Szavazás

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Szerző Téma: Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb  (Megtekintve 170083 alkalommal)

Nem elérhető koko52cdm

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb
« Válasz #2100 Dátum: október 15, 2018, 01:25:51 pm »
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy mennyibe kerül coinbase-ra K&H e-bankon keresztül egy utalás? Sima lakossági, nem deviza. És mennyi egy visszautalás forintra váltva? Írtak már 5-6 ezret meg 1600-at is. Illetve Coinbase is lehúz még?

Nem elérhető Marco

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
    • https://www.binance.com/?ref=10995181
Re:Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb
« Válasz #2101 Dátum: október 28, 2018, 08:50:08 am »
sziasztok!
Egy ideje nem utaltam ki lóvét számlára, egészen februárig ment. Legutóbb mikor próbáltam krakenről sepás utalással ciprusi kártyára, felhívtak, hogy nem engedik a bitcoinnal való kereskedést. Szóval ez a lehetőség elúszott, hogy 0.09euroért utaljak ki. Nézegettem a bitcoin ATMeket, amik kb 10%os haszonnal dolgoznak. 2000euro esetén, azért az már nem kevés. Keresem azt a módot, amivel kis költségekkel kiutalhatok nagyobb összeget kártyára,számlára. Van mo.-i Visa és Master cardom is. Ti ,hogy csinálnátok?  köszi

Nem elérhető willow

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #2102 Dátum: október 28, 2018, 11:50:55 am »
sziasztok!
Egy ideje nem utaltam ki lóvét számlára, egészen februárig ment. Legutóbb mikor próbáltam krakenről sepás utalással ciprusi kártyára, felhívtak, hogy nem engedik a bitcoinnal való kereskedést. Szóval ez a lehetőség elúszott, hogy 0.09euroért utaljak ki. Nézegettem a bitcoin ATMeket, amik kb 10%os haszonnal dolgoznak. 2000euro esetén, azért az már nem kevés. Keresem azt a módot, amivel kis költségekkel kiutalhatok nagyobb összeget kártyára,számlára. Van mo.-i Visa és Master cardom is. Ti ,hogy csinálnátok?  köszi
Átküldöd a btc-t upholdra. Ott átváltod euróba. Hazautalod. Leadózol, és élsz boldogan.

Nem elérhető Lord11

• Kisokos
    • Profil megtekintése
« Válasz #2103 Dátum: október 28, 2018, 04:53:14 pm »
sziasztok!
Üdv.Simán kiutalom Krakenről SEPÁ-val ugyanúgy 0,09EUR-ért az OTP-s számlámra. 100 EUR alatt nem számol fel az OTP semmit, afelett 2 EUR a jóváírás díja. Ha csak párszáz EUR-t akarok kiutalni, akkor több 90 EUR-os részletben utalom ki.
« Utoljára szerkesztve: október 28, 2018, 04:55:05 pm írta Lord11 »

Nem elérhető bgerely

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2104 Dátum: október 31, 2018, 01:27:02 am »
sziasztok!

Ciprusi kártyáról bővebbet tudnál mondani? Melyik cég, milyen kártya, hogy lehet számlát nyitni stb.

Témánál maradva a Coinpandán mindenféle verifikálás nélkül lehet amazon.de ajándék utalványt (kódot) venni.
Coinpandás számlára küldesz bitcoint, ott veszel belőle EUR-t, aztán withdrawnál beállítod hogy amazon gift card-ban kéred az összeget, amit pár perc múlva meg is kapsz emailben.
Csak az amazon.de oldalon lehet beváltani, ami az amazon német oldala, legtöbb terméket magyarországra is postázzák.
A kapott kódot az amazonon az áru kifizetésekor lehet beírni, akár több részletben is le lehet vásárolni.

Nem elérhető Marco

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
    • https://www.binance.com/?ref=10995181
« Válasz #2105 Dátum: november 08, 2018, 08:09:58 pm »
Bank of Cyprus. Nem volt egyszerű, kellett ottani munkahely igazolás, lakcím igazolás. Ottani orosz bankoknál egyszerűbben lehet nyitni számlát, Nekem ez kellett a fizu utalásához. Magyarországon van erste és  k&hs számlám. Valamelyikre lehetne utalni? Vagy van  még valami más módszer, ahol el tudom kerülni, hogy a magyar zsidók újra megadóztassák a pénzemet? Unokatesóm paypalra utalta és onnan küldte ki számlára.

Nem elérhető cryptomate89

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2106 Dátum: november 28, 2018, 09:28:12 pm »
Ingyenes és gyors Coinbase be és kiutalás Revolut -tal:
A végeredmény, hogy a kívánt összeget EURban teljesen díjmentesen tudod eljuttatni a HUF számládról a Coinbasere kb. 2 óra alatt. A kiutalás is csak 0.15 EURba kerül és szintén gyors, valamint a Revolut accodról nem is kell továbbutalni, tehát állambácsi nem látja és a Revolut kártyával bárhol felhasználható, vagy levehető autómatából.
Menete:
-Letöltöd az APPot, regisztrálsz (elég az ingyenes is) és megrendeled a kártyát.
-Az APPban rámész a TOP UP -ra és megadod a bankkártyadataidat és, hogy mekkora összeggel akarod feltölteni. Ez EUR alapú online fizetésnek minősül. Nincs költsége, teljesen instant és a bankod konvertálja a HUFot EURba.
-Most, hogy már van EUR a balanceodon, indíthatsz utalást a Coinbasere. Payment fül -> Bank transfer -> Add a new beneficiary -> Business -> innentől jönnek a Coinbase adatai az utaláshoz. Azt a Coinbase oldaláról tudod megszerezni az EUR deposit -re kattintva. Revolut LTD a Bank neve +név és összeg megadása után látod. (mint ahogy a SEPA utaláshoz kell) Elvileg csatoltam képet. A REFERENCE NUMBER minenkinél egyedi, az enyémet kisatíroztam.
-Ha ezeket az adatokat megadtad elmenti ezt sablonként és többet nem kell vele foglalkozni. Összeg megadással rögtön tudsz indítani utalást. nekem átlag 2 óra alatt megérkezett a pénz Coinbasere.
Kifelé ellentétes sorrendben történnek a dolgok. :) Annyi különbséggel, hogy nem látom értelmét a Revolutról továbbküldeni a pénzt a bankszámládra. Onnan kell felhasználni, lehetőleg kártyás vásárlásokho, meg mittudomén mire. :D
« Utoljára szerkesztve: november 28, 2018, 09:49:35 pm írta cryptomate89 »

Nem elérhető Paly G

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2107 Dátum: január 02, 2019, 04:39:10 pm »
WIREX

Hali Mindenki!

Wirex supporttal van valakinek tapasztalata? Mennyire legyek beszarva ha elbasztam a jelszavam és nekik kell helyreállítani? Köszi!

Nem elérhető bazsy

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #2108 Dátum: január 02, 2019, 04:56:00 pm »
WIREX

Hali Mindenki!

Wirex supporttal van valakinek tapasztalata? Mennyire legyek beszarva ha elbasztam a jelszavam és nekik kell helyreállítani? Köszi!

Jelszó emlékeztető wirexappban működik,esetleg a wirex weboldalán próbáld meg

Nem elérhető Paly G

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2109 Dátum: január 02, 2019, 04:59:00 pm »
WIREX

Hali Mindenki!

Túl vagyok rajta valamit nagyon elkúrtam, kaptam e-mailt hogy lockolták a fiókom és hogy vegyem fel a kapcsolatot a supporttal, az is megtörtén most várok csak gondoltam hátha valakinek van tapasztalata.

Nem elérhető Paly G

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2110 Dátum: január 10, 2019, 11:41:30 am »
WIREX

Hali Mindenki!

Túl vagyok rajta valamit nagyon elkúrtam, kaptam e-mailt hogy lockolták a fiókom és hogy vegyem fel a kapcsolatot a supporttal, az is megtörtén most várok csak gondoltam hátha valakinek van tapasztalata.

Tapasztalat:
1 hét alatt reagáltak, 1 nap alatt megoldották, minden rendben ment.

Nem elérhető zsombor1

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #2111 Dátum: január 10, 2019, 01:01:43 pm »
A végeredmény, hogy a kívánt összeget EURban teljesen díjmentesen tudod eljuttatni a HUF számládról a Coinbasere kb. 2 óra alatt. A kiutalás is csak 0.15 EURba kerül és szintén gyors, valamint a Revolut accodról nem is kell továbbutalni, tehát állambácsi nem látja és a Revolut kártyával bárhol felhasználható, vagy levehető autómatából.
Menete:
-Letöltöd az APPot, regisztrálsz (elég az ingyenes is) és megrendeled a kártyát.
-Az APPban rámész a TOP UP -ra és megadod a bankkártyadataidat és, hogy mekkora összeggel akarod feltölteni. Ez EUR alapú online fizetésnek minősül. Nincs költsége, teljesen instant és a bankod konvertálja a HUFot EURba.
-Most, hogy már van EUR a balanceodon, indíthatsz utalást a Coinbasere. Payment fül -> Bank transfer -> Add a new beneficiary -> Business -> innentől jönnek a Coinbase adatai az utaláshoz. Azt a Coinbase oldaláról tudod megszerezni az EUR deposit -re kattintva. Revolut LTD a Bank neve +név és összeg megadása után látod. (mint ahogy a SEPA utaláshoz kell) Elvileg csatoltam képet. A REFERENCE NUMBER minenkinél egyedi, az enyémet kisatíroztam.
-Ha ezeket az adatokat megadtad elmenti ezt sablonként és többet nem kell vele foglalkozni. Összeg megadással rögtön tudsz indítani utalást. nekem átlag 2 óra alatt megérkezett a pénz Coinbasere.
Kifelé ellentétes sorrendben történnek a dolgok. :) Annyi különbséggel, hogy nem látom értelmét a Revolutról továbbküldeni a pénzt a bankszámládra. Onnan kell felhasználni, lehetőleg kártyás vásárlásokho, meg mittudomén mire. :D

Tehát, a kibányászott eth-t, amit coinbasere utaltatok ki a pool-al, átváltom coinbasen eurora és az eurot átutalom revolutra?
És a revolut kártyával veszek kenyeret az abc-ben?
Így nem lehet nyomon követni?

Nem elérhető elbandi

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #2112 Dátum: január 10, 2019, 03:01:52 pm »
azert a navosba ne legyel olyan biztos. coinbase-en eurba valtashoz verifyzni kell (szemelyi+fenykep), illetve most mar a sima utalashoz is. mivel coinbase UK ceg, a nav is kerheti hogy adjak ki az infokat, oket meg csak azt fogja erdekelni hogy kaptal X eur-t, fizess adot. persze el lehet lenni a radar alatt, de milliokat azert necces.

Nem elérhető DonaldDump

• Ződfülü
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2113 Dátum: január 10, 2019, 03:15:18 pm »
Bizony a Kraken valamelyik nap tette közzé ,hogy melyik ország hivatalai mennyi megkereséssel fordultak hozzájuk. Magyart nem látni de cseh meg lengyel volt a listán.

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #2114 Dátum: január 14, 2019, 02:23:19 pm »
Tudtok ajánlani arra egy olcsó megoldást, hogy a lehető legjobban járjak árfolyam és fee tekintetében ,hogy BTC-t tudjak venni magyar bankszámlával/kártyával? Hol lenne ezt a legjobb megtenni? Eddig ,csak arra volt szükségem, hogy kivegyem a pénzt ,de most vásárolni szeretnék és ilyen ínséges időkben nem akarok több tanulópénzt. :) Köszi a segítséget
C:\> del c:\command.com

Nem elérhető macsi

• Törekvő
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #2115 Dátum: január 15, 2019, 09:24:46 am »
Tudtok ajánlani arra egy olcsó megoldást, hogy a lehető legjobban járjak árfolyam és fee tekintetében ,hogy BTC-t tudjak venni magyar bankszámlával/kártyával? Hol lenne ezt a legjobb megtenni? Eddig ,csak arra volt szükségem, hogy kivegyem a pénzt ,de most vásárolni szeretnék és ilyen ínséges időkben nem akarok több tanulópénzt. :) Köszi a segítséget

pont most? HODL :)

Nem elérhető Til

• Bölcs Bölény
    • Profil megtekintése
« Válasz #2116 Dátum: január 15, 2019, 09:46:31 am »

pont most? HODL :)
Kriptot vennék , nem eladnék.
C:\> del c:\command.com