Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 16 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

hopkinss

Coinbase -ról nem tudok küldeni a beállítot bankomba , azt írja ki álítsak be bankot pedid 2 hete még utaltam, találkoztatok ilyennel?

hopkinss

Megvan a hiba oka. Iphone app-on nem űködik minden más platformon jó a február 27. -és frissítés után nem tudom kiválasztani a bankot... érdekes :)

evko81

Coinbase...
2 factor hitelesítés...


Nincs meg hozzá semmi.. Felhasználó, jelszó megvolt, utána kéri a 2 factor azonosítást.


Teló számomat kiírja, tehát, megadtam, de ilyennel még nem találkoztam.


Mit csináljak most, hogy be tudjak lépni?

Nincs semmi adatom, csak a felhasználó, jelszó...


Köszi szépen!!!

tomno1

Idézetet írta: evko81 Dátum március 08, 2018, 11:31:35 DÉLUTÁN
Coinbase...
2 factor hitelesítés...


Nincs meg hozzá semmi.. Felhasználó, jelszó megvolt, utána kéri a 2 factor azonosítást.


Teló számomat kiírja, tehát, megadtam, de ilyennel még nem találkoztam.


Mit csináljak most, hogy be tudjak lépni?

Nincs semmi adatom, csak a felhasználó, jelszó...


Köszi szépen!!!
Elvileg a "Google hitelesítő" app. kell hozzá a Play áruházból.
Üdv.


Tomno10


szalainorbert

Üdv!
Egy egyszerű kérdésem lenne. Lehet volt már szó róla, de nem akartam 100 oldalt vissza olvasni. Elég kezdő vagyok, 4 hete bányászom.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen oldalon tudnék "tőzsdézni" kicsiben. Pl 0,2 ETH-val játszanék. Pl 850 dolláron eladnám, 750 dolláron visszavenném. Értelem szerűen akkor 0,0267 ETH-val tudnék többet venni, minusz a fellépő tranzakciós költségek. Nem sok, de sok kicsi sokra megy és az elmúlt hetekből kiindulva heti szinten el lehetne játszani és egy hónap alatt nem rossz pénz. Ja és mind ezt úgy, hogy ne kelljen bankszámlára kiutalgatni. Pl coinbase-es fiókkal, hogy innen megy ETH és jön pl Euro wallet és fordítva.
Lehet hülye kérdés, de még nem mozgok annyira otthon a témában :D Köszi a válaszokat

magellan



Idézetet írta: szalainorbert Dátum március 09, 2018, 12:22:59 DÉLELŐTT
Üdv!
Egy egyszerű kérdésem lenne. Lehet volt már szó róla, de nem akartam 100 oldalt vissza olvasni. Elég kezdő vagyok, 4 hete bányászom.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen oldalon tudnék "tőzsdézni" kicsiben. Pl 0,2 ETH-val játszanék. Pl 850 dolláron eladnám, 750 dolláron visszavenném. Értelem szerűen akkor 0,0267 ETH-val tudnék többet venni, minusz a fellépő tranzakciós költségek. Nem sok, de sok kicsi sokra megy és az elmúlt hetekből kiindulva heti szinten el lehetne játszani és egy hónap alatt nem rossz pénz. Ja és mind ezt úgy, hogy ne kelljen bankszámlára kiutalgatni. Pl coinbase-es fiókkal, hogy innen megy ETH és jön pl Euro wallet és fordítva.
Lehet hülye kérdés, de még nem mozgok annyira otthon a témában :D Köszi a válaszokat

A Coinbase tőzsdéje a Gdax. 0 a maker fee.

Tapatalkkal küldve az én SM-N950F eszközömről


Master91

Binance-n verifikálni magunkat Magyarországról kötelező? Nincs Passportom és kér róla fotókat ha verifikálni akarom magam...

evko81

#2007
Idézetet írta: tomno1 Dátum március 08, 2018, 11:43:08 DÉLUTÁN
Idézetet írta: evko81 Dátum március 08, 2018, 11:31:35 DÉLUTÁN
Coinbase...
2 factor hitelesítés...


Nincs meg hozzá semmi.. Felhasználó, jelszó megvolt, utána kéri a 2 factor azonosítást.


Teló számomat kiírja, tehát, megadtam, de ilyennel még nem találkoztam.


Mit csináljak most, hogy be tudjak lépni?

Nincs semmi adatom, csak a felhasználó, jelszó...


Köszi szépen!!!
Elvileg a "Google hitelesítő" app. kell hozzá a Play áruházból.
Üdv.


Tomno10

Köszi.


Nos, odáig eljutottam, hogy valami miatt nem jó a számom coinbase-on..
Ugye 0036-ot írtam, ő +3670-el kezdi, de nem megfelelő hosszú a számsor..
Most rájöttem, hogy hogyan kell beírni neki a régi számomat ( a rosszat), és újat is adtam meg...
Csak kb 15X próbálkoztam közben...
Igazából nem tiltott le... DE sms nem jön az új számomra sem...


Mit gondoltok? Majd jön? :) Vagy később próbáljam újra?

Franky2Ster


sebajtóbiás

Idézetet írta: Master91 Dátum március 09, 2018, 11:27:16 DÉLELŐTT
Binance-n verifikálni magunkat Magyarországról kötelező? Nincs Passportom és kér róla fotókat ha verifikálni akarom magam...
Csak ha nem elég a napi 2 BTC withdrawal limit.

Master91

Idézetet írta: sebajtóbiás Dátum március 09, 2018, 07:53:13 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Master91 Dátum március 09, 2018, 11:27:16 DÉLELŐTT
Binance-n verifikálni magunkat Magyarországról kötelező? Nincs Passportom és kér róla fotókat ha verifikálni akarom magam...
Csak ha nem elég a napi 2 BTC withdrawal limit.
Bár ne lenne elég.....
Koszi!

evko81

Hello!


Nos, beírtam a telószámom, Coinbase-re...
És ez a kép fogad...
Nem jön semmilyen sms, se semmi...
Ilyenkor mit kell tennem?


2FA hitelesítés...

SwissAirplane

Sziasztok!

Az elmult 2 napom a forum böngészésével telt, de még így is vannak sötét foltok!

Azt látom hogy elég sokan használjatok a CoinBase-t mint pénztárca! Erre már regisztraltam vagy 2 honapja, egy dombornyomott kártya hozzá is van rendelve, de amikor szeretnék feltölteni a kartyarol ( cryptot venni) akkor az összeg megadása után a vásárlás gombra kattintva tovabblép egy oldalra ahol egy kicsit "silány' grafikával le van utánozva a bankom logoja fejléce....
ott vannak a kártya adatok és egy jelszót kér... Mi ez a jelszó? mert eddig mindent probáltam de nem enged tovább!

Illetve ha Cryptovalutát akarnék vásárolni akkor arra jo a CoinBase vagy esetleg valami mást ajánlotok, megpróbálnám meglovagolni most ezt az ingadozást,  hátha  1-2 ezer euro befektetéssel egy kis plusszt össze lehet hozni!

Aztán a következő lépés a bányászat lesz, de az másik topik!

Tapatalkkal küldve az én SM-G903F eszközömről


SwissAirplane

Illetve egy másik dolog... jó jó ez a CoinBase de nállam csak 4 Cryptovalutát enged. Melyik az a cryptotárca ami kisebb cryptovalutákat is enged, illetve lehet benne venni eladni ( vagy pénztárcaba csak taroljak, ne abba vegyek??)

Köszönöm!

Tapatalkkal küldve az én SM-G903F eszközömről


Canabis1991

Hali mindenki!
Valaki tudna nekem egy működő debit kártyát mondani?
Chat-en kérdezgetem de semmi válasz! :(

Előre is köszönöm!

Til

Tegyük fel már régóta tartogatja a crypto-it az ember és mondjuk idén év vége körül úgy megugrik az árfolyam, hogy eljön az a pillanat , mikor már úgy gondolja ez éppen elég pénz ,ahhoz, hogy kivegyen belőle.
Tudja , hogy a következő év elején beesik majd az árfolyam, ezért szeretne a másik bent hagyott résszel bűvészkedni.
Ennél a pontnál vannak a legnagyobb kétségei : Mert kiszeretné rakni a tőzsdén tárolt pénzét Tether-be vagy ahhoz hasonló valutákba. Ez a művelet kis pénzeknél még nem nagy kockázat. (kinek mi a pici és nagy) De vegyünk egy példát nagyobb pénzre pl 5 Millió forintban.
Ekkor már megfordul a fejében, hogy a Tether valóban stabil lesz még jó darabig , hiszen lehet ,hogy akár fél évet is abban kell csücsüljön a vagyona, míg be nem esik az árfolyam.Valamint ott van az exchange kérdése is, hogy az vajon mennyire biztonságos hosszabb távon több pénz tárolására.
Ez az egyik része a dolognak.Majd foglalkoznia kell a másik felével, miszerint a kivenni szánt másik nagyobb összeget pl 5 milliót, hogy teszi készpénzé.
Az lehet furán mutatna a számlán ha SEPA-val kiutalná, ezért másban gondolkodik.De hogyan?Napokig pénzt vesz le automatákból? Vagy kiveszi BTC automatából?
Mit gondoltok erről? Hogyan lehet a legjobban megoldani a két esetet?
C:\> del c:\command.com

willow

Idézetet írta: Til Dátum április 28, 2018, 08:13:40 DÉLELŐTT
Tegyük fel már régóta tartogatja a crypto-it az ember és mondjuk idén év vége körül úgy megugrik az árfolyam, hogy eljön az a pillanat , mikor már úgy gondolja ez éppen elég pénz ,ahhoz, hogy kivegyen belőle.
Tudja , hogy a következő év elején beesik majd az árfolyam, ezért szeretne a másik bent hagyott résszel bűvészkedni.
Ennél a pontnál vannak a legnagyobb kétségei : Mert kiszeretné rakni a tőzsdén tárolt pénzét Tether-be vagy ahhoz hasonló valutákba. Ez a művelet kis pénzeknél még nem nagy kockázat. (kinek mi a pici és nagy) De vegyünk egy példát nagyobb pénzre pl 5 Millió forintban.
Ekkor már megfordul a fejében, hogy a Tether valóban stabil lesz még jó darabig , hiszen lehet ,hogy akár fél évet is abban kell csücsüljön a vagyona, míg be nem esik az árfolyam.Valamint ott van az exchange kérdése is, hogy az vajon mennyire biztonságos hosszabb távon több pénz tárolására.
Ez az egyik része a dolognak.Majd foglalkoznia kell a másik felével, miszerint a kivenni szánt másik nagyobb összeget pl 5 milliót, hogy teszi készpénzé.
Az lehet furán mutatna a számlán ha SEPA-val kiutalná, ezért másban gondolkodik.De hogyan?Napokig pénzt vesz le automatákból? Vagy kiveszi BTC automatából?
Mit gondoltok erről? Hogyan lehet a legjobban megoldani a két esetet?


Sehogy. Itt nem a pénzt megkeresni nehéz, hanem elkölteni. ;D Tudom ez viccesen hangzik, de hogy jusson is, meg maradjon is, meg az áldott nav se maradjon ki a játékból,   ::)  ez az igazi mutatvány. És hiába van ezer helyen ugyanez megkérdezve drága Til barátom, az elfogadható megoldást itt senki sem tudja szerintem. :(

Til

Miért a BTC automata mért nem játszik? Tudom kell hozzá telefonkártya, az nem gond.

Biztos vannak módszerek, valaki leírhatná ,aki már hallott olyan emberről ,akinek az ismerőse látta az egyik barátját, hogy ezt hogyan lehet véghezvinni a legjobb módon.

C:\> del c:\command.com

willow

Idézetet írta: Til Dátum április 28, 2018, 12:18:00 DÉLUTÁN
Miért a BTC automata mért nem játszik? Tudom kell hozzá telefonkártya, az nem gond.

Biztos vannak módszerek, valaki leírhatná ,aki már hallott olyan emberről ,akinek az ismerőse látta az egyik barátját, hogy ezt hogyan lehet véghezvinni a legjobb módon.


Tudod mi a legjobb mód? Valamelyik exchangen átváltod euróba, aztán hazautalod sepa-val, kiveszed a bankból, leadózod a 30-37 százalékot, majd nyugodtan alszol. ;)

Til

Idézetet írta: willow Dátum április 28, 2018, 12:37:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Til Dátum április 28, 2018, 12:18:00 DÉLUTÁN
Miért a BTC automata mért nem játszik? Tudom kell hozzá telefonkártya, az nem gond.

Biztos vannak módszerek, valaki leírhatná ,aki már hallott olyan emberről ,akinek az ismerőse látta az egyik barátját, hogy ezt hogyan lehet véghezvinni a legjobb módon.


Tudod mi a legjobb mód? Valamelyik exchangen átváltod euróba, aztán hazautalod sepa-val, kiveszed a bankból, leadózod a 30-37 százalékot, majd nyugodtan alszol. ;)
Nem magamnak kérdezősködöm ,hanem az egyik ismerősömnek.  ;)
Én természetesen így SEPA-val adózással fogom kivenni a pénzem.
Csak az ismerősömet az b_ssza fel, hogy mikor megvette a bányagépeit akkor kifizette már a maga adóját, majdnem megrogyott a háta.
Abból a pénzből vette amiért már leadózott egyszer mint munkavállaló és a munkaadója is.
Majd minden hónapban befizeti az állam által rögzített rezsicsökkentős áron vásárolt áramot (ami ugyancsak árréssel és adóval terhelt) , ahol további adót fizet.
Ezért pontosan , ahogy te is írod nyugodtan szeretne lefeküdni nem azzal a tudattal, hogy még ezt a keresetét is lehúzzák 30%-al.

De majd hátha akad itt valaki , aki tudja a módját és nem fél leírni.
C:\> del c:\command.com