Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

Melinor

Szia,


áttetted pénzt a kártyára, vagy csak feltöltötted euróval?



Lord11

Idézetet írta: reloopbenny Dátum szeptember 08, 2017, 07:32:05 DÉLUTÁN
Idézetet írta: bazsy Dátum szeptember 08, 2017, 05:09:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: reloopbenny Dátum szeptember 08, 2017, 05:08:57 DÉLUTÁN
Sziasztok megjött a kártya, de sajnos mindenhol elutasítják! Mi lehet a gond?
Aktiváld
90 euro van rajta es elutasítja!
Aktivaltam zold az advcash oldalon is!
Én is így jártam, minden ATM azt mondja, hogy érvénytelen tranzakció tipus.
Írtam a supportnak, 10 percen belül válaszoltak:
"Hello,

Thank you for contacting Advanced Cash support center.

We are really sorry for the issues you have faced.
Currently there is a technical problem with cards issued during August.

We have contacted our vendor regarding this issue. You will be updated once they will contact us back.

Thank you for your patience.

Sincerely,
Maria Advanced
Advanced Cash Ltd
Customer Support Service Engineer"

dpeter

Én jártam ma egy automatánál, sokkal régebbi a kártyám, és ha lett volna rajta fedezet adott is volna pénzt.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

GepyMiner

Ha most regisztrálnék (először) advcash-on és igényelnék kártyát, akkor az megjönne és működne? mennyi perpill a limit verifikálás nélkül?
UQUID-t próbáltam ezelőtt, de 1 hónapja azt irják hogy lejárt a szerződésük blablabla és amíg nem hosszabbítják meg addig nem elérhető a kártyaegyenleg lekérdezés és a fizetés sem. Szerencsére nem sok maradt az 1000 euróból a kártyán, kb 50-60 eurónyi de sehogy se tudom elérni vagy áttranszferálni.
advcash is hasonlóan műxik? átküldöm btc-ben a káetya árát, aztán igénylem, megjön, aktiválom, rátöltök a számlára, aztán át a kártyára és használható? Mennyi Euro a töltési limitje?

sebajtóbiás

Idézetet írta: GepyMiner Dátum szeptember 11, 2017, 08:18:29 DÉLUTÁN
Ha most regisztrálnék (először) advcash-on és igényelnék kártyát, akkor az megjönne és működne? mennyi perpill a limit verifikálás nélkül?
UQUID-t próbáltam ezelőtt, de 1 hónapja azt irják hogy lejárt a szerződésük blablabla és amíg nem hosszabbítják meg addig nem elérhető a kártyaegyenleg lekérdezés és a fizetés sem. Szerencsére nem sok maradt az 1000 euróból a kártyán, kb 50-60 eurónyi de sehogy se tudom elérni vagy áttranszferálni.
advcash is hasonlóan műxik? átküldöm btc-ben a káetya árát, aztán igénylem, megjön, aktiválom, rátöltök a számlára, aztán át a kártyára és használható? Mennyi Euro a töltési limitje?


Uquiden ha már a kártyán van a pénz, el tudod költeni. Csak az Uquid számláról nem lehet a kártyára tölteni.

Lord11

Idézetet írta: GepyMiner Dátum szeptember 11, 2017, 08:18:29 DÉLUTÁN
Ha most regisztrálnék (először) advcash-on és igényelnék kártyát, akkor az megjönne és működne? mennyi perpill a limit verifikálás nélkül?
UQUID-t próbáltam ezelőtt, de 1 hónapja azt irják hogy lejárt a szerződésük blablabla és amíg nem hosszabbítják meg addig nem elérhető a kártyaegyenleg lekérdezés és a fizetés sem. Szerencsére nem sok maradt az 1000 euróból a kártyán, kb 50-60 eurónyi de sehogy se tudom elérni vagy áttranszferálni.
advcash is hasonlóan műxik? átküldöm btc-ben a káetya árát, aztán igénylem, megjön, aktiválom, rátöltök a számlára, aztán át a kártyára és használható? Mennyi Euro a töltési limitje?
Advcash ugyanígy működik elvileg. Azt meg még egyelőre nem tudom, hogy milyen jellegű a jelenlegi probléma.
Azt írja:
"

       
  • Before I verify my account, what are the limits?Non-verified personal account owners can deposit up to $2,500 a month and $1,000 a day. They can also withdraw up to $500 a day and $2,500 a month. For internal transfers to and from other Advanced Cash users, so both receiving and sending, the monthly/daily limit is $3,000. In certain cases, verification and/or additional verification may be requested according to our security and fraud prevention practices."
Tehát elvileg nincs lifetime limit, csak havi. Viszont fenntartják a jogot az ellenőrzésre, ha úgy ítélik meg.


GepyMiner

Ez jó hír, akkor nem kell mindig újat igényelni, és a havi $3-400-am mellett simán jó lesz.
Kösz az infót, rendelem is :)

Lord11

Azt írja az Advcash, hogy küldenek új kártyát, mert rossz volt benne a chip (de online használható):
"Unfortunately, the plastic Advanced Cash card that was recently sent to you has a defective chip due to a manufacturing fault.

You may come across errors when using it in shops and ATMs. Online purchases are not affected.

Within 10 days, our card vendor will send a replacement card to you using the same delivery method as earlier. Please accept our apologies for these inconveniences."

BlackJack

Tudja valaki, hogy az UQUID-on kívül szolgáltat-e még valamelyik cég virtuális kártyát?

vrm42

Spectrocoin-os virtuális kártyát használok már egy ideje. ETH átér fél órán belül és utána át kell váltani euróra, aztán tölteni fel a kártyára.
Regisztrálás után fél órával már fizettem vele az aliexpressen.

Simi


FrenkyAti

Helló skacok!


Ma nem megy nekem az advcash kártyám. Mindenhol elutasítást kapok pedig van rajta euro és már használtam korábban.

FrenkyAti

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum október 15, 2017, 04:27:12 DÉLUTÁN
Helló skacok!


Ma nem megy nekem az advcash kártyám. Mindenhol elutasítást kapok pedig van rajta euro és már használtam korábban.


Közben már jött is a support válasza:



Helló,


Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett a Advanced Cash ügyfélszolgálattal.


A nem tervezett karbantartást jelenleg a kártyatulajdonos oldalán végzik. Amint elkészült, tájékoztatni fogjuk Önt. Türelmét nagyra értékeljük.

pimmi

Idézetet írta: GepyMiner Dátum szeptember 13, 2017, 10:06:30 DÉLELŐTT
Ez jó hír, akkor nem kell mindig újat igényelni, és a havi $3-400-am mellett simán jó lesz.
Kösz az infót, rendelem is :)
régebben írták itt a lentit, ezek szerint nem 2500eur a teljes élettartamra max? a nem verifi? akkor hogy van ez...


Idéz
Your Advanced Cash account is not verified yet. Because of this, there are certain limits concerning your plastic card transactions:


- total cumulative lifetime card funding/transaction limit: €2,500


Card funding
- max one-time funding: €500
- max daily funding: €500
- funding transactions per day: 2


Purchases
- transactions per day: no limit
- max daily spending: €1,000
- max total transactions: €2,500
- total card transactions: no limit


ATM withdrawals
- total withdrawal amount: €1,000
- max ATM transactions per day: 5
- max one-time withdrawal: €200
- total withdrawals per day: €400


When you successfully complete your account verification, we will set our standard limits to your card: €3,000 daily withdrawals, €10,000 total daily transactions, €3,000 total daily funding. Verification is a fast and easy procedure that unlocks all the Advanced Cash features and advantages for you."

ethgreg

#154
Sziasztok!

AdvCash kártyával kapcsolatban egy érdekesség:

Megérkezett a kártya szépen és rendben, azonban miután kibontottam a borítékot, észrevettem a kártya előlapján, hogy karcos, mintha már használták volna legalább egyszer egy leolvasóban!

A support azt mondja, a kibocsátó nem teszteli a kártyákat, így ha a kártya "sérült", azt csak útközben szerezhette, de szívesen cserélik 9.99 ajróért.  :P

Mivel ez egy prepaid kártya, így mindig csak annyi összeg lesz rajta, amennyit használ az ember nyilván, illetve a használatához minden esetben PIN-t kér gondolom (ezt valaki meg tudja erősíteni esetleg?  :o ), tehát ha útközben le is másolták a kártyát az milyen visszaélésre adhat okot?

Találkozott már más is ilyennel, vagy csak én vagyok paranoiás?  :P :o


Custom

Lehed AdVcashra közvetlen bányászni nicehashel?

extazzzi94

Sziasztok
Ajánlom mindenki figyelmébe ezt a váltót:
http://www.changer.com/?refid=175158Adv cash-re tud direktbe altcoinokat utalni,többek közt nagyon gyorsan teszi ezt,alacsony fee-ért :)[/size]

Mr. Robot

#157
Idézetet írta: ethgreg Dátum november 11, 2017, 06:10:52 DÉLUTÁN
Sziasztok!

AdvCash kártyával kapcsolatban egy érdekesség:

Megérkezett a kártya szépen és rendben, azonban miután kibontottam a borítékot, észrevettem a kártya előlapján, hogy karcos, mintha már használták volna legalább egyszer egy leolvasóban!

A support azt mondja, a kibocsátó nem teszteli a kártyákat, így ha a kártya "sérült", azt csak útközben szerezhette, de szívesen cserélik 9.99 ajróért.  :P

Mivel ez egy prepaid kártya, így mindig csak annyi összeg lesz rajta, amennyit használ az ember nyilván, illetve a használatához minden esetben PIN-t kér gondolom (ezt valaki meg tudja erősíteni esetleg?  :o ), tehát ha útközben le is másolták a kártyát az milyen visszaélésre adhat okot?

Találkozott már más is ilyennel, vagy csak én vagyok paranoiás?  :P :o

Ezt úgy érted, hogy maga az advcash leklónozhatta-e a kártyád? Nem hiszem. Ők nem így élnének vissza vele, nekik nincs szükségük feltétlenül a kártyád trackjeire, simán megtennék a fiókodon keresztül az egyenleg eltüntetését. :D
Vagy esetleg arra gondolsz, hogy a postázás közben tehették ezt? Ezt is kizárnám. Nagyon gyanakvó vagy.
Én használtam advcasht. Egész jó szolgáltatás, gyors is, nem is olyan horror a fee. Nekem problémám nem volt velük. Atm-ből levétel mindig működött, vásárolni nem próbáltam vele. Mindenesetre én vagyonokat nem tartanék rajt. Csak amennyit épp leszippantanál az atm-ből.

elbandi

#158
van olyan virtualis kartya ami mukodik ebay-el (=paypallal)?

ethgreg

Idézetet írta: Mr. Robot Dátum december 02, 2017, 06:50:36 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ethgreg Dátum november 11, 2017, 06:10:52 DÉLUTÁN
Sziasztok!

AdvCash kártyával kapcsolatban egy érdekesség:

Megérkezett a kártya szépen és rendben, azonban miután kibontottam a borítékot, észrevettem a kártya előlapján, hogy karcos, mintha már használták volna legalább egyszer egy leolvasóban!

A support azt mondja, a kibocsátó nem teszteli a kártyákat, így ha a kártya "sérült", azt csak útközben szerezhette, de szívesen cserélik 9.99 ajróért.  :P

Mivel ez egy prepaid kártya, így mindig csak annyi összeg lesz rajta, amennyit használ az ember nyilván, illetve a használatához minden esetben PIN-t kér gondolom (ezt valaki meg tudja erősíteni esetleg?  :o ), tehát ha útközben le is másolták a kártyát az milyen visszaélésre adhat okot?

Találkozott már más is ilyennel, vagy csak én vagyok paranoiás?  :P :o

Ezt úgy érted, hogy maga az advcash leklónozhatta-e a kártyád? Nem hiszem. Ők nem így élnének vissza vele, nekik nincs szükségük feltétlenül a kártyád trackjeire, simán megtennék a fiókodon keresztül az egyenleg eltüntetését. :D
Vagy esetleg arra gondolsz, hogy a postázás közben tehették ezt? Ezt is kizárnám. Nagyon gyanakvó vagy.
Én használtam advcasht. Egész jó szolgáltatás, gyors is, nem is olyan horror a fee. Nekem problémám nem volt velük. Atm-ből levétel mindig működött, vásárolni nem próbáltam vele. Mindenesetre én vagyonokat nem tartanék rajt. Csak amennyit épp leszippantanál az atm-ből.

Advcash nyilván kizárható, mivel nem ők gyártják személy szerint a kártyát, és ahogy mondták is, a gyártó sem húzogatja az új kártyákat :)
Postázás közben történhetett, egyértelműen látszik, hogy olvasóban járt. Gondolhatod, mire Gibraltárról ideér egy levélborítékban, hány ember kezén megy keresztül  :P De ez már inkább összeesküvés, Area51  8)

A kérdés arra irányult, hogy hogy élhetnek ezzel vissza, esetleg a számláról adhat-e ez információkat? tranzakciók, egyenlegek, stb, vagy "csak" klónozva a kártyát vásárolgatnak, ha van rajta cash.

Mivel prepaid, nem kell rajta tárolni az összes megtakarítást, és akkor nincs gond :) Tényleg csak érdekességképpen vetettem föl a témát ;)