Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Boston Terrier fajta tiszta kutyusok ELADÓK!

Indította Franky2Ster, július 29, 2018, 08:52:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Franky2Ster

Boston Terrier

http://keptarhely.eu/view.php?file=20180906v00o97gmo.jpeg


Boston Terrier kutyakölykök, nem olcsón!!!

Augusztus 11-én Coco & Chanel kölykei világra jöttek. Első alomból származó 3 szuka 3 kan előjegyezhető.
Mindkét szülő törzskönyvezett,örökletes betegségekre szűrtek,tenyészszemlézettek és kölyök koruk óta egy párt alkotnak!

Minden kiskutya koruknak megfelelő oltásokkal,többszörös féreghajtással,chippelve, törzskönyvezve kerül új gazdájához.
Előre egyeztetett időpontban a kiskutyák és mindkét szülő megtekinthető!

Kan: 300 000Ft
Szuka: 350 000Ft

BTC és BCH elfogadás van!

kly

#1
Mit hash-el ETH-n egy ilyien? Fogyasztás? Ez valami hype-olt ár? Tényleg van aki ennyiért vesz párhetes kiskutyát. Nekem három bison van de tizadáron. persze könyv nélkül..
Egyébként jól néznek ki csak kicsi a kép :D

hoppus

tudom, görgessek tovább ha nem érdekel, de ez tényleg mindenképpen a fórumra való? (nem)




Franky2Ster

Igen ide való mert ha megnézted volna a hirdetést elfogadok BTC-t és BCH-t is. Aki ismeri ezt a fajtát az tudja, hogy nem olcsó kutyák!

Franky2Ster

#4



willow

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum augusztus 12, 2018, 12:27:24 DÉLELŐTT





Nagyon aranyosak. Tavaly ilyen fajtát kerestem, csak a közelben nem találtam. Igy németjuhász lett helyette.

hoppus

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum július 30, 2018, 07:04:56 DÉLUTÁN
Igen ide való mert ha megnézted volna a hirdetést elfogadok BTC-t és BCH-t is. Aki ismeri ezt a fajtát az tudja, hogy nem olcsó kutyák!


ebbol a logikabol kiindulva akkor barki barmit elkezdhet hirdetni ha elfogad kriptot. ha igy is lenne legapabb az adok veszekbe kellene rakni, nem?


ugyanitt paprika paradicsom nagymennyisegben ostermelotol elado, kriptot elfogadok!

willow

Idézetet írta: hoppus Dátum augusztus 12, 2018, 08:36:25 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum július 30, 2018, 07:04:56 DÉLUTÁN
Igen ide való mert ha megnézted volna a hirdetést elfogadok BTC-t és BCH-t is. Aki ismeri ezt a fajtát az tudja, hogy nem olcsó kutyák!


ebbol a logikabol kiindulva akkor barki barmit elkezdhet hirdetni ha elfogad kriptot. ha igy is lenne legapabb az adok veszekbe kellene rakni, nem?


ugyanitt paprika paradicsom nagymennyisegben ostermelotol elado, kriptot elfogadok!


Nem mindegy neked? Faszt kötekedsz? Ez az egész kryptó egy nagy trágyadomb lett. Ide már lassan a légy se jár szarni. Legalább valaki ir, vagy hirdet valamit néha. Amúgy meg új topikot nyitott neki.

Franky2Ster


Franky2Ster


Franky2Ster

1 szuka és 1 kan elkelt. Aki szeretne magának minőségi Boston Terrier kutyust ami betegségekre szűrt és olyan vérvonalból származik ami igazolt. Akkor az húzzon bele mert már csak 2 szuka 2 kan van és több alom már nem lesz.

Fizetésként elfogadok BTC és BCH-t.

Franky2Ster


willow


Franky2Ster


Franky2Ster


Franky2Ster

Aki szeretne még fajta tiszta Boston Terriert első alomból az ne sokat gondolkozzon.
Már csak 1 fiú és 2 lány kutyus várja szerető gazdáját.
A szülők betegségekre szűrték tenyész szemlés kutyák.A kicsik oltva, féreghajtva,szobatisztaságra nevelve törzskönyvesen kerül új gazdályához.