Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Webfejlesztőket keresek

Indította dpeter, szeptember 11, 2017, 10:08:14 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

dpeter


Sziasztok!
Egy közepes méretű portál kifejlesztéséhez keresek sitebuildert, php webfejlesztőt.
A projektet közösségi finanszírozással indítanám be. És maga a site is közösségi finanszírozással foglalkozna.
Én magam Java-ban fejlesztek, ezért az oldal célját, működés feltételeit tudom specifikálni, a projektet én vezetném.
Ideálisan szerintem 3-4 főre lenne szükség a beindításhoz, és a későbbi fejlesztésekhez. Tehát csapatmunkában gondolkodok.
A sikeres megfinanszírozás után kezdenénk el az oldal osszerakását, nem ingyen munkáról van szó, de a díjazás Ethereumban és vagy Forintban történne.
A tervek összeállításakor átlag feletti fejlesztői fizetést vettem alapul.
A munkát otthoról is lehet végezni, de ha igény van rá, akkor tudunk helyet is találni rá (Budapest).
Pr-Marketing, Brand építési kapcsolataim vannak.
Összegezve van egy jó ötletem, amely megvalósítási menetét kidolgoztam, szerintem lesz rá befektető, de szükségem van egy csapatra a megvalósításhoz.


Ha érdekel a dolog, akkor jelentkezz privátban, ha lehet, akkor valamilyen referenciával, önéletrajzzal.
Esetleg ha ismeretségben van akit érdekelhet, akkor légyszi reklámozzátok nekik a dolgot :)
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

dwd