom váltani illetve ki tudom rakni tözsdére az összeget mint poloniexen? aki jártas ebben tudna esetleg segiteni?

Nem elérhető Danika

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: december 10, 2016, 11:53:03 pm »
Coinbase-n az SMSazonosítást ti bekapcsolva hagytátok?  Nem kerül az pénzbe??
Egyenlőre még nem láttam, hogy bármit is levontak volna, de ki tudja..

Nem elérhető Roller

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: december 11, 2016, 04:54:57 pm »
Coinbase-n az SMSazonosítást ti bekapcsolva hagytátok?  Nem kerül az pénzbe??
Egyenlőre még nem láttam, hogy bármit is levontak volna, de ki tudja..

Nem pénzes az sms

Nem elérhető noel89

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12 Dátum: december 12, 2016, 05:02:25 pm »
Valaki tudja esetleg hogy a Poloniex miért tiltotta le az ip Címemet ? Csak mobilnetről tudok belépni az itthoni hálozatrol nem.

Nem elérhető DrPascal

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #13 Dátum: december 12, 2016, 07:46:32 pm »
Valaki tudja esetleg hogy a Poloniex miért tiltotta le az ip Címemet ? Csak mobilnetről tudok belépni az itthoni hálozatrol nem.

Ezt csak ők tudhatják. Írtál nekik?

Nem elérhető DrPascal

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: december 12, 2016, 09:17:23 pm »
De rohadt nehéz depit kártyát választani.

A UQUID jónak tűnik, de most nem elérhető a honlapjuk - nem jó ómen.
A WIREX a XAPO meg a SPECTROCOIN valamiért a nem ajánlott kategóriában van ITT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1242788.0

Pedig a SpectroCoin most akciózik, ingyen adják a kártyát. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1037139.0

Szerintetek? Ki mit használ pro/kontra?
« Utoljára szerkesztve: december 12, 2016, 09:35:16 pm írta DrPascal »

Nem elérhető Roller

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #15 Dátum: december 12, 2016, 09:33:29 pm »
A margin traddel mit tudsz csinálni poloniex-en?

Nem elérhető headway

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: december 12, 2016, 09:36:16 pm »
@DrPascal

Az http://advcash.com/en/ használható, support is elmegy. Ha a legelején rendelsz kártyát akkor olcsobb is. Persze ott is van fee.

Nem elérhető DrPascal

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: december 12, 2016, 09:44:27 pm »
A margin traddel mit tudsz csinálni poloniex-en?

Kereskedni. Nagypálya!

Nem elérhető raffiakötö

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #18 Dátum: december 13, 2016, 08:12:13 am »
De rohadt nehéz depit kártyát választani.

A UQUID jónak tűnik, de most nem elérhető a honlapjuk - nem jó ómen.
A WIREX a XAPO meg a SPECTROCOIN valamiért a nem ajánlott kategóriában van ITT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1242788.0

Pedig a SpectroCoin most akciózik, ingyen adják a kártyát. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1037139.0

Szerintetek? Ki mit használ pro/kontra?

Ahogy én néztem xapo, és uquid "egy árban van". Ott kb mindegy, uquidnak van virtual kártya opciója 1 usd-ért. Ugyanúgy használható mint a plastic, paypalon simán működik. xapo-nál nem láttam ilyen opciót.

Nem elérhető sebajtóbiás

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: december 13, 2016, 11:25:18 am »
Működik az uquid? Már legalább 2 napja nem elérhető a website-juk!