Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Til

#360
Idézetet írta: lory87k Dátum február 03, 2018, 10:03:45 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Azirafael Dátum február 03, 2018, 08:01:52 DÉLELŐTT
Sziasztok! A bitpanda - Neteller+mastercard kombinációt próbálta valaki? Érdemes?
Legalábbis mintha ezt látnám banki átutalás mentes megoldásnak.
ën a Bitpanda-Skrill-Mastercardal vettem ki pénzt ezen a héten de nemvaloszinu hogy tobbet használni fogom mert oriási a Fee amig a kezembe ért a pénz kb 20% volt mert USD a Skrillem
10 ezer forintnak megfelelő BCH-t küldtem Bitpanda-ra ,majd ott EUR-t váltva küldtem Skrill-re.25.5 EUR érkezett meg. Ami kb. 8000 Ft.
Tehát nálam is kb 20% -.
Majd még ott lesz később gondolom a vásárlás során a Skrill Eur-Huf váltása, ami kb 3%, ha nem több ,mert nem látok egyértelmű feet.Nem kell azzal jönni, hogy ott az oldalukon a táblázat, tudom megnéztem.
C:\> del c:\command.com

magellan

Idézetet írta: Til Dátum február 03, 2018, 08:40:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Azirafael Dátum február 03, 2018, 08:01:52 DÉLELŐTT
Sziasztok! A bitpanda - Neteller+mastercard kombinációt próbálta valaki? Érdemes?
Legalábbis mintha ezt látnám banki átutalás mentes megoldásnak.
Én úgy tudom, hogy van egy központi irányítójuk a Paysafe, ami csoport tagja a Neteller ás a Skrill is.
Tehát ,aki már leírta a tapasztalatát a Skrill, kapcsán esetleg onnan lehetne ihletet meríteni.
Viszont, ha készpénzt akarsz látni, akkor annak szerintem nyoma lesz, mert már kártyát nem is engednek rendelni azonosítás nélkül.
Azok a cégek,akik életben is fognak maradni, gondolom valamilyen szigorítás köti őket ,hogy végezzék el az azonosítást.
Az azonosításnak is vannak módszerei , aminek meg kell felelni.Nem hinném ,hogy az a cég hosszabb távon életképes lesz ,aki csak annyit kér a felhasználóktól ,hogy küldje el egy egyszerű űrlap feltöltéssel.Mi van ,ha én átszerkesztem Photoshop-al az adataim. Egyedül a cím ,ami necces ,de az tudjuk bárki nevére mehet.
Vannak sokkal biztonságosabb azonosítási metódusok, ami egy külön szakma lesz, külön cégek foglalkoznak ezzel.Az említett cégekkel leszerződik a kártyaszolgáltató. Egy mobiltelefon vagy egy webcamera kell hozzá. Ha mobilról csinálod, szerintem esélyed sincs a manipulálásra, mivel sok mindent le lehet kérni egy azonosítás alkalmával esetleg rejtve is.Telefonszám, pozíció, email cím stb.Ha Pc-n csinálod, akkor meg ugye ugyanott van, hogy mit mutatsz be a kamerának egy fényképet?és az arcoddal mit csinálsz?, mert azt is kérik.Csatolják még az Ip-t ami egy szolgáltatóhoz tartozik stb stb. Ha fényképet mutatsz be azt is szűrik. Na meg ott van a bankautomata, minden levételnél el kell takard az arcod stb.Nem egyszerű ügyek ezek.
Amiket leírtam ,csak az én véleményem, egyáltalán nem vagyok benne biztos ,hogy ez így van!
Az azonosítástól nem kell félni, annak csak az a célja, hogyha bűncselekményhez használnánk a kártyát, akkor meg tudják mondani, hogy ki volt.

Ha valami nagy dolgot veszünj, pl. nyaralást fizetünk ki, akkor úgyis van számla a nevünkre.

Az lesz csak kellemetlen, ha ezek a szolgáltatók is a CRS szabályozás alá fognak esni, mert akkor folyamatosan jelenteni fognak a NAV-nak, ami akkor is kellemetlen, ha minden satoshi jövedelmet bevallunk.

Eljön az idő, amikor kapunk emailben egy CRS nyomtatványt, és blokkolják a kártyát, amíg ki nem töltjük. Akkor már egyszerűbb lesz magyar számlára utalni, mint ezeket használni.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Til

Idézetet írta: magellan Dátum február 03, 2018, 10:24:07 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Til Dátum február 03, 2018, 08:40:50 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Azirafael Dátum február 03, 2018, 08:01:52 DÉLELŐTT
Sziasztok! A bitpanda - Neteller+mastercard kombinációt próbálta valaki? Érdemes?
Legalábbis mintha ezt látnám banki átutalás mentes megoldásnak.
Én úgy tudom, hogy van egy központi irányítójuk a Paysafe, ami csoport tagja a Neteller ás a Skrill is.
Tehát ,aki már leírta a tapasztalatát a Skrill, kapcsán esetleg onnan lehetne ihletet meríteni.
Viszont, ha készpénzt akarsz látni, akkor annak szerintem nyoma lesz, mert már kártyát nem is engednek rendelni azonosítás nélkül.
Azok a cégek,akik életben is fognak maradni, gondolom valamilyen szigorítás köti őket ,hogy végezzék el az azonosítást.
Az azonosításnak is vannak módszerei , aminek meg kell felelni.Nem hinném ,hogy az a cég hosszabb távon életképes lesz ,aki csak annyit kér a felhasználóktól ,hogy küldje el egy egyszerű űrlap feltöltéssel.Mi van ,ha én átszerkesztem Photoshop-al az adataim. Egyedül a cím ,ami necces ,de az tudjuk bárki nevére mehet.
Vannak sokkal biztonságosabb azonosítási metódusok, ami egy külön szakma lesz, külön cégek foglalkoznak ezzel.Az említett cégekkel leszerződik a kártyaszolgáltató. Egy mobiltelefon vagy egy webcamera kell hozzá. Ha mobilról csinálod, szerintem esélyed sincs a manipulálásra, mivel sok mindent le lehet kérni egy azonosítás alkalmával esetleg rejtve is.Telefonszám, pozíció, email cím stb.Ha Pc-n csinálod, akkor meg ugye ugyanott van, hogy mit mutatsz be a kamerának egy fényképet?és az arcoddal mit csinálsz?, mert azt is kérik.Csatolják még az Ip-t ami egy szolgáltatóhoz tartozik stb stb. Ha fényképet mutatsz be azt is szűrik. Na meg ott van a bankautomata, minden levételnél el kell takard az arcod stb.Nem egyszerű ügyek ezek.
Amiket leírtam ,csak az én véleményem, egyáltalán nem vagyok benne biztos ,hogy ez így van!
Az azonosítástól nem kell félni, annak csak az a célja, hogyha bűncselekményhez használnánk a kártyát, akkor meg tudják mondani, hogy ki volt.

Ha valami nagy dolgot veszünj, pl. nyaralást fizetünk ki, akkor úgyis van számla a nevünkre.

Az lesz csak kellemetlen, ha ezek a szolgáltatók is a CRS szabályozás alá fognak esni, mert akkor folyamatosan jelenteni fognak a NAV-nak, ami akkor is kellemetlen, ha minden satoshi jövedelmet bevallunk.

Eljön az idő, amikor kapunk emailben egy CRS nyomtatványt, és blokkolják a kártyát, amíg ki nem töltjük. Akkor már egyszerűbb lesz magyar számlára utalni, mint ezeket használni.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Hiába agyalok, de nem tudok rájönni, hogy miféle bűncselekményt lehet elkövetni egy bankkártyával?
Megvágom vele valaki nyakát? :)
C:\> del c:\command.com

blck

mondjuk terroristák vásárolnak vele / penzhez jutnak , de ez csak egy ötlet.

Til

Idézetet írta: blck Dátum február 03, 2018, 12:01:18 DÉLUTÁN
mondjuk terroristák vásárolnak vele / penzhez jutnak , de ez csak egy ötlet.
Nem akarom szétoffonlni a topikot, még ezt leírom!
Ezt soha nem értettem, hogy terroristák vásárolnak vele! Mit? Atomfegyvereket, bombákat? Nem annak kellene azért felelni, ahol meg tudták ezt venni? és miért pont a neten veszik mindezt? hogy jut el hozzájuk, kiviszi a postás? :)
El nem tudom képzelni mi ez, nem tudom, hol van ennek valóság alapja....
C:\> del c:\command.com

Franky2Ster

Skrill+bitpanda  ez jó megoldásnak tűnik.

magellan

Idézetet írta: Til Dátum február 03, 2018, 12:06:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: blck Dátum február 03, 2018, 12:01:18 DÉLUTÁN
mondjuk terroristák vásárolnak vele / penzhez jutnak , de ez csak egy ötlet.
Nem akarom szétoffonlni a topikot, még ezt leírom!
Ezt soha nem értettem, hogy terroristák vásárolnak vele! Mit? Atomfegyvereket, bombákat? Nem annak kellene azért felelni, ahol meg tudták ezt venni? és miért pont a neten veszik mindezt? hogy jut el hozzájuk, kiviszi a postás? :)
El nem tudom képzelni mi ez, nem tudom, hol van ennek valóság alapja....
- bérelsz vitruális szervert, arról csinálsz csúnya dolgokat
- elmész szállodába 2 hétre, leadod a kártyádat, beterhelik az első nap árát, a végén elfelejtesz fizetni
- kifizetsz vele repülőjegyet körözött embereknek
És még sorolhatnám, de ha el sem tudod képzelni, akkor végképp nem kell aggódnod az azonosítás miatt. :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


bazsy

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 03, 2018, 12:08:20 DÉLUTÁN
Skrill+bitpanda  ez jó megoldásnak tűnik.


Eur váltás 8%+ Skrill pénzfelvétel ha jól emlékszem 1.75% mindez eur->eur számlára ha a skrill számlád más pénznemben van akkor ez még emelkedik

Til

Idézetet írta: bazsy Dátum február 03, 2018, 12:46:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 03, 2018, 12:08:20 DÉLUTÁN
Skrill+bitpanda  ez jó megoldásnak tűnik.


Eur váltás 8%+ Skrill pénzfelvétel ha jól emlékszem 1.75% mindez eur->eur számlára ha a skrill számlád más pénznemben van akkor ez még emelkedik
Milyen crypto-t váltottál EUR-ra?Ez valós tapasztalat?Csak ,mert én leírtam mindent tételesen és nekem igencsak nem 8% jött ki.Ugyanis egész addig nincs gond ,míg a Bitpandán átváltja az ember a cryptot, az még Ok.Viszont ,akkor skalpol meg ,mikor továbbküldi a Skrill felé.
Nekem 2 lehetőség volt:
-Vagy átváltom a cryptot EUR-ba, ekkor még belefér a 8%-ba ,majd elküldöm ezt az EUR-t Skrill -re, na itt már kidobja a feet jócskán
-Vagy egyenest el lehet küldeni Skrill-re a cryptot ,mely folyamat során automatikusan átváltja EUR-ba a panda, ahol megint nagy a fee
C:\> del c:\command.com

bazsy

Idézetet írta: Til Dátum február 03, 2018, 04:25:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum február 03, 2018, 12:46:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 03, 2018, 12:08:20 DÉLUTÁN
Skrill+bitpanda  ez jó megoldásnak tűnik.


Eur váltás 8%+ Skrill pénzfelvétel ha jól emlékszem 1.75% mindez eur->eur számlára ha a skrill számlád más pénznemben van akkor ez még emelkedik
Milyen crypto-t váltottál EUR-ra?Ez valós tapasztalat?Csak ,mert én leírtam mindent tételesen és nekem igencsak nem 8% jött ki.Ugyanis egész addig nincs gond ,míg a Bitpandán átváltja az ember a cryptot, az még Ok.Viszont ,akkor skalpol meg ,mikor továbbküldi a Skrill felé.
Nekem 2 lehetőség volt:
-Vagy átváltom a cryptot EUR-ba, ekkor még belefér a 8%-ba ,majd elküldöm ezt az EUR-t Skrill -re, na itt már kidobja a feet jócskán
-Vagy egyenest el lehet küldeni Skrill-re a cryptot ,mely folyamat során automatikusan átváltja EUR-ba a panda, ahol megint nagy a fee


BitcoinCash lett váltva eurba 25€ ból egyből Skrillre 23€ érkezett meg az a 8%-a


FrenkyAti

Idézetet írta: bazsy Dátum február 03, 2018, 04:57:05 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum február 03, 2018, 04:25:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum február 03, 2018, 12:46:59 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 03, 2018, 12:08:20 DÉLUTÁN
Skrill+bitpanda  ez jó megoldásnak tűnik.


Eur váltás 8%+ Skrill pénzfelvétel ha jól emlékszem 1.75% mindez eur->eur számlára ha a skrill számlád más pénznemben van akkor ez még emelkedik
Milyen crypto-t váltottál EUR-ra?Ez valós tapasztalat?Csak ,mert én leírtam mindent tételesen és nekem igencsak nem 8% jött ki.Ugyanis egész addig nincs gond ,míg a Bitpandán átváltja az ember a cryptot, az még Ok.Viszont ,akkor skalpol meg ,mikor továbbküldi a Skrill felé.
Nekem 2 lehetőség volt:
-Vagy átváltom a cryptot EUR-ba, ekkor még belefér a 8%-ba ,majd elküldöm ezt az EUR-t Skrill -re, na itt már kidobja a feet jócskán
-Vagy egyenest el lehet küldeni Skrill-re a cryptot ,mely folyamat során automatikusan átváltja EUR-ba a panda, ahol megint nagy a fee


BitcoinCash lett váltva eurba 25€ ból egyből Skrillre 23€ érkezett meg az a 8%-a


Érdemes most regisztrálni a Skrill-re? Van virtuális kártyájuk?

hupisom1

Sziasztok ! Megjött a mistertango kártya , de kb össze is vághatom , btc-vel tölteni nagyon drága , coinbase pedig nem fogadja el az iban számát , (nem támogatott ország).
Viszont valaki itt irta a revolute szolgáltatót , azt is kipróbáltam , az aplikáció szuperül működik , a coinbase elfogadta az iban számot , verifikálás 3perc volt .
sepa utalás ingyenes rólla .
A plastic kártyak normál szállitás-sal 6euro -ba került.
A kártyát várom most.

blck

a neteller-nek mi a baja? van bitcoin deposit is

hupisom1

Gondolom semmi , nem próbáltam , csak btc -vel tölteni dragább mint sepával ( szerintem )

xalyy


blck

rendeltem neteller kartyat, aztan utanaolvastam hogy elvileg skrillen van paypass is, ugyhogy azt is, majd ha megjonnek reportolok.

blck

bitpandara visszaterve,

38 euro erteku eth-t eladtam rajta majd atutaltam neteller-re 35 erkezett meg.

xalyy

Na nekem is megjött a Mistertango kártyám 2 hét alatt, ki is próbáltam működik ez még! Lehet ennek is kellene egy külön topik.  :o

patya

Szia!
Én most tervezek rendelni, de pont azt hallottam, hogy Coinbase-ről nem tudok rá utalni. Te milyen online walletből utalsz ki ha megkérdehetem?

Köszi

FrenkyAti

Az advcash mai álláspontja:
"Sajnos nem tudjuk pontosan meghatározni, hogy mikor valósul meg pontosan az új kártya megoldási program, mert a helyzetet bonyolítja a rendezésre váró jogi kérdések nagy száma. Minden tőlünk telhetőt megteszünk annak biztosítására, hogy az új kártyaplatform a lehető leghamarabb működjön és működjön. Bízunk benne, hogy az elkövetkező néhány hónapban ügyfeleink képesek lesznek virtuális és műanyag kártyáikat felhasználni, ahogyan megszokták."