Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

HELP! Itt kérdezz ha kezdő vagy / elakadtál

Indította bbencee, december 02, 2016, 05:27:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 9 Vendégek van a témában

Karajev

Nvidia kártyákkal bányászok. Zec-et elindítottam, az megy, csak eth nem akar.

Gyaloggalopp

Idézetet írta: Karajev Dátum július 21, 2018, 07:31:42 DÉLELŐTT
Hello! reggel leált a bánya, és ezt irja: ETH: Authorized
Pool sent wrong data, cannot set epoch, disconnect
ETH: Connection lost, retry in 20 sec...
Mi lehet a gond? Hónapok óta stabilan ment.

talán ez.:
https://tunecomp.net/google-dns-8-8-8-8/

Til

Idézetet írta: Karajev Dátum július 21, 2018, 07:46:52 DÉLELŐTT
Nvidia kártyákkal bányászok. Zec-et elindítottam, az megy, csak eth nem akar.
Nem lehet ,hogy 3gb a kártyáid?
C:\> del c:\command.com

apophis

Idézetet írta: Karajev Dátum július 21, 2018, 07:31:42 DÉLELŐTT
Hello! reggel leált a bánya, és ezt irja: ETH: Authorized
Pool sent wrong data, cannot set epoch, disconnect
ETH: Connection lost, retry in 20 sec...
Mi lehet a gond? Hónapok óta stabilan ment.

Ha Claymore-ral banyaszol, akkor probald meg a legujabbat (11.9), nalam megoldotta a problemat.

Karajev

Eddig 10.0 Claymoret használtam, aminél elojott a hiba. Letoltottem a legujabbat, az meg se nyikkan. Még txt.filet se birok csinálni, nem h bat-ot. Probáltam a tobbit is, de nem indult csak a 11.5-os. Esetleg ha valaki másnál is ilyen gond lenne..

macsi

Idézetet írta: Karajev Dátum július 21, 2018, 09:14:10 DÉLUTÁN
Eddig 10.0 Claymoret használtam, aminél elojott a hiba. Letoltottem a legujabbat, az meg se nyikkan. Még txt.filet se birok csinálni, nem h bat-ot. Probáltam a tobbit is, de nem indult csak a 11.5-os. Esetleg ha valaki másnál is ilyen gond lenne..

sajnos nagy varazslat nincs, legujabb claymore miner es noveld meg a lapozofile meretet a windowsban (20+ GB)

fenius

Hali csak gondoltam le írom!

Win10 meg frisult és utána nem kezete a rx 580 amat a vega 64 el!

lehet csak nekem de gondoltam le írom hátha segit valakinek!

Obelyx

Hi,

Nekem ugyanez volt tegnap.... 570-580 vegyes rigbe csak az 580 ment.
DDU után driver és patch-er újratelepítés után nem lesz baj.

fenius

hát majd lesz idúm meg probálok esetleg nem tudnál linkelni drivereket amiket fel raktál ?: D


AmatőrBányász

Hali, sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy 6 kártyás rigem egyforma kártyákból amiket több helyről vettem, és én hülye a garanciáztatásra nem gondoltam előre, szóval beszart az egyik kártyám , de nem tudom hogy azt honnan vettem.
Abból lehet probléma ha máshova küldöm vissza garanciába mint ahonnan vettem?vagy van valami módja pl. sorozatszám vagy más ,hogy kiderüljön honnan van??


Előre is köszi a segítséget.

Gyaloggalopp

Idézetet írta: AmatőrBányász Dátum július 23, 2018, 09:45:32 DÉLELŐTT
Hali, sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy 6 kártyás rigem egyforma kártyákból amiket több helyről vettem, és én hülye a garanciáztatásra nem gondoltam előre, szóval beszart az egyik kártyám , de nem tudom hogy azt honnan vettem.
Abból lehet probléma ha máshova küldöm vissza garanciába mint ahonnan vettem?vagy van valami módja pl. sorozatszám vagy más ,hogy kiderüljön honnan van??


Előre is köszi a segítséget.

A számlán rajta van a kártya sorozatszáma.
És rögtön kiderül hová kell visszaküldeni

AmatőrBányász

Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum július 23, 2018, 01:15:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AmatőrBányász Dátum július 23, 2018, 09:45:32 DÉLELŐTT
Hali, sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy 6 kártyás rigem egyforma kártyákból amiket több helyről vettem, és én hülye a garanciáztatásra nem gondoltam előre, szóval beszart az egyik kártyám , de nem tudom hogy azt honnan vettem.
Abból lehet probléma ha máshova küldöm vissza garanciába mint ahonnan vettem?vagy van valami módja pl. sorozatszám vagy más ,hogy kiderüljön honnan van?


Előre is köszi a segítséget.

A számlán rajta van a kártya sorozatszáma.
És rögtön kiderül hová kell visszaküldeni

Az addig oké , de a kártyán hol találom, vagy milyen progi mutatja? Nvidia kártyák.

Gyaloggalopp

Idézetet írta: AmatőrBányász Dátum július 23, 2018, 08:48:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum július 23, 2018, 01:15:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AmatőrBányász Dátum július 23, 2018, 09:45:32 DÉLELŐTT
Hali, sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy 6 kártyás rigem egyforma kártyákból amiket több helyről vettem, és én hülye a garanciáztatásra nem gondoltam előre, szóval beszart az egyik kártyám , de nem tudom hogy azt honnan vettem.
Abból lehet probléma ha máshova küldöm vissza garanciába mint ahonnan vettem?vagy van valami módja pl. sorozatszám vagy más ,hogy kiderüljön honnan van?


Előre is köszi a segítséget.

A számlán rajta van a kártya sorozatszáma.
És rögtön kiderül hová kell visszaküldeni

Az addig oké , de a kártyán hol találom, vagy milyen progi mutatja? Nvidia kártyák.

egy fehér cetli, vonalkóddal... számokkal :D

AmatőrBányász

Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum július 23, 2018, 09:40:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AmatőrBányász Dátum július 23, 2018, 08:48:26 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum július 23, 2018, 01:15:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: AmatőrBányász Dátum július 23, 2018, 09:45:32 DÉLELŐTT
Hali, sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy 6 kártyás rigem egyforma kártyákból amiket több helyről vettem, és én hülye a garanciáztatásra nem gondoltam előre, szóval beszart az egyik kártyám , de nem tudom hogy azt honnan vettem.
Abból lehet probléma ha máshova küldöm vissza garanciába mint ahonnan vettem?vagy van valami módja pl. sorozatszám vagy más ,hogy kiderüljön honnan van?


Előre is köszi a segítséget.

A számlán rajta van a kártya sorozatszáma.
És rögtön kiderül hová kell visszaküldeni

Az addig oké , de a kártyán hol találom, vagy milyen progi mutatja? Nvidia kártyák.

egy fehér cetli, vonalkóddal... számokkal :D

Köszi a segítséget, de csak 3-on  találtam meg  a többin sehol nincs ,már vagy 5x átnéztem , mind1 megoldom valahogy....

bbencee

#4515
Sziasztok!

Az mitől van hogy az rx470-es tudja a 28 MHs-t, az rx480-asaim meg az utóbbi napokban átlag 12 MHs-t? Nincs túlmelegedés, viszont a 480-asok core clockja kb 300-800 MHz körül mozog..


dcri-t nem állítottam kellene? Mert így úgy látom automatán állítgatja.

Windows 10, Legújabb Claymore dual miner, Driver: Win10-64Bit-Crimson-ReLive-Beta-Blockchain-Workloads-Aug23
Környezeti változók beállítva, Virtuális mem: 20 GB

husosfagyi

Idézetet írta: bbencee Dátum július 26, 2018, 01:02:59 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Az mitől van hogy az rx470-es tudja a 28 MHs-t, az rx480-asaim meg az utóbbi napokban átlag 12 MHs-t? Nincs túlmelegedés, viszont a 480-asok core clockja kb 300-800 MHz körül mozog..


dcri-t nem állítottam kellene? Mert így úgy látom automatán állítgatja.

Windows 10, Legújabb Claymore dual miner, Driver: Win10-64Bit-Crimson-ReLive-Beta-Blockchain-Workloads-Aug23
Környezeti változók beállítva, Virtuális mem: 20 GB

Próbáld meg a legújabb driverrel, állítgasd át kiszámításra a kártyákat. Egy próbát megér.

Greczilaszlo

Üdv mindenkinek , nemregiben épitettem egy 4 kartyás rig-et s problémamentesen uzemelt, viszont vsaroltam még 3 kártyat , de amikor beteszem az alaplapba a 6-odik kartyát a claymore valamiért Dag creation hibaüzenetet dop be ,az advenced system-ban mar atirirtam a virtual mamoryt de ez sem segit , van esetleg tippetek a megoldasra ?

vinkrisz


Franky2Ster

Olyan gondom van, hogy a konfigban át írtam az e-mail címem és azóta nem kapok értesítést ha off vagyok a Nanopooltól mi lehet a gond?