Bitcoin,Bitconnect!Befektetés/Tárca/Tőzsde

Indította H.Dave, november 21, 2017, 10:43:40 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

H.Dave

Tisztelt Tagok!
Modosítottam a bejegyzésem.
Akkor egy kis bővebb tájékoztatás részletek konkrét információk!:)
BitConnect.co - egy pénztermelő és bitcoin információs portál

REGLINK: https://bitconnect.co/?ref=frksdani14

Egyszerre kínál nyílt forráskódú platformot a bitcoinnal és egyéb kriptovalutákkal kereskedő ügyfeleknek, emellett pénzkereseti lehetőséget, tanulási lehetőséget, és a közösség tagjainak egymás közti közvetlen bitcoin kereskedési (vásárlási és eladási) lehetőséget is.
Az oldal mögött igazából nem egy cég áll (bár a Bitconnect Ltd. üzemelteti), nem is egy pénzügyi intézmény, hanem egy közösség, erre épít. Az oldal azzal együtt elhozza a legfrissebb híreket a bitcoin és társai, továbbá ezek technológiájának a világából. Foglalkozik a bitcoinnal kapcsolatban lévő társaságok, árak, trendek és a digitális valuták világának híreivel.

-Az oldal több modulra oszlik;
-bitcoin befektetés: az oldal a napi bitcoin kereskedések alapján napi hozamot fizet a befektetett pénzre
-a tagok egymás közti kereskedését is támogatja kriptodevizák és valódi devizák között
-e-kereskedelmi eladási és vásárlási lehetőséget támogat, azaz segítségével bitcoinban is elfogadhatnak fizetést a webes kereskedők, gondolom ezért nyílt forráskódú az oldal
-a BitStore modul, ez egy hivatalos BitConnect üzlet (nyilván valamilyen kereskedelmi főtevékenység mellett), ahol a localbitcoins.com mintájára lehet bitcoinnal kereskedni és az üzletben még Bitcoin ATM-is lehet
-My Bitcoin Page: minden felhasználónak lehetősége van arra, hogy egy személyes oldal kialakításával a visszajelzéseken keresztül jó hírnevet szerezzen a bitcoin világában a Bitconnect.co moduljainak felhasználásával

Bennünket elsősorban a befektetés érdekel:
1. 100usd-től 1000usd-ig 299nap lekötés
2. 1010usd-től 5000usd-ig itt kapunk napi plussz 0,1%-ot bónuszként 239nap lekötés
3. 5010usd-től 10000usd-ig itt 0,2%-ot a napi szoftver teljesítményre 179nap lekötés
4. 10010 usd-től 100000-ig és itt 0,25%-ot naponta a bónuszt 120nap lekötés


Visszaforgatni 10 usd -tól lehet.


~3 hónap alatt null szaldó, és a futamidő végén a tőkét VISSZAKAPJUK ! visszaforgatás: 10 usd -tól
Lehetséges a 0%/nap is de az utolsó 1 év átlaga napi 1% felett mozog amihez természetesen a bónuszt is hozzáírják.

A hozamot a múltbéli eredmények alapján lehet kalkulálni a learning-center - Projected earnings calculator, választható 7, 30 nap és 6 hónap átlaga. A kereskedés szoftveresen, robotokkal történik (Volatility Software). És vannak veszteséges napok is, lásd itt learning-center.


Ebben az üzletben van bányászat is, kereskedés is és egy teljesen decentralizált coinról van szó ami ugyanolyan mint a Bitcoin. Sosem lesz belőle több mint 28 millió. Már 4 független tőzsdén jegyzik a MC 1,5 milliárd dollár, árfolyam: https://coinmarketcap.com/currencies/bitconnect/
Volatility Software nevezetű program kereskedik és napi szinten nullától, két százalékot tud produkálni. Pontosan tudjuk élőben követni a program teljesítményét, amivel ki tudjuk számolni 2 napra előre, mennyi lesz a hozam amit keresni fogunk.

BTC és BCC lehet befizetni, ha BTC akkor azt befizu után át kell váltani BCC re, és a Bitconnect Coint kötjük le amit dollárban határoznak meg és dollárban is kapjuk a napi hozamokat, MINDEN NAP.

Kifizetést BTC vagy BCC ben lehet kérni, akár naponta.
Csak annyit kérek ha felkeltette érdeklődését ezen a linken regszitráljon,:

https://bitconnect.co/?ref=frksdani14
vagy a főoldalon sponsor:frksdani14 legyen feltünetve.

Mivel van olyan opció is hogy csapatot lehet alkotni,viszont ha az ember csak
befektetni szeretne és csapatot építeni nem a feltételek ugyan azok nem kell kiépítéssel foglalkozni ez a jó benne!:)

Bármi egyéb kérdése segítségre lenne szüksége írjon nyugodtan!
E-mail: davehori9@gmail.com

bazsy

Idézetet írta: H.Dave Dátum november 21, 2017, 10:43:40 DÉLELŐTT
Tisztelt Tagok!

Egy top 10-es kriptovalutáról beszélünk.
Biztonságos Walletet nyújt az oldal szóval ha nem akarjuk
igénybe venni kereskedési robotot védelembe tárolhatjuk bitcoinunkat.
De amit én javaslok az a robot használata.
Összegyűjtött virtuális pénzünket "kölcsön tudjuk adni" egy hihetetlenül jó, csak a virtuális devizán keresztül elérhető kereskedőrobotnak, ami szép hozamok elérésére képes a BitCoin-tőzsdén.

A robotot min100$ befektetéssel lehet elindítani minél nagyobb a tőke annál jobb feltételeket biztosítanak.

1. 100usd-től 1000usd-ig 299nap lekötés
2. 1010usd-től 5000usd-ig itt kapunk napi plussz 0,1%-ot bónuszként 239nap lekötés
3. 5010usd-től 10000usd-ig itt 0,2%-ot a napi szoftver teljesítményre 179nap lekötés
4. 10010 usd-től 100000-ig és itt 0,25%-ot naponta a bónuszt 120nap lekötés

A kereskedési szoftver napi 0-2% hozamot képes elérni.
Ahogy írtam a kezdőtőkét le kell kötni aktuális napra a nagyságtól függően.
Viszont ami hozamot hoz azt Te döntöd el hogy kiveszed vagy lekötöd
és akkor már a hozammal együtt kamatozik.A hozam lekötése független
a tőke lekötésétől. Magyarán külön számolja a lejárati napot.

Saját tapasztalat:
Az elmúlt egy évben átlagosan 1%ot hozott minden nap hétfőtől vasárnapig(nincs zárás mint a normál forex kereskedésbe) volt hogy 0% de volt hogy 1.95%.
Azaz durván 100 nap alatt visszahozza befektetett tőkédet újabb lekötések nélkül.
Én egyheti hozamot kiutalok egy hetit vissza forgatok.
Kiutalás működik nyílván ha nem működne már bedőlt volna a rendszer.
És még egy opció,hogy csapatot lehet építeni de nem MLM attól függetlenül  is lehet használni aki nem akar ezzel foglakozni csak ez
úgynevezett bónúsz.
Pénz akkor is termelődik,robot ugyanúgy dolgozik ha van alattad ember ha nincs és ez a jó benne:)

Akit érdekel szívesen adok további tájékoztatást segítséget az elindulásba.
E-mail:davehori9@gmail.com

Tisztelettel:
D.


Ez most komoly?

Gyjuhi

Idézetet írta: H.Dave Dátum november 21, 2017, 10:43:40 DÉLELŐTT
Tisztelt Tagok!

Egy top 10-es kriptovalutáról beszélünk.
Biztonságos Walletet nyújt az oldal szóval ha nem akarjuk
igénybe venni kereskedési robotot védelembe tárolhatjuk bitcoinunkat.
De amit én javaslok az a robot használata.
Összegyűjtött virtuális pénzünket "kölcsön tudjuk adni" egy hihetetlenül jó, csak a virtuális devizán keresztül elérhető kereskedőrobotnak, ami szép hozamok elérésére képes a BitCoin-tőzsdén.

A robotot min100$ befektetéssel lehet elindítani minél nagyobb a tőke annál jobb feltételeket biztosítanak.

1. 100usd-től 1000usd-ig 299nap lekötés
2. 1010usd-től 5000usd-ig itt kapunk napi plussz 0,1%-ot bónuszként 239nap lekötés
3. 5010usd-től 10000usd-ig itt 0,2%-ot a napi szoftver teljesítményre 179nap lekötés
4. 10010 usd-től 100000-ig és itt 0,25%-ot naponta a bónuszt 120nap lekötés

A kereskedési szoftver napi 0-2% hozamot képes elérni.
Ahogy írtam a kezdőtőkét le kell kötni aktuális napra a nagyságtól függően.
Viszont ami hozamot hoz azt Te döntöd el hogy kiveszed vagy lekötöd
és akkor már a hozammal együtt kamatozik.A hozam lekötése független
a tőke lekötésétől. Magyarán külön számolja a lejárati napot.

Saját tapasztalat:
Az elmúlt egy évben átlagosan 1%ot hozott minden nap hétfőtől vasárnapig(nincs zárás mint a normál forex kereskedésbe) volt hogy 0% de volt hogy 1.95%.
Azaz durván 100 nap alatt visszahozza befektetett tőkédet újabb lekötések nélkül.
Én egyheti hozamot kiutalok egy hetit vissza forgatok.
Kiutalás működik nyílván ha nem működne már bedőlt volna a rendszer.
És még egy opció,hogy csapatot lehet építeni de nem MLM attól függetlenül  is lehet használni aki nem akar ezzel foglakozni csak ez
úgynevezett bónúsz.
Pénz akkor is termelődik,robot ugyanúgy dolgozik ha van alattad ember ha nincs és ez a jó benne:)

Akit érdekel szívesen adok további tájékoztatást segítséget az elindulásba.
E-mail:davehori9@gmail.com

Tisztelettel:
D.

$100-nál naponta $10 az szor 365= 3650 de itt nincs benne az alaptőke növelés ami arányosan növeli a napi 1% átlagot.
Ha jól értelmezem.
Keresek:
- Asztali 8Gb DDR3 modult 1666Mhz
- AMD rx 550 4gb kártyát


BTC:  19LLChu8WZ7qhoxwXmxzvUWZYTyJjq2Ar7

ETH: 0x6176112Cc342876CE49cD7C931A416cD5067E139


LTC: LcLAtNUvF9TjJBp7VTLZFab3tM78QKLVNC

Gyjuhi

Idézetet írta: H.Dave Dátum november 21, 2017, 11:14:12 DÉLELŐTT
100$ napi 1$ az az egy százalék nem 10$ de a többi stimmel.

Fejbe számolok mindig tévedek.
Keresek:
- Asztali 8Gb DDR3 modult 1666Mhz
- AMD rx 550 4gb kártyát


BTC:  19LLChu8WZ7qhoxwXmxzvUWZYTyJjq2Ar7

ETH: 0x6176112Cc342876CE49cD7C931A416cD5067E139


LTC: LcLAtNUvF9TjJBp7VTLZFab3tM78QKLVNC

Simi


H.Dave, javaslom elolvasásra:
https://en.wikipedia.org/wiki/Madoff_investment_scandal
http://index.hu/gazdasag/vilag/madpir090127/

idézet az indexes cikkből:
Idéz"nem találtak nyomokat arra, hogy akár egy részvényt is vettek volna."

Van nyoma a robotnak? Vagyis publikus a trade history-ja / nyomon tudod követni pontosan mit és mikor csinált?
Ha nem/nincs mi az oka? Semmi ördögi nincs ebben, hogy ne lehetne megosztani.
Ha igen, reális áron kereskedett?

Idéz
"A 80-as években nem is volt különösebb probléma, a tőzsdék szárnyalása és az újabb befektetők miatt mindenkinek ki tudta fizetni az ígért nyereséget.
Nem is ígért kiemelkedő hozamot, évi 10-13 százalékot adott, de azt garantálta minden évben. "
Bár itt azért jóval nagyobb hozamokról van szó, 36-91%, viszont a kriptopiac is sokkal durvábban szárnyal, mint bármi annó.

és itt van szerintem a lényeg:
IdézHa nincs a mostani pénzügyi válság, akkor a csalássorozatra valószínűleg még évekig nem derül fény.

Ezekből már Te is össze tudod rakni mikor és miért lesz itt majd probléma és miért nincs probléma addig, amíg a piac tartósan szárnyal.


Simi


Szia!

Elnézést ha ezzel megsértelek, de a fórumon én tegeződni szoktam és ezen most sem szeretnék változtatni. Kérlek tegezz Te is.
Nem, dehogy értettem félre.

Ha valakinek nem elég alapból a kriptopénz kockázatát bevállalni ezt még meg szeretné fejelni egy BitConnect-tel is, szíve joga, ahogy írtad is.

Jól értem/látom mindenkinek BTC-t kell betennie, abból BCC-t venni és a hozamot is BCC-ben kapja az ember?
Miért nem BTC-ben? Elgondolkodtál már rajta? Mert ez egy roppant fontos elem ám.

IdézViszont ha másik oldalt nézzük a "optimistákat" 10éven belül 500.000$-t is eléri 1BTC és én közéjük tartozom!

Akkor tényleg mi értelme BCC-zni ha közéjük tartozol? Hát nem egyszerűbb betárazni BTC-ből, hátradőlni, mint további (szerintem óriási) kockázatot vállalni?

Ezek inkább költői kérdések így magamban, mert egyébként tényleg úgy van ahogy írod, mindenkinek szíve joga eldönteni hova teszi a pénzét csak szerintem (és ezt ne vedd sértésnek) nem vagy tisztában vele, hogy ők mit és miért csinálnak úgy ahogy, és hogy Te emiatt valójában mekkora +kockázatot vállalsz fel.
További probléma, hogy:
IdézÉn csak vázoltam egy lehetőséget amibe én is beleinvesztáltam.
Nem, Te nem csak vázoltad. Te javasoltad másoknak!

Ezt pedig kikérné az egész fórum magának:

Idézvédelembe tárolhatjuk bitcoinunkat.
Hol?! Itt most a BitConnect web walletjára gondolsz? Ne őrjíts meg, hogy Te erre képes vagy a védelem szót használni.  :'(




Persze, hogy kifizetnek. Ha nem fizetnének ki egy ilyen rendszer be sem tudna indulni és látod a grafikonján, hogy van miből fizetni.
Nem az elején/közepén szokott ebből gond lenni míg megy felfele, hanem majd mikor megindul lefele.

Őket sem lehet hibáztatni majd. Minden BCC-ben történik, Te ugyanúgy meg fogod kapni az 1%-nyi hozamodat, csak BCC-ben. Amit lehet $500-as áron toltál be, csak mire vennéd ki $100-at fog érni. A kockázat/nyereség arányhoz hozzá jön az is, hogy ők ülnek a premineolt coinok egy nagy részén, nem Te, meg nem én.
Ráadásul a Tiéd meg még le is van kötve, hogy köpnyi nyelni se tudj ha megborul a bili.


Minden attól függ, hogy:
- mikor szálltál fel a vonatra
- mennyi diesel van abban a vonatban

de inkább az utóbbitól.

Kérdezz rá a botra, hogy hol tekinthető meg a kereskedéseinek a history-ja.
Annak ellenére hogy ez a "cég" egyik alappilére és igazából semmi titkos infó nem lenne benne, fogadni mernék rá, szépen el fognak hajtani ...
Ha így történne és nem kapod meg, tedd fel magadnak a kérdést ha egy "cég" hazugsággal indít/hazugságra épül, mi keresnivalód van benne.


Simi

Szia!

Lehet félreértesz. Lehet nem így jön át fórumon keresztül, de belőlem nem ellenszenvet vált ki, inkább csak aggódom a Te és azoknak a pénze miatt, akik esetleg a hatásodra/javaslatodra/vázolásodra végül úgy döntenek befektetnek úgy, hogy a kockázat mértékével viszont nincsenek tisztában/nem tudják jól felmérni. Tudom semmi közöm hozzá, de elfog egy rossz érzés és látod nem bírom magamban tartani.
Nem állítottam és nem is gondolom úgy, hogy Téged bármiféle rossz szándék vezérelne.

IdézTe nem hiszel a Bitconnecbe én igen.

Mikor azt írod hiszel a BitConnect-ben, egészen pontosan miben hiszel?
Mert nálam (meg remélem másoknál is) ez úgy van, hogy amíg nem kapok rá bizonyítékot, hogy ami a rendszer alapját képezi az egy valós valami nem pedig csak egy fikció addig fogalmazzunk úgy, hogy nekem nincs miben hinnem.
Nem jutok el arra a szintre, hogy azt kellene eldöntenem hiszek-e benne, vagy sem. Ha pedig ennek az igazolása semmi nehézségbe nem ütközne de mégsem történik meg, az mi már ha nem egy hatalmas redflag? Nyugodtan tedd fel magadnak a kérdést, miért nem kapsz meg olyan információkat, amikkel ezt tisztázni lehetne.


Igazából, ezt a hozamot csak a BTC növekedéséből (és ugye ők BTC-t kérnek Tőled) is tudják finanszírozni. Erre jönnek még rá az új tagoknak a befektetései.


Gondolom tudod mit jelent az, ha ez a bot csak kitaláció és nem létezik.

IdézMivel én már csak profitálok belőle megtérült a tőkém
ha nincs bot, akkor:
IdézMinden attól függ, hogy:

- mikor szálltál fel a vonatra
- mennyi diesel van abban a vonatban

elninho

Bitconnect oldal 24 órája elérhetetlen! Tud valaki valamit? :P

Suti

DDos attack alatt állnak. Szerintem azért is iktatták be azt a check box fület.

elninho

Én is ezt olvastam a twitteren. Akkor azt nem tartod lehetségesnek, hogy mégis csak pilótajáték és lenyúlták a lóvét?

elninho


Suti

Idézetet írta: elninho Dátum január 15, 2018, 07:38:13 DÉLELŐTT
Én is ezt olvastam a twitteren. Akkor azt nem tartod lehetségesnek, hogy mégis csak pilótajáték és lenyúlták a lóvét?
Mivel most indították el a BitconnectX váltó ICO-t igen nagy idíótaság lenne tőlük.
Meg a BCC  ára is 1 év alatt sokat ment fel. Meg többet nyernek a mi pénzünkel nagyobb haszonra tesznek szert és simán kitudják fizetni a napi átlag 0,9%-ot.


Székely Vegán

Idézetet írta: Suti Dátum január 15, 2018, 11:20:42 DÉLUTÁN
Idézetet írta: elninho Dátum január 15, 2018, 07:38:13 DÉLELŐTT
Én is ezt olvastam a twitteren. Akkor azt nem tartod lehetségesnek, hogy mégis csak pilótajáték és lenyúlták a lóvét?
Mivel most indították el a BitconnectX váltó ICO-t igen nagy idíótaság lenne tőlük.
Meg a BCC  ára is 1 év alatt sokat ment fel. Meg többet nyernek a mi pénzünkel nagyobb haszonra tesznek szert és simán kitudják fizetni a napi átlag 0,9%-ot.



A Bitconnect ponzi megomlott:
https://steemit.com/bitconnect/@ceotechnician/bitconnect-comes-crashing-down
400-ról 20 dodóra zuhant ma:
https://coinmarketcap.com/currencies/bitconnect/
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

elninho


elninho

Gondolom magával rántja a többit is. Ha itt ilyen szélhámosságok vannak akkor én be is fejeztem ezt a műfajt.

elninho


Simi

Idézetet írta: elninho Dátum január 17, 2018, 12:47:51 DÉLUTÁN
Gondolom magával rántja a többit is. Ha itt ilyen szélhámosságok vannak akkor én be is fejeztem ezt a műfajt.

A "többi" és "itt" alatt mit értesz?
Mit ránt magával? A BitConnect?

Miről van szó?  :o

A BitConnect-ről köztudott volt, hogy pilóta/ponzi. Egy valamit nem tudott senki, hogy mikor omlik össze. Vagyis sejteni lehetett.*
Hónapok óta harsogják, nem is létezett soha más logikus magyarázat rá, miből fedezik a napi ~1% hozamot. Igazából csak idő kérdése volt.

*
IdézIgazából, ezt a hozamot csak a BTC növekedéséből (és ugye ők BTC-t kérnek Tőled) tudják finanszírozni. Erre jönnek még rá az új tagoknak a befektetései.

Szóval sejteni lehetett, hogy a buli addig tart amíg a BTC menetel felfele. Ha pedig megzuhan és a befektetői kedv (BitConnect) is csökken, akkor kuka.