Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Electronic Dollar EDC (POW) Criptonight

Indította kasima, december 31, 2017, 12:42:14 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Cowek

Egyébként ilyenkor mi a forgatókönyv?
Ha összetúrunk egy nagy vakondtúrást, tovább lép a valuta? Akkor lehet vele bármit kezdeni? Addig csak jól néz ki? :-D


Turcy086

Koszi a valaszokat. Local walletet, szepen latom is amit turtam. Csak delutan hulyult meg.
Egyebkent most megint megy.
Sgminerrel tolja valaki?

Tapatalkkal küldve az én VTR-L29 eszközömről


krekk1820

Várjuk a csodát, azt ha nem jön akkor elment a levesbe másfél nap túrás. /nekem/

SF

Idézetet írta: krekk1820 Dátum január 02, 2018, 09:15:51 DÉLUTÁN
Várjuk a csodát, azt ha nem jön akkor elment a levesbe másfél nap túrás. /nekem/


Ha nem kerül váltóra akkor kuka.

krekk1820


SF


kasima

Igen sajnos amíg nincs váltón benne van h fel se kerül.. De mindenki maga dönti el h mennyit áldoz rá... mennyit ér meg neki...
Ez a coin nagyon jól jön valószínű nem is lesz olyan drága az indulása... bár nem is szedik sokan meg nincs is agyon hirdetve.

krekk1820

 én 20k-t kitermeltem belőle másfél nap alatt, majd meglássuk mit hoz a jövő.

AnCrypto

Crypto Currency Miner & Trader.

Mar2004

Idézetet írta: kasima Dátum január 03, 2018, 07:46:57 DÉLELŐTT
Igen sajnos amíg nincs váltón benne van h fel se kerül.. De mindenki maga dönti el h mennyit áldoz rá... mennyit ér meg neki...
Ez a coin nagyon jól jön valószínű nem is lesz olyan drága az indulása... bár nem is szedik sokan meg nincs is agyon hirdetve.

Azért olyan jól nem jön, mint a bitsum :)

Mennyiségi alapon olyan 50-100 satoshi körülre tippelem az induló árát, már ha egyáltalán eljut odáig.





kasima

Idézetet írta: Mar2004 Dátum január 03, 2018, 10:33:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kasima Dátum január 03, 2018, 07:46:57 DÉLELŐTT
Igen sajnos amíg nincs váltón benne van h fel se kerül.. De mindenki maga dönti el h mennyit áldoz rá... mennyit ér meg neki...
Ez a coin nagyon jól jön valószínű nem is lesz olyan drága az indulása... bár nem is szedik sokan meg nincs is agyon hirdetve.

Azért olyan jól nem jön, mint a bitsum :)

Mennyiségi alapon olyan 50-100 satoshi körülre tippelem az induló árát, már ha egyáltalán eljut odáig.

Kicsit sokat mondtál de ilyen árnak örülnék én is :D

AnCrypto

Nekem 24 óra alatt 16474 EDC jött ki 6-6.4 KH-el. Amennyiben az induló ára 10 satoshi lesz, az a mostani 15k dolláros áron számolva 24 dollár / nap. Ez szerintem bőven jó. Amennyiben 10 satoshi fölé menne az ára akkor ugye nem kell sokat agyalni rajta, hogy simán tiszta hasznot hoz. Persze ha felveszik valamelyik váltóra és adnak neki kis hypeot stb. Én az első hullámban várhatóan nem fogom eladni amim van, de persze majd a piaci helyzet eldönti. Számomra a cél 100k EDC összegyűjtése és elraktározása. A CLI wallet szépen teszi a dolgát.
Crypto Currency Miner & Trader.

Turcy086

Tudom ez ilyen általános kérdés, de mitől függ, hogy mennyi lesz a kezdő ára? Mekkora hype van mögötte? Vagy ki/mi dönti el?!

bazsy

Idézetet írta: Turcy086 Dátum január 04, 2018, 10:55:15 DÉLELŐTT
Tudom ez ilyen általános kérdés, de mitől függ, hogy mennyi lesz a kezdő ára? Mekkora hype van mögötte? Vagy ki/mi dönti el?!


Milyen csapat van mögötte ,mit nyújt maga a coin,milyen szolgáltatások lesznek a jövőben stb...
Hypolni bármelyik coint lehet sok ilyet láttunk már és nem lett belőle semmi csak egy példa ETN

Mar2004

#34
Idézetet írta: bazsy Dátum január 04, 2018, 11:25:02 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Turcy086 Dátum január 04, 2018, 10:55:15 DÉLELŐTT
Tudom ez ilyen általános kérdés, de mitől függ, hogy mennyi lesz a kezdő ára? Mekkora hype van mögötte? Vagy ki/mi dönti el?!


Milyen csapat van mögötte ,mit nyújt maga a coin,milyen szolgáltatások lesznek a jövőben stb...
Hypolni bármelyik coint lehet sok ilyet láttunk már és nem lett belőle semmi csak egy példa ETN

Igaz. 

Hype is lehet hiteles vagy átlátszó és hiteltelen, de még ezen túl is sokszor a véletlenek számítanak. Ahogy a reklámok és marketing sikerességén is látszik, néha a káosz elmélet vagy egyszerűen a véletlen dönt. Tőzsdén nemrég egy italokat forgalmazó cég árfolyama ment az égbe, mert ott volt a nevükben a "blockchain" :) Egyszerű véletlen, aztán felkapják, mert értékes...

Deutcshe eMark (DEM) is ott van a crypto-k között már egy ideje, az EU előtti, sikeres német márkát mintázza külsőségeiben. 300 satoshi körüli áron fut jó ideje. Dollárban kifejezve utóbbi időben felment az ára.

Racionálisan, pénzforgalmi szempontból nézve egyébként a bitcoin (mint alapvető kereskedési értékpár) is kész katasztrófa a 6 tps-re képes tranzakciós teljesítményével. Ezen az se sokat segít ha 8x nagyobb lesz a blockméret, amikor a VISA 300x gyorsabb tps-ben mérve. Ahogy nő a forgalom, úgy nő egy nagyobb pánik esélye, amit a váltókon kialakuló "dugulás" fog okozni.



Székely Vegán

Idézetet írta: Mar2004 Dátum január 04, 2018, 12:52:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum január 04, 2018, 11:25:02 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Turcy086 Dátum január 04, 2018, 10:55:15 DÉLELŐTT
Tudom ez ilyen általános kérdés, de mitől függ, hogy mennyi lesz a kezdő ára? Mekkora hype van mögötte? Vagy ki/mi dönti el?!


Milyen csapat van mögötte ,mit nyújt maga a coin,milyen szolgáltatások lesznek a jövőben stb...
Hypolni bármelyik coint lehet sok ilyet láttunk már és nem lett belőle semmi csak egy példa ETN

Igaz. 

Hype is lehet hiteles vagy átlátszó és hiteltelen, de még ezen túl is sokszor a véletlenek számítanak. Ahogy a reklámok és marketing sikerességén is látszik, néha a káosz elmélet vagy egyszerűen a véletlen dönt. Tőzsdén nemrég egy italokat forgalmazó cég árfolyama ment az égbe, mert ott volt a nevükben a "blockchain" :) Egyszerű véletlen, aztán felkapják, mert értékes...

Deutcshe eMark (DEM) is ott van a crypto-k között már egy ideje, az EU előtti, sikeres német márkát mintázza külsőségeiben. 300 satoshi körüli áron fut jó ideje. Dollárban kifejezve utóbbi időben felment az ára.

Racionálisan, pénzforgalmi szempontból nézve egyébként a bitcoin (mint alapvető kereskedési értékpár) is kész katasztrófa a 6 tps-re képes tranzakciós teljesítményével. Ezen az se sokat segít ha 8x nagyobb lesz a blockméret, amikor a VISA 300x gyorsabb tps-ben mérve. Ahogy nő a forgalom, úgy nő egy nagyobb pánik esélye, amit a váltókon kialakuló "dugulás" fog okozni.


A Bitcoint megfojtották a Blockstream core devek az 1MB block mérettel.
Bitcoin Cash mehet jelenleg 8MB-ig, hamarosan 32MB-ig és így tovább.
Már teszteltek 1GB blokkot is, 10000 tps, határ a csillagos ég:
https://news.bitcoin.com/gigablock-testnet-researchers-mine-the-worlds-first-1gb-block/



***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Mar2004

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum január 04, 2018, 04:35:16 DÉLUTÁN

A Bitcoint megfojtották a Blockstream core devek az 1MB block mérettel.
Bitcoin Cash mehet jelenleg 8MB-ig, hamarosan 32MB-ig és így tovább.
Már teszteltek 1GB blokkot is, 10000 tps, határ a csillagos ég:
https://news.bitcoin.com/gigablock-testnet-researchers-mine-the-worlds-first-1gb-block/

10000 tps már egész jól hangzik!  Remélem mielőbb be tudják vezetni a 8 MB fölötti blokkméretet, a bitcoin cash azonnal nyerő helyzetbe kerülne 1500 fölötti tps-el.

AnCrypto

#37
Egy kis aktuális helyzetjelentés EDC fronton:

Január 4 ei napon 24 óra alatt 31852 EDC jött ki 6.8-7 KH/s-al. Amennyiben az induló ára 1 satoshi lesz, az a mostani 16k dolláros BTC áron számolva 5 dollár / nap...De fix, hogy nem 1 satoshi lesz az ára. Ha már 10 satoshit elérjük már akkor is 50 dollár / napnak jön ki. Ha meg 100 satoshit idővel akkor meg ugye nyivánvaló 500 dollár / nap...Persze simán ott van az a lehetőség is, hogy fel sem kerül váltóra. Ugyanakkor én nagyon bizakodó vagyok. Az Intense-t ha nézem azt is 20 satoshi körül bányásztam, erre fel ment 300 satoshira is, igaz most visszaesett 173 sat-ra. De egy hasonló dolgot simán bejárhat az EDC is. Nagyon fiatal coin még. Ha azt vesszük még nincs 2 hete hogy megjelent a Bitkointalkon a fórumtéma :) Hajrá EDC.
Crypto Currency Miner & Trader.

Mar2004

Végül is kockázat nélkül nincs siker... Kiszedek még 50 ezret, most elég jól jön.