Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

ASIC miner

Indította lakat, január 03, 2017, 09:15:21 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Székely Vegán

***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Tiba

Csak az a baj, hogy az s7 pont nullát termel :), feltéve ha fizetsz az áramért.

andysk

Idézetet írta: Tiba Dátum március 04, 2017, 09:08:09 DÉLUTÁN
Csak az a baj, hogy az s7 pont nullát termel :), feltéve ha fizetsz az áramért.
Ja. Pontosan ezt nevezik ingyen fűtésnek.

zlesi

Akkor termel esetleg nullat, ha most adod el a BTC-t 12xx- ert. Ha 1 ev mulva 2xxx-ert akkor mar nem nullat termel. :)



Idézetet írta: Tiba Dátum március 04, 2017, 09:08:09 DÉLUTÁN
Csak az a baj, hogy az s7 pont nullát termel :), feltéve ha fizetsz az áramért.

andysk

Idézetet írta: zlesi Dátum március 05, 2017, 11:18:53 DÉLELŐTT
Akkor termel esetleg nullat, ha most adod el a BTC-t 12xx- ert. Ha 1 ev mulva 2xxx-ert akkor mar nem nullat termel. :)

Látod ez nem hülyeség hanem marhaság

skovacs

Sziasztok kene egy kis segitseg vettem egy x11 et es azt hiszem csinaltam egy kis melot magamnak, az oldalon a miner opcioban kitoroltem a poolokat es most csak villog az oldalan  a kek feny es nem all meg a avillogas mit csinaltam? valami otlet hogyan tudnam fixalni ezt a problemat?

andysk

Idézetet írta: skovacs Dátum március 08, 2017, 07:50:43 DÉLUTÁN
Sziasztok kene egy kis segitseg vettem egy x11 et es azt hiszem csinaltam egy kis melot magamnak, az oldalon a miner opcioban kitoroltem a poolokat es most csak villog az oldalan  a kek feny es nem all meg a avillogas mit csinaltam? valami otlet hogyan tudnam fixalni ezt a problemat?
Melyk gép??

Profjohnnie

Valaki nem tud esetleg valamit az Antminer L3+ ról?
Esetleg ha van valakinek és hajlandó is beszélni róla akkor az kérem jelezze itt a fórumon vagy privátban.
Köszi!

Uhura

Idézetet írta: Profjohnnie Dátum július 24, 2017, 12:14:54 DÉLELŐTT
Valaki nem tud esetleg valamit az Antminer L3+ ról?
Esetleg ha van valakinek és hajlandó is beszélni róla akkor az kérem jelezze itt a fórumon vagy privátban.
Köszi!


Ma  - holnap kapja meg caps111 az L-s minerét vele beszélj.

kasima

Sziasztok

Nincs valakinek Antminer L3 vagy L3+ ? Vagy olyan oldal ahonnét reális áron lehetne rendelni meg mondjuk a vámot elkerülni :D

Köszi előre is.

Uhura

#90
Idézetet írta: kasima Dátum július 25, 2017, 02:46:00 DÉLUTÁN
Sziasztok

Nincs valakinek Antminer L3 vagy L3+ ? Vagy olyan oldal ahonnét reális áron lehetne rendelni meg mondjuk a vámot elkerülni :D

Köszi előre is.


Szerinted ? van olyan oldal ahol 0-50% kedvezményt adnak egy olyan termékből amire 10x annyi vevő mint eszköz tulajdonos és 100%-os áron ?


Látszik, nem éltetek a vad szocializmusban amikor a karácsonyi 1 kg banán fejkvótán túl szerettél volna még 1 kg szerezni ....  csak havei alapon, valaki valakijének .. és ott is azért mert nem darabra hanem kg ment.


Ha még is van ilyen oldal az előre megmondom neked fake, ponzi .. basta oldal , biztos.  8)


De persze valahol egy kis kunyhóban a Triád 3 ember űltal örízve , 24:00 kor , átvéve 100.000 doclsiért kaphastz de ez már nem a mi kategóriánk. Vagy ingyé is de annak az ára sokkalta több lesz mint ami pénzben adtál volna érte. Tudod sok csúnya ember aztat mondja neked , majd egyszer kérünk tőled valamit ......

Profjohnnie

Idézetet írta: Uhura Dátum július 24, 2017, 08:39:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Profjohnnie Dátum július 24, 2017, 12:14:54 DÉLELŐTT
Valaki nem tud esetleg valamit az Antminer L3+ ról?
Esetleg ha van valakinek és hajlandó is beszélni róla akkor az kérem jelezze itt a fórumon vagy privátban.
Köszi!


Ma  - holnap kapja meg caps111 az L-s minerét vele beszélj.


Köszi!

kasima

nem mondta senki hogy 50% al akarjuk megvenni.  csak 1500dolllár  angliában  amire rájön egy kb 1000dollár vám+áfa.
euban meg 2300 euro ez mind reális ár értük. De ha felmész pl egy ebayre 4-5-6 ezer eurókért árulják... Csak egy k*baszott kérdés volt hátha vki megunta vagy épp kell neki a pénz vagy nem bírja a süvítő hangját stb... :)
De már ugatják az ember fejét :D

Uhura

Idézetet írta: kasima Dátum július 26, 2017, 02:29:53 DÉLELŐTT
nem mondta senki hogy 50% al akarjuk megvenni.  csak 1500dolllár  angliában  amire rájön egy kb 1000dollár vám+áfa.
euban meg 2300 euro ez mind reális ár értük. De ha felmész pl egy ebayre 4-5-6 ezer eurókért árulják... Csak egy k*baszott kérdés volt hátha vki megunta vagy épp kell neki a pénz vagy nem bírja a süvítő hangját stb... :)
De már ugatják az ember fejét :D


Ne leugatják a fejedet - elnézést ha ezt érezted volna, lehet kcisit sarkos és szögletes voltam- de pls a gondolkodást senki nem tiltotta meg, ez olyan kérdés amire nincs normális válasz már bocs.


Ha valaminek az ára x, és ez meghaladja a vám + áfa mentes határt akkor mindenhol vámot + áfát kell fizetni érte, vagy kimész Kníába , felveszed a gyártónál , belerakod a böröndődbe és beviszed a cél országba. Mo. ez még sikerülhet vámmentesen ha mondjuk átszálsz egy köztes állomáson az EU-n belül, ezt csinálják a kínaiak is Budapestre jővet. De Angliába még a gatyádat is meg fogják nézni, mindegy honnan jössz.


Megunta: persze egy olyan készülkéket ami max hetekkel ezelőtt kaphatott meg bárki nem nagyon volt ideje megunni. Meg ez nem az amit megunni szoktak az emberek szerintem. Amikor 25 doclsi / nap termelési képességel rendelkezik jelenleg.


A reális ár az ebay-en levő ár is mert ha ennyiért megveszik akkor az areális ár még ha azt sokkalja bárki is. Azért annyi mert közgazdasági alaptézis - Maxwel kereszt is ezt jól mutatja - ha valamire kereslet van felmegy az ára , minnél nagyobb a kereslet annál feljebb megy.

kolieee

Sziasztok valaki rendelt mar az asicminermarket.com rol?
Megbizhatoak korrektek ?
Lehet veluk beszelni hogy mennyit irjanak a csomagra hogy ne keljen magas vamot fizetni ?

Lord11

Idézetet írta: kolieee Dátum július 26, 2017, 05:47:42 DÉLUTÁN
Sziasztok valaki rendelt mar az asicminermarket.com rol?
Megbizhatoak korrektek ?
Lehet veluk beszelni hogy mennyit irjanak a csomagra hogy ne keljen magas vamot fizetni ?
Üdv.

Onnan még nem rendeltem, a bitcointalk szerint kicsit problémásak.
A bitmain-ról többször is rendeltem, az OK, illetve állítólag az eastshore.xyz is OK, egy ismerősöm már rendelt onnan és rendben megjött.
(Az eastshore-on meg lehet beszélni, hogy mennyit írjanak rá, a Bitmain viszont mindig a valós értéket írja. Az asicminermarketnél nem tudom)

kolieee

Idézetet írta: Lord11 Dátum augusztus 01, 2017, 05:40:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: kolieee Dátum július 26, 2017, 05:47:42 DÉLUTÁN
Sziasztok valaki rendelt mar az asicminermarket.com rol?
Megbizhatoak korrektek ?
Lehet veluk beszelni hogy mennyit irjanak a csomagra hogy ne keljen magas vamot fizetni ?
Üdv.

Onnan még nem rendeltem, a bitcointalk szerint kicsit problémásak.
A bitmain-ról többször is rendeltem, az OK, illetve állítólag az eastshore.xyz is OK, egy ismerősöm már rendelt onnan és rendben megjött.
(Az eastshore-on meg lehet beszélni, hogy mennyit írjanak rá, a Bitmain viszont mindig a valós értéket írja. Az asicminermarketnél nem tudom)
Koszi az infot megnezem

BlooD eYe

Öszeirhatnátok hogy ki hol rendelt mar, menyire vagytok megelégedve menyit fizettetek érte+rá stb.

Newtnt

Bitmain a gyártó, az biztos jó. Máshonnan nem is rendelnék :D
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

evko81

Sziasztok!


Na és ehhez az oldalhoz mit szóltok?


Ismeri valaki?


https://bithardware.net/


Ez mennyire kamu?


Érdekes, hogy jó áron van midnen és van készleten is...