Hogyan? - Wallet és Debit Card összekapcsolása

Indította nrg007, szeptember 24, 2017, 07:29:16 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

nrg007

Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni, hogy megértsem, hogy lehet a bányászott crypto pénzt debit kártyára tenni.
A blockchain.infon hoztam létre a pénztárcámat.
A debit kártyára pedig a XAPO-ra gondoltam.
Mivel a XAPO-nak nincs saját pénztárcája, hogy lehet a kettőt összekapcsolni? Egyáltalán lehet-e?

Nero

attol fugg mit banyaszol. alatalaban eg y valtot kell meg kozbe iktatni
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

nrg007

Szia Nero,
Csak most ismerkedek a hardware-s bányászattal. A Genesis Minin-gon má több, mint 1 éve vagyok fenn. Ott BTC-t bányászok.
Most pedig meg szeretném próbálni egy saját géppel is a bányászatot. ETH-ra gondoltam, de jöhet minden, amit VGA-val lehet bányászni.

bazsy

Idézetet írta: nrg007 Dátum szeptember 24, 2017, 07:29:16 DÉLUTÁN
Sziasztok,
Segítséget szeretnék kérni, hogy megértsem, hogy lehet a bányászott crypto pénzt debit kártyára tenni.
A blockchain.infon hoztam létre a pénztárcámat.
A debit kártyára pedig a XAPO-ra gondoltam.
Mivel a XAPO-nak nincs saját pénztárcája, hogy lehet a kettőt összekapcsolni? Egyáltalán lehet-e?


A xaponak van walletja és mobil alkalmazása is

Nero

vga-val kicsi a valoszinusege hogy btc-t fog banyaszni, tehat a valto kell, megha a xaponak van is btc tarcaja...
mondjuk meg mindig nem tudjuk a lenyeget, mivel fog banyaszni...
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

nrg007

BTC-t a Genesis Mining-on bányászok. ETH-t pedig saját géppel VGA-kal próbálok bányászni.
A váltó az mi? Pl. poloniex?

efraim

Igen pl. a az ETH-t beutalod a poloniexre vagy Bittrexre stb. ott veszel BTC-t belőle azt Xapo címedre utalod. A xapo részét a kártyával már tudos gondolom.

efraim


nrg007

Köszönöm a segítséget.

Van itt valakinek XAPO-ja?
A telefonszám ellenőrzésnél megkaptam a kódot, amit beírtam, de állandóan azt írja ki, hogy "The verification code is wrong."
Pedig azt írtam be, amit megkaptam sms-ben. Nehéz elrontani, mert xxx-xxx formátumú.
Valakinek van valami ötlete, hogy miért nem fogadja el a kódot?

efraim

Ha desktop csinalod probald a mobil alkalmazason keresztul.  Hasonlo nekem is volt es ha jol emlekszem ez megoldotta.

Gyaloggalopp

Idézetet írta: nrg007 Dátum szeptember 25, 2017, 07:26:37 DÉLUTÁN
Köszönöm a segítséget.

Van itt valakinek XAPO-ja?
A telefonszám ellenőrzésnél megkaptam a kódot, amit beírtam, de állandóan azt írja ki, hogy "The verification code is wrong."
Pedig azt írtam be, amit megkaptam sms-ben. Nehéz elrontani, mert xxx-xxx formátumú.
Valakinek van valami ötlete, hogy miért nem fogadja el a kódot?


szia!
vedd ki a - jelet. csak számok legyenek