Szerző Téma: Kriptovaluta tőzsdei kereskedés  (Megtekintve 225913 alkalommal)

Nem elérhető Worlynox

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
Re:Kriptovaluta tőzsdei kereskedés
« Válasz #60 Dátum: január 18, 2017, 09:17:03 pm »
ETH ára, hogy fog változni vajon a POS után ?

Nem elérhető andysk

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #61 Dátum: január 18, 2017, 11:13:02 pm »
ETH ára, hogy fog változni vajon a POS után ?
Hát a fax tudja azaz senki sem. Lutri az egész. Olyan mint a szerencsejáték

Nem elérhető lakat

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #62 Dátum: január 24, 2017, 09:36:34 pm »
A PascalCoin ról tudtok valamit?
Nagyon durván lehetett vele keresni, vagy bukni.. Mert ugye minden emelkedésen lehet bukni, ha épp shortolod.. meg minden esésen kaszálni ha shortolsz..
Szóval amin meglepődtem, hogy soha nem hallottam róla, de a kereskedési volumen a Poloniex-en a ETH után jön közvetlenül. És a Poloniex-en -100% az árfolyam..
A https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=PASC_BTC Cryptopián meg +739%-ban van... most akkor valamit nagyon nem értek ebben. Van valkinek erről infója?

Nem elérhető andysk

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #63 Dátum: január 27, 2017, 07:27:58 pm »
Na pont ma szoptam meg eloszor a pascalcoin-nal aztan meg az nxc-vel. 3000$ minusz.

Nem elérhető lakat

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #64 Dátum: január 27, 2017, 07:37:36 pm »
Na pont ma szoptam meg eloszor a pascalcoin-nal aztan meg az nxc-vel. 3000$ minusz.

Nem elérhető kidface

• Moderátor
  • Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #65 Dátum: január 30, 2017, 03:37:54 pm »
Ha Bitcoin-t akartok gyorsan eladni, ajanlom a LocalBitcoins.com oldalt!
Vannak vevok, akik Paypal-ra is fizetnek! Kb. 30-60 perc alatt a paypal szamladon van a penz!

ES NAGYON JO ARON EL LEHET ADNI!!!!

Nem elérhető pube111

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #66 Dátum: január 30, 2017, 10:16:38 pm »
Vannak vevok, akik Paypal-ra is fizetnek! Kb. 30-60 perc alatt a paypal szamladon van a penz!

A paypalt nem nagyon szeretik az eladok mert vissza lehet vonni a fizetest.

Nem elérhető kidface

• Moderátor
  • Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #67 Dátum: január 30, 2017, 10:29:46 pm »

Az oldalon keresztul megy minden tranzakcio! Addig nem adod at a bitcoin-od amig a vevo nem vasarolt! Mindent nyomon lehet kovetni, ha a vevo esetleg vissza vonna a tranzakciot be tudod bizonyitani a Paypal fele hogy te atutaltad a bitcoin-t neki.

Amugy meg visszajelzesek alapjan kimkell valasztani a megbizhato vevoket! Olyan a rendszer mint az ebay-en! Vannak vevok akiknek tobb ezer tranzakciojuk van mar es 100%-osan megbizhatoak!

Nem elérhető pube111

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #68 Dátum: január 30, 2017, 10:51:04 pm »

Az oldalon keresztul megy minden tranzakcio! Addig nem adod at a bitcoin-od amig a vevo nem vasarolt! Mindent nyomon lehet kovetni, ha a vevo esetleg vissza vonna a tranzakciot be tudod bizonyitani a Paypal fele hogy te atutaltad a bitcoin-t neki.

Amugy meg visszajelzesek alapjan kimkell valasztani a megbizhato vevoket! Olyan a rendszer mint az ebay-en! Vannak vevok akiknek tobb ezer tranzakciojuk van mar es 100%-osan megbizhatoak!
Ettől biztos mégjobban fel megy az árfolyam. Csak nemme már a zec is utána.
https://bitcoin.hu/a-paypal-bitcoin-integraciojanak-elso-lepesei/

Nem elérhető DrPascal

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #69 Dátum: január 30, 2017, 11:33:39 pm »

Ez több mint 2 éves cikk.

Nem elérhető pube111

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #70 Dátum: január 30, 2017, 11:54:20 pm »

Ez több mint 2 éves cikk.
Telefonon a mobilverzió nem írta :)

Nem elérhető Artthur

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #71 Dátum: január 31, 2017, 11:31:22 pm »
Valaki Béláról tud valmit?  ma beletoltak 19 millió dollárt...   4400%-ot emelkedett.
Poloniexen fagyasztották a kereskedését valami walletupgradere hivatkozva talán.
https://coinmarketcap.com/currencies/belacoin/#charts

Nem elérhető danieru

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #72 Dátum: február 02, 2017, 02:06:35 pm »
Valaki Béláról tud valmit?  ma beletoltak 19 millió dollárt...   4400%-ot emelkedett.
Poloniexen fagyasztották a kereskedését valami walletupgradere hivatkozva talán.
https://coinmarketcap.com/currencies/belacoin/#charts

Szerintem bug.

Nem elérhető mr_nobody

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #73 Dátum: február 02, 2017, 02:26:30 pm »
A tőzsdézés az altcoinokra épül ehhez kétség nem fér. A Bitctoin érték változásai jelentősen szinte 100%-ban befolyásolják az altcoinok értékét. Kb. 2016 tavasza óta kezdtem bányászni és egyben Poloniexet használva tradingelni. Na ez a tradingelésem érdekes tapasztalatokat hozott. Minden szépen ment az ETH/DAO hackig. Akkor ugye nagy káosz volt, ami fájó pont számomra, hiszen kb 0.7 BTC-m égett el az ETH értékvesztése miatt. Mivel még kezdő voltam/vagyok a tradingben nem tudtam felismerni hogy mit kellene lépni, így nem sikerült időben reagálnom. Szerencsére megjelent az ETC ami egy kicsit kihúzott a bajból, így az elvesztett BTC több mint felét visszahoztam 2 hónap alatt. Elég érdekes volt a 2016 nyár. Nem tudom mi vár ránk az idei évben, a technikai analízis téma érdekel, de valahogy az alapoktól jó lenne össze szedni a dolgokat, hogy egy kicsit jobban bele láthassanak azok is akik még kezdők. Ti milyen altcoinokban láttok jövőt, olyan coinok érdekelnek amiket hosszú távon érdemes gyűjtögetni és tartani. pl. Waves szépen indult, nagy reményekkel, de már azon is sikerült veszteni a BTC emelkedés óta. Talán a ZEC-et érdemes tartogatni elég stabil az ára, vannak esélyek hogy kap pumpot. Na meg ha egyszer elkészülne a Z address illetve legalább pár helyen elfogadnák mint fizetőeszköz az sokat lendíthetne az áron. Az ETC is okozhat meglepetéseket még, Kínaiak nagyon támogatják. Az ETH meg haláltusát jár vagy nem tudom, de már legalább 5 Hard Forknál tartanak. A DAO hack nagy érvágás volt szerintem.

A Z-cash talán akkor fog emelkedni, ha tényleg az lesz a darkweb új fizetőeszköze :) (szerintem)

Nem elérhető andysk

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #74 Dátum: február 02, 2017, 08:10:50 pm »
Ja. Addig nem valoszinu. A kerdes csak az hogy megoldjak-e a z-address problemajat. Nem ugy nez ki hogy lessz belole valami. Ha csinalsz magadnak coint es azt akarod hogy raugorjanak akkor masnak kell lennie a tobbi haszontalantol. Na ez az anonimitas. Mindenki raugrott aztan lehet hogy sosem lessz anonim mert nem engedi a hatterhatalom. Az is lehet hogy mar sokaknak leesett a tantusz es epp ezert esik az ara folyamatosan. Vettem 160 ZECet 0.0400001 en de lehet soha nem megy ma ez felé..

Nem elérhető Artthur

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #75 Dátum: február 02, 2017, 11:24:40 pm »
Ja. Addig nem valoszinu. A kerdes csak az hogy megoldjak-e a z-address problemajat. Nem ugy nez ki hogy lessz belole valami. Ha csinalsz magadnak coint es azt akarod hogy raugorjanak akkor masnak kell lennie a tobbi haszontalantol. Na ez az anonimitas. Mindenki raugrott aztan lehet hogy sosem lessz anonim mert nem engedi a hatterhatalom. Az is lehet hogy mar sokaknak leesett a tantusz es epp ezert esik az ara folyamatosan. Vettem 160 ZECet 0.0400001 en de lehet soha nem megy ma ez felé..
Azért az bíztató hogy a karácsonyi nagy felugrás óta folyamatosan növekszik a market cap szépen 18 millió dollárról felment 22,7 millióra. Én akkor kezdenék aggódni ha ez egyszer csak hirtelen csökkenne, akkor én is eladnám.

Nem elérhető andysk

• Nagyokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #76 Dátum: február 03, 2017, 06:21:49 am »
Mit szóltok hozzá hogy a BTC má megint 1000 dolcsi felé mászott?? Megint 1 lufi??

Nem elérhető Székely Vegán

• Administrator
  • Bölcs Bölény
  • Vezér
    • Profil megtekintése
    • VLOG CSATORNÁM
« Válasz #77 Dátum: február 03, 2017, 06:25:58 am »
Mit szóltok hozzá hogy a BTC má megint 1000 dolcsi felé mászott?? Megint 1 lufi??

Szerintem nem lufi, de majd kiderül..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Nem elérhető Karcsi papa

• Moderátor
  • Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #78 Dátum: február 03, 2017, 08:21:44 am »
Néha muszáj valami nagyot húzni különben nincs haszon. ;D
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #79 Dátum: február 05, 2017, 10:50:47 am »
Mi van akkor,ha az aranyamat bitcoinba fektetem pl 1050 dollaros arfolyamon, majd kimentem USDT be azaz Theterbe es mikor tegyuk fel kidurran a lufi es 800 dollar lesz a bitcoin,akkor az Usdt meg 1050 dollart fog erni,mert annyi arfolyamon vettem?
Pl:
Van zec-em ezert veszek 1 bitcoint.A bitcoin 1050-en all es ennyi az össz egyenlegem.
Majd veszek ezert Usdt.Az egyenlegem 1050 dollar, mert 1 dollar =1 usdt.
Majd kidurran es 1 bitcoin lesz 800 dollar,de az egyenlegem marad 1050 mert usdt-ben van a motyo.
Igy van ez?
Vagy hogy lehet kikuszobolni az arfolyamingadozast?
C:\> del c:\command.com