Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 20 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

Artthur


Til

Akinek van Poloniex account-ja , mit tapasztal? Működik már az azonosítás után? Egyik ismerősöm tegnap csinálta végig a veryfit , de jelen pillanatig is fagyasztva van.
C:\> del c:\command.com

Balvanylajos


Revolut

Idézetet írta: Til Dátum május 27, 2018, 07:22:33 DÉLUTÁN




Sziasztok!
Olyan kártya van a piacon, aki biztosít számlaszámot is?Nem kellene rá crypto , csak fiatra.

zozzancs

Idézetet írta: Artthur Dátum május 28, 2018, 03:14:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zozzancs Dátum május 28, 2018, 02:52:40 DÉLUTÁN
TenX kártyával próbálkozott már valaki mióta úja megy?
Megy újra? haverom ollóval kettévágta...

Nem, az a kártya már nem megy, nem csak azért mert kettévágta, azóta egyszer már bejelentették, hogy újra rendelhető tőlük új kártya, de pl app-ban most nézem, hogy még mindig csak pre-order van :S

Retek

Idézetet írta: Til Dátum május 28, 2018, 03:33:56 DÉLUTÁN
Akinek van Poloniex account-ja , mit tapasztal? Működik már az azonosítás után? Egyik ismerősöm tegnap csinálta végig a veryfit , de jelen pillanatig is fagyasztva van.
Tegnap csináltam meg az azonosítást nekem sem működik még

nrg007

Sziasztok.

Remélem jó topikba írok. Segítséget szeretnék kérni Blockchain.info -val kapcsolatban.

Vettem a Blockcain.info-n Bitcoint, kb. 1 hete, és megint szeretnék venni, de nem tudok, mert ezt írja ki: " Verification Needed!  Please bear with us as our exchange partner verifies your payment information. This will only happen once, and you may resume buying or selling bitcoin in 5 day(s)."

Minden verifikációm megvan, legalábbis azt hittem eddig.

Viszont nem tudok rájönni, hogy mi hiányozhat még. Valaki tudna segíteni?

Előre is köszönöm.

tomno1

Idézetet írta: Retek Dátum május 29, 2018, 06:08:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum május 28, 2018, 03:33:56 DÉLUTÁN
Akinek van Poloniex account-ja , mit tapasztal? Működik már az azonosítás után? Egyik ismerősöm tegnap csinálta végig a veryfit , de jelen pillanatig is fagyasztva van.
Tegnap csináltam meg az azonosítást nekem sem működik még

Én 2 napja csináltam asszem, kb. 15 perc után aktiválták is.

videoboy



Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni 2FA aktiválásához.

Milyen "Code" -ra hivatkozik ?
Mit kell ide beírnom?



Köszönöm.

Retek

Idézetet írta: tomno1 Dátum május 29, 2018, 07:02:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Retek Dátum május 29, 2018, 06:08:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum május 28, 2018, 03:33:56 DÉLUTÁN
Akinek van Poloniex account-ja , mit tapasztal? Működik már az azonosítás után? Egyik ismerősöm tegnap csinálta végig a veryfit , de jelen pillanatig is fagyasztva van.
Tegnap csináltam meg az azonosítást nekem sem működik még

Én 2 napja csináltam asszem, kb. 15 perc után aktiválták is.
Újra megcsináltam de most webkamerával pár percen belül elfogadták.

roland04


Üdv.


Használja valaki bittrex-t?
Nekem most az gondom, hogy nem jönnek meg a kiutalásokhoz szükséges emailek.
Freemail-les címem van.
A bittrex a freemailre, a freemail a bittrex-re mutotgat.
A hiba a hét elején kezdődött, a pontos hibát nem tudom (és persze egyik fél sem mondja meg), csak azt hogy nem kapom meg a kifizetéshez szükséges megerősítő mailt.
Próbáltam már email címet váltani a bittrexnél, de nem hajlandóak megcsinálni .......
Persze hitelesítve vagyok .....

Balvanylajos


Ez igazi bejegyzés, vagy trolletető? :D
Majdnem felültem neki :D



Idézetet írta: roland04 Dátum június 01, 2018, 03:03:01 DÉLUTÁN

Üdv.


Használja valaki bittrex-t?
Nekem most az gondom, hogy nem jönnek meg a kiutalásokhoz szükséges emailek.
Freemail-les címem van.
A bittrex a freemailre, a freemail a bittrex-re mutotgat.
A hiba a hét elején kezdődött, a pontos hibát nem tudom (és persze egyik fél sem mondja meg), csak azt hogy nem kapom meg a kifizetéshez szükséges megerősítő mailt.
Próbáltam már email címet váltani a bittrexnél, de nem hajlandóak megcsinálni .......
Persze hitelesítve vagyok .....

roland04


Mi a gond?
Neked van bittrex-d?
És működik rendesen?


Idézetet írta: Balvanylajos Dátum június 01, 2018, 03:22:03 DÉLUTÁN

Ez igazi bejegyzés, vagy trolletető? :D
Majdnem felültem neki :D



Idézetet írta: roland04 Dátum június 01, 2018, 03:03:01 DÉLUTÁN

Üdv.


Használja valaki bittrex-t?
Nekem most az gondom, hogy nem jönnek meg a kiutalásokhoz szükséges emailek.
Freemail-les címem van.
A bittrex a freemailre, a freemail a bittrex-re mutotgat.
A hiba a hét elején kezdődött, a pontos hibát nem tudom (és persze egyik fél sem mondja meg), csak azt hogy nem kapom meg a kifizetéshez szükséges megerősítő mailt.
Próbáltam már email címet váltani a bittrexnél, de nem hajlandóak megcsinálni .......
Persze hitelesítve vagyok .....

willow

Arról én is hallottam, hogy sok helyen nem fogadják el a freemailt, például hitelesitéshez sem. Akinek freemailja van, sürgősen készitsen gmail-os cimet. Az mindenhova jó, és ingyenes. :)

roland04


Eddig jól működött (2 évig) ......
De az is felháborító hogy nem tudok másik email címet megadni a bittrexen, hogy oda küldje.
Persze a reklám, support, egyéb levelek megérkeznek, csak az egyik legfontosabb nem.



Idézetet írta: willow Dátum június 01, 2018, 03:28:43 DÉLUTÁN
Arról én is hallottam, hogy sok helyen nem fogadják el a freemailt, például hitelesitéshez sem. Akinek freemailja van, sürgősen készitsen gmail-os cimet. Az mindenhova jó, és ingyenes. :)

Balvanylajos


Elnézés, magas lóról beszéltem.


A citromail és freemail email címek véletlenszerű használhatatlanságáról nagyjából 8 éve folyamatosan szó van.
Semmire sem szabad használni, meg kell tőle szabadulni.





Idézetet írta: roland04 Dátum június 01, 2018, 03:33:06 DÉLUTÁN

Eddig jól működött (2 évig) ......
De az is felháborító hogy nem tudok másik email címet megadni a bittrexen, hogy oda küldje.
Persze a reklám, support, egyéb levelek megérkeznek, csak az egyik legfontosabb nem.



Idézetet írta: willow Dátum június 01, 2018, 03:28:43 DÉLUTÁN
Arról én is hallottam, hogy sok helyen nem fogadják el a freemailt, például hitelesitéshez sem. Akinek freemailja van, sürgősen készitsen gmail-os cimet. Az mindenhova jó, és ingyenes. :)

Til

Aki használ Bitpanda-t , az mit tapasztal az új design mennyire működik tökéletesen?Nálam az a probléma, hogy mikor szeretném átváltani a crypto-t EUR-ba , akkor előjön egy ablak a konverziós adatokkal és egy zöld kapcsolóval, ami elfogadja a szerződési feltételeket és csak utána hajtaná végre az átváltást. Na ez a zöld kapcsolót hiába kapcsolom, mindig visszaugrok inaktívba. Így nem tudom átváltani a cryptot sem. Próbáltam már régebbi és a legújabb firefox-al, valamint próbáltam chrome és explorer-en is, de a helyzet ugyanaz.A supportnak írtam, de előrébb nem jutott a dolog. Azt mondták állítsak be a rendszeremen unix time-ot, mert ők azt használnak. :) Persze még mit nem, ha valaki megkérdezi tőlem mennyi az idő , akkor azt mondom : 1528118037
:D
C:\> del c:\command.com

nnnmiki

Sziasztok!
Wirex kártyával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Működik EU-ban? Vagy esetleg tudtok más alternatívát javasolni debit kártyákkal kapcsolatban? Köszi.

bazsy

Idézetet írta: Til Dátum június 04, 2018, 03:14:27 DÉLUTÁN
Aki használ Bitpanda-t , az mit tapasztal az új design mennyire működik tökéletesen?Nálam az a probléma, hogy mikor szeretném átváltani a crypto-t EUR-ba , akkor előjön egy ablak a konverziós adatokkal és egy zöld kapcsolóval, ami elfogadja a szerződési feltételeket és csak utána hajtaná végre az átváltást. Na ez a zöld kapcsolót hiába kapcsolom, mindig visszaugrok inaktívba. Így nem tudom átváltani a cryptot sem. Próbáltam már régebbi és a legújabb firefox-al, valamint próbáltam chrome és explorer-en is, de a helyzet ugyanaz.A supportnak írtam, de előrébb nem jutott a dolog. Azt mondták állítsak be a rendszeremen unix time-ot, mert ők azt használnak. :) Persze még mit nem, ha valaki megkérdezi tőlem mennyi az idő , akkor azt mondom : 1528118037
:D

Te hogy aktiváltad magad?
Mert nekem sehogy nem akar működni az Idnow mobilos app

kasima

Nem olvastam bele a topikba h volt e mar rola szo de akinek van Poloniexen profilja az aktivalja mert kulonben torlik vagy fagyasztjak es ha van ott coinod eleg kellemetlen tud lenni...
ID kell! Szval tobbe nem leszel anonym!
Elkezdodott az igazoltatas?! Vagy nyomonkovetes?!

Til

Idézetet írta: Arfus Dátum június 05, 2018, 03:02:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum június 04, 2018, 03:14:27 DÉLUTÁN
Aki használ Bitpanda-t , az mit tapasztal az új design mennyire működik tökéletesen?Nálam az a probléma, hogy mikor szeretném átváltani a crypto-t EUR-ba , akkor előjön egy ablak a konverziós adatokkal és egy zöld kapcsolóval, ami elfogadja a szerződési feltételeket és csak utána hajtaná végre az átváltást. Na ez a zöld kapcsolót hiába kapcsolom, mindig visszaugrok inaktívba. Így nem tudom átváltani a cryptot sem. Próbáltam már régebbi és a legújabb firefox-al, valamint próbáltam chrome és explorer-en is, de a helyzet ugyanaz.A supportnak írtam, de előrébb nem jutott a dolog. Azt mondták állítsak be a rendszeremen unix time-ot, mert ők azt használnak. :) Persze még mit nem, ha valaki megkérdezi tőlem mennyi az idő , akkor azt mondom : 1528118037
:D

Te hogy aktiváltad magad?
Mert nekem sehogy nem akar működni az Idnow mobilos app
Nekem nincs azonosításom. Ettől függetlenül van egy max pénzmozgás limit amit fejből nem tudok, de így is lehet bőségesen kivenni betenni.
C:\> del c:\command.com