Advcash mastercard, alacsony fee

Indította Andokaaa, március 29, 2017, 08:21:19 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

urti86

#180
Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat. Nem csak 5 euro átutalására von le ennyi pénzt. Úgy vettem észre, hogy ha bitcoint mozgatnék, akkor 20 EUR értékben von le tranzakciós díjat. Tök mindegy mennyit küldök pl. ha 1000 euronyi bitcoint küldök át, akkor 1020 EUR értékben kell bitcoint küldeni. Tegnap olvastam egy cikket, és a STEAM ( játékokat lehet venni itt) beszüntette a bitcoinnal való fizetést, a magas tranzakciós illeték miatt. Ott is azzal indokolták, hogy óriási összegeket vonnak le, ezért a játék vásárlójának nem éri meg azzal fizetni. Ha jól emlékszem akkor amikor bevezették ezt a fizetési lehetőséget, akkor 0,02 dollár volt a tranzakciós díj, jelenleg pedig 20 dollár. :( Egyébként azért szerettem volna 5 eurót átküldeni bitcoinba advcash-re, hogy meg tudjam rendelni a bakkártyát. A mai napon néztem, és már jelenleg nem is enged 100 EUR értéknyi bitcoin alatt befizetni. Nem túl rózsás a helyzet a BTC körül...

Üdv. mindenkinek!

Balvanylajos

Jó lenne tisztázni végre a ködös részeket:


Ha verifikálod az accountod és a nevedre kapod a kártyát, akkor az adóhivatal látni fogja-e, ha használod?
Elvileg az MNB oldalán nem látszódik az ADVcash nevű cég, ráadásul gibraltári bejegyzésű. Automatikusan továbbítja az adatokat az adóhatóságnak?
Erről van valakinek megbízható információja?


A https://www.changer.com/ jól, megbízhatóan működik? Erről élő információ?


Verified kártyával hol tudsz/nem tudsz fizetni? Bizonyos online szolgáltatók elfogadják, mások nem. Telekom, Vodafone feltöltés például nem megy vele, de díjneten használhatod.




magellan

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 24, 2017, 09:58:42 DÉLELŐTT
Jó lenne tisztázni végre a ködös részeket:


Ha verifikálod az accountod és a nevedre kapod a kártyát, akkor az adóhivatal látni fogja-e, ha használod?
Elvileg az MNB oldalán nem látszódik az ADVcash nevű cég, ráadásul gibraltári bejegyzésű. Automatikusan továbbítja az adatokat az adóhatóságnak?
Erről van valakinek megbízható információja?


A https://www.changer.com/ jól, megbízhatóan működik? Erről élő információ?


Verified kártyával hol tudsz/nem tudsz fizetni? Bizonyos online szolgáltatók elfogadják, mások nem. Telekom, Vodafone feltöltés például nem megy vele, de díjneten használhatod.
Automatikusan nem küldi. Ha küldenie kellene, akkor adóazonosítót is kérne a verificationnél, ugyanúgy, ahogy kérnek egy külföldi bankszámla nyitásakor.

Viszont, ha a Nav rákérdez, pl. azért, mert vásároltál a kártyával valahol, és képbe kerül a tranzakció, akkor mindent el fognak neki küldeni.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Balvanylajos

Idézetet írta: magellan Dátum december 24, 2017, 10:29:25 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 24, 2017, 09:58:42 DÉLELŐTT
Jó lenne tisztázni végre a ködös részeket:


Ha verifikálod az accountod és a nevedre kapod a kártyát, akkor az adóhivatal látni fogja-e, ha használod?
Elvileg az MNB oldalán nem látszódik az ADVcash nevű cég, ráadásul gibraltári bejegyzésű. Automatikusan továbbítja az adatokat az adóhatóságnak?
Erről van valakinek megbízható információja?


A https://www.changer.com/ jól, megbízhatóan működik? Erről élő információ?


Verified kártyával hol tudsz/nem tudsz fizetni? Bizonyos online szolgáltatók elfogadják, mások nem. Telekom, Vodafone feltöltés például nem megy vele, de díjneten használhatod.
Automatikusan nem küldi. Ha küldenie kellene, akkor adóazonosítót is kérne a verificationnél, ugyanúgy, ahogy kérnek egy külföldi bankszámla nyitásakor.

Viszont, ha a Nav rákérdez, pl. azért, mert vásároltál a kártyával valahol, és képbe kerül a tranzakció, akkor mindent el fognak neki küldeni.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


És hogy szokott ez előkerülni, mikor vásárolsz valahol a kártyával? :) Mert gondolom elveszik a százmillió kártyás vásárlás között.
Hogy bukhat ez ki?

magellan

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 24, 2017, 01:03:45 DÉLUTÁN
Idézetet írta: magellan Dátum december 24, 2017, 10:29:25 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 24, 2017, 09:58:42 DÉLELŐTT
Jó lenne tisztázni végre a ködös részeket:


Ha verifikálod az accountod és a nevedre kapod a kártyát, akkor az adóhivatal látni fogja-e, ha használod?
Elvileg az MNB oldalán nem látszódik az ADVcash nevű cég, ráadásul gibraltári bejegyzésű. Automatikusan továbbítja az adatokat az adóhatóságnak?
Erről van valakinek megbízható információja?


A https://www.changer.com/ jól, megbízhatóan működik? Erről élő információ?


Verified kártyával hol tudsz/nem tudsz fizetni? Bizonyos online szolgáltatók elfogadják, mások nem. Telekom, Vodafone feltöltés például nem megy vele, de díjneten használhatod.
Automatikusan nem küldi. Ha küldenie kellene, akkor adóazonosítót is kérne a verificationnél, ugyanúgy, ahogy kérnek egy külföldi bankszámla nyitásakor.

Viszont, ha a Nav rákérdez, pl. azért, mert vásároltál a kártyával valahol, és képbe kerül a tranzakció, akkor mindent el fognak neki küldeni.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


És hogy szokott ez előkerülni, mikor vásárolsz valahol a kártyával? :) Mert gondolom elveszik a százmillió kártyás vásárlás között.
Hogy bukhat ez ki?
Nem arra gondoltam, hogy veszel egy risert, hanem pl. kifizetsz egy nyaralást. :-)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


GepyMiner

#185
Gondolom ha pl ekezet nelkul adom meg a nevem mint mindenhol máshol és eddig mindenhol elfogadták és a kártyára is azt írják igényléskor, akkor ha pl veszek kenyeret a Tesco-ban akkor elküldi a navnak a pénztárgép az összeget, a kártyahasználó nevét? mert azzal nem azonositható be senki automatikusan, főleg ha nem betűre ugyanaz a neve vagy ha több is van belőle (max ha vásárláskor a kártyahasználó a születési idejét és pár extra dolgot is elküld amit kártyaigényléskor verifikációnál megadtam, de ezt azért nem hiszem). Vagy nem is küld ilyeneket csak mi parázzuk túl? Ha pl Kovács István (akiből kisezer van) költ 5000-t Spar-ban, nemigen fogják tudni beazonosítani ki is ő és miből telt a havi 50 ezres kártyás vásárlásra pedig adóbevallás szerint munkanélküli volt és honnan jött a pénz és mi ez a nem magyar "bank" :)
(én többet úgyse költenék róla, csak az egy riges havi bányászpénzt)

Szóval szerintem sokan túlparázzák a verifikálást.
Az okés ha havi több százezret kell valahogy lehívni akkor anno jobb volt havi 1-2 uquid vagy ilyen advcash kártyát igényelni aztán he elgogyott az 1000 euro akkor megint újakat kamu névvel mert más biztos megoldás nem volt, de ha tényleg 100 euro lifetime lesz január közepétől minden kártyán akkor lehet hogy sokan kénytelenek lesznek verifikálni ha nem BTC automatázni akarnak (aminek nő a díja meg ki tudja mi lesz BTC-vel). Vagy tényleg paypallal vagy BTC-vel neten vásárolják le ahol lehet.

Én erősen gondolkozok rajta hogy igénylem egy advcash-t és verifikálom, és simán azzal fogom levásárolni a havi kb 70 ezret kajára meg egyéb bolti vásárlásnál. Nem tervezek nyaralást vagy autót venni kártyával több százezerért :)

tomno1

Idézetet írta: GepyMiner Dátum december 22, 2017, 02:14:12 DÉLELŐTT
Aha, akkor már nem éri meg rendelni.
Vagy marad a verifikálás, de akkor gondolom ATM felvételkor küldi a kártyahasználó nevét a NAV-nak
Esetleg akkor átküldöm a crypto-t paypalra és onnan forintban lehivom, az kevésbé feltűnő mint ha deviza érkezne coinbase-ről SEPA-val, és mivel nem sok jövedelmem van, így összesen se jönne 120e-150e-nél több a számlára havonta... Csak azért jobb lett volna anonim felvenni.
Vagy van más alternatíva? ki mit fog csinálni Január közepe után? Miben rossz a verifikálás?

Szia,

paypal-re hogy, vagy honnan küldöd át?

Üdv.

GepyMiner

#187
Idézetet írta: tomno1 Dátum december 24, 2017, 09:43:00 DÉLUTÁN
paypal-re hogy, vagy honnan küldöd át?
Üdv.

https://anycoindirect.eu/en/sell/bitcoins

Ezt próbáltam egyszer, és működött rendesen
Anno BTC-vel próbáltam, de a nagy költség miatt eth vagy zec talán most jobban megéri

tomno1

Idézetet írta: GepyMiner Dátum december 25, 2017, 10:00:11 DÉLELŐTT
Idézetet írta: tomno1 Dátum december 24, 2017, 09:43:00 DÉLUTÁN
paypal-re hogy, vagy honnan küldöd át?
Üdv.

https://anycoindirect.eu/en/sell/bitcoins

Ezt próbáltam egyszer, és működött rendesen
Anno BTC-vel próbáltam, de a nagy költség miatt eth vagy zec talán most jobban megéri
Köszi.
Majd megnézem.

Tomno10


evko81

Sziasztok!


Advcash es tozsde...
Mi van, ha advcash-t hasznalok crypto vetelre, majd eladas utan ide utalom az usd-t vissza?
Es ujra veszek, eladok...
Mondjuk generalok 1 ev alatt 20 millios forgalmat, ami ugyan forog, novekszik, de csak kering tozsdek kozott, nem veszem ki...
Ha a nav ranezne, akkor igazolnom kellene, hogy csak tozsdezek vele, ki nem vettem?
Mert addig adovontata nincs, amig csak "jatszok" vele..


Mas... Ha usd-t kuldok... Es ezzel vasarolok asvcash kartyaval... Advcash oldalan milyen koltsegek jelentkeznek?


Neztem feeket... Es van valami atjaro fee....Az mi lenne?
Pont ilyen tozsdezesi edetekre? Ki-be a penz ra?


Koszi. ;)












VipJoco

Ha igénylek egy ilyen kártyát. Ide utalok BTC-t és euróba váltom. Keresek egy euró ATM-et kiszedem a pénzem majd keresek egy "pénzváltót" akkor megoldottam a fee-t. Így nincs aki rálátna, hogy én "Iv Béla" pénzhez jutottam? Jól látom a dolgot?

Ami kicsit fura, hogy coinbase-n "most" 13091 euró 1BTC, még itt 12355 euró.

magellan

Idézetet írta: VipJoco Dátum december 27, 2017, 08:54:35 DÉLUTÁN
Ha igénylek egy ilyen kártyát. Ide utalok BTC-t és euróba váltom. Keresek egy euró ATM-et kiszedem a pénzem majd keresek egy "pénzváltót" akkor megoldottam a fee-t. Így nincs aki rálátna, hogy én "Iv Béla" pénzhez jutottam? Jól látom a dolgot?

Ami kicsit fura, hogy coinbase-n "most" 13091 euró 1BTC, még itt 12355 euró.
Ez a lényeg, hogy rosszabb átfolyamon váltják.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Balvanylajos

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 24, 2017, 09:58:42 DÉLELŐTT
Jó lenne tisztázni végre a ködös részeket:


Ha verifikálod az accountod és a nevedre kapod a kártyát, akkor az adóhivatal látni fogja-e, ha használod?
Elvileg az MNB oldalán nem látszódik az ADVcash nevű cég, ráadásul gibraltári bejegyzésű. Automatikusan továbbítja az adatokat az adóhatóságnak?
Erről van valakinek megbízható információja?


A https://www.changer.com/ jól, megbízhatóan működik? Erről élő információ?


Verified kártyával hol tudsz/nem tudsz fizetni? Bizonyos online szolgáltatók elfogadják, mások nem. Telekom, Vodafone feltöltés például nem megy vele, de díjneten használhatod.


Kipróbáltam a changer.com-ot.
ETH -> AdvCash irányba.


Regisztráció nélkül csináltam, 15 percen belül átért és jóvá is írták az advcashnél! Brutál jó árfolyamon, gyakorlatilag költség nélkül! 749 dollár volt az eth a bitstampon és 748-on váltották.




tomno1

Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 29, 2017, 07:07:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Balvanylajos Dátum december 24, 2017, 09:58:42 DÉLELŐTT
Jó lenne tisztázni végre a ködös részeket:


Ha verifikálod az accountod és a nevedre kapod a kártyát, akkor az adóhivatal látni fogja-e, ha használod?
Elvileg az MNB oldalán nem látszódik az ADVcash nevű cég, ráadásul gibraltári bejegyzésű. Automatikusan továbbítja az adatokat az adóhatóságnak?
Erről van valakinek megbízható információja?


A https://www.changer.com/ jól, megbízhatóan működik? Erről élő információ?


Verified kártyával hol tudsz/nem tudsz fizetni? Bizonyos online szolgáltatók elfogadják, mások nem. Telekom, Vodafone feltöltés például nem megy vele, de díjneten használhatod.


Kipróbáltam a changer.com-ot.
ETH -> AdvCash irányba.


Regisztráció nélkül csináltam, 15 percen belül átért és jóvá is írták az advcashnél! Brutál jó árfolyamon, gyakorlatilag költség nélkül! 749 dollár volt az eth a bitstampon és 748-on váltották.

Szia, ha jól értem ETH-t küldtél changer.com-ra és Ő BTC-ben továbbította ADV cash-re? Vagy nem?
Leírnád nagyjából a menetét?

Köszi

GepyMiner

Idézetet írta: tomno1 Dátum december 29, 2017, 08:35:32 DÉLUTÁN
Szia, ha jól értem ETH-t küldtél changer.com-ra és Ő BTC-ben továbbította ADV cash-re? Vagy nem?
Leírnád nagyjából a menetét?
Ez engem is érdekelne.
Ha pl Poloniex-ről akarok ZEC-et küldeni AdvCash-ra akkor bal oldalt Send-nél ZEC, jobb oldalt meg a zöld AdvCash?

elbandi

Mennyi most a vasarlasi limit advcash-on? 100$ vagy 250$?

tomno1


elbandi


ethgreg

Idézetet írta: GepyMiner Dátum december 30, 2017, 12:18:13 DÉLELŐTT
Idézetet írta: tomno1 Dátum december 29, 2017, 08:35:32 DÉLUTÁN
Szia, ha jól értem ETH-t küldtél changer.com-ra és Ő BTC-ben továbbította ADV cash-re? Vagy nem?
Leírnád nagyjából a menetét?
Ez engem is érdekelne.
Ha pl Poloniex-ről akarok ZEC-et küldeni AdvCash-ra akkor bal oldalt Send-nél ZEC, jobb oldalt meg a zöld AdvCash?


AdvCash feltöltés changer.com:

Baloldalon kiválasztod, hogy mit akarsz beküldeni, jobb oldalon AdvCash. Középen megjelenő mezőbe beírod a küldeni kívánt kripto összegét, ő pedig átváltja neked USD-re. AdvCash-en USD fog megjelenni minden esetben.
(ott házon belül már át tudod rakni az EUR vagy USD kártyádra is).
Megadod az AdvCash accountod email címét, majd egy másik email címet, ahová az utalás visszaigazolását kapod. (ha ugyanaz az email akkor u.a.)

ZEC-et küldtem be. 15perc, gyakorlatilag költségek nélkül. Az átváltási árfolyamot látod az ablakban középen.

ethgreg

#199
Decemberben kaptam ezt az emailt tőlük. Gondolom ez 2018 akart lenni...

Starting January 17th, 2017, our card vendor sets these limits:

1. The maximum cumulative load limit for non-verified cardholders will be reduced to $250/€250/£200 (or equivalent). This limit is the combined limit across all of your plastic and virtual cards on our program.

2. Non-verified cardholders will only be able to withdraw up to a maximum cumulative limit of $100/€100/£80 through ATMs. This limit is the combined limit across all of your plastic cards on our program.


Idézetet írta: elbandi Dátum december 30, 2017, 11:11:44 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tomno1 Dátum december 30, 2017, 10:42:17 DÉLUTÁN
Idézetet írta: elbandi Dátum december 30, 2017, 10:34:06 DÉLUTÁN
Mennyi most a vasarlasi limit advcash-on? 100$ vagy 250$?

Szia,

szerintem ez kell neked:
ööö, kimaradt hogy unverified accounttal