Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

pube111

Idézetet írta: Fireball Dátum február 14, 2017, 08:43:34 DÉLELŐTT
+ gondolom ha Poloniexen azt mutatja 1000$ a Bitcoin a vásárlás pillanatában, és fizetsz a kártyával, a BTC-t átváltja 900$ körül (ez kb -10%)+ rájön amit előttem írtatok.
Szerintem ez nem így van, mert a kártyára eleve euroban teszem ki a pénzt. Amikor poloniexről átküldöm a btc-t, akkor az aktuális árfolyamon rögtön átváltja euroba. A kártyával vásárlásnál már mindegy, hogy mennyi a btc árfolyam.

raffiakötö

Idézetet írta: pube111 Dátum február 14, 2017, 09:03:55 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Fireball Dátum február 14, 2017, 08:43:34 DÉLELŐTT
+ gondolom ha Poloniexen azt mutatja 1000$ a Bitcoin a vásárlás pillanatában, és fizetsz a kártyával, a BTC-t átváltja 900$ körül (ez kb -10%)+ rájön amit előttem írtatok.
Szerintem ez nem így van, mert a kártyára eleve euroban teszem ki a pénzt. Amikor poloniexről átküldöm a btc-t, akkor az aktuális árfolyamon rögtön átváltja euroba. A kártyával vásárlásnál már mindegy, hogy mennyi a btc árfolyam.

Amikor át akarsz vezetni a poloniex-ről az uquidra, az uquid kiírja mennyit kell rátenni. Ahogy néztem aktuális árfolyamon vált. Erre még rámegy a poloniex jutaléka (btc-nél 0,00001-vel kell többet a kivételi összeghez adni), az uquid ugye deposit-ért nem számít fel semmit. Az uquidon meg usd, eur, gbp-ben van a pénzed, annak köze nincs már a btc árfolyamhoz. A kártyára tevésnek van még némi kölsége de az maximalizával van.
Nekem USD kártyám van (már nemtudom, miért usd-t csináltam) és mikor vásároltam vele kb 600 ft-ért próba képpen kb 15 forint volt a plusz költség.

pube111

Idézetet írta: raffiakötö Dátum február 14, 2017, 02:18:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pube111 Dátum február 14, 2017, 09:03:55 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Fireball Dátum február 14, 2017, 08:43:34 DÉLELŐTT
+ gondolom ha Poloniexen azt mutatja 1000$ a Bitcoin a vásárlás pillanatában, és fizetsz a kártyával, a BTC-t átváltja 900$ körül (ez kb -10%)+ rájön amit előttem írtatok.
Szerintem ez nem így van, mert a kártyára eleve euroban teszem ki a pénzt. Amikor poloniexről átküldöm a btc-t, akkor az aktuális árfolyamon rögtön átváltja euroba. A kártyával vásárlásnál már mindegy, hogy mennyi a btc árfolyam.

Amikor át akarsz vezetni a poloniex-ről az uquidra, az uquid kiírja mennyit kell rátenni. Ahogy néztem aktuális árfolyamon vált. Erre még rámegy a poloniex jutaléka (btc-nél 0,00001-vel kell többet a kivételi összeghez adni), az uquid ugye deposit-ért nem számít fel semmit. Az uquidon meg usd, eur, gbp-ben van a pénzed, annak köze nincs már a btc árfolyamhoz. A kártyára tevésnek van még némi kölsége de az maximalizával van.
Nekem USD kártyám van (már nemtudom, miért usd-t csináltam) és mikor vásároltam vele kb 600 ft-ért próba képpen kb 15 forint volt a plusz költség.
Így van. Nekem is csak azért van, ha neten akarok visa fizetni. Bankszámlára küldéshez meg kraken.

Roller


ZserboTe

Idézetet írta: Roller Dátum február 14, 2017, 07:57:56 DÉLUTÁN
Amikor a krakenről küldessz ki a számládra, annak mennyi a díja?

sepa utalással 0,15 euro cent kb. aztán a bank megsarcol kb 600FT-al+ba

Roller

Idézetet írta: ZserboTe Dátum február 14, 2017, 08:16:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Roller Dátum február 14, 2017, 07:57:56 DÉLUTÁN
Amikor a krakenről küldessz ki a számládra, annak mennyi a díja?

sepa utalással 0,15 euro cent kb. aztán a bank megsarcol kb 600FT-al+ba

Lényegében kb ez akkor ugyanott van, mint az uquid. Ott 700-800 ft-ról beszéltünk.

Roller


johnypapa

Sziasztok, egy gyors kerdes, ha a postan tudsz VISA kartyaval fizetni, akkor elvileg a Uquid kartya is VISA, lehet vele fizetni? Probalta mar valaki? Vagy ez teljesen felejtos tema?
Koszi, Udv!

kidface

Idézetet írta: Roller Dátum február 15, 2017, 12:52:01 DÉLELŐTT
Megéri usdt-be váltani a coinokat és úgy kivenni?

Az USDT-t nem tudod kivenni, az a Poloniex saját "valutaja" és csak kereskedesre tudod használni!

kidface

Idézetet írta: johnypapa Dátum február 15, 2017, 11:00:27 DÉLELŐTT
Sziasztok, egy gyors kerdes, ha a postan tudsz VISA kartyaval fizetni, akkor elvileg a Uquid kartya is VISA, lehet vele fizetni? Probalta mar valaki? Vagy ez teljesen felejtos tema?
Koszi, Udv!
Ahol elfogadjak a VISA kártyát ott tudsz vele fizetni!

andysk

Idézetet írta: kidface Dátum február 15, 2017, 12:08:24 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Roller Dátum február 15, 2017, 12:52:01 DÉLELŐTT
Megéri usdt-be váltani a coinokat és úgy kivenni?

Az USDT-t nem tudod kivenni, az a Poloniex saját "valutaja" és csak kereskedesre tudod használni!
Ja pontosan. Én is csak ideiglenesen váltom oda hogy aztán később valamilyen coint vegyek rajta. De úgy látom usdt-t lehet már küldözgetni is. Biztosan több platform támogatja mert ezt irja a poloniex:
IMPORTANT: Do not send Tether USD anywhere unless you are certain the destination supports Omni transactions. If it does not, you could permanently lose access to your coins.

Csak nehogy ez legyen a kriptovaluta veszte hogy már dolcsit is lehet könnyen össz-vissz küldözgetni olcsón és percek alatt.....

Retek

Sziasztok!
Megérkezett az UQUID kártyám. Tudnátok abban segíteni hogy hogyan kell aktiválni a kártyát!

pube111

Idézetet írta: Retek Dátum február 15, 2017, 03:33:04 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Megérkezett az UQUID kártyám. Tudnátok abban segíteni hogy hogyan kell aktiválni a kártyát!
Van a levélben egy webcím, meg egy telefonszám. A weben egyszerűbb. Meg kell adni a kártyaszámot, a születési dátumodat. Ezután megadja az atm pin kódot. Utána az uquid-n aktiválni kell a pin kódoddal. De ez nem a kártya pin kódja, hanem a regisztrációkor kapott aktiváló mailben lévő 6 jegyű pin. Ennyi.

Retek


Retek

Egy kis segítséget kérnék!
Nanopoolon bányászok pascalt a poloniexre. A nanopoolról már három kifizetés nem érkezett meg a ploniexre. Mit lehet ilyenkor tenni? Az eddigi kifizetések kb 5 perc átfutással megérkeztek, most meg fél nap telt el és semmi.

Til

Idézetet írta: Retek Dátum február 21, 2017, 06:33:52 DÉLUTÁN
Egy kis segítséget kérnék!
Nanopoolon bányászok pascalt a poloniexre. A nanopoolról már három kifizetés nem érkezett meg a ploniexre. Mit lehet ilyenkor tenni? Az eddigi kifizetések kb 5 perc átfutással megérkeztek, most meg fél nap telt el és semmi.
Nálam ugyanez a helyzet!En varok, ha nalad is ez van.
C:\> del c:\command.com


bacsoka

Úgy néz ki, hogy a poloniex szünetelteti egy kicsit a kereskedést, de nem hiszem hogy leállnak vele, mert jó volt a volumene.

sebajtóbiás

Temporary disabled - volt, de már újra működik. Közben kb. 30%-ot ugrott az ára. Hát nemtom kicsit gyanús mit műveltek a háttérben.

Retek

Idézetet írta: Til Dátum február 21, 2017, 06:43:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Retek Dátum február 21, 2017, 06:33:52 DÉLUTÁN
Egy kis segítséget kérnék!
Nanopoolon bányászok pascalt a poloniexre. A nanopoolról már három kifizetés nem érkezett meg a ploniexre. Mit lehet ilyenkor tenni? Az eddigi kifizetések kb 5 perc átfutással megérkeztek, most meg fél nap telt el és semmi.
Nálam ugyanez a helyzet!En varok, ha nalad is ez van.
2 kifizetés megjött 1 nem!