Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Keres

Indította Székely Vegán, június 10, 2017, 08:48:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 3 Vendégek van a témában

Székely Vegán

Itt jelezzed ha keresel valami cuccot vagy szolgáltatást.
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

hojer

Sziasztok! Vasarolnek ethereumot, ha valakinek van elado, keressen, reszleteket megbeszeljuk. Udv

evko81

Sziasztok!

USB Risert keresek.
Régi típus is jöhet, persze nem 3000Ft/db áron, mert annyiért veszek vadi újat, aminek nem kell +5V.. :)

Privikre válaszolok.



Köszönöm,

Acsalapi

 Üdvözlök mindenkit sok szeretettel  a förumon! Olyan eberrel szeretnék megismerkedni aki szivesen segitene   nekem   egy  rig összerakásában  és elinditásában továbbá  a hiba elháritásban  amenyiben szükséges .
Hálás lennék érte  mert  a forumon kérdezgetve nekem   elindulni nehéz,, jobb   a személyes ismeretség. Én Gyöngyösön lakom
email cimem,   efradan20@gmail.com    jelekezást elöre is köszönöm.

Worlynox

Coint vennék kp-ért Bp-en.
BTC,ETH,ZEC,DASH

mikorhol

Sziasztok!

Pont egy ilyen tapasztalt bányászt keresnék én is kezdőként, aki beállítana mindent és felügyelné- hasonlóan hálás lennék.
III. kerület előnyt jelentene.


Köszönettel, mikorhol:)

banda

Készpénzért coint vennék, elsősorban Veszprém, Fejér és Győr-Moson-Sopron megyében, de Pest környéke is szóba jöhet. ETH, ETC, BTC, LTC, DASH, ZEC nagyjából ami szóba jöhet.

Uhura

Idézetet írta: banda Dátum június 16, 2017, 06:49:47 DÉLELŐTT
Készpénzért coint vennék, elsősorban Veszprém, Fejér és Győr-Moson-Sopron megyében, de Pest környéke is szóba jöhet. ETH, ETC, BTC, LTC, DASH, ZEC nagyjából ami szóba jöhet.

Keresek 3 -as PCIe HUB-ot .


Írj privátban.

c30ng1

Irorszagban,Dublinban valaki esetleg???
2 sor meg fish 'n chips mellett epithetunk par riget,csinalhatunk webshoppot,stb

TC

3-as 4-es PCIe hubot keresek.

c30ng1

12 db rx 470.-es kartyat vennek

dudi

2db m.2 -> PCI-e átalakítót keresek

Melinor

Sziasztok,

risert vennék kb 10 db-ot, kripto v. ft fizetéssel, posta v személyes találkozóval.

Ha valakinek van, kérem írjon ide v. a fabianlaci@gmail.com -ra.

Köszi
Laci

evko81

USB Risert keresek. 3-4db érdekel.
Akinek van, legyen szíves írjon privátot.


Budapesten lenne a legjobb.


Köszönöm

spikes

USB risert keresek sos 006c 8db kellene..., de ha kevesebb van az is érdekel...

KorbenPapa

Sziasztok!


Én is beállok a sorba és risereket keresek 3-4 db-t vésztartaléknak, amíg megjön a csomag kínából. :)


Privátokat várom szeretettel, országosan szinte bárhová értemegyek.


Előre is köszönöm!

maszi

Nem akarom szét offolni a topic-ot, de nekem a héten egy 100db-os riser rendelést simán törölt a kínai, máshonnan is próbáltam rendelni, de csak a huzavona, hazudozás, időhúzás megy, tehát összegezve ez is kezd kifogyni...  ???

Székely Vegán

Idézetet írta: maszi Dátum június 21, 2017, 03:10:12 DÉLUTÁN
Nem akarom szét offolni a topic-ot, de nekem a héten egy 100db-os riser rendelést simán törölt a kínai, máshonnan is próbáltam rendelni, de csak a huzavona, hazudozás, időhúzás megy, tehát összegezve ez is kezd kifogyni...  ???


Igen, a riser a legújabb hiánycikk!
***BÁNYÁSZ ÉS KRIPTOPÉNZ VIDEÓIM***
https://www.youtube.com/channel/UC1l3y27zXgQqIumFnzIl0FQ

XMSK

Valaki, UK Leeds környékén?  :D

etick

Idézetet írta: Székely Vegán Dátum június 21, 2017, 04:52:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: maszi Dátum június 21, 2017, 03:10:12 DÉLUTÁN
Nem akarom szét offolni a topic-ot, de nekem a héten egy 100db-os riser rendelést simán törölt a kínai, máshonnan is próbáltam rendelni, de csak a huzavona, hazudozás, időhúzás megy, tehát összegezve ez is kezd kifogyni...  ???


Igen, a riser a legújabb hiánycikk!


Mi is rendeltünk több mint 800db risert amiből csak 200db-ot kaptunk és úgy nézz ki, hogy többet nem is fogunk kapni egy ideig. :(