Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 17 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

CryptoMan

Idézetet írta: qwe92 Dátum január 30, 2017, 03:46:37 DÉLUTÁN
Nem értem mért ver az uquid-del az isten.(előző problémát már megoldottam erre még egy, nem igazán merek már rá tölteni kicsit fapadosak)
Nálatok is ezt írja ki ha akartok euró-t feltölteni a kártyára?:
Transfer funds request submitted for an amount greater than the available balance.
Csak mert 70 euró van a számlán és 1 euróra is ezt írja.(a kártyán meg van 25euró és tudtam ma levenni róla 18-at tesztből szóval azzal elvileg nincs gond)

Mennyi volt az összes forgalmad eddig? Mert limites ha nem upgrade-eled.

qwe92

Idézetet írta: CryptoMan Dátum január 30, 2017, 03:59:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: qwe92 Dátum január 30, 2017, 03:46:37 DÉLUTÁN
Nem értem mért ver az uquid-del az isten.(előző problémát már megoldottam erre még egy, nem igazán merek már rá tölteni kicsit fapadosak)
Nálatok is ezt írja ki ha akartok euró-t feltölteni a kártyára?:
Transfer funds request submitted for an amount greater than the available balance.
Csak mert 70 euró van a számlán és 1 euróra is ezt írja.(a kártyán meg van 25euró és tudtam ma levenni róla 18-at tesztből szóval azzal elvileg nincs gond)

Mennyi volt az összes forgalmad eddig? Mert limites ha nem upgrade-eled.
70+40+18 összesen az accon.(1000res a limit a kártyára elvileg)

qwe92

Idézetet írta: qwe92 Dátum január 30, 2017, 06:39:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: CryptoMan Dátum január 30, 2017, 03:59:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: qwe92 Dátum január 30, 2017, 03:46:37 DÉLUTÁN
Nem értem mért ver az uquid-del az isten.(előző problémát már megoldottam erre még egy, nem igazán merek már rá tölteni kicsit fapadosak)
Nálatok is ezt írja ki ha akartok euró-t feltölteni a kártyára?:
Transfer funds request submitted for an amount greater than the available balance.
Csak mert 70 euró van a számlán és 1 euróra is ezt írja.(a kártyán meg van 25euró és tudtam ma levenni róla 18-at tesztből szóval azzal elvileg nincs gond)

Mennyi volt az összes forgalmad eddig? Mert limites ha nem upgrade-eled.
70+40+18 összesen az accon.(1000res a limit a kártyára elvileg)
Nah megoldódott már tudok rá utalni megint :) (Most az egyszer nem írtam nekik de nem voltam messze az elküldéstől)

kicsidzsi

Szevasztok, abba tud valaki segíteni, hogy PayPal accountot hogyan tudok összekötni Coinbase-el?


kicsidzsi


bbarna


raffiakötö

Idézetet írta: bbarna Dátum február 01, 2017, 09:49:32 DÉLUTÁN
Hölgyek, Urak!

A poloniex-en mennyi ideig lehet nyitott egy ajánlat?

Szerintem nincs limitálva, kb 2 hete van egy orderem ami nem zárult le, nem törölték úgyhogy gondolom míg el nem adod addig nyitott marad.


raffiakötö

Idézetet írta: lbandita Dátum február 02, 2017, 12:34:40 DÉLUTÁN
valaki talált megbízható debit kártyát amit lehet Magyarországon használni, és tűrhető a fee je? és persze BTC vel lehet tölteni.

Nekem Uquid-os visa kártyám van, használtam már, szerintem nem váltott olyan rosszul. 3 % fee-je van vásárlásonként. Elég sokféle coint lehet directbe rátenni.

fefe

Én most próbálom ezt a kártyát de nem tűnik rossznak ez sem.
A tapasztalatokat majd megosztom.
https://payeer.com/en/

raffiakötö

Idézetet írta: lbandita Dátum február 02, 2017, 01:31:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: raffiakötö Dátum február 02, 2017, 12:50:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lbandita Dátum február 02, 2017, 12:34:40 DÉLUTÁN
valaki talált megbízható debit kártyát amit lehet Magyarországon használni, és tűrhető a fee je? és persze BTC vel lehet tölteni.

Nekem Uquid-os visa kártyám van, használtam már, szerintem nem váltott olyan rosszul. 3 % fee-je van vásárlásonként. Elég sokféle coint lehet directbe rátenni.
azt próbáltad hogy felteszed az appot és nfc -n keresztül is lehet e vele fizetni?
ha lehet akkor felesleges a kártya nem? lenne nfc a bank automatán akkor még pénzt is tudnál kivenni.

Azt nem próbáltam, de minimum egy virtuális kártyát kell csinálni, mert az uquid-on "csak a balance"-ra tudod tenni a coinokat, kell mellé egy kártya amire az uquid balance-ról réteszed a dellát. A virtuális kártya 1$, a plastic 17$. Így is kitudod venni atm-ből a fee attól még megmarad hogy nfc-vel használod.

FrenkyAti

Sziasztok! Lehet buta kérdés, de a Coinbase oldalon a személyi megadásával nem csinálok bajt? Nem élnek vissza valami adattal? Esetleg valami más mód(Paypal stb)?
Köszi

kidface

Idézetet írta: lbandita Dátum február 08, 2017, 02:01:45 DÉLUTÁN
nem tudom hol olvastam régebben (pár napja) hogy paypalt lehet btc vel tölteni? vagy valamit rosszul olvastam?
En ugy tudom direktbe nem lehet. Csak ha valaki megveszi toled es Paypal-en fizet.
Probald meg itt eladni, en itt szoktam es Paypal-re kerem a lovet :)
https://localbitcoins.com/

andysk

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum február 06, 2017, 04:22:01 DÉLUTÁN
Sziasztok! Lehet buta kérdés, de a Coinbase oldalon a személyi megadásával nem csinálok bajt? Nem élnek vissza valami adattal? Esetleg valami más mód(Paypal stb)?
Köszi
Ma már sajna majdnem mindenhol meg kell adni. Ez van..

CryptoMan

Idézetet írta: lbandita Dátum február 09, 2017, 10:54:34 DÉLELŐTT
regisztráltam a uquid oldalra és küldtem is rá kis pénzt , az lenne a kérdés hogy ilyenkor automatikusan küldik ki a kártyát a címemre? kb mennyi idő múlva kaptátok meg ?

Hali!

Neked kell igényelni a My cards fülnél, ott megadod a devizatípust és a címedet. 4-6 munkanap míg megjön.

raffiakötö

Idézetet írta: lbandita Dátum február 09, 2017, 11:05:34 DÉLELŐTT
ha jól értelmezem előre kell rátenni a 15 eurót a kártya kiküldéshez.

Nem teljesen, van egy egyenleged az uquid oldalon. Először oda kerül a polonies-ről kiutalt pénzed, ha ott megvan a pénz akkor abból vonják le a kártya árát. Ha rendeled a kártyát az adatok megadásánal ne használj ékezetes betüket mert nem fog elfogadni a rendszer...
Nekem kb 2 hét volt mire megkaptam a kártyát, lesz még vele dolgod mert aktiválni kell, de a mellékelt levélben le van írva minden.

raffiakötö

Idézetet írta: lbandita Dátum február 09, 2017, 11:38:48 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum február 09, 2017, 11:11:25 DÉLELŐTT
Idézetet írta: lbandita Dátum február 09, 2017, 11:05:34 DÉLELŐTT
ha jól értelmezem előre kell rátenni a 15 eurót a kártya kiküldéshez.

Nem teljesen, van egy egyenleged az uquid oldalon. Először oda kerül a polonies-ről kiutalt pénzed, ha ott megvan a pénz akkor abból vonják le a kártya árát. Ha rendeled a kártyát az adatok megadásánal ne használj ékezetes betüket mert nem fog elfogadni a rendszer...
Nekem kb 2 hét volt mire megkaptam a kártyát, lesz még vele dolgod mert aktiválni kell, de a mellékelt levélben le van írva minden.
kíváncsi vagyok hogy fog majd működni, esgyenlőre standard kártyát igényelek , még nem nyomom akkorába hogy expresst igényeljek, az anonimitás kicsit aggasztó is tud lenni, nem tudom hogy lehet visa val így szerződést kötni , nehogy a hatalmon lévők terrorveszélyre hivatkozva megszüntessék, bízok benne hogy max mindenkinek majd pasportal kell igazolnia magát, nem nyúlják le a pénzt.
szerintem úgy érdemesebb csinálni hogy btc ben őrzöd a pénzed saját walletban és csak annyit utalsz a kártyára amennyit éppen ki szeretnél venni,

Eddig nekem működött. A stanard nem a shippngre vonatkozik? Nem szükséges megadni az adataitdat, használható úgy is bizonyos megkötések mellett. Mivel visa kártya így nemzetközileg a hatóságok láthassák mik folynak a kártyákkal. Kis esélyt látok arra, hogy havi 2-300 $-os tételek nagyon feltünnének, vagy figyelemfelkeltőek lennének.
Én is csak annyit töltök a kártyára amennyire szükségem van

Danika

Az a 200-300$/hó szerintem máshol apró pénznek számít  ;D Bárcsak ott tartanék már én is  ::)

Roller

Sziasztok! Mi a legolcsóbb éslegegyszerűbb módja, hogy a kibányászott pénzedet forintban lásd?