Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Zdash

Indította drizzt_do_urden, december 03, 2016, 08:48:50 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

drizzt_do_urden

Ha valaki vallakozo kedvu, akkor most erdemes Zdasht banyaszni. egy par nap alatt 1000 - 2000 coint ki tudsz banyaszni es ha majd idovel felmegy az ara akkor nagyot tudsz szakitani rajta. persze ez azt jelenti, hogy egy par napot fel kell aldozz a keresetedbol!

Székely Vegán

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 08:48:50 DÉLELŐTT
Ha valaki vallakozo kedvu, akkor most erdemes Zdasht banyaszni. egy par nap alatt 1000 - 2000 coint ki tudsz banyaszni es ha majd idovel felmegy az ara akkor nagyot tudsz szakitani rajta. persze ez azt jelenti, hogy egy par napot fel kell aldozz a keresetedbol!

Óh az örök dilemma.. most rögtön biztos pénz.. vagy később (talán) még több pénz..  8)
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

drizzt_do_urden

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 03, 2016, 08:59:27 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 08:48:50 DÉLELŐTT
Ha valaki vallakozo kedvu, akkor most erdemes Zdasht banyaszni. egy par nap alatt 1000 - 2000 coint ki tudsz banyaszni es ha majd idovel felmegy az ara akkor nagyot tudsz szakitani rajta. persze ez azt jelenti, hogy egy par napot fel kell aldozz a keresetedbol!

Óh az örök dilemma.. most rögtön biztos pénz.. vagy később (talán) még több pénz..  8)

Igen, de ket napot veszitenel csak most. es azt se 100% -ba, mert most is van erteke a Zdashnek. Persze benne van az is, hogy nem megy fel soha az ara! de ha veletlenul felmegy 0.1 -re az ara mondjuk 1 vagy 2 even belol akkor az 1000 Zdash pont 70000 dollart fog erni :))))) ez akkor ha a BTC mai arba lesz. de lehet meg a BTC is megy fel :)) szoval itt jon be a tozsde spekulacio :)))

Székely Vegán

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 09:10:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 03, 2016, 08:59:27 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 08:48:50 DÉLELŐTT
Ha valaki vallakozo kedvu, akkor most erdemes Zdasht banyaszni. egy par nap alatt 1000 - 2000 coint ki tudsz banyaszni es ha majd idovel felmegy az ara akkor nagyot tudsz szakitani rajta. persze ez azt jelenti, hogy egy par napot fel kell aldozz a keresetedbol!

Óh az örök dilemma.. most rögtön biztos pénz.. vagy később (talán) még több pénz..  8)

Igen, de ket napot veszitenel csak most. es azt se 100% -ba, mert most is van erteke a Zdashnek. Persze benne van az is, hogy nem megy fel soha az ara! de ha veletlenul felmegy 0.1 -re az ara mondjuk 1 vagy 2 even belol akkor az 1000 Zdash pont 70000 dollart fog erni :))))) ez akkor ha a BTC mai arba lesz. de lehet meg a BTC is megy fel :)) szoval itt jon be a tozsde spekulacio :)))

Ja ja.. asszem holnap átteszem legalább egyik riget pár napig vagy egy hétig!
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

ZsZolee

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 09:10:08 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum december 03, 2016, 08:59:27 DÉLELŐTT
Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 03, 2016, 08:48:50 DÉLELŐTT
Ha valaki vallakozo kedvu, akkor most erdemes Zdasht banyaszni. egy par nap alatt 1000 - 2000 coint ki tudsz banyaszni es ha majd idovel felmegy az ara akkor nagyot tudsz szakitani rajta. persze ez azt jelenti, hogy egy par napot fel kell aldozz a keresetedbol!

Óh az örök dilemma.. most rögtön biztos pénz.. vagy később (talán) még több pénz..  8)

Igen, de ket napot veszitenel csak most. es azt se 100% -ba, mert most is van erteke a Zdashnek. Persze benne van az is, hogy nem megy fel soha az ara! de ha veletlenul felmegy 0.1 -re az ara mondjuk 1 vagy 2 even belol akkor az 1000 Zdash pont 70000 dollart fog erni :))))) ez akkor ha a BTC mai arba lesz. de lehet meg a BTC is megy fel :)) szoval itt jon be a tozsde spekulacio :)))

Milyen progival, milyen poolnál bányászod? Sima Zcash Claymore V8?


fiszis

Sziasztok kedves bányászkolegák :)- a zdash-hez tudtok valamien " walletet " ? mert én az istenekse találok . vagycsak nemjo helyen keresek  :) . Válaszotokat köszönöm .




zenetibi

Idézetet írta: fiszis Dátum december 03, 2016, 06:14:16 DÉLUTÁN
Sziasztok kedves bányászkolegák :)- a zdash-hez tudtok valamien " walletet " ? mert én az istenekse találok . vagycsak nemjo helyen keresek  :) . Válaszotokat köszönöm .

https://www.cryptopia.co.nz/ itt van pénztárca

Artthur

Generáltam pénztárcát, claymore-t átállítottam de nem megy szegény...
" ZecMiner64.exe -zpool stratum2.coin-miners.info:3357 -zwal Yourwallet.YourWorkerName -zpsw x -nofee 1 -i 5 "

Unknown hibaüzenetet dobott fel a poolra

A 2 pool közül nekem ez jelent csak meg
http://zdash.coin-miners.info/#!/coin/ZDASH

Valaki csákányozza már?

drizzt_do_urden

ezt a poolt meg nem lattam. de nem nez ki valami bizalom gerjesztonek. es ha claymoreba beteszed a nofeet akkor kevessebb lesz a hashed!

Artthur

Nem tudom mi van de nekem nem megy claymoreal... most suprnova poolt próbáltam meg de itt is ezeket írja ki pirossal:

UNKNOWN OPTION ZecMiner64.exe
UNKNOWN OPTION -zpool  zdash.suprnova.cc:4048 -zwal name.worker -zpsw password -allpools 1

Mit ronthatok el?

drizzt_do_urden

nem lenne egy sorba a command?

drizzt_do_urden

supernovara be kell jelenkezz. es a workereket meg kell csinaljad. azokat mar elvegezted?

Artthur

Bejelentkeztem, workert csináltam kóddal, van pénztárca is, getting started alapján töltöttem ki mindnet.
ZecMiner64.exe -zpool  zdash.suprnova.cc:4048 -zwal YourUsername.YourWorker -zpsw YourWorkerPass -allpools 1

Csak annyit mondjatok nektek működik?
Másik riget is megpróbáltam átállítani de ott is ez volt a baj.
valahogy az Úr nem akarja ezt ma :)

drizzt_do_urden

-allpools 1 -et en nem hasznalom, nem keri. lehet ott a baj?

Artthur

Na megvan a rejtély...  ha minden igaz...
Eddig én úgy használtam claymoret hogy egy start.bat-ot indítottam ami csak a programot indította (ZecMiner64.exe) és egy config.txt-be volt leírva minden beállítás.
Most direktbe beírtam minden beállítást a start.bat-ba és működik...
Már mutatja is suprnovan...

Ez lehet? ti sem használtok config.txt-t?

Artthur

#16
Idézetet írta: Artthur Dátum december 04, 2016, 12:02:49 DÉLELŐTT
Na megvan a rejtély...  ha minden igaz...
Eddig én úgy használtam claymoret hogy egy start.bat-ot indítottam ami csak a programot indította (ZecMiner64.exe) és egy config.txt-be volt leírva minden beállítás.
Most direktbe beírtam minden beállítást a start.bat-ba és működik...
Már mutatja is suprnovan...

Ez lehet? ti sem használtok config.txt-t?

Ez bezony  User problem volt :)
Ehhe most látom bénáztam...  a config.txt-be bemásoltam a ZecMiner64.exe parancsot is...  szegény nem tudta eldönteni mit csináljon...

AnCrypto

Sziasztok! Több poolt is teszteltem, de eddigi tapasztalataim alapján a Coinmine.pl a legstabilabb és legjobb. Zdash-t ott a legjobb bányászni. Jelenleg 300 H/s-el a beépített statisztikai becslés alapján 50-60 Zdash coint bányászok. Coinmarketcap.com szerint enyhe emelkedés volt az árral kapcsolatban. http://coinmarketcap.com/currencies/zdash/ Ki tudja, lehet kap majd támogatást, ha nem akkor is egy próbát megért. Betárazok belőle párszáz darabot és lesz ami lesz.
Crypto Currency Miner & Trader.

drizzt_do_urden

en sosem hasznalok config.txt. minden megy a start.bat -ba

kar hogy nincs windowsos walletje a zdashnek. igy egy kicsit felos az exchangen tartani a coint!

Artthur

Én azért használok config.txt mert a claymore miner managerben lehet kiadni parancsokat és köztük van a config.txt csere. Gyorsan tudsz váltani ha több géped van.

Amúgy most valami történt, megnéztem ezt a coinmine.pl egyfolytában esett a hashratejük  suprnovan pedig folyamatosan nőtt. Per pillanat a coinmine.pl weboldal nem is elérhető.
Az jól láthatom hogy a global hasrate 43,624.00 Sol/s   ebből suprnova  26,994.05 Sol/s  coinmine pedig amíg működött 19,000.00 Sol/s-t mutatott ez igaz lehet vagy még csak nem látom át?