Minden ami kriptopénz > Pénzügyek - Tőzsdézés, pénzváltás, adózás

Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

<< < (2/656) > >>

lakat:

--- Idézetet írta: andysk - január 05, 2017, 04:18:04 pm ---En orulok neki. Olcsobban vettem vagy 10et. Mehetne meg lefele mert hosszutavon ugyis jol jarunk vele.

--- Idézet vége ---
Szia andysk, dobtam egy PÜ-t. Megkaptad?

cryptominer:

--- Idézetet írta: PeetHunBp - január 05, 2017, 03:24:00 pm ---Kipukkat a bitcoin lufi!!!! Magával rántja az összes valutát.....

--- Idézet vége ---

8% nem lufi nézd meg a Zcash mennyit esett 24 óra alatt annó 30-40%-ot 8% szinte semmi ettől még nem kell pánoklni majd ha esik hírtelen 20-30%-ot na akkor para van

PeetHunBp:

--- Idézetet írta: cryptominer - január 05, 2017, 04:52:52 pm ---
--- Idézetet írta: PeetHunBp - január 05, 2017, 03:24:00 pm ---Kipukkat a bitcoin lufi!!!! Magával rántja az összes valutát.....

--- Idézet vége ---

8% nem lufi nézd meg a Zcash mennyit esett 24 óra alatt annó 30-40%-ot 8% szinte semmi ettől még nem kell pánoklni majd ha esik hírtelen 20-30%-ot na akkor para van

--- Idézet vége ---

Majd meglátjuk. Ilyenkor visszarúg egyet, aztán esik tovább!Nektek legyen igazatok. Én a csúcson adtam el, de most még nem vennék! :)

lakat:
Sziasztok, ismertek valami technikai analízishez jól használható progit? Mint pl. a Metatrader a Forexnél. Vagy olyan forex tőzsdét ahol lehet kriptovalutával is kereskedni?

danieru:

--- Idézetet írta: lakat - január 05, 2017, 08:07:54 pm ---Sziasztok, ismertek valami technikai analízishez jól használható progit? Mint pl. a Metatrader a Forexnél. Vagy olyan forex tőzsdét ahol lehet kriptovalutával is kereskedni?

--- Idézet vége ---

Bitcoinnal lehet forexezni, a többivel tudtommal nem. Poloniexen van Bollinger bands és fibonacci levels, amik a kedvenceim.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése