Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

DECRED

Indította Székely Vegán, március 26, 2017, 03:02:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Artthur

Ez a Decredpool.org nem valami meggyőző,  délután 1 óta nem volt talált blokkjuk, mondjuk 20 x kisebb mint a suprnova hashrate, de dél előtt 2-3 óránként fel tudtak mutatni egy blokkot... ilyen rossz luck arány nem lehet vagy igen???

mind1 24 órát lenyomom becsülettel aztán ha semmi akkor suprnova...

Uhura

Idézetet írta: Artthur Dátum március 26, 2017, 11:39:11 DÉLUTÁN
Ez a Decredpool.org nem valami meggyőző,  délután 1 óta nem volt talált blokkjuk, mondjuk 20 x kisebb mint a suprnova hashrate, de dél előtt 2-3 óránként fel tudtak mutatni egy blokkot... ilyen rossz luck arány nem lehet vagy igen???

mind1 24 órát lenyomom becsülettel aztán ha semmi akkor suprnova...

Van 6xx worker elégé kicsi nem hiába van a 0% fee. Szerintem 1-2 nap és eldől a kérdés ha sokan állnak át a decredre és reggelnek a poolban jó lehet. Nagyon sok a rejectem még mindig előtte sehol nem volt... 

Zorg33

A blokk talalas az erlang eloszlast koveti, egyik poolos topicban ezt mar nagyon kiveseztuk.
A lenyeg hogy egy poolnak minimum 3-4 orankenti atlagos blokktalalasi intervallumanak kell lennie es meg igy is lesz olyan hogy 1 napig nem talal blokkot. Tehat ha a hashrate alapjan a varhato intervallum ennel lenyegesen tobb akkor nem erdemes beszallni.

Fagyi Zoli

Idézetet írta: Zorg33 Dátum március 27, 2017, 12:51:47 DÉLELŐTT
A blokk talalas az erlang eloszlast koveti, egyik poolos topicban ezt mar nagyon kiveseztuk.
A lenyeg hogy egy poolnak minimum 3-4 orankenti atlagos blokktalalasi intervallumanak kell lennie es meg igy is lesz olyan hogy 1 napig nem talal blokkot. Tehat ha a hashrate alapjan a varhato intervallum ennel lenyegesen tobb akkor nem erdemes beszallni.

A fee 0%  de a DCR kivétel 0,1DCR TX  :O  az 1DCR kivétele esetén 10% 
Nem mindig a tapasztalat a helyes információ forrás!
Pld: A PC füsttel működik, mert ha kijön belőle a füst, akkor nem működik tovább!

Arkenso

Supernova-n mikortól konfirmálódik az összeg?
Vagy valamit rosszul csinálok? :)

Zorg33

Nem rajtad mulik. A node oknak kell visszaigazolnia hogy helyes a blokk.

Arkenso

Szóval akkor 1 nap bányászás ment a kukába, vagy még utólag történhet valami?

Balvanylajos

Idézetet írta: Uhura Dátum március 26, 2017, 09:17:58 DÉLUTÁN
Nálatok mennyi a Share rejected ? 110 ből 7 -et gyűjtöttem. Valamiért a 2 kártyám has rateje között is kb. 15-20% különbség van mind az ETH-náél mind a DCR-nél.

Nekem is nagyon magas! 2xRX470 kártyán 1099-ből 24 rejected.

Tud valaki ellenszert, vagy okot? A pool oldalán csak általános dolgok vannak.

R9290X kártyán elindítottam, ott viszont 100% a reject rate, arra sem tudok még megoldást.

ZsZolee

Nem értem ezt a Decred lázat. Nekem a whattomine és a nicehash szerint is sokkal kevesebbet (kb. 70%-ot) keresek, mint Pascalt bányászva. Nektek mi a tapasztalatotok?

Székely Vegán

Idézetet írta: ZsZolee Dátum március 27, 2017, 05:26:44 DÉLUTÁN
Nem értem ezt a Decred lázat. Nekem a whattomine és a nicehash szerint is sokkal kevesebbet (kb. 70%-ot) keresek, mint Pascalt bányászva. Nektek mi a tapasztalatotok?

Ja most nálam is kb 10%-al többet mutat a pasc-ra mert felment az ára, de ha átváltok estére pont megfordul..  :P
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Balvanylajos

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum március 27, 2017, 05:31:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum március 27, 2017, 05:26:44 DÉLUTÁN
Nem értem ezt a Decred lázat. Nekem a whattomine és a nicehash szerint is sokkal kevesebbet (kb. 70%-ot) keresek, mint Pascalt bányászva. Nektek mi a tapasztalatotok?

Ja most nálam is kb 10%-al többet mutat a pasc-ra mert felment az ára, de ha átváltok estére pont megfordul..  :P

Nekem pascalt bányászva csökkent az ETH termelés
Decredet bányászva nem csökken

Pascalon 24.5-ről 22.5-re csökken.

Megoldási ötletek? Másoknál?

Székely Vegán

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum március 27, 2017, 05:36:43 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Székely Vegán Dátum március 27, 2017, 05:31:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum március 27, 2017, 05:26:44 DÉLUTÁN
Nem értem ezt a Decred lázat. Nekem a whattomine és a nicehash szerint is sokkal kevesebbet (kb. 70%-ot) keresek, mint Pascalt bányászva. Nektek mi a tapasztalatotok?

Ja most nálam is kb 10%-al többet mutat a pasc-ra mert felment az ára, de ha átváltok estére pont megfordul..  :P

Nekem pascalt bányászva csökkent az ETH termelés
Decredet bányászva nem csökken

Pascalon 24.5-ről 22.5-re csökken.

Megoldási ötletek? Másoknál?

Ezt én is tapasztaltam.., a dcr kevésbé gyötri a kártyákat.
Ha -dcri 25 -tel nyomom akkor az ETH még több, ha 25 akkor ugyanaz mint az eth min pasc 16-nál.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

Uhura

A Dcr bányászatnál nekem hűvösebbek a kártyák legalább 3-4 fokkal, de a dcr folyamatosan dobálja a rejected share-eket és valamiért nem szereti a rendszer 1 nap 2x állt le, én vissza raktam pascalra. 

ZsZolee

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum március 27, 2017, 05:31:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ZsZolee Dátum március 27, 2017, 05:26:44 DÉLUTÁN
Nem értem ezt a Decred lázat. Nekem a whattomine és a nicehash szerint is sokkal kevesebbet (kb. 70%-ot) keresek, mint Pascalt bányászva. Nektek mi a tapasztalatotok?

Ja most nálam is kb 10%-al többet mutat a pasc-ra mert felment az ára, de ha átváltok estére pont megfordul..  :P

Nekem sose mutatott többet. Furcsa, hogy neked igen. Amúgy nálam teljesen mindegy a teljesítmény szempontjából, hogy Decred vagy Pascalt bányászom, egyforma a hash rate.

Artthur

Csak egy plusz info, még nem láttam hogy írtátok volna de ha a + gombot nyomod bányászat közben emeli az intenzitást 1-el ha - gombot akkor csökkenti. kitapasztalni jobb mint ujraindítgatni a minert mindig.

sebajtóbiás

Idézetet írta: Arkenso Dátum március 27, 2017, 03:39:07 DÉLUTÁN
Szóval akkor 1 nap bányászás ment a kukába, vagy még utólag történhet valami?

Meg kell várnod míg az eddig bányászott blokkok vissza lesznek igazolva, normál esetben visszaigazolódik mind, általában pár óra, nemtom a Decrednél pontosan mennyi. Az uncorfimed balance így fokozatosan átcsordogál a confirmedbe.

reloopbenny

Már a pascal nyer ismét fölényesen.. Ennyi volt a nagy ugrás? :(

Arkenso

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 27, 2017, 09:36:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum március 27, 2017, 03:39:07 DÉLUTÁN
Szóval akkor 1 nap bányászás ment a kukába, vagy még utólag történhet valami?

Meg kell várnod míg az eddig bányászott blokkok vissza lesznek igazolva, normál esetben visszaigazolódik mind, általában pár óra, nemtom a Decrednél pontosan mennyi. Az uncorfimed balance így fokozatosan átcsordogál a confirmedbe.

Végre, elkezdte visszaigazolni! :)

kidface

Idézetet írta: reloopbenny Dátum március 27, 2017, 09:42:28 DÉLUTÁN
Már a pascal nyer ismét fölényesen.. Ennyi volt a nagy ugrás? :(
Én is visszaalltam pascal-ra mert a decred meg sem közelítette amit a kalkulátor írt!

Most viszont az ETH+PASC Dual nem akar a régi beállításokkal elindulni akár mit is csinálok

sebajtóbiás

Idézetet írta: Arkenso Dátum március 27, 2017, 09:45:29 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 27, 2017, 09:36:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Arkenso Dátum március 27, 2017, 03:39:07 DÉLUTÁN
Szóval akkor 1 nap bányászás ment a kukába, vagy még utólag történhet valami?

Meg kell várnod míg az eddig bányászott blokkok vissza lesznek igazolva, normál esetben visszaigazolódik mind, általában pár óra, nemtom a Decrednél pontosan mennyi. Az uncorfimed balance így fokozatosan átcsordogál a confirmedbe.

Végre, elkezdte visszaigazolni! :)

Valahol lehet latni a suprnovan, mennyi ido van meg hatra az egyes blokkokbol, de fejbol mar nem emlekszem, probald megkeresni :)