Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Vásárlás Cryptóval

Indította willow, december 29, 2017, 09:21:07 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

willow

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 29, 2017, 03:58:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum december 29, 2017, 01:48:37 DÉLUTÁN
Kipróbáljuk. Valamit vegyél tőlem Franky.... ;)

Semmi akadálya! Mid van ami nekem kellhet?  8)
Van egy tápközösitőm. Ingyen megkapod, ha adsz érte 2 btx-et. ;D

spikes

Végül is egy ideje már gondolkodom ezen, csak még nem találtam ki a részleteket, de végül is tudnék árulni hardwereket, egyéb dolgokat coin-ért...
Csak ki kell találni mikéntjét... Számla könyvelés stb... (és persze, hogy nekem is megérje)

willow

Idézetet írta: spikes Dátum december 29, 2017, 04:12:13 DÉLUTÁN
Végül is egy ideje már gondolkodom ezen, csak még nem találtam ki a részleteket, de végül is tudnék árulni hardwereket, egyéb dolgokat coin-ért...
Csak ki kell találni mikéntjét... Számla könyvelés stb... (és persze, hogy nekem is megérje)
Csináld meg.  ;) Hogy nekünk is megérje. :)

daneec

Idézetet írta: willow Dátum december 29, 2017, 09:23:03 DÉLELŐTT
Az alzárol hallottam, hogy btc-t is elfogadnak. Azonban a honlapra fellépve semmilyen utalást nem találtam az ilyen jellegű fizetéssel kapcsolatban.
Az angol oldalon elfogadják

Tapatalkkal küldve az én ONEPLUS A3000 eszközömről


tomno1

Idézetet írta: daneec Dátum december 29, 2017, 08:58:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: willow Dátum december 29, 2017, 09:23:03 DÉLELŐTT
Az alzárol hallottam, hogy btc-t is elfogadnak. Azonban a honlapra fellépve semmilyen utalást nem találtam az ilyen jellegű fizetéssel kapcsolatban.
Az angol oldalon elfogadják

Tapatalkkal küldve az én ONEPLUS A3000 eszközömről

És szállít is Magyarországra?
Mert "United Kingdom" kiválasztása után van BTC fizetési lehetőség, de nem fogadja el az irányítószámot!

Turcy086

Srácok szerintem úgy volna értelme, ha a topicindítóba felsorolnánk az oldalakat így nem kell átnyálazni az összes bejegyzést :)

kasima

1 Bitcoin eladó  1.25 Bitcoin-ért  :D  ;D További érdeklődésért 50 ezer dogét számolok fel :D
Telefonszám, email  elkérése  1 ETH . :D

willow

Idézetet írta: Turcy086 Dátum december 30, 2017, 09:57:28 DÉLELŐTT
Srácok szerintem úgy volna értelme, ha a topicindítóba felsorolnánk az oldalakat így nem kell átnyálazni az összes bejegyzést :)


De itt a vélemények az oldalakról, a vásárlásokról, tapasztalatokról is fontosak. Ez nem telefonkönyv, hanem tudakozó. :D

Franky2Ster

Ezen az oldalon keresztül tudsz vásárolni Bitcoinnal olyan helyen ahol nincs bitcoin elfogadás.

http://all4btc.com

willow

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 31, 2017, 11:57:13 DÉLELŐTT
Ezen az oldalon keresztül tudsz vásárolni Bitcoinnal olyan helyen ahol nincs bitcoin elfogadás.

http://all4btc.com


Ez is jónak tűnik, csak gondolom nagy az átváltási költség.

Franky2Ster

Még nem próbáltam de eBayen lehet a risereket így fogom rendelni.  :)

Franky2Ster



Franky2Ster



willow


willow

A NAV mindent lát. Pedig csak lóversenyezni akartam.

TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 3057271407 számú határozatával, 365 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés megvalósítása miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.

Dopamin

Idézetet írta: willow Dátum január 28, 2018, 08:07:09 DÉLELŐTT
A NAV mindent lát. Pedig csak lóversenyezni akartam.

TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 3057271407 számú határozatával, 365 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés megvalósítása miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.


Ennek mi köze a cryptohoz?
Évek óta az van hogy szerencsejátékot csak állami koncesszió után szervezhet valaki, de engedélyt nem adnak csak a Magyar SZerencsejáték ZRT nek...
Betiltják a sportfogadós külföldi oldalakat akik csinálnak új URL t...
AZ internetet nem lehet betiltani.


Dopamin

https://www.scan.co.uk/


Január elején amikor még voltak 570esek akkor innen rendeltem 12 db ot, bitcoinnal fizettem, bitpay rendszeren keresztül.
Korrekt volt a BTC-Font váltás, Angliából 3 nap alatt itt voltak a kártyák, DPD hozta.

willow

Idézetet írta: Dopamin Dátum január 29, 2018, 02:46:41 DÉLUTÁN
https://www.scan.co.uk/


Január elején amikor még voltak 570esek akkor innen rendeltem 12 db ot, bitcoinnal fizettem, bitpay rendszeren keresztül.
Korrekt volt a BTC-Font váltás, Angliából 3 nap alatt itt voltak a kártyák, DPD hozta.


Köszi, hogy megosztottad ezt az infót velünk.