Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 22 Vendégek van a témában

kond

Szép kis zuhanás következett be a piacon  :-\ nagy nyertesen úgy néz ki a BTC- let :)

messimage

Polo-n mit jelent a margin trading és a lending fül?

Uhura


Til

Idézetet írta: Uhura Dátum május 01, 2017, 07:06:25 DÉLUTÁN
Mi a szent szar 1534 usdt a btc ?
Ja az altcoinok meg zuhantak.Most vajon lehetne venni?Ujra lesz egy hullam?
C:\> del c:\command.com

Uhura

Idézetet írta: Til Dátum május 01, 2017, 07:15:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum május 01, 2017, 07:06:25 DÉLUTÁN
Mi a szent szar 1534 usdt a btc ?
Ja az altcoinok meg zuhantak.Most vajon lehetne venni?Ujra lesz egy hullam?

Nem lehet, hogy sokan éppen eladták a  poloniexes söprésbe bekerült  coinokban ragadt készleteiket ?

outwork

Köszönöm Karcsi papa :) Hálás vagyok a segítségedért. Tözsdézésre tudtok ajánlani valamilyen oktatóanyagot, amiből az alap dolgokat elsajátíthatom. Olvastam itt a fórumot, de számomra elég kínai még ez :D

Laca012

Idézetet írta: outwork Dátum május 01, 2017, 09:58:40 DÉLUTÁN
Köszönöm Karcsi papa :) Hálás vagyok a segítségedért. Tözsdézésre tudtok ajánlani valamilyen oktatóanyagot, amiből az alap dolgokat elsajátíthatom. Olvastam itt a fórumot, de számomra elég kínai még ez :D

Zskf -nek van bachelor képzése bank és tőzsde szakirányon..  ;)


Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 01, 2017, 10:20:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: outwork Dátum május 01, 2017, 09:58:40 DÉLUTÁN
Köszönöm Karcsi papa :) Hálás vagyok a segítségedért. Tözsdézésre tudtok ajánlani valamilyen oktatóanyagot, amiből az alap dolgokat elsajátíthatom. Olvastam itt a fórumot, de számomra elég kínai még ez :D

Zskf -nek van bachelor képzése bank és tőzsde szakirányon..  ;)

Ja mire megszerzed a diplomát meg a tőzsdei szakvizsgát a BTC 10.000 dolcsi lesz :D

Laca012

#608
Idézetet írta: Uhura Dátum május 01, 2017, 10:29:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 01, 2017, 10:20:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: outwork Dátum május 01, 2017, 09:58:40 DÉLUTÁN
Köszönöm Karcsi papa :) Hálás vagyok a segítségedért. Tözsdézésre tudtok ajánlani valamilyen oktatóanyagot, amiből az alap dolgokat elsajátíthatom. Olvastam itt a fórumot, de számomra elég kínai még ez :D

Zskf -nek van bachelor képzése bank és tőzsde szakirányon..  ;)

Ja mire megszerzed a diplomát meg a tőzsdei szakvizsgát a BTC 10.000 dolcsi lesz :D
Túl vagyok rajta már 5éve.. Csak amíg nincs megfelelő nyelvvizsgám nem adják oda a diplomát.. Ez volt az egyik indok amiért Londonba jöttem, de aztán találtam még "egyéb" oko(ka)t is... ;)

messimage


Uhura

Idézetet írta: Laca012 Dátum május 01, 2017, 10:37:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum május 01, 2017, 10:29:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 01, 2017, 10:20:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: outwork Dátum május 01, 2017, 09:58:40 DÉLUTÁN
Köszönöm Karcsi papa :) Hálás vagyok a segítségedért. Tözsdézésre tudtok ajánlani valamilyen oktatóanyagot, amiből az alap dolgokat elsajátíthatom. Olvastam itt a fórumot, de számomra elég kínai még ez :D

Zskf -nek van bachelor képzése bank és tőzsde szakirányon..  ;)

Ja mire megszerzed a diplomát meg a tőzsdei szakvizsgát a BTC 10.000 dolcsi lesz :D
Túl vagyok rajta már 5éve.. Csak amíg nincs megfelelő nyelvvizsgám nem adják oda a diplomát.. Ez volt az egyik indok amiért Londonba jöttem, de aztán találtam még "egyéb" oko(ka)t is... ;)

Ezt a kibaszott nyelv vizsga szarakodást soha nem értettem ... sehol nem csinálják csak nálunk a sok hülye idota.

Karcsi papa

#611
Idézetet írta: outwork Dátum május 01, 2017, 09:58:40 DÉLUTÁN
Köszönöm Karcsi papa :) Hálás vagyok a segítségedért. Tözsdézésre tudtok ajánlani valamilyen oktatóanyagot, amiből az alap dolgokat elsajátíthatom. Olvastam itt a fórumot, de számomra elég kínai még ez :D

Én is mindent magamtól tanultam, rengeteg youtube videó és pár netes oldal. Én Várkut Géza stratégiáiból sokat átvettem de azokat forexen használom. Ezekhez a kripto valutákhoz teljesen más a stratégiám mint pl Dollár vagy Jen esetén forexen. Google keress rá a gyertyákra, alakzatokra, néz meg mire jó a Fibonacci, mik a támasz szintek, mi az a trend. Regisztrálj a Tradingwiev.com oldalra és figyeld pl. tntsunrise, Anilmangal, EXCAVO elemzéseit, engem hiába követsz mert még nem vagyok előfizető.
Nagy vonalakban ennyi de ez se kevés, sok sikert!
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: messimage Dátum május 01, 2017, 10:39:04 DÉLUTÁN
Drukkoljunk a Dashnek inkább :)

Nem tudom mi történhetett és a Btc is minek a hatására emelkedett. Litecoin kivételével az összes coin esett egy keveset.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Laca012

Idézetet írta: Uhura Dátum május 01, 2017, 10:42:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 01, 2017, 10:37:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum május 01, 2017, 10:29:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Laca012 Dátum május 01, 2017, 10:20:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: outwork Dátum május 01, 2017, 09:58:40 DÉLUTÁN
Köszönöm Karcsi papa :) Hálás vagyok a segítségedért. Tözsdézésre tudtok ajánlani valamilyen oktatóanyagot, amiből az alap dolgokat elsajátíthatom. Olvastam itt a fórumot, de számomra elég kínai még ez :D

Zskf -nek van bachelor képzése bank és tőzsde szakirányon..  ;)

Ja mire megszerzed a diplomát meg a tőzsdei szakvizsgát a BTC 10.000 dolcsi lesz :D
Túl vagyok rajta már 5éve.. Csak amíg nincs megfelelő nyelvvizsgám nem adják oda a diplomát.. Ez volt az egyik indok amiért Londonba jöttem, de aztán találtam még "egyéb" oko(ka)t is... ;)

Ezt a kibaszott nyelv vizsga szarakodást soha nem értettem ... sehol nem csinálják csak nálunk a sok hülye idota.

A legszebb, ha itt csinálod a nyelvvizsgát nem fogadják el.
Mondjuk most valaki mondta, hogy van 1 féle nyelvvizsga amit elfogadnak HA kérsz külön igazolást, hogy nem 50%-kal átcsúsztál, hanem minimum 65%-osra vizsgáztál.. Mert bár az 50%-kal is bárhol máshol a világon elfogadják, de M.O.-on nem...

A "10.000dolcsi-s BTC-ről meg csak annyit, hogy volt egy viccesnek tűnő poszt nem is olyan régen, de sokan mosolyogtunk rajta...

http://www.szekelyvegan.info/forum/index.php?topic=15.msg18418#msg18418

Aztán most meg már azon mosolygunk, hogy nem 2020-ban, hanem még az idén... ;) ;D

Karcsi papa

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum május 01, 2017, 09:52:31 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 28, 2017, 09:56:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 27, 2017, 11:04:21 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 27, 2017, 10:32:40 DÉLELŐTT
ETHUSD szépen megindult felfelé. Elliott wave indikátor segítségével van lehetőség megtippelni a várható célárat. 65-re tippelem de mivel még csak felénél tartunk így ez változhat. 1-2-3-4-5 emelkedő hullámok épül fel ez a stratégia 1-2 már megvan most a 3. csúcs ár is kialakulóban van, 4. lesz egy korrekció majd az 5. a célár. Egy beszállóroló lecsúsztunk, ami a kettes korrekciónál lett volna mikor eléri az 1. szintjét. Következő beszállót akkor ajánlom ha a 4. korrekcióból jön felfelé és eléri a 3. szintjét.

https://www.tradingview.com/x/keFEFd5b/

71-72 körül lehet a célár legalábbis az indikátorból ezt lehet kiolvasni ha beszállna valaki!

https://www.tradingview.com/x/4kJqI5bz/

Kicsit több lett, maradhat?  8) Folytatásban nézzük a Fibonaccit és a szinteket....

https://www.tradingview.com/x/4MUlgMsU/

A fibonacci hozta amit tőre várni lehet, korrekció 0.38-ig ha innen visszatér nulla szintre akkor megy tovább, ez bizony továbbment.
Új csúcson vagyunk ezért a fibo 0 szintjét is feljebb húzom. Elliott wava 0 pontja az előző 5. pont korrekciójának aljánál, többi szint a szokásos csúcsok völgyek. 3. is kialakulni látszik, most kell a korrekció 0,23 fibo szint jó lehet, 0,38 azért nem jó mert akkor az egyes szint alá menne és akkor az elliott wave taktika is kuka.

Mikor szállok be én a buliba? Akkor ha kialakul a 4. szint amiből eléri a 3. szintet 87.74, stop a 4. szintnél, célár 98-100 durva becslés!

https://www.tradingview.com/x/jxGi9JdU/

Tegnapi eséseknek köszönhetően talán mondhatjuk kialakult a 4. szint. Sok a hosszú kanóc ennek csak örülni lehet.

https://www.tradingview.com/x/CDaoFi4k/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 29, 2017, 09:32:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: chipman Dátum április 29, 2017, 08:31:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 29, 2017, 07:39:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: chipman Dátum április 29, 2017, 05:18:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 29, 2017, 03:58:57 DÉLUTÁN
Ha valakit érdekel összes pénzt átlaktam LTC-be. 8)

Engem érdekelne a miértje, hátha tanulunk belőle.
A Poloniexes LTC grafikon utolsó két hetét, négy órás gyertyával nézve nekem úgy tűnik, hogy megcélozta lefelé a 15.3-as szintet, bár megjegyzem, hogy nincs túl sok kereskedési rutin mögöttem. :)

Rajzolgattam hátha át tudom adni miért!

2 kék vonal, emelkedő szűkülő háromszög ebben mozgunk az árral. Felső barna vonal a két előző csúcsot köti össze ahova most harmadszorra is megérkezik az ár(kék bekarikázott rész).
Piros x ahova semmi nem zárja ki hogy le mennyen. Pirossal bekarikáztam egy óriási gyertya kanócot ami jelezte hogy fordulat jön. Ami meg is történt, 2 számmal jelöl vonalon is átlépett és tart a 3. kékkel karikázott támasz vonalhoz és mivel ide harmadszor érkezik ez számomra emelkedés mutat.
Zöld X az a célár amit megcéloztam 19-19.5 vagy amíg a felső kék vonalat meg nem csipi, szerintem 2-3 nap!

https://www.tradingview.com/x/PAvVpnbt/

Köszönöm, hogy részletesen leírtad.
Ezek szerint az optimális vételi pozíció a piros keresztnél lenne, amikor visszateszteli a háromszög alsó szárát.
Remélem igazad lesz. :)

3 alsó 3 felső vonal érintés az ideáls 2-2 már megvan ha most még visszanéz piros x-re még mindig a 2. alsó érintőnek számít. Ez ugyebár emelkedő szűkülő alakzat amiből lefelé szokott kilépni miután érinti 3.-jára a felső miután a 3. alsónál kilép. Azzal ha most a piros x re lemegy, annak az emelkedő szűkülő alakzathoz tartozó szabály százalékos értéket csökkenti. Tehát ha nem néz le az x-re 85%-ban vagyok biztos az előrejelzésemben, ha lenéz akkor 65% de én még akkor is bevállalnám.
Abban az esetben ha most x után emelkedik és ismét visszafordul ott már lehet gond mert minél többször támad egy támaszt annál nagyobb az esély arra hogy át is töri.

Talán a litecoin viselte legjobban a tegnapi coin vihart nagy zűr nem keletkezett és az ár is az alakzaton belül maradt. Egy hosszú kanóccal csippentette a vonalat, utána 2 gyertyával egy sírkő gyertya fordulatot szokott jelezni.
Én még benn vagyok de egy helybe ugrálok tehát akinek kedve van ugorjon be had ugráljunk többen :D egy kis kockázat belefér a céláram módosult ahogy már írtam amíg a felső kék vonalat el nem éri kb 20.

https://www.tradingview.com/x/7bfnUi0y/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Uhura

Karcsi papa: szerinted mennyire lehetett az elmúlt párnapos örült hajaszának mennyi köze lehetett a Kinai szürke bankrendszer körüli mizériának meg a USDT -s tajvani problémának ?


Karcsi papa

Idézetet írta: Uhura Dátum május 02, 2017, 11:47:35 DÉLELŐTT
Karcsi papa: szerinted mennyire lehetett az elmúlt párnapos örült hajaszának mennyi köze lehetett a Kinai szürke bankrendszer körüli mizériának meg a USDT -s tajvani problémának ?

Bármi történik nekem mindig Kína jut eszembe mert ők igazán értenek az iszap felkavarásához. Btc árát a megnövekedett Japán kereslet tolta meg rendesen a hírek szerint. Taiwani problémáról nem hallottan.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

outwork

Látva hogy a bitcoin folyamatosan dönti a rekordokat, nagyjából minden Coin szárnyal csak arra tudok gondolni hogy a tradelok tolják be a pénzt és altcoineket vásárolnak irdatlan mennyiségben. Mivel a bitcoin az elsődleges "váltópénz" így mindenki kénytelen elso körben bitcoint venni, majd ezt eladva Altcoint vásárolni. Amíg nincs a bitcoin mellett egy másik mainstream coin ( erre a címre most az eth pályázhat a legnagyobb eséllyel) addig azt hiszem a bitcoin ára tuti nem fog zuhanni. Ez mellett az etherium tűnik most safe bet-nek. Jelenleg engem csak az aggaszt hogy ez az egész nemcsak egy lufi-e, ami bármikor kipukkadhat. Etheriumot vennék de nem vagyok biztos hogy el kezd-e meredeken felmenni az ára mint ahogy ezt pár napja tette, vagy visszaesik az egy héttel ezelőtti szintre. Nehéz kérdés :-/