Storj Sharing - Bevétel, kifizetés, tapasztalatok

Indította olle, december 02, 2016, 01:03:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

coiner

Idézetet írta: cryptominer Dátum december 24, 2016, 12:31:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bbencee Dátum december 24, 2016, 11:53:32 DÉLELŐTT
Ha counterwallet-et használtok nagyon vigyázzatok a widthraw-nál, azt írta hogy bitcoin címet vár (fura is volt) és én azt adtam meg... Hiba volt, ugrott az 5 dollár. Ja és annyira buta a rendszer hogy amíg nem utalod át BTC-ben a tranzakciós összeget, nem engedi kivenni a SJCoin-od..

Ez milyen görény ! Próbáld legközelebb poloniexre ott csak exchange-ben genyó sok esetben nem enged 0.001 alatt vásárolni v eladni pl még annó amikor kezdtem cpuval bányásztam 900 bytecoin-t azóta ott rohad poloniexen mert nem lehet váltani 0.0001 btc alatt
Add el XMR-ért, azt engedi szerintem.
coininvest-QOIN ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ bitcoin

bbencee

Idézetet írta: vizikaki Dátum december 25, 2016, 07:34:56 DÉLELŐTT
Hozzam is megerkezett. En SotrjCoinert vettem bitvoint majd azt valtottam dollarra. nem volt vele baj

Na én a tradingelést ott adtam fel counterwallet-en amikor a kezelőfület elém került. (pedig szorftverfejlesztő vagyok). Átváltottam a jólbevált poloniex-es címre.

raptor666

#82
Helló!

Én tegnap kezdtem el egy szervergéppel és otthoni géppel is.
De ezek a problémáim:

Néha mikor reloadolok, kiírja h nincs szinkronizálva az idő ... pedig utána olvastam át raktam arra a time.nist.gov és így is.
A másik... a szervergépen is peer: 166 van jelenleg és contracts: 33 Egyenlőre: 10Gb betéve amiből 28 Kb foglalva. az otthoni gépen: most jelenleg 177 peer, és 11 contracts 20Gb betéve. 14.4Kb foglalt... órák óta nincs több, hiába reloadolom O.o
Portok és tűzfal off a szerógépen. Itthonin tűzfal off és portot nem tudok nyitni, mert szolgáltatóm ddos támadás miatt (befelé jövő) blockolta az összeset. XD
Mert üzemeltettem játékszervert otthoni gépen :D

Miért lehet?:D OS: windows mind2 :D

EDIT:

Sia.tech vagy a storj.io ad több "pénz"-t a tárhelyért?:) Mondjuk sia.tech programján nem tudom hogyan lehet "unlockolni".

vizikaki

Idézetet írta: bbencee Dátum december 25, 2016, 01:19:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: vizikaki Dátum december 25, 2016, 07:34:56 DÉLELŐTT
Hozzam is megerkezett. En SotrjCoinert vettem bitvoint majd azt valtottam dollarra. nem volt vele baj

Na én a tradingelést ott adtam fel counterwallet-en amikor a kezelőfület elém került. (pedig szorftverfejlesztő vagyok). Átváltottam a jólbevált poloniex-es címre.

Hat nekem se 2 perc volt mire rajottem hogy is mukodik. Vagy haromszor vontam vissza a tranzakciot hogy nem lesz ez igy jo :D

Tomesztom

Sziasztok, nem tudom jó helyere írok e, de ha igen, akkor a StorJ kapcsán van egy videó a neten amit érdemes megnézni optimalizálás szempontjából. https://www.youtube.com/watch?v=jWRxemJn2HE
A nettime szoftver elég hasznosnak tűnik!

Kockah

Sziasztok srácok!

A Storj.io-n lévő linuxos leírás alapján próbáltam felrakni a hozzá való appot. Mikor indítom storj -paranccsal akkor a következő hiba üzenet fogad:

storj
/root/.nvm/versions/node/v4.4.5/lib/node_modules/storj/node_modules/storj-lib/lib/network/protocol.js:297
  const {data_hash: hash, token} = params;
        ^

SyntaxError: Unexpected token {
    at exports.runInThisContext (vm.js:53:16)
    at Module._compile (module.js:373:25)
    at Object.Module._extensions..js (module.js:416:10)
    at Module.load (module.js:343:32)
    at Function.Module._load (module.js:300:12)
    at Module.require (module.js:353:17)
    at require (internal/module.js:12:17)
    at Object.<anonymous> (/root/.nvm/versions/node/v4.4.5/lib/node_modules/storj/node_modules/storj-lib/lib/network/index.js:16:16)
    at Module._compile (module.js:409:26)
    at Object.Module._extensions..js (module.js:416:10)

Valakinek esetleg valami ötlet erre a dologra ?

Karcsi papa

Idézetet írta: Tomesztom Dátum december 26, 2016, 04:26:44 DÉLUTÁN
Sziasztok, nem tudom jó helyere írok e, de ha igen, akkor a StorJ kapcsán van egy videó a neten amit érdemes megnézni optimalizálás szempontjából. https://www.youtube.com/watch?v=jWRxemJn2HE
A nettime szoftver elég hasznosnak tűnik!

Nálam még 1 fityinget se fizetett nem tudom mi lehet a szar. Kipróbáltam ezeket a videóban bemutatott beállításokat! Egyenlőre egy dolog javult a processzor kihasználtsága.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

banyaszkaszy

Sziasztok Elinditottam az 1 hónapos teszt üzemet közel 3TB háttértárat fordítottam rá. kíváncsi vagyok mi fog befolyni. 80-85W fogyasztással

1 kérdés. Én a Poloniexes címemet adtam meg, Régebben Vegán mondta, hogy valami még nem oké a poloniexel. Remélem már helyrehozták... :)

Ui: a címemet direkt kitakartam bár nem tudom miért... :D

Bob

Idézetet írta: banyaszkaszy Dátum december 31, 2016, 02:06:36 DÉLUTÁN
Sziasztok Elinditottam az 1 hónapos teszt üzemet közel 3TB háttértárat fordítottam rá. kíváncsi vagyok mi fog befolyni. 80-85W fogyasztással

1 kérdés. Én a Poloniexes címemet adtam meg, Régebben Vegán mondta, hogy valami még nem oké a poloniexel. Remélem már helyrehozták... :)

Ui: a címemet direkt kitakartam bár nem tudom miért... :D
Ha csak ez miatt tartod bekapcsolva a gépet, és ugyanúgy 5 dollárnyit kapsz egy hónapra, mint a többiek, akkor nem fog visszajönni a villanyfogyasztás sem.

cryptominer

ezer éves hp laptop kíváncsi leszek 1 hónap után mi lesz az XMR csak azért megy rajta mert vicces :D :D 22h/s ugyan már ráadásul minergatenél főleg na mind 1 az is pénz és legalább nem csak a storj miatt megy a gép


drizzt_do_urden

de ha a storj ugyanazt az 5 dollart adja cimenkent akkor osszatok fel 10 cimre a 100 GB es kaptok 50 dollart. ne egy cimet tegyetek be. generaljatok vagy 10 20 cimet es 10 - 20 GB minden cimre tegyetek. egy probat meger!

Bob

Idézetet írta: drizzt_do_urden Dátum december 31, 2016, 08:52:33 DÉLUTÁN
de ha a storj ugyanazt az 5 dollart adja cimenkent akkor osszatok fel 10 cimre a 100 GB es kaptok 50 dollart. ne egy cimet tegyetek be. generaljatok vagy 10 20 cimet es 10 - 20 GB minden cimre tegyetek. egy probat meger!
De biztos külön IP cím is kellene nekik.

drizzt_do_urden


szevasz


cryptominer

!!! FIGYELEM !!!
Aki LINUX-al oszt meg tárhelyet az nagyon figyeljen a méretre mivel a debian-os program képes túlírni és teljesen lenullázni a tárhelyet ami miatt egy restart után nem fog bootolni a rendszered és csak újratelepítés segít

Előjelek: Nem akar csak manuális frissítéssel frissíteni a Storj ha ez történt akkor törölj valamit gyorsan mielőtt újraindítasz 

lhajnal

Most akkor tényleg darabra fizet, és nem megosztott méretre. Itt porosodik a polcon 4TB, és csak azért nem szereltem még be, mert kiváncsi voltam a kifizetésre. De akkor annyira nem éri meg betenni, mert ennyi erőből megosztom az SSD-n fennmaradt 80Gb-ot. :o

wminer

Idézetet írta: lhajnal Dátum január 02, 2017, 10:02:42 DÉLUTÁN
Most akkor tényleg darabra fizet, és nem megosztott méretre. Itt porosodik a polcon 4TB, és csak azért nem szereltem még be, mert kiváncsi voltam a kifizetésre. De akkor annyira nem éri meg betenni, mert ennyi erőből megosztom az SSD-n fennmaradt 80Gb-ot. :o


Vannak itt még tisztázatlan dolgok ezzel kapcsolatban. Ha van rá lehetőség szerintem egy próbát megér. Én a bányagépbe bedobtam egy 500-as vinyót, 5 részre osztva. Enni nem kér, erőforrást nem foglal eszeveszettül. Majd egy hónap múlva kiderül, hogy $5-t vagy 5x$5-t kerestem. Vagy csak egy tapasztalattal lettem gazdagabb! 8)
Ez még egy eléggé új dolognak számít (pláne, hogy nem a pilótajátékos átverős verzió!) mindkét oldalról. Mi megadjuk a kínálati oldalt és reméljük megjön a keresleti is.

cryptominer

Idézetet írta: lhajnal Dátum január 02, 2017, 10:02:42 DÉLUTÁN
Most akkor tényleg darabra fizet, és nem megosztott méretre. Itt porosodik a polcon 4TB, és csak azért nem szereltem még be, mert kiváncsi voltam a kifizetésre. De akkor annyira nem éri meg betenni, mert ennyi erőből megosztom az SSD-n fennmaradt 80Gb-ot. :o

Jelenleg úgy néz ki arra fizet ! 5usd/ megosztás gondolom ez változni fog csak még elég gyerekcipőben van ez a cucc is :)

Alfi

Sziasztok valaki probalkozott a Burstcoin nal . Sok youtube videoba latom hogy nagyon felkapott . Es ott napi kifizetes van .

cryptominer

#99
Idézetet írta: Alfi Dátum január 03, 2017, 03:20:38 DÉLUTÁN
Sziasztok valaki probalkozott a Burstcoin nal . Sok youtube videoba latom hogy nagyon felkapott . Es ott napi kifizetes van .

na erről jöhetnének infók de szerintem külön topicot nyiss neki

érdekelne a bányászása is főleg linuxból de ha ez tényleg ennyire király akkor átnyomom windows-ra azt a gépet ami másra nem jó csak tesztelni meg storj-ra :D

saját kalkulátoruk szerint 30gb-re kapnál 10 azaz 10 forintot havonta