Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 14 Vendégek van a témában

Karcsi papa

Idézetet írta: Dàvid Dátum május 05, 2017, 10:22:26 DÉLELŐTT
Szép lenne ha LTC elmenne 75-100-ig mint ahogy mondják. Köszi a tippet eth-ra. Sikerült 80-nál beszállni. Ez után meddig mehet le?

Fogalmam sincs lehet hogy megy tovább, ráhúzom a fibót és majd talán mutat valamit.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

XRPUSDT vissza a buliba! 8) Korrekció megvolt 3. elliott szint fölött az ár, cél az 5. szint fibo 1.61 és az előző 2.-3. szint közi távolságból kiindulva 0.11-0.11,5 környéke.

https://www.tradingview.com/x/1phjS3Di/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Mulder

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 05, 2017, 09:27:49 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mulder Dátum május 03, 2017, 09:58:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 03, 2017, 09:49:31 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum május 03, 2017, 09:45:58 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 03, 2017, 09:32:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mulder Dátum május 03, 2017, 09:14:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 03, 2017, 10:20:55 DÉLELŐTT
ZEC módosítottam a fibo szinteken mert kicsit feljebb ment. A meglátásom továbbra is lassú ereszkedés. 20 nap kb. mire az az előre már jelzet lila szintet elérheti az ár ez jó sok, én is kíváncsian várom. :D

https://www.tradingview.com/x/LcdbRKlj/


tehát ha jól értem most 20 napig csökkenni fog az ár?

Szerintem igen hasonló képen mint kb Március 8. és Április 8. között látható.

köszi a választ.

ETH-nál ha jól láttam elvileg felfele kéne megindulnia?

ETH, XMR, DASH ezekbe szálltam be ma!

köszi a segítséget :) akkor én pedig váltok zec-ről eth bányászatra.

Megérte átmenni ETH-ra?

meg persze, jól megindult felfele köszönöm  segítséget, holnapra ki is termeli az  1 ETH-t addig csak nem esik le az árfolyam :D.

Karcsi papa

ZEC ezt a két csúcsot nagy eséllyel, eséssel kell hogy lereagálja az ár.

https://www.tradingview.com/x/k4PuN01v/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Csak a DASH-ben látok emelkedési szándékot a többi korrekcióban van. LTC is még egy utolsó pihenő a segwit előtt és én várom a rakéta kilövést.  8)
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

messimage

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 06, 2017, 04:13:27 DÉLUTÁN
Csak a DASH-ben látok emelkedési szándékot a többi korrekcióban van. LTC is még egy utolsó pihenő a segwit előtt és én várom a rakéta kilövést.  8)

LTC nél mit mondanál célárnak?:) És kb. mikorra várod?

outwork

Szerintetek az LTC nagyobbat fog felfele ugrani mint a ETH? Érdemes átváltani az ETH-t LTC-re? :)

Karcsi papa

Idézetet írta: messimage Dátum május 06, 2017, 04:55:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 06, 2017, 04:13:27 DÉLUTÁN
Csak a DASH-ben látok emelkedési szándékot a többi korrekcióban van. LTC is még egy utolsó pihenő a segwit előtt és én várom a rakéta kilövést.  8)

LTC nél mit mondanál célárnak?:) És kb. mikorra várod?


LTC-t senki nem tudja de mindenki emelkedésre számítok hosszú távon biztosan. Én előre veszek ha pozitív ha negatív lesz és majd szörfölök a hullámokon csúcson eladok völgyekben veszek.

http://litecoinblockhalf.com/segwit.php
Mielőtt 100% lesz én előtte már készenlétbe állok. 8)
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

messimage

Bocsi az offért, de valaki tudna linkelni egy érthető leírást, vagy el tudja mondani 2-3 mondatban, mi ez a segwit jelenség?

Karcsi papa

Idézetet írta: messimage Dátum május 06, 2017, 07:52:22 DÉLUTÁN
Bocsi az offért, de valaki tudna linkelni egy érthető leírást, vagy el tudja mondani 2-3 mondatban, mi ez a segwit jelenség?

https://youtu.be/4UWnicCKez0?t=10m5s
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

messimage


Worlynox

Idézetet írta: messimage Dátum május 06, 2017, 07:52:22 DÉLUTÁN
Bocsi az offért, de valaki tudna linkelni egy érthető leírást, vagy el tudja mondani 2-3 mondatban, mi ez a segwit jelenség?

http://www.bitcoinbazis.hu/segwit-koncepcio-alapjai/

Uhura

BTC -ről , PASC és ETH  lehet tudni valamit? mik a célárak ?

Karcsi papa

Idézetet írta: Uhura Dátum május 06, 2017, 11:47:16 DÉLUTÁN
BTC -ről , PASC és ETH  lehet tudni valamit? mik a célárak ?

BTC chatot nézve már jó ideje itt a korrekciónak ez a fibo 0.38, 0.5, 0.61 szintekig lehetne tippelni. Ott van még egy Elliott wave is az lehet most van korrekcióban 4. ponthoz ha ez meglenne akkor az 5. se lehet kizárt hogy meglesz. Ott vannak még a hírek is miszerint ha az ltc segwit megvan és emelkedésnek indul akkor húzza magával az egész piacot, lehet pont ezt jelzi a képen is látható 4. és 5. pont közötti $600 emelkedés.

https://www.tradingview.com/x/Ai02qUxa/

PASC-ról már szinte el is feledkeztem pedig szép nagy sáv kezd beszűkülni(barna vastag vonal). Lila vonalak mentén pattog le-fel. Jelenleg a zöld apró nyilaknál az ár berajzoltam a mozgás várható irányát ha ez lenne a folytatás. Én a 2. lehetőségnek adnák több esélyt ezt jelzi a piros nyilak iránya. Sárga szintek lehetnek a várható célárak.

https://www.tradingview.com/x/enwTfqsH/

ETH valami oknál fogva egy nagyobb esést mutat a chart. Emelkedett az ár elliott wave szépen le is követte most van a korrekciója A-B szint megvan jön a C ami brutális $78-ra mutat. A-B szint közötti szűkülő sávból erős jelek utalnak a lefelé kilépés szándékára.

https://www.tradingview.com/x/xR0EYDJQ/

Lehet vitatkozni az csak megerősíti a látottakat! :D
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Uhura

Karcsi papa te mennyire látod biztos pontnak az USDT-t mert látom kezdett vissza kapaszkodni a 1:1-es arány felé most ha jól emlékszem 0.96-on áll. Visszanyeri az "Alamo" státuszát mint közvetítő cripto pénz ?

Azért kérdezem mert én a nagyobb ingások idején meg a csúcsoknál  minig USDT-be váltottam mert így megvolt a mozgási lehetősége egyfajta biztos pont és innen lépte be a BTC-be ha ki akartam venni pénzt. De az április 22-24-ei nagy esés miatt 1 -> 0.9-re ment az USD-hez képest megingott a bizalmam.

A PASC nagyon remélem a további szárnyalását mert én dualban azt bányászok.

ETH-nál látszik ahogyan a BTC-nél, hogy elérte a csúcsot  a raliban és most keresi a helyét, nem tudom egyenlőre én a lefele korrekcióra szavazok és talán utána egy újabb nagy felívelésére.

DrPascal

A pálinka+bor kombó nem épp jó páros a kereskedés előtt. Valamit elkurvinyáltam a Stop-Limit beállításánál íccaka. Most keltem, és látom, hogy jól bevásároltam STR-ből, ahelyett, hogy eladtam volna... :)

0.023 USDT árfolyamon sikerült beszereznem 300 dollár értékben, most 0.02 alatt van, és esik.
Szerintetek várható mostanában, hogy visszamászik, vagy száljak ki, és tudjam be tanulópénznek?

Karcsi papa

Idézetet írta: Uhura Dátum május 07, 2017, 10:11:57 DÉLELŐTT
Karcsi papa te mennyire látod biztos pontnak az USDT-t mert látom kezdett vissza kapaszkodni a 1:1-es arány felé most ha jól emlékszem 0.96-on áll. Visszanyeri az "Alamo" státuszát mint közvetítő cripto pénz ?

Azért kérdezem mert én a nagyobb ingások idején meg a csúcsoknál  minig USDT-be váltottam mert így megvolt a mozgási lehetősége egyfajta biztos pont és innen lépte be a BTC-be ha ki akartam venni pénzt. De az április 22-24-ei nagy esés miatt 1 -> 0.9-re ment az USD-hez képest megingott a bizalmam.

A PASC nagyon remélem a további szárnyalását mert én dualban azt bányászok.

ETH-nál látszik ahogyan a BTC-nél, hogy elérte a csúcsot  a raliban és most keresi a helyét, nem tudom egyenlőre én a lefele korrekcióra szavazok és talán utána egy újabb nagy felívelésére.

Szerintem usdt egy nagyon ügyes húzás attól aki kitalálta és annyira biztos mint amennyire a poloniex is biztos. BTC megy fel a usdt megy le, BTC esik az usdt megy fel és ha a BTC stagnál az usdt lassan megy fel. Tehát ez egy csali ami odavonzza a BTC-vel vásárlókat mert ha a BTC megy felfelé ezzel szemben a usdt értéke csökken ezáltal minden más oldalhoz képes többet ér az adott mennyiségű BTC-d értéke. Tehát ha nem egyik napról a másikra szeretnél hasznot kivenni arra tökéletes az usdt, ezzel szemben ha ma beteszel 1 BTC-t az 1590 usdt ér 4%-al(BTC csúcson ez volt 9% is) többet mint máshol ha rögtön ki is veszed akkor se jársz jobban vagy rosszabbul mintha ezt máshol tennéd.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: DrPascal Dátum május 07, 2017, 10:18:37 DÉLELŐTT
A pálinka+bor kombó nem épp jó páros a kereskedés előtt. Valamit elkurvinyáltam a Stop-Limit beállításánál íccaka. Most keltem, és látom, hogy jól bevásároltam STR-ből, ahelyett, hogy eladtam volna... :)

0.023 USDT árfolyamon sikerült beszereznem 300 dollár értékben, most 0.02 alatt van, és esik.
Szerintetek várható mostanában, hogy visszamászik, vagy száljak ki, és tudjam be tanulópénznek?

Igen ezzel hogy emelkedik én is számoltam de ekkorára nem mertem gondolni. Elliott wave indikátort (lila számok, vonalak) már néztem elötte is de szerényebb előjeleket mutatott. Most berajzoltam a korrekciót ami $0.016-ra mutat de ez ha az 5. elliott szint fölé menne akkor semmissé válhat és folytatódhat az emelkedés.

https://www.tradingview.com/x/E0wKjKov/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Uhura

#678
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 07, 2017, 11:02:01 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Uhura Dátum május 07, 2017, 10:11:57 DÉLELŐTT
Karcsi papa te mennyire látod biztos pontnak az USDT-t mert látom kezdett vissza kapaszkodni a 1:1-es arány felé most ha jól emlékszem 0.96-on áll. Visszanyeri az "Alamo" státuszát mint közvetítő cripto pénz ?

Azért kérdezem mert én a nagyobb ingások idején meg a csúcsoknál  minig USDT-be váltottam mert így megvolt a mozgási lehetősége egyfajta biztos pont és innen lépte be a BTC-be ha ki akartam venni pénzt. De az április 22-24-ei nagy esés miatt 1 -> 0.9-re ment az USD-hez képest megingott a bizalmam.

A PASC nagyon remélem a további szárnyalását mert én dualban azt bányászok.

ETH-nál látszik ahogyan a BTC-nél, hogy elérte a csúcsot  a raliban és most keresi a helyét, nem tudom egyenlőre én a lefele korrekcióra szavazok és talán utána egy újabb nagy felívelésére.

Szerintem usdt egy nagyon ügyes húzás attól aki kitalálta és annyira biztos mint amennyire a poloniex is biztos. BTC megy fel a usdt megy le, BTC esik az usdt megy fel és ha a BTC stagnál az usdt lassan megy fel. Tehát ez egy csali ami odavonzza a BTC-vel vásárlókat mert ha a BTC megy felfelé ezzel szemben a usdt értéke csökken ezáltal minden más oldalhoz képes többet ér az adott mennyiségű BTC-d értéke. Tehát ha nem egyik napról a másikra szeretnél hasznot kivenni arra tökéletes az usdt, ezzel szemben ha ma beteszel 1 BTC-t az 1590 usdt ér 4%-al(BTC csúcson ez volt 9% is) többet mint máshol ha rögtön ki is veszed akkor se jársz jobban vagy rosszabbul mintha ezt máshol tennéd.

Én nézegettem de az USDT árfolyama az elmúlt időszakban szinte állandóan az 1:1 -es váltásnál maradta az USD tekintve. Én nem találtam ezt a le fel mozgást amit írtál, persze lehet én nézte be valamit .

Kivéve az elmúlt 2 hetet amikor is ez a Walls Fargo vagy valami Taiwani bank miatt eset le 0.95-0.90 közé. Én úgy tudtam a USDT lényege az volt, hogy hozzá kötötték az USD / EUr / YEN-hez így biztosítva egy fajta  "lingua franca" -ka ként közvetít a valós és a cripto pénz között.

Óriási ötlet hiszen mint utaltam rá "Alamo" vagyis menekülő pénz a cripto világban. Amíg mondjuk a BTC-d valós pénz lesz wallet->..... kártya-> automata vagy bankszámla az 10-10 perc -től 2-3 napig is eltarthat itt pedig 1 sec alatt váltható és már ki is léptél az árfolyam esés kockázatából.

De ez a 0.9-es leértékelődés megrengette ezt a fajta bizalmamat.

Uhura

Karcsi papa: nem akarsz véletlenül egy előrejelző indikátor oldalt csinálni ? még ha fizetős az sem probléma. Olyat ami fel vannak sorolva az adott coinok - 8-10 ami most pörög vagy érdekes - és mint ilyen oldalakon szokás, ajánlás: eladni, tartani, veni , plusz valami cél ár adat ? Persze ezekről lehet elemzés is néha vagy hosszabb vizsgálat de purban csak egyszerű adatok. Csak azért mert most konjunktúra van pörög a piac ilyenkor még megy az info de ubi szezonban is jó lenne egy oldal ahova  a megfáradt bányász betérve gyors infot kap arról, hogy Salamon kincsével - ami aznap bányászott - mit tegyen.  8)