Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Soilcoin bányászat

Indította yodayoda93, július 07, 2017, 11:55:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Uhura

Idézetet írta: AnCrypto Dátum július 24, 2017, 01:01:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: RobRoy Dátum július 19, 2017, 10:36:37 DÉLELŐTT
Sziasztok..


nekem is van sol poolom akit erdekel..


http://soil.coinminer.space


Alapvetően jók a pooljaid. De beépíthetnéd a Last 24h Reward részt a Total Paid alá. Nem olyan rossz az, ha az ember látja, hogy 1 nap alatt mennyi coin jön össze. Könnyebb számolni és tervezni. Ugyanezt a Daxx poolokon sem lenne rossz. Illetve a Help felületen valami baromira nem jó mert olvashatatlan. Meg jó lenne javítani a hibákat. pl. Soil-os és Daxx poolnál is a Helpnél írja, hogy a Poloniex vagy Bittrex címet hova másolja az ember. Holott ezek a coinok nincsenek is ezeken a váltókon. Jó lenne az ilyesmikre figyelni.


Plusz pls valami grafikus vizualizáció  a történesekről , volt az a rohanó menőmanos verzió , nem valami über de legalább van ... jó lenne, Plusz a hold bányász fotot szedjük má ki mert 0 olvasási lehetőség van a szövegnél. Előre is köcce.

firstman

Idézetet írta: Nero Dátum július 24, 2017, 01:20:39 DÉLUTÁN
Idézetet írta: firstman Dátum július 24, 2017, 09:11:02 DÉLELŐTT
Azt írtad az elején, hogy "A pénztárca beállítása a jól megszokott módon történik, tehát letöltöd kicsomagolod, és megvárod hogy leszinkronizálja a blokkláncot majd pedig csinálsz egy új accountot és kész. A pénztárcát a következő linken lehet elérni:"

Ezt hol tudom megtenni: csinálsz egy új accountot. Ezt majd a programba ha lefut a szinkronizálás, vagy a  honlapon kell, mert ott nem találtam reg felületet.

https://github.com/Soilcoin/SOILsafe/releases innet letoltod az opredszer szerinti tarcat, elinditod, csinalsz egy tarcat es ezt fogja automatikusan leszinkronizalni.

Köszi. az meg van, már megy 4 órája, de azt írja, hogy Connecting to 8 peers... (néha felugrik 9-re). Lehet, hogy már kevés a kártyám, vagy ez ilyen sokáig tart ?

sankoran

Wallet-nek semmi köze a bányászathoz. Csatlakozik a peerekhez, és elkezdi letölteni az adatbázist.

firstman

Idézetet írta: sankoran Dátum július 24, 2017, 01:44:55 DÉLUTÁN
Wallet-nek semmi köze a bányászathoz. Csatlakozik a peerekhez, és elkezdi letölteni az adatbázist.

És az adatbázis letöltése ilyen sok idő, és ameddig nem fejezi be, nem lesz címem amire bányásszak ? Lehet valahol neten is SOIL-os wallet címet kreálni ?

Köszi és bocsi de még kezdő vagyok ebben a szakmában :)

sankoran

Idézetet írta: firstman Dátum július 24, 2017, 02:05:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sankoran Dátum július 24, 2017, 01:44:55 DÉLUTÁN
Wallet-nek semmi köze a bányászathoz. Csatlakozik a peerekhez, és elkezdi letölteni az adatbázist.

És az adatbázis letöltése ilyen sok idő, és ameddig nem fejezi be, nem lesz címem amire bányásszak ? Lehet valahol neten is SOIL-os wallet címet kreálni ?

Köszi és bocsi de még kezdő vagyok ebben a szakmában :)

Anélkül nem tudsz accountot csinálni, hogy a frissítés ne menne le?

Uhura

Valami beállítás és bat file ?


Nekem nagyon gyéren hoz az rx 460-as hoz: 4.1 MH/s


hd.adam

#46
Ott valami nem oké, nálam claymore minerrel ugyanannyit hoz mint ETH alatt (+ az extra pár MH a kisebb dag miatt).

firstman

Idézetet írta: sankoran Dátum július 24, 2017, 02:06:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: firstman Dátum július 24, 2017, 02:05:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: sankoran Dátum július 24, 2017, 01:44:55 DÉLUTÁN
Wallet-nek semmi köze a bányászathoz. Csatlakozik a peerekhez, és elkezdi letölteni az adatbázist.

És az adatbázis letöltése ilyen sok idő, és ameddig nem fejezi be, nem lesz címem amire bányásszak ? Lehet valahol neten is SOIL-os wallet címet kreálni ?

Köszi és bocsi de még kezdő vagyok ebben a szakmában :)

Anélkül nem tudsz accountot csinálni, hogy a frissítés ne menne le?

Bocsi, azt hittem meg kell várni, hogy végezzen :S

Uhura

Idézetet írta: hd.adam Dátum július 24, 2017, 02:22:26 DÉLUTÁN
Ott valami nem oké, nálam claymore minerrel ugyanannyit hoz mint ETH alatt (+ az extra pár MH a kisebb dag miatt).


OKsa akkor milyen ETH beálítással ?

Uhura

Milyen driverrel , én 8.3-sat használom, mert az eth , daxx stb. gond nélkül hozza a gigás 10 MH/s körüli értékeket. De a SOIL a felét sem  és bármilyen eth, stb. beállítást használok...

hd.adam

Idézetet írta: Uhura Dátum július 24, 2017, 03:14:33 DÉLUTÁN
Milyen driverrel , én 8.3-sat használom, mert az eth , daxx stb. gond nélkül hozza a gigás 10 MH/s körüli értékeket. De a SOIL a felét sem  és bármilyen eth, stb. beállítást használok...
A legfrissebb nvidia és amd driver, win 10 anniversary, a claymore pedig 9.7es. A bat-ban az ethermine.org-os paraméterek vannak, amik a vga-ra vonatkoznak.

Uhura

Idézetet írta: hd.adam Dátum július 24, 2017, 03:29:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Uhura Dátum július 24, 2017, 03:14:33 DÉLUTÁN
Milyen driverrel , én 8.3-sat használom, mert az eth , daxx stb. gond nélkül hozza a gigás 10 MH/s körüli értékeket. De a SOIL a felét sem  és bármilyen eth, stb. beállítást használok...
A legfrissebb nvidia és amd driver, win 10 anniversary, a claymore pedig 9.7es. A bat-ban az ethermine.org-os paraméterek vannak, amik a vga-ra vonatkoznak.


Áhá , amjd kiderül mert nekem a 16.8.3 as volt fent , most ráényomtam a 17.7.1 -eset azzal szintén zenész (4.3 MH/s) és a sgminer észre sem veszi a kártyát :( most még lemegyek 15.12-re aztán meglátjuk

Uhura

Na a 17.7.1-es driverrel simán már hozza a 9.559-et és a 10.66-ot. Vagyis a driver miatt volt a SOIL nem szereti a 16.8.3-as driverrt




Nero

a 470es es a 1060as hozza azt a ratet amit ir 20-21 korul.
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

Nero

ma mikor elinditottam a soil walletet kiirta hogy van uj verzio a 0.9.0, megneztem valami etherium wallethez vitt a link. Ezek szerint ebbe a soil walletbe barmelyik etherium alapu coin betarozhato?
egy azonosítás nélkül is elég jól használható cointőzsde: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=nero2000

peter1300

Sziasztok!

Valaki járt már úgy, hogy az offline walletre eddig összegyűjtött coinokat megpróbálta kiutalni a cryptopia-ra, de hibás jelszó miatt nem engedte? Lehetetlen, hogy más jelszót adtam volna meg, mivel mindenhová ugyanazt használom és mégis wrong pass...


Mit lehet ilyenkor tenni?  :o

sankoran

Szia!

Tehát az offline walletet jelszavaztad le, és ahhoz nem férsz hozzá?

Próbáltad esetleg szóközt a jelszó előtt/után, vagy kis/nagybetűvel kezdeni a jelszavad?

peter1300

Idézetet írta: sankoran Dátum július 25, 2017, 12:08:21 DÉLUTÁN
Szia!

Tehát az offline walletet jelszavaztad le, és ahhoz nem férsz hozzá?

Próbáltad esetleg szóközt a jelszó előtt/után, vagy kis/nagybetűvel kezdeni a jelszavad?


Persze, kért jelszót a key regisztrációjához, és biztos vagyok benne, hogy ezt a jelszót adtam meg... :( és mivel eléggé ugrik az ár, ezért el szeretném érni a 7.200 db coinom.  :-[

kasima

Sziasztok beálltam én is egy rx 460 as karival bányászni 13mh/s el szedek 3 órája kb bányászok de semmit nem mutat 60 total sharesem van de nincs jutalom.
Amíg nem találok blokkot addig nem is kapom meg?
Itt nyomom soloba: http://soil.miners-zone.net
Van ennél jobb oldal?
Köszi szépen! :)

firstman

Nem lehet, hogy másvalakinek bányászol ?