Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

laci42

within the next few months??? ez vmi rossz vicc?

FrenkyAti

Azt nem is néztem, hogy lehet e Paypal-ra átteni a lóvét. Vagy valami alternatív megoldás virtuális bankkártya vagy valami. Valakinek ötlete?

hupisom1

Mistertangon igényeltem bank kártyát , ingyenes btc -vel drága tölteni , de coinbase sepa utalás működik , most ezt próbálom meg , de irták az okpay-t is hogy működhet.

Balvanylajos

Idézetet írta: hupisom1 Dátum január 29, 2018, 12:16:52 DÉLUTÁN
Mistertangon igényeltem bank kártyát , ingyenes btc -vel drága tölteni , de coinbase sepa utalás működik , most ezt próbálom meg , de irták az okpay-t is hogy működhet.


Hogy micsoda? Valaki fordítsa már ezt le magyarra :)


hupisom1

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum január 29, 2018, 12:20:35 DÉLUTÁN
Idézetet írta: hupisom1 Dátum január 29, 2018, 12:16:52 DÉLUTÁN
Mistertangon igényeltem bank kártyát , ingyenes btc -vel drága tölteni , de coinbase sepa utalás működik , most ezt próbálom meg , de irták az okpay-t is hogy működhet.


Hogy micsoda? Valaki fordítsa már ezt le magyarra :)
Bocsi


Nándi982


xalyy

Még a skrill jutott eszembe vannak olyan crypto átváltók ahol küldenek skrillre pl a bitpanda és a spectrocoin de nem nagyon akartam foglalkozni velük amúgy is én nagyobb tranzakciókat küldözgetnék és valami megbízható átváltót keresnék akkor. :P

bazsy

Idézetet írta: xalyy Dátum február 01, 2018, 09:38:55 DÉLUTÁN
Még a skrill jutott eszembe vannak olyan crypto átváltók ahol küldenek skrillre pl a bitpanda és a spectrocoin de nem nagyon akartam foglalkozni velük amúgy is én nagyobb tranzakciókat küldözgetnék és valami megbízható átváltót keresnék akkor. :P


Miért a bitpanda nem megbízható? Osztrákiában van ha gondod van csak átugrasz :)

xalyy

Idézetet írta: bazsy Dátum február 01, 2018, 09:40:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: xalyy Dátum február 01, 2018, 09:38:55 DÉLUTÁN
Még a skrill jutott eszembe vannak olyan crypto átváltók ahol küldenek skrillre pl a bitpanda és a spectrocoin de nem nagyon akartam foglalkozni velük amúgy is én nagyobb tranzakciókat küldözgetnék és valami megbízható átváltót keresnék akkor. :P


Miért a bitpanda nem megbízható? Osztrákiában van ha gondod van csak átugrasz :)


Nemtudom én reviewok alapján döntöm el :)

laci42

ma megjott a mistertangos kartya. 2020/12-ig ervenyes.  lehet tolteni atutalassal, vagy BTC-vel.
majd bitpandarol kuldok ra eur-t, ha lesz ertelme eladni az ETN-t.

MACSKAFOGO

Idézetet írta: laci42 Dátum február 02, 2018, 02:49:55 DÉLUTÁN
ma megjott a mistertangos kartya. 2020/12-ig ervenyes.  lehet tolteni atutalassal, vagy BTC-vel.
majd bitpandarol kuldok ra eur-t, ha lesz ertelme eladni az ETN-t.

mikor rendelted mert ha jo akkor rendelék én is ha nem kell minden honapba mas más kártyát rendelni amikor megrendeltem az elsöt "uido"ugy voltam vele jo ok 1 honap oszt beota a kulcsot következö "advanc" 1 ho beadta a külcsot most ez hát nem tudom meddig bírja...

laci42


xalyy

Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum február 02, 2018, 04:48:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: laci42 Dátum február 02, 2018, 02:49:55 DÉLUTÁN
ma megjott a mistertangos kartya. 2020/12-ig ervenyes.  lehet tolteni atutalassal, vagy BTC-vel.
majd bitpandarol kuldok ra eur-t, ha lesz ertelme eladni az ETN-t.

mikor rendelted mert ha jo akkor rendelék én is ha nem kell minden honapba mas más kártyát rendelni amikor megrendeltem az elsöt "uido"ugy voltam vele jo ok 1 honap oszt beota a kulcsot következö "advanc" 1 ho beadta a külcsot most ez hát nem tudom meddig bírja...


https://www.youtube.com/watch?v=rY0WxgSXdEE



Dear Mistertango users,

We have some really bad news for you...
Due to the new regulations of "Mastercard" we can't issue card services for clients located outside Europe.
From the 2018-02-01 all "Mistertango" issued cards for non-EU clients will be disabled.
We are working hard to find new worldwide solution as fast as possible.
You will be still able to use your "Mistertango" account to receive and send SEPA and SWIFT transfers.

We are really sorry about this issue!

Sincerely,
Mistertango


Na ez is rekt akkor...

laci42


patya

Idézetet írta: xalyy Dátum február 02, 2018, 10:18:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: MACSKAFOGO Dátum február 02, 2018, 04:48:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: laci42 Dátum február 02, 2018, 02:49:55 DÉLUTÁN
ma megjott a mistertangos kartya. 2020/12-ig ervenyes.  lehet tolteni atutalassal, vagy BTC-vel.
majd bitpandarol kuldok ra eur-t, ha lesz ertelme eladni az ETN-t.

mikor rendelted mert ha jo akkor rendelék én is ha nem kell minden honapba mas más kártyát rendelni amikor megrendeltem az elsöt "uido"ugy voltam vele jo ok 1 honap oszt beota a kulcsot következö "advanc" 1 ho beadta a külcsot most ez hát nem tudom meddig bírja...


https://www.youtube.com/watch?v=rY0WxgSXdEE



Dear Mistertango users,

We have some really bad news for you...
Due to the new regulations of "Mastercard" we can't issue card services for clients located outside Europe.
From the 2018-02-01 all "Mistertango" issued cards for non-EU clients will be disabled.
We are working hard to find new worldwide solution as fast as possible.
You will be still able to use your "Mistertango" account to receive and send SEPA and SWIFT transfers.

We are really sorry about this issue!

Sincerely,
Mistertango


Na ez is rekt akkor...


Nagyon jó ez a szám, de ez tényleg az EU-n kívülieknek szól.
@laci42: esetleg ki tudod próbálni valamikor a kártyádat, akár egy kisebb összeggel?

Azirafael

Sziasztok! A bitpanda - Neteller+mastercard kombinációt próbálta valaki? Érdemes?
Legalábbis mintha ezt látnám banki átutalás mentes megoldásnak. 

Til

Idézetet írta: Azirafael Dátum február 03, 2018, 08:01:52 DÉLELŐTT
Sziasztok! A bitpanda - Neteller+mastercard kombinációt próbálta valaki? Érdemes?
Legalábbis mintha ezt látnám banki átutalás mentes megoldásnak.
Én úgy tudom, hogy van egy központi irányítójuk a Paysafe, ami csoport tagja a Neteller ás a Skrill is.
Tehát ,aki már leírta a tapasztalatát a Skrill, kapcsán esetleg onnan lehetne ihletet meríteni.
Viszont, ha készpénzt akarsz látni, akkor annak szerintem nyoma lesz, mert már kártyát nem is engednek rendelni azonosítás nélkül.
Azok a cégek,akik életben is fognak maradni, gondolom valamilyen szigorítás köti őket ,hogy végezzék el az azonosítást.
Az azonosításnak is vannak módszerei , aminek meg kell felelni.Nem hinném ,hogy az a cég hosszabb távon életképes lesz ,aki csak annyit kér a felhasználóktól ,hogy küldje el egy egyszerű űrlap feltöltéssel.Mi van ,ha én átszerkesztem Photoshop-al az adataim. Egyedül a cím ,ami necces ,de az tudjuk bárki nevére mehet.
Vannak sokkal biztonságosabb azonosítási metódusok, ami egy külön szakma lesz, külön cégek foglalkoznak ezzel.Az említett cégekkel leszerződik a kártyaszolgáltató. Egy mobiltelefon vagy egy webcamera kell hozzá. Ha mobilról csinálod, szerintem esélyed sincs a manipulálásra, mivel sok mindent le lehet kérni egy azonosítás alkalmával esetleg rejtve is.Telefonszám, pozíció, email cím stb.Ha Pc-n csinálod, akkor meg ugye ugyanott van, hogy mit mutatsz be a kamerának egy fényképet?és az arcoddal mit csinálsz?, mert azt is kérik.Csatolják még az Ip-t ami egy szolgáltatóhoz tartozik stb stb. Ha fényképet mutatsz be azt is szűrik. Na meg ott van a bankautomata, minden levételnél el kell takard az arcod stb.Nem egyszerű ügyek ezek.
Amiket leírtam ,csak az én véleményem, egyáltalán nem vagyok benne biztos ,hogy ez így van!
C:\> del c:\command.com

lory87k

Idézetet írta: Azirafael Dátum február 03, 2018, 08:01:52 DÉLELŐTT
Sziasztok! A bitpanda - Neteller+mastercard kombinációt próbálta valaki? Érdemes?
Legalábbis mintha ezt látnám banki átutalás mentes megoldásnak.
ën a Bitpanda-Skrill-Mastercardal vettem ki pénzt ezen a héten de nemvaloszinu hogy tobbet használni fogom mert oriási a Fee amig a kezembe ért a pénz kb 20% volt mert USD a Skrillem