Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Andokaaa

Idézetet írta: Laca012 Dátum április 13, 2017, 02:44:18 DÉLUTÁN
Azt látom, hogy Angol £-ban nincs kártyájuk, holott Skóciai a cég..
Meg ott a VISA logo, de csak Mastercard-juk van..
Szóval úgy nem tudom, hogy hogy jönne ki ha itt U.K.- ben használnám, mert erről semmit nem ír..

Ezt sajnos nem tudom megmondani , de ha írsz a kérdéseddel nekik , biztos szivesen segítnek.

Andokaaa

Idézetet írta: dekboy Dátum április 13, 2017, 02:48:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 02:05:12 DÉLUTÁN
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Szóval a te véleményed,hogy ez a legjobb módszer pénzé tenni a coinunkat....?Folyamat követem a fejleményeket...igen,sajnos több lehetőség is szóba jöhet...valaki így, valaki úgy csinálja...Valaki ezt szídja,valaki azt!Nekem még nincs sok coinom,tudok várni...Én azt várom,hogy végre mindenki egyhangúan kiálljon egy mellett... :) Talán ez soha nem jön el....De azért jó olvasgatni a tapasztalatokat!

Egyhangúság nem lesz , de én tapasztalatból mondom nektek hogy az advcash jó.
Képet is kuldok be ha kell , mais lefényképeztem ahogy levettem egy kis pénzt , mindig annyira jó látni a coinokat már pénzben a kezemben :D :D

sebajtóbiás

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 04:22:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: dekboy Dátum április 13, 2017, 02:48:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 02:05:12 DÉLUTÁN
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Szóval a te véleményed,hogy ez a legjobb módszer pénzé tenni a coinunkat....?Folyamat követem a fejleményeket...igen,sajnos több lehetőség is szóba jöhet...valaki így, valaki úgy csinálja...Valaki ezt szídja,valaki azt!Nekem még nincs sok coinom,tudok várni...Én azt várom,hogy végre mindenki egyhangúan kiálljon egy mellett... :) Talán ez soha nem jön el....De azért jó olvasgatni a tapasztalatokat!

Egyhangúság nem lesz , de én tapasztalatból mondom nektek hogy az advcash jó.
Képet is kuldok be ha kell , mais lefényképeztem ahogy levettem egy kis pénzt , mindig annyira jó látni a coinokat már pénzben a kezemben :D :D

Minek a fénykép, küldöd a NAVnak?  :D :D

Andokaaa

Nem , csak egy barátomnak kuldtem , kérdezte hogy mukodik a kártya vagy sem.

somogyi betyár

Idézetet írta: dekboy Dátum április 13, 2017, 02:48:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 02:05:12 DÉLUTÁN
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Szóval a te véleményed,hogy ez a legjobb módszer pénzé tenni a coinunkat....?Folyamat követem a fejleményeket...igen,sajnos több lehetőség is szóba jöhet...valaki így, valaki úgy csinálja...Valaki ezt szídja,valaki azt!Nekem még nincs sok coinom,tudok várni...Én azt várom,hogy végre mindenki egyhangúan kiálljon egy mellett... :) Talán ez soha nem jön el....De azért jó olvasgatni a tapasztalatokat!

Én is a nagy választás előtt vagyok, végigolvastam már "Poloniex, Coinbase..." totyikot is, de totál nem tudok dönteni - kössssz, srácok :D
"Ahol akarat van, ott mód is akad"

raffiakötö

Idézetet írta: somogyi betyár Dátum április 14, 2017, 02:08:33 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dekboy Dátum április 13, 2017, 02:48:18 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 02:05:12 DÉLUTÁN
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Szóval a te véleményed,hogy ez a legjobb módszer pénzé tenni a coinunkat....?Folyamat követem a fejleményeket...igen,sajnos több lehetőség is szóba jöhet...valaki így, valaki úgy csinálja...Valaki ezt szídja,valaki azt!Nekem még nincs sok coinom,tudok várni...Én azt várom,hogy végre mindenki egyhangúan kiálljon egy mellett... :) Talán ez soha nem jön el....De azért jó olvasgatni a tapasztalatokat!

Én is a nagy választás előtt vagyok, végigolvastam már "Poloniex, Coinbase..." totyikot is, de totál nem tudok dönteni - kössssz, srácok :D

Olyanra szerintem ne várj hogy a tutifrankót megtudod mert olyan oldal nincs (vagy csak nem tudunk róla) ami tökéletesen és hiba mentesen működne. Probléma lehet mindenhol. Veszel egy nagy levegőt és elkezded az egyik lehetőséget használni ami neked szimpatikus

pimmi

Sziasztok, most regeltem ide, nem ismertem eddig ezt a fórumot, de elég rég a szakmában vagyok, és az advcasht használom, igazából eddig hyipekbe utalás, ki-be, meg a sokféle váltás miatt, akárhova tudok vele tölteni, PM, okpay, BTC, stb...kártyát még nem kértem , de lehet fogok, ami nekem nem világos, hogy ha nem verifi akkor mennyi a limit? 2500eur, össz, ez oké, de mi van ha ezt elértem?
A másik , hogy én upholdot használlom, nemtudom ismeritek-e, ha bankba utalok haza nincs fee az uphold részéről, én eddig így csináltam ha ki akartam venni pénzt, és nem volt semmi gond.
köszi hogy itt lehetek.

FrenkyAti

Sziasztok. BTC utalásnál ezt kapom: "Your transaction information has not reached our server yet. Please retry later."

Andokaaa

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum május 13, 2017, 02:45:54 DÉLUTÁN
Sziasztok. BTC utalásnál ezt kapom: "Your transaction information has not reached our server yet. Please retry later."

No para , ha letelik az idő , az után is át fog menni.

FrenkyAti

Idézetet írta: Andokaaa Dátum május 13, 2017, 03:03:37 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum május 13, 2017, 02:45:54 DÉLUTÁN
Sziasztok. BTC utalásnál ezt kapom: "Your transaction information has not reached our server yet. Please retry later."

No para , ha letelik az idő , az után is át fog menni.
Ok köszi

gohanssj

Helló! Kérdésem a következő lenne! Rendeltem egy ADVCASH  kártyát.Olvasgattam mindenfelé, de nem tiszta még egy két dolog:) Kártyára lehet bitcointot utalni?ha igen utánna a bitcoinal töltött kártyával bárhol fizethetek?Vagy érdemes euróba átváltani és eurót tölteni a kártyára?

DrPascal

Idézetet írta: gohanssj Dátum május 25, 2017, 06:50:33 DÉLUTÁN
Helló! Kérdésem a következő lenne! Rendeltem egy ADVCASH  kártyát.Olvasgattam mindenfelé, de nem tiszta még egy két dolog:) Kártyára lehet bitcointot utalni?ha igen utánna a bitcoinal töltött kártyával bárhol fizethetek?Vagy érdemes euróba átváltani és eurót tölteni a kártyára?

Az ADVCASH-nek utalod a BTC-t, ők átváltják, és az ellenértékét teszed a kártyádra az általad választott (amiben a kártyát rendelted)  pénznemben.

dpeter

Euronet automatát nem tudom, hogy próbált e valaki, de én felíhvtam őket, és azt mondták, hogy eur alapú kártyával csak huf-ot tudok felvenni az automatáikból.
Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

DrPascal

Idézetet írta: dpeter Dátum május 26, 2017, 10:22:54 DÉLELŐTT
Euronet automatát nem tudom, hogy próbált e valaki, de én felíhvtam őket, és azt mondták, hogy eur alapú kártyával csak huf-ot tudok felvenni az automatáikból.

Igen, én próbáltam, és csak forintot ad.
Gondolom nem tudnak a váltáson hasítani, ezért nem adják az eurót...

Uhura

Idézetet írta: DrPascal Dátum május 26, 2017, 10:29:02 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dpeter Dátum május 26, 2017, 10:22:54 DÉLELŐTT
Euronet automatát nem tudom, hogy próbált e valaki, de én felíhvtam őket, és azt mondták, hogy eur alapú kártyával csak huf-ot tudok felvenni az automatáikból.

Igen, én próbáltam, és csak forintot ad.
Gondolom nem tudnak a váltáson hasítani, ezért nem adják az eurót...

DrPascal: a BTC -> kártya pénznem váltást hogyan csinálják , megérkezs időpontjában vagy te tudod kézzel konvertálni ?

A másik az euronetes atm-ből akkor csak forint jön ki ? semmilyen kártyával nem tudsz eurot vagy más felvenni ?

CryptoMan


DrPascal

Idézetet írta: Uhura Dátum május 26, 2017, 06:06:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DrPascal Dátum május 26, 2017, 10:29:02 DÉLELŐTT
Idézetet írta: dpeter Dátum május 26, 2017, 10:22:54 DÉLELŐTT
Euronet automatát nem tudom, hogy próbált e valaki, de én felíhvtam őket, és azt mondták, hogy eur alapú kártyával csak huf-ot tudok felvenni az automatáikból.

Igen, én próbáltam, és csak forintot ad.
Gondolom nem tudnak a váltáson hasítani, ezért nem adják az eurót...

DrPascal: a BTC -> kártya pénznem váltást hogyan csinálják , megérkezs időpontjában vagy te tudod kézzel konvertálni ?

A másik az euronetes atm-ből akkor csak forint jön ki ? semmilyen kártyával nem tudsz eurot vagy más felvenni ?

Beállítod, hogy mennyi ERU/USD...-t akarsz feltölteni, és megadják, hogy mennyi BTC-t és hova küldj.
Ezután már csak órák kérdése, hogy megjelenjen az összeg. Ezt az összeget töltheted fel a kártyára.

dpeter

Are you a one or a zero?
We live in a kingdom of bullshit.

https://blogchain.hu

Balvanylajos

Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 02:05:12 DÉLUTÁN
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Mi van akkor, ha magyarországon fizetek vele egy boltban?
1) menni fog, attól hogy euró alapú a kártya?
2) milyen EURHUF árfolyamon fogja váltani??

Főleg ez utóbbi érdekelne, mert ha a banki 304 helyett 290, (ami nem kizárt!) akkor az eléggé.. sok. :)

sebajtóbiás

#79
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum május 28, 2017, 11:06:59 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Andokaaa Dátum április 13, 2017, 02:05:12 DÉLUTÁN
Ma is vettem le pénzt € ban szlovákiában , 1.99 € t von le az atm használatért semmi többet. Mondhat nekem bárki bármit az advcashre , én folyamatosan veszem le a pénzeket róla gond nélkül. Nekem elegem volt az uquidból , de aki akar az szopjon vele nyugodtan.

Mi van akkor, ha magyarországon fizetek vele egy boltban?
1) menni fog, attól hogy euró alapú a kártya?
2) milyen EURHUF árfolyamon fogja váltani??

Főleg ez utóbbi érdekelne, mert ha a banki 304 helyett 290, (ami nem kizárt!) akkor az eléggé.. sok. :)

Nekem Uquid van, pont ma néztem az utolsó vásárlásaimat és a középárfolyamhoz nagyon közel váltott, plusz ugye a 3% pénzváltási díj. Gondolom ennél az Advnál is hasonlóan van, mert a kártyakibocsátó végülis ugyanaz. Ja és eddig mindenhol tudtam vele fizetni, ahol elfogadnak Visát.