MEGVOLT A FÓRUM KÖLTÖZTETÉS! szekelyvegan.info ---> www.kriptopenz.info

Indította Székely Vegán, június 11, 2017, 02:53:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Székely Vegán

*Ez a topic át lesz majd helyezve a Gépház-ba, de most ide teszem hogy minél többen lássák mert itt a legnagyobb a forgalom*

Szép jó napot fórumtársak  ;D

Nagyon megnőtt a forgalom az utóbbi időben!
Amikor tavaly novemberben beindítottam a fórumot nem gondoltam hogy ilyen nagy érdeklődés lesz kritópénzek és főleg bányászás iránt, ezért gondoltam hogy elég egy al-kategória erre. De közben kiderült hogy leginkább erre van igény az egyéb témákról úgyis leginkább a youtube-on beszélünk. Ezért amint láthattátok a napokban teljesen átalakítottam a fórumot és mostantól csak a kriptopénztől szól.

Az utóbbi hónapok kripto-robbanása nyomán havi fél millió fórum-oldal megtekintést értünk el:
http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?action=stats
Ezért egy ideje már tűnődök rajta hogy jó lenne a kripto cuccot külön választani és egy dedikált domain-re helyezni.

Az új domain név www.kriptopenz.info , .hu nevet szerettem volna de túl bonyodalmas volt és talán igy még jobb is mert legalább nincs MO hatósága alatt, ha netalán majd valamit kötekednének.

Az új honlap kicsit átfogóbb lesz. Bányászáson kívűl még lesznek mindenféle kripto hírek, befektetési infók, chart-ok, linkek, stb., jöhetnek az ötletek! A hírek és legtöbb infó blog formájában lesz, de információs videókat is készíthetünk majd. Csinálok majd egy új, hivatalos youtube csatornát is a honlapnak ahová csak profibb videók kerülnek (ruhát viselek és szépen beszélek majd) és nem csak tőlem.
Az is lehet hogy majd webshop-ot is csinálunk és importálunk mindenféle báynász cuccot Kínából és Amerikából. De ahhoz kell jogi keret és tőke úgyhogy majd látjuk lesz-e igény, akarat és befektetők.

Ez nagy csapatmunka lesz, nem tudom és nem is akarom egyedül csinálni!!
Szükségünk lesz cikk írókra, fordítókra, programozókra, honlap fejlesztőkre, graphic designer-ekre, stb. Tudom hogy közületek sokan értenek ilyesmihez, és még bevonhatunk másokat is, láttam még 1-2 magyar fórumon vannak érdeklődők.

Még nincs minden technikai részlet kidolgozva a költözést illetően, de nem kell majd úrja regisztrálni és nem fognak elveszni az eddigi topic-ok és post-ok. Egy az egyben lesz áthelyezve a fórum.

Jöhetnek alább az ötletek, vélemények és közremüködési jelentkezések!
Na csákány!  8)

UI: A fórum nem fog szünetelni, lehet nyugotan használni, majd talán költözéskor lesz egy kis kiesés, de majd lesz értesítés előtte.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Székely Vegán

Senkinek nincs hozzáfűzni valója, vagy csak nem meritek leírni?  ;D
Nyugodtan meg lehet írni a véleményeket, nem fogom senki fejét leharapni.

Egy másik topikban valaki említette hogy reméli nem lesz az új honlap majd teleszórva reklámokkal.
Megnyugtatok előre mindenkit hogy NEM LESZ. Egyáltalán nem lesz reklám az új honlapon, csak a fórum Vásárhely részlegen lehet hirdetni.

Muszáj különválasszam a dolgokat, mert a szekelyvegan.info -val más terveim vannak.
Tehát a fórumnak költöznie kell, mese nincs.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

kidface

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 12, 2017, 05:56:05 DÉLUTÁN
Senkinek nincs hozzáfűzni valója, vagy csak nem meritek leírni?  ;D
Nyugodtan meg lehet írni a véleményeket, nem fogom senki fejét leharapni.

Egy másik topikban valaki említette hogy reméli nem lesz az új honlap majd teleszórva reklámokkal.
Megnyugtatok előre mindenkit hogy NEM LESZ. Egyáltalán nem lesz reklám az új honlapon, csak a fórum Vásárhely részlegen lehet hirdetni.

Muszáj különválasszam a dolgokat, mert a szekelyvegan.info -val más terveim vannak.
Tehát a fórumnak költöznie kell, mese nincs.
Most hogy itt az esős évszak és be vagy zárva a házba lesz időd ilyesmivel foglalkozni

spikes


Coinhunter

Sziasztok.

Szívesen segítek, főleg a kereskedési (tözsdei) részben. Főleg részvény, és Forex kereskedéssel foglalkoztam, és úgy látom a Kryptopiac sokkal kiszámíthatóbb, (jobban bejönnek a technikai elemzések) és erős emelkedés, fellendülés várható közép és hosszútávon egyaránt.
Szívesen készítek technikai elemzést, ha kell írok is róla pl.:milyen szemmel nézd a piacot, hogy keress magadnak beszállót mikor érdemes pozíciót nyitni, hogy menedzseld a pénzed, milyen kockázatot szabad vállalni...
Ha szükség van rá minden nap egy-két Coinpár előrejelzését megpróbálom megcsinálni... stb.

"a bányász azt mondja a csákány legyen veletek, a tözsdei kereskedő azt, hogy a bika legyen veletek"

:)

ironsnowman

Robi nagyon jo otleteid vannak. En egy olyan otlettel jonnek, hogy minden topicban (tema) legye egy rogzitett post legfolul amit az adminok tudnak barmikor szerkeszteni es ez legyen egy osszefoglalo a temarol. Es ha megjelenik valami újdonság, hasznos uj dolog akkor bovulne es bekerulne az osszefoglaloba. Ez megoldana a sok folosleges vitat is a forumon. Ha jon egy uj tag es feltesz olyan kerdeseket amik mar tobszor ki lettek targyalva akkor csak annyi lenne ra a valasz, hogy olvass osszefoglalot. Ugyanigy mukodik a prohardver es nagyon jo megoldas.

Székely Vegán

#6
Idézetet írta: kidface Dátum június 12, 2017, 06:34:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 12, 2017, 05:56:05 DÉLUTÁN
Senkinek nincs hozzáfűzni valója, vagy csak nem meritek leírni?  ;D
Nyugodtan meg lehet írni a véleményeket, nem fogom senki fejét leharapni.

Egy másik topikban valaki említette hogy reméli nem lesz az új honlap majd teleszórva reklámokkal.
Megnyugtatok előre mindenkit hogy NEM LESZ. Egyáltalán nem lesz reklám az új honlapon, csak a fórum Vásárhely részlegen lehet hirdetni.

Muszáj különválasszam a dolgokat, mert a szekelyvegan.info -val más terveim vannak.
Tehát a fórumnak költöznie kell, mese nincs.
Most hogy itt az esős évszak és be vagy zárva a házba lesz időd ilyesmivel foglalkozni
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Székely Vegán

Idézetet írta: Coinhunter Dátum június 12, 2017, 10:09:40 DÉLUTÁN
Sziasztok.

Szívesen segítek, főleg a kereskedési (tözsdei) részben. Főleg részvény, és Forex kereskedéssel foglalkoztam, és úgy látom a Kryptopiac sokkal kiszámíthatóbb, (jobban bejönnek a technikai elemzések) és erős emelkedés, fellendülés várható közép és hosszútávon egyaránt.
Szívesen készítek technikai elemzést, ha kell írok is róla pl.:milyen szemmel nézd a piacot, hogy keress magadnak beszállót mikor érdemes pozíciót nyitni, hogy menedzseld a pénzed, milyen kockázatot szabad vállalni...
Ha szükség van rá minden nap egy-két Coinpár előrejelzését megpróbálom megcsinálni... stb.

"a bányász azt mondja a csákány legyen veletek, a tözsdei kereskedő azt, hogy a bika legyen veletek"

:)

Nagyszerű!

Heti 1 cikket ha bev tudnál vállalni az már király lenne, a napi előrejelzés pedig hab a tortán  ;D
A cikkek nem kell túl hosszúnak vagy bonyolultak legyenek, sőt kezdetnek minél egyszerűbbek hogy aki semmit nem tud a témáról az is értse meg.

Na addig is, bikacsákány!
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Székely Vegán

Idézetet írta: ironsnowman Dátum június 13, 2017, 08:16:02 DÉLELŐTT
Robi nagyon jo otleteid vannak. En egy olyan otlettel jonnek, hogy minden topicban (tema) legye egy rogzitett post legfolul amit az adminok tudnak barmikor szerkeszteni es ez legyen egy osszefoglalo a temarol. Es ha megjelenik valami újdonság, hasznos uj dolog akkor bovulne es bekerulne az osszefoglaloba. Ez megoldana a sok folosleges vitat is a forumon. Ha jon egy uj tag es feltesz olyan kerdeseket amik mar tobszor ki lettek targyalva akkor csak annyi lenne ra a valasz, hogy olvass osszefoglalot. Ugyanigy mukodik a prohardver es nagyon jo megoldas.

Mindig is arról voltam híres  8)
Köszi, tetszik az ötlet, utána kell nézzek hogy technikailag megoldható-e a SMF-on. Ha úgy van időd dobj 1-2 linket hogy lássuk hogy is néz ki.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

ironsnowman

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 13, 2017, 09:36:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ironsnowman Dátum június 13, 2017, 08:16:02 DÉLELŐTT
Robi nagyon jo otleteid vannak. En egy olyan otlettel jonnek, hogy minden topicban (tema) legye egy rogzitett post legfolul amit az adminok tudnak barmikor szerkeszteni es ez legyen egy osszefoglalo a temarol. Es ha megjelenik valami újdonság, hasznos uj dolog akkor bovulne es bekerulne az osszefoglaloba. Ez megoldana a sok folosleges vitat is a forumon. Ha jon egy uj tag es feltesz olyan kerdeseket amik mar tobszor ki lettek targyalva akkor csak annyi lenne ra a valasz, hogy olvass osszefoglalot. Ugyanigy mukodik a prohardver es nagyon jo megoldas.

Mindig is arról voltam híres  8)
Köszi, tetszik az ötlet, utána kell nézzek hogy technikailag megoldható-e a SMF-on. Ha úgy van időd dobj 1-2 linket hogy lássuk hogy is néz ki.
Ez peldaul a hdd-s topic.
https://prohardver.hu/tema/milyen_winchestert_vegyek_3/hsz_1-50.html

sebajtóbiás

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 13, 2017, 09:36:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ironsnowman Dátum június 13, 2017, 08:16:02 DÉLELŐTT
Robi nagyon jo otleteid vannak. En egy olyan otlettel jonnek, hogy minden topicban (tema) legye egy rogzitett post legfolul amit az adminok tudnak barmikor szerkeszteni es ez legyen egy osszefoglalo a temarol. Es ha megjelenik valami újdonság, hasznos uj dolog akkor bovulne es bekerulne az osszefoglaloba. Ez megoldana a sok folosleges vitat is a forumon. Ha jon egy uj tag es feltesz olyan kerdeseket amik mar tobszor ki lettek targyalva akkor csak annyi lenne ra a valasz, hogy olvass osszefoglalot. Ugyanigy mukodik a prohardver es nagyon jo megoldas.

Mindig is arról voltam híres  8)
Köszi, tetszik az ötlet, utána kell nézzek hogy technikailag megoldható-e a SMF-on. Ha úgy van időd dobj 1-2 linket hogy lássuk hogy is néz ki.

Szerintem nem kell ehhez semmilyen külön technikai hókuszpókusz, egyszerűen a topic első postja lenne az összefoglaló, ezt szerkesztené/bővítené az adott topic adminja/gazdája folyamatosan.

Pl. Claymore is hasonlóan csinálja ugye, mindig az első bejegyzést aktualizálja ha új minerrel jön ki: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

DrPascal

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 13, 2017, 08:29:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 13, 2017, 09:36:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ironsnowman Dátum június 13, 2017, 08:16:02 DÉLELŐTT
Robi nagyon jo otleteid vannak. En egy olyan otlettel jonnek, hogy minden topicban (tema) legye egy rogzitett post legfolul amit az adminok tudnak barmikor szerkeszteni es ez legyen egy osszefoglalo a temarol. Es ha megjelenik valami újdonság, hasznos uj dolog akkor bovulne es bekerulne az osszefoglaloba. Ez megoldana a sok folosleges vitat is a forumon. Ha jon egy uj tag es feltesz olyan kerdeseket amik mar tobszor ki lettek targyalva akkor csak annyi lenne ra a valasz, hogy olvass osszefoglalot. Ugyanigy mukodik a prohardver es nagyon jo megoldas.

Mindig is arról voltam híres  8)
Köszi, tetszik az ötlet, utána kell nézzek hogy technikailag megoldható-e a SMF-on. Ha úgy van időd dobj 1-2 linket hogy lássuk hogy is néz ki.

Szerintem nem kell ehhez semmilyen külön technikai hókuszpókusz, egyszerűen a topic első postja lenne az összefoglaló, ezt szerkesztené/bővítené az adott topic adminja/gazdája folyamatosan.

Pl. Claymore is hasonlóan csinálja ugye, mindig az első bejegyzést aktualizálja ha új minerrel jön ki: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

+1

Ez a legjobb, legáttekinthetőbb megoldás!

Coinhunter

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 13, 2017, 09:33:36 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Coinhunter Dátum június 12, 2017, 10:09:40 DÉLUTÁN
Sziasztok.

Szívesen segítek, főleg a kereskedési (tözsdei) részben. Főleg részvény, és Forex kereskedéssel foglalkoztam, és úgy látom a Kryptopiac sokkal kiszámíthatóbb, (jobban bejönnek a technikai elemzések) és erős emelkedés, fellendülés várható közép és hosszútávon egyaránt.
Szívesen készítek technikai elemzést, ha kell írok is róla pl.:milyen szemmel nézd a piacot, hogy keress magadnak beszállót mikor érdemes pozíciót nyitni, hogy menedzseld a pénzed, milyen kockázatot szabad vállalni...
Ha szükség van rá minden nap egy-két Coinpár előrejelzését megpróbálom megcsinálni... stb.

"a bányász azt mondja a csákány legyen veletek, a tözsdei kereskedő azt, hogy a bika legyen veletek"

:)

Nagyszerű!

Heti 1 cikket ha bev tudnál vállalni az már király lenne, a napi előrejelzés pedig hab a tortán  ;D
A cikkek nem kell túl hosszúnak vagy bonyolultak legyenek, sőt kezdetnek minél egyszerűbbek hogy aki semmit nem tud a témáról az is értse meg.

Na addig is, bikacsákány!


A cikkeket én is egyszerűre gondolom, mellőzve a tőzsdei szakkifejezéseket.  Szeretném, ha egy kicsit interaktív lenne tehát a fórumozók megírnák miről szeretnének hallani, és amire többen kíváncsiak arról írnék. De nagyon fontosnak tartom a tőkevédelmet és a befektetés - kockázat megfelelő kezelését. Szerintem ez a legfontosabb.

Természetesen technikai elemzéseket is csinálnék.

Csak írd meg mikorra legyen kész az első cikk.
Jelenleg is próbálom segíteni a közösséget elemzésekkel.

kidface

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum június 13, 2017, 08:29:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 13, 2017, 09:36:54 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ironsnowman Dátum június 13, 2017, 08:16:02 DÉLELŐTT
Robi nagyon jo otleteid vannak. En egy olyan otlettel jonnek, hogy minden topicban (tema) legye egy rogzitett post legfolul amit az adminok tudnak barmikor szerkeszteni es ez legyen egy osszefoglalo a temarol. Es ha megjelenik valami újdonság, hasznos uj dolog akkor bovulne es bekerulne az osszefoglaloba. Ez megoldana a sok folosleges vitat is a forumon. Ha jon egy uj tag es feltesz olyan kerdeseket amik mar tobszor ki lettek targyalva akkor csak annyi lenne ra a valasz, hogy olvass osszefoglalot. Ugyanigy mukodik a prohardver es nagyon jo megoldas.

Mindig is arról voltam híres  8)
Köszi, tetszik az ötlet, utána kell nézzek hogy technikailag megoldható-e a SMF-on. Ha úgy van időd dobj 1-2 linket hogy lássuk hogy is néz ki.

Szerintem nem kell ehhez semmilyen külön technikai hókuszpókusz, egyszerűen a topic első postja lenne az összefoglaló, ezt szerkesztené/bővítené az adott topic adminja/gazdája folyamatosan.

Pl. Claymore is hasonlóan csinálja ugye, mindig az első bejegyzést aktualizálja ha új minerrel jön ki: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0
2 probléma van:
1. A fórumon bárki nyithat új témát, rengeteg olyan téma van, lesz amik egy idő után elhalnak vagy az aki nyitotta nem foglalkozik vele, nem frissíti!

2. Van olyan, pl én

janixwow

Szvsz nem tartom jó 5letnek új forum nyitását ez honlap már bejáratott, a Google mire újra indexelné rengeteg idő.
Sőrt elfogadok:

Burst: BURST-K72B-G6H2-FP9E-482BU

kidface

Idézetet írta: janixwow Dátum június 14, 2017, 07:51:26 DÉLUTÁN
Szvsz nem tartom jó 5letnek új forum nyitását ez honlap már bejáratott, a Google mire újra indexelné rengeteg idő.
At lehet irányítani mindent az új címre!

GergelyHalasz

Sziasztok!

Kb. 3 hete kezdtem el belefogni a bányászatba és lassan már a végére érek a Vegán meg Fagyi Zoli videóinak, illetve a fórum visszaolvasásának, hogy ne kérdezzek olyat ami már volt.
De mindennap egyre durvább lesz itt a szitú, világszinten kifogynak a vga-k meg a tápok, mindenki az új vegákat várja vajon hogy teljesítenek, már Putyin is erről tárgyal. Már kinőttük a fórumot is, mi lesz még itt gyerekek?  :) Komolyan már nem is az benne a jó, hogy pénzt keresek vele, hanem hogy részese lehetek valaminek, ami végigsöpör a világon és pár év múlva amikor gazdag bányászként mesélem a lányomnak -Tudod hogy bányásztunk 2017-ben? Én ott voltam.....

Ha pedig belegondoltok, hogy itt a fórummal meg a videókkal a Vegán mit ért el alig 1 év alatt és ez a folyamat csak gyorsul, akkor el sem lehet képzelni, hogy mi lesz még itt 1 múlva!

Székely Vegán

Idézetet írta: GergelyHalasz Dátum június 18, 2017, 10:35:44 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Kb. 3 hete kezdtem el belefogni a bányászatba és lassan már a végére érek a Vegán meg Fagyi Zoli videóinak, illetve a fórum visszaolvasásának, hogy ne kérdezzek olyat ami már volt.
De mindennap egyre durvább lesz itt a szitú, világszinten kifogynak a vga-k meg a tápok, mindenki az új vegákat várja vajon hogy teljesítenek, már Putyin is erről tárgyal. Már kinőttük a fórumot is, mi lesz még itt gyerekek?  :) Komolyan már nem is az benne a jó, hogy pénzt keresek vele, hanem hogy részese lehetek valaminek, ami végigsöpör a világon és pár év múlva amikor gazdag bányászként mesélem a lányomnak -Tudod hogy bányásztunk 2017-ben? Én ott voltam.....

Ha pedig belegondoltok, hogy itt a fórummal meg a videókkal a Vegán mit ért el alig 1 év alatt és ez a folyamat csak gyorsul, akkor el sem lehet képzelni, hogy mi lesz még itt 1 múlva!

Ja őrület! Én sem gondoltam hogy ilyen hirtelen ekkorát fog robbani a kripto világ!!
Fényes a jövő a kriptopénzek előtt. Hacsak valami közbe nem jön..
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Arkenso

Ja! Lassan minden háztartásban lesz a mosógép mellet pár RIG, hogy meg fogja érni ez mindenkinek :)