Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

PURK - FAIRPOOL bányászat

Indította dogi, június 20, 2018, 05:29:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

dji74

A poolon is így add meg a payment id-vel együtt.

riczkoi17

Idézetet írta: dji74 Dátum június 23, 2018, 10:15:29 DÉLUTÁN
A poolon is így add meg a payment id-vel együtt.

Igy van de már felhúzott egy gépet rajta hagyok reggelig lesz e valami más nem kiutalás a tradeogrera ha nem is látom a másik vega gép meg túr graftot az legalább működik...

CoinMonk

Idézetet írta: Morty Dátum június 23, 2018, 02:57:01 DÉLUTÁN
De felmerült bennem egy pár kérdés... Lentebb a kép igazolja, hogy elméletileg történt kifizetés (2 bár ha csak ma kezdtem neki akkor hogy lehet kifizetés 2 nappal előbb is? ) valamint mennyi idő amire megjelenik a számlámon? Ha mindent jól töltöttem ki akkor a legalsó képen viszont a cím van ahová küldi.

Ha Altex-re bányászol AMD-vel, akkor a .bat fájlba: Depositaddress.Payment ID

Így:

minerd -a wildkeccak_ocl --intensity=22 --device=0 -o stratum+tcp://mine.purk.fairpool.xyz:2244 -u Depositaddress.Payment ID -p x -k http://purk.fairpool.xyz/static/scratchpad.bin -l scratchpad.bin


riczkoi17

Idézetet írta: CoinMonk Dátum június 23, 2018, 10:49:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Morty Dátum június 23, 2018, 02:57:01 DÉLUTÁN
De felmerült bennem egy pár kérdés... Lentebb a kép igazolja, hogy elméletileg történt kifizetés (2 bár ha csak ma kezdtem neki akkor hogy lehet kifizetés 2 nappal előbb is? ) valamint mennyi idő amire megjelenik a számlámon? Ha mindent jól töltöttem ki akkor a legalsó képen viszont a cím van ahová küldi.

Ha Altex-re bányászol AMD-vel, akkor a .bat fájlba: Depositaddress.Payment ID

Így:

minerd -a wildkeccak_ocl --intensity=22 --device=0 -o stratum+tcp://mine.purk.fairpool.xyz:2244 -u Depositaddress.Payment ID -p x -k http://purk.fairpool.xyz/static/scratchpad.bin -l scratchpad.bin

köszi így van a batom de tradeogrera túrok

CoinMonk

Nagyon szívesen!  :)
És TradeOgre-ra megérkezik?
Altexre igen.

Buda

Én tradeogre -ra tolom, megjön rendben...

riczkoi17

Idézetet írta: CoinMonk Dátum június 23, 2018, 10:58:34 DÉLUTÁN
Nagyon szívesen!  :)
És TradeOgre-ra megérkezik?
Altexre igen.
jó kérdés nem tudom mi a kifizetési limit 1 órája túrom 6 db 570 el szóval lehet csak reggel vagy holnap később jön..

dogi

Idézetet írta: riczkoi17 Dátum június 23, 2018, 10:10:34 DÉLUTÁN
Igen adtam csináltam már más coinnál.. nem értem mi baja van.. a poolon mennyit kell várni hogy mutassa? Mert lehet ott a bibi.. bár általában 10 perc után meg szokott jelenni. Ez van most próbáltam név nélkül is csak a wallet de úgy se jó..
minerd -a wildkeccak_ocl --intensity=22 --device=0 -o stratum+tcp://mine.purk.fairpool.xyz:2244 -u RHkKuoAsqQ7hX73nLgjWpiji4GqJMmNx357eu98TpU9Yr2es6SBBtQ.c3515764daf103b8184198948e89539db3a02cbaf837fc72ac59842bc0e24b72+mineropi03 -p x -k http://purk.fairpool.xyz/static/scratchpad.bin -l scratchpad.bin

Warning: login is not recognizable by our processing system, payments won't be sent  ezt írja a dashboard ha beillesztem..

Szerintem nem kell a "+mineropi03" a wallet id és a payid után, ha a tradeorgra akaord kuldeni,

"Feel free to mine directly to Tradeogre exchange, use <PURK_ADDRESS>.<PAYMENT_ID>" - felül látszik a bánya honlapon az ismertetőben

és a wallet id is gyanúsan rövid. plusz nálam PK-val kezdődik... szerintem másnál is annak kéne legyen...
Dogi

lhajnal


dogi

Dogi