Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Coinbase alternatíva

Indította Magnum, július 28, 2017, 10:18:51 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Magnum

Keresek valami hasonló oldalt mint a coinbase ahol bankkártyáról vagy paypal számláról lehetne vásárolni közvetlenül bitcoin-t vagy más coinokat.

Egyelőre nem találtam másik oldalt, mindenki csak a coinbase.com oldalt mondja de azzal nem jutok előrébb.

Mielőtt kérdeznétek, miért nem jó a coinbase

Hiába regisztráltam kb. másfél hónapja. Elfogadták a telefonszámot, személyazonosságomat jogosítvánnyal igazoltam, azt is elfogadták, a bankkártyát is, viszont mégsem enged vásárolni. Azt írja, hogy a fiókom korlátozva van.

"Account Restricted
You are currently unable to buy and sell digital currency on Coinbase. Please contact support@coinbase.com."

Hiába írtam a supportnak, többször több módon sehogy nem kapok választ.

Próbáltam csinálni másik fiókot is, talán azzal engedi, azóta már regisztráltam 3 másik fiókot de azoknál is ugyanezt a hibát írja :(


Szóval, ha tud valaki ilyen oldalt, ahol valódi pénzért lehet kártyával vagy paypal-el crypto valutát vásárolni várom.

Worlynox


Simi

Idézetet írta: Worlynox Dátum július 28, 2017, 10:51:08 DÉLUTÁN
Kraken ?
Az a baj a Krakennal, hogy:


We do not currently accept deposits via credit card, debit cards (in most countries), PayPal, or similar services.

Simi

Most csak így hirtelen, nem ismerem ezeket, de Nicehash ezeket ajánlja:
Get Bitcoins with a credit card:
Indacoin
Circle

Lord11


Magnum

Na próbálgatom amiket írtatok.

Kraken-re feltöltöttem minden személyes céges adatot képeket, most úgy látom itt is kell idő, hogy elfogadják.
Viszont egyáltalán nem találom, hogy itt hol lehetne paypal vagy bankkártya segítségével feltölteni vagy vásárolni.

Az Indacoin nem rádob 35% költséget. 3800 USD-be kerül egy bitcoin XD (jelenlegi árfolyam pedig 2800 USD)

Circle oldalon meg EUR, USD, GBP valutákat lehet küldözgetni másoknak, de kripto valutáról szó sincs.

A pandára ma már nincs erőm meglesni.

Newtnt

BTC ETH-ra uphold. Ha a Kraken hosszú ideig nem fogadja el akkor csinálj másik accountot. Én 2.5 hónapot vártam, csináltam egy újat és 3 perc múlva meglett :D
Ha támogatni szeretnél, bitcoin faucet 1 óránként: https://freebitco.in/?r=7012441
GTX 1070 micron: equihash: alap: 430 h OC: 470 h
ethash alap: 26 mh OC: 31 mh
skunk: 19 mh
zec: t1fgz3W3js6HT71jjPbJYGstSpF2tanmjWp
eth: 0xb6b660f681290154e70dc6a5be613080adf94901

Werrew

Egy barátom a Hitbtc-t használja, neki tetszik.

xxhpixx

Coinbasen csak olyan bankkártyát enged használni ami 3d secure -os, en nekem is ezt a korlátozós dumát adja vissza. De sepa utalásom szepen odaért.

traktoros

Bitcoin automatát Budapesten használta már valaki innen és mik a tapasztalatok ha igen, illetve mennyi idő kb a művelet ? Fee ? Limit ?


ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

LsL

Sziasztok, Uphold-on kivul tudnatok egy masik walletet ajanlani legyszi?
Coinbase kizarva szerintem, mar egyszer elkuldtem a 6 eurot nekik, uzentek is hogy "verified", de most megint keri, hogy kuldjem a 6 eurot... Angliaban elek, itt nagyon sokan panaszkodnak erre... egyszeruen vmi gebasz van a coinbase-nel az angol accountokkal?!?! ez letezik?

A lenyeg szeretnek meg egy wallettet a paromnak... vagy csinaljak meg egy accountot neki az upholdon?

Franky2Ster

Idézetet írta: traktoros Dátum október 18, 2017, 03:49:19 DÉLUTÁN
Bitcoin automatát Budapesten használta már valaki innen és mik a tapasztalatok ha igen, illetve mennyi idő kb a művelet ? Fee ? Limit ?

Tökéletesen működik viszont ha nagyobb összeget akarsz kivenni akkor nem árt oda telefonálni ,hogy másnap xyz összeget szeretnél levenni.

traktoros

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum október 19, 2017, 01:04:55 DÉLUTÁN
Idézetet írta: traktoros Dátum október 18, 2017, 03:49:19 DÉLUTÁN
Bitcoin automatát Budapesten használta már valaki innen és mik a tapasztalatok ha igen, illetve mennyi idő kb a művelet ? Fee ? Limit ?

Tökéletesen működik viszont ha nagyobb összeget akarsz kivenni akkor nem árt oda telefonálni ,hogy másnap xyz összeget szeretnél levenni.

Mi számít jelen esetben nagyobb összegnek ? Gondolom azért 1 misi-t tud kezelni a gép egyszerre, igaz én nem akarok annyit venni éppen.
ETN azaz Electroneum Android miner Ref kód: D6378E Írd be a telefonos appodba és mindketten többet kapunk First KYC compliant Coin, magyarán lehet még belőle valami a későbbiekben

Gorekam7

Sziasztok!

Nem tudja valaki? ki helyezte a Bitcoin automatát az Ankerba?!
Nekem is van egy helyem a belvárosba és szeretnék egy ilyet....
Előre is köszönöm a helpet!!

macsi

Idézetet írta: Gorekam7 Dátum október 19, 2017, 06:36:33 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Nem tudja valaki? ki helyezte a Bitcoin automatát az Ankerba?!
Nekem is van egy helyem a belvárosba és szeretnék egy ilyet....
Előre is köszönöm a helpet!!

https://www.mrcoin.eu/hu

kasima

Nem tudom nekem a coinbassel semmi bajom nem volt eddig.

xenosz2

Idézetet írta: LsL Dátum október 18, 2017, 07:09:01 DÉLUTÁN
Sziasztok, Uphold-on kivul tudnatok egy masik walletet ajanlani legyszi?
Coinbase kizarva szerintem, mar egyszer elkuldtem a 6 eurot nekik, uzentek is hogy "verified", de most megint keri, hogy kuldjem a 6 eurot... Angliaban elek, itt nagyon sokan panaszkodnak erre... egyszeruen vmi gebasz van a coinbase-nel az angol accountokkal?!?! ez letezik?

A lenyeg szeretnek meg egy wallettet a paromnak... vagy csinaljak meg egy accountot neki az upholdon?

Legegyszerűbb és biztonságosabb, ha letöltesz a gépedre egy tárcát és abban tárolod a bitconjaid. Az UPholddal mi a gond?
Végeredményben ezek a tárcák sztem csak arra jók,hogy átmenetileg legyenek rajta a BTC-k. Egyik sem egészen biztonságos, bármikor lehet valami és semmi semmilyen törvény nem véd,ha kár ér.... szerintem.

LsL

semmi bajom az uphold-al, megoldottam , csinalt o is egy acc-ot maganak... ;)