Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

DrPascal

Idézetet írta: Mickey Dátum június 13, 2017, 08:06:44 DÉLELŐTT
Idézetet írta: hupisom1 Dátum június 13, 2017, 06:13:07 DÉLELŐTT
Kb sehogy szerintem , legalább is ha nem hitelesitetted magad akkor szerintem sehogy , btc -t lehet rá tolni , meg ugye van ott pár opció , btc-e , stb amiről lehet még , de én coinbase -ről nyomom rá a btc -t , lehetőleg minél nagyobb tételben mert akkor közelebb vált a valós árfolyamhoz .
Szia! Coinbase-re hogy csinálsz BTC-t?

Hát, el kell menni a helyi varázslóhoz, vagy voodoos asszonyhoz. Kel vinni neki 2 csirkelábat, disznófület meg egy kis házi pálinkát. A pálinkát megissza és így annyira transzba kerül, hogy a szellemek segítségével csinál a coinbase számládra BTC-t.

A másik lehetőség, hogy veszel.

Azért Emberek, aki ennyire nincs tisztába a dolgokkal, az szerintem előbb olvasson utána, mit is akar csinálni!

Mickey

Idézetet írta: DrPascal Dátum június 13, 2017, 08:56:22 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Mickey Dátum június 13, 2017, 08:06:44 DÉLELŐTT
Idézetet írta: hupisom1 Dátum június 13, 2017, 06:13:07 DÉLELŐTT
Kb sehogy szerintem , legalább is ha nem hitelesitetted magad akkor szerintem sehogy , btc -t lehet rá tolni , meg ugye van ott pár opció , btc-e , stb amiről lehet még , de én coinbase -ről nyomom rá a btc -t , lehetőleg minél nagyobb tételben mert akkor közelebb vált a valós árfolyamhoz .
Szia! Coinbase-re hogy csinálsz BTC-t?

Hát, el kell menni a helyi varázslóhoz, vagy voodoos asszonyhoz. Kel vinni neki 2 csirkelábat, disznófület meg egy kis házi pálinkát. A pálinkát megissza és így annyira transzba kerül, hogy a szellemek segítségével csinál a coinbase számládra BTC-t.

A másik lehetőség, hogy veszel.

Azért Emberek, aki ennyire nincs tisztába a dolgokkal, az szerintem előbb olvasson utána, mit is akar csinálni!

Nemár..., csak ennyi, hogy veszek  ;D

gohanssj

már meg van minden:)csak azt nem vágom,..... hogy a bitcoint ugye küldtem az advcash-hez.
ott szépen figyel a btc.van kártyám is aktiváltam.hogy kerül a btc a kártyámra , hogy tudjak vele vásárolni???

bazsy

Idézetet írta: gohanssj Dátum június 13, 2017, 10:46:22 DÉLELŐTT
már meg van minden:)csak azt nem vágom,..... hogy a bitcoint ugye küldtem az advcash-hez.
ott szépen figyel a btc.van kártyám is aktiváltam.hogy kerül a btc a kártyámra , hogy tudjak vele vásárolni???
Előbb váltsd át eur vagy usdbe aztán küld rá a kártyára és láss csodát tudod használni vásárláshoz

gohanssj


keny777

Én a BTC-t az exmo-n vagy a BTC-E.com-on váltom át, és onnan 0%(!!) fee-vel egy exmo code-dal átrakom az advcash accountra. Az exmo kóddal egy másodperc alatt ott van, és az exmo jól is váltja a BTC-t. Az exmo nem kér semmilyen azonosítást, csupán egy e-mail cím kell. Persze nem árt, ha bekapcsolod a 2FA-t....

Gera99

Idézetet írta: bazsy Dátum június 13, 2017, 11:32:51 DÉLELŐTT
Idézetet írta: gohanssj Dátum június 13, 2017, 10:46:22 DÉLELŐTT
már meg van minden:)csak azt nem vágom,..... hogy a bitcoint ugye küldtem az advcash-hez.
ott szépen figyel a btc.van kártyám is aktiváltam.hogy kerül a btc a kártyámra , hogy tudjak vele vásárolni???
Előbb váltsd át eur vagy usdbe aztán küld rá a kártyára és láss csodát tudod használni vásárláshoz


Advcashen figyel a BTC d?
Ott USD EUR rubel GBP UAH KZT  lehet nem? Eleve úgy utalhatod, hogy megadod melyik walletbe, s rögötn vált, de lehet én nem tudok valamit.

keny777

Van BTC wallet is, de szarabbul váltják mint pl. az exmo

Mavrick

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az Advcash mastercard az csipes kártya vagy csak mágnes csík van a hátoldalán? Gondolom paypass ot nem tud.

SF

Idézetet írta: Mavrick Dátum június 18, 2017, 07:02:33 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az Advcash mastercard az csipes kártya vagy csak mágnes csík van a hátoldalán? Gondolom paypass ot nem tud.

Chipes - paypasst nem tud.

Balvanylajos

Idézetet írta: SF Dátum június 18, 2017, 10:31:00 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Mavrick Dátum június 18, 2017, 07:02:33 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az Advcash mastercard az csipes kártya vagy csak mágnes csík van a hátoldalán? Gondolom paypass ot nem tud.

Chipes - paypasst nem tud.

Nekem nagyjából másfél hete érkezett meg az ADVcash kártya. EUR alapú volt.
Tapasztalatok:
- nagyon könnyű volt aktiválni
- először egy OTP ATM-ból próbáltam felvenni tesztből pénzt. Ott kiírta, hogy EUR vagy HUF összeggel terhelje-e meg a kártyát. Szóval a bank váltsa-e át, vagy a card provider! Nem semmi hozzáállás:) Természetesen a card provider váltott jobb árfolyamon, vagy tíz forinttal.
- POS fizetésnél nem tudja a paypasst, viszont mindenhol elfogadták eddig, interspár, kisboltok, stb.
- internetes fizetésnél érdekes, mert nem elég beírni az adatokat, hanem van egy plusz ablak is és pl. a telekom visszadobta a kártyát, [OTP fizetés] hogy nem felel meg a policynek.
- A weboldalon szinte azonnal látszódik, hogy mennyit költöttél és mennyibe került! Elbújhatnak a bankok a nevetséges reakcióidejükkel.
- A váltás az MNB középárfolyamon volt + FEE. Nagyjából úgy jön ki mindig, hogy 307-es középárfolyamon olyan 299.5-re jön ki fee-vel együtt. Az eurót konkrétan középárfolyamon váltják, de van fee! ez durván 3%


gohanssj

Sztem is jó ez az Advcash kártya!Nekem is van eddig szuper!
Még azzal nem vagyok tisztába, hogy amit generál btc címet, az meddig érvényes?
Azért kérdezem mert Nicehash-ről küldenék rá btc-t, és a nicehash -en 24 óra átfutást ír, de az advcash btc cím csak 15 percig él tudtommal,....Vagy előbb Coinbase aztán advcash??

FrenkyAti


bazsy

Idézetet írta: FrenkyAti Dátum június 19, 2017, 12:33:29 DÉLUTÁN
Sziasztok! Ez most micsoda?
Az unverified kártyáknál leveszik a limitet jún 26-a után 2500$-ról 250$-ra
Verifikálnod kell magad ha nagyobb limitet akarsz

FrenkyAti

Idézetet írta: bazsy Dátum június 19, 2017, 12:35:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: FrenkyAti Dátum június 19, 2017, 12:33:29 DÉLUTÁN
Sziasztok! Ez most micsoda?
Az unverified kártyáknál leveszik a limitet jún 26-a után 2500$-ról 250$-ra
Verifikálnod kell magad ha nagyobb limitet akarsz
Egyszerre nem lehet több rajta, vagy ennyi lesz az élettartama?

ddu

ott irja feheren feketen ha tobb lesz rajta akkor blokkaljak a kartyat!

FrenkyAti

Idézetet írta: ddu Dátum június 19, 2017, 01:02:25 DÉLUTÁN
ott irja feheren feketen ha tobb lesz rajta akkor blokkaljak a kartyat!
Köszi. Még tanulom az angol nyelvet és nem bízom annyira a google fordítóban

velvet

Idézetet írta: keny777 Dátum június 16, 2017, 08:55:05 DÉLUTÁN
Én a BTC-t az exmo-n vagy a BTC-E.com-on váltom át, és onnan 0%(!!) fee-vel egy exmo code-dal átrakom az advcash accountra. Az exmo kóddal egy másodperc alatt ott van, és az exmo jól is váltja a BTC-t. Az exmo nem kér semmilyen azonosítást, csupán egy e-mail cím kell. Persze nem árt, ha bekapcsolod a 2FA-t....
Exmo-ra lehet direktbe bányászni? Nem találtam róla semmi infót.
Vagy oda is csak utalod egy másik pénztárcából a váltás miatt?

keny777

Idézetet írta: velvet Dátum június 22, 2017, 07:20:30 DÉLELŐTT
Idézetet írta: keny777 Dátum június 16, 2017, 08:55:05 DÉLUTÁN
Én a BTC-t az exmo-n vagy a BTC-E.com-on váltom át, és onnan 0%(!!) fee-vel egy exmo code-dal átrakom az advcash accountra. Az exmo kóddal egy másodperc alatt ott van, és az exmo jól is váltja a BTC-t. Az exmo nem kér semmilyen azonosítást, csupán egy e-mail cím kell. Persze nem árt, ha bekapcsolod a 2FA-t....
Exmo-ra lehet direktbe bányászni? Nem találtam róla semmi infót.
Vagy oda is csak utalod egy másik pénztárcából a váltás miatt?
Biztosan lehet! A deposit gombra kattintva, megkapod a pénztárcacímed, ami nem változik, mindig ugyanaz marad.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

vas-járda

Ti tudtatok avdcash-en előszedni egy fix btc címet amire pl nyomhatná a nicehash közvetlen? vagy mindenképpen be kell iktatni pl a coinbaset?