Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Sficoin

Indította kisgolyzer95, december 02, 2017, 09:20:39 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

kisgolyzer95

Sziasztok!!


Nemrég találtam rá erre az ICO-ra. Leginkább a Bitconnecthez tudnám hasonlítani. Jelenleg 25 centért lehet venni, naponta maximum 50 db coint. Minden nap 11 órától lehet vásárolni, de ilyentájt jóformán lehetetlen akkora a kereslet. 11:45-től érdemes probálkozni a vásárlással. Szerintem ez nagyobbat fog szólni mint a bitconnect aminek már 300 dollár az ára és itt még megkapni ezt a coint 0.25 dollárért. December 26.-án befejeződik az ICO és 3 exchangre is ki fog kerülni.


Regisztrálni itt tudtok: https://sficoin.co/ref/nagyricsi95




Merderion

Scam. Utalni tudsz a bent lévő címre, ki viszont már nem enged semmit. A hálózatot leterhelik amikor az ICO vásárlás van (oldal látogatottság statisztika).
Nincs semmilyen transfer lehetőség, hogy a withdrawal balancera tedd. Szerencsére csak 13 dolcsi bánta.
Jakab Gábor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Igen én vagyok a kis képen)

bazsy

Idézetet írta: Merderion Dátum december 05, 2017, 03:14:58 DÉLUTÁN
Scam. Utalni tudsz a bent lévő címre, ki viszont már nem enged semmit. A hálózatot leterhelik amikor az ICO vásárlás van (oldal látogatottság statisztika).
Nincs semmilyen transfer lehetőség, hogy a withdrawal balancera tedd. Szerencsére csak 13 dolcsi bánta.


Ha tényleg scam akkor nem csak a pénzed bánta ha nem a jelszavad meg az email címed meg a többi adatod ha meg kellett adni, ha van olyan oldal ahol ugyan azt használod jelszóként ajánlott megváltoztatni

kisgolyzer95

Én úgy tudom hogy december 26.án indul a coin addig nem kapod meg és azt egyből leköti úgy mint a bitconnectnél és kapod utána naponta a profitot. Megvárom én is dec 26.-ot mi lesz belőle. Addig probálok venni pár coint.