Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Vásárlás Cryptóval

Indította willow, december 29, 2017, 09:21:07 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

willow

Kedves Mindenki. Szerintem eljön az az idő, amikor a kryptó az életünk szerves részévé válik. Tehát nem lesz mindegy, hogy hol ,és hogyan költjük el a pénzünket. Ezért gondoltam arra, hogy itt megoszthatnánk tapasztalatainkat azzal kapcsolatban, hogy hol lehet, hol érdemes,és mi a módja annak, hogy az általunk birtokolt kryptovalutát hasznosan feltudjuk használni. Ha van már ilyen jellegű téma, akkor ezt kérem törölni, de ha nincs, akkor várom a hozzászólásokat.

willow

Az alzárol hallottam, hogy btc-t is elfogadnak. Azonban a honlapra fellépve semmilyen utalást nem találtam az ilyen jellegű fizetéssel kapcsolatban.

Merderion

Alzán egy ideig volt, de le is vették mert magasak a feek. Eddig csak a cryptopay-t használtam. De lényegében ott sem cryptóval fizettem, mivel azt már töltés előtt eladod, úgy mint coinbasen is. Kinguin.com (steam játékok) elfogad bitcoinos fizetést, csak pár eurós játék volt, így nem szerettem volna még 1-3-t fizetni +-ba :D
Jakab Gábor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Igen én vagyok a kis képen)

willow

Talán itt a fórumon találkoztam egy linkkel, ami egy nemrég nyiló cryptós boltra mutatott, bár a választék nem volt nagy, de azért jó lenne megtalálni. Egyenlőre én nem találom.

Dolce

ez idővel hasznos topik lesz. köszi
ledger nanot pl lehet veni a hivatalos oldalon btc-vel

Zoltán

Alzán most is lehet, csak nem nálunk. Ha átváltod a szállítási célt, német v angol, akkor a fizetési feltételeknél felajánlja a lehetőséget. 220V-nál is láttam, de nem néztem nagyon utána és még nem vásároltam ott, nem tudom milyenek a feltételek.

hoppus

Idézetet írta: willow Dátum december 29, 2017, 09:36:40 DÉLELŐTT
Talán itt a fórumon találkoztam egy linkkel, ami egy nemrég nyiló cryptós boltra mutatott, bár a választék nem volt nagy, de azért jó lenne megtalálni. Egyenlőre én nem találom.


szerintem erre gondolsz: http://cryptopiac.com/

willow

Ha cryptóval lehetne venni bányászcuccokat, egyszerűbb lenne az élet. ;D

willow

Idézetet írta: hoppus Dátum december 29, 2017, 09:43:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: willow Dátum december 29, 2017, 09:36:40 DÉLELŐTT
Talán itt a fórumon találkoztam egy linkkel, ami egy nemrég nyiló cryptós boltra mutatott, bár a választék nem volt nagy, de azért jó lenne megtalálni. Egyenlőre én nem találom.


szerintem erre gondolsz: http://cryptopiac.com/


Valami ilyesmi volt. Köszönöm.

Franky2Ster

Na akkor kezdeném!  8)
A cryptopiac nagyon jó a nevem alatt ott a link.
Én a napokban vásároltam a 220voltból Bitcoinnal SSD-t minden rendben ment.Igen a tranzakciós díj egy 18000Ft-os SSD-nél +4000Ft volt.
g2a.com-on is vásároltam Bitcoinnal ott is minden rendben zajlott.
kaseking.de ott is lehet Bitcoinnal vásárolni.

willow

Köszi Franky2Ster.  Kezd ez alakulni. ;)

kasima

Ja tök jó csak nekem számít h mennyit fizetek ki Tranzakciós díjra még akkor is ha milliárdos lennék...... 
A Bitcoin erre egy nagy szar mer kibaszott nagy a fee szval tuti h nem is fogom használni... Utalásnál is átváltom dogeba vagy olyan coinba ahol nem húznak le annyira... 
Gondoljunk bele veszel egy autót kifizetsz 1-2 milliót és akkor még levesznek +200 ezret :D most mondtam valamit példának ...

Ez akkor lesz jó ha bevesznek olyan coinokat ahol elenyésző vagy szinte nincs is...

Vegyük csak példának a bank kártyát én biztos h nem fizetnék vele ha mondjuk minden fizetésnél még lecsípnének belőle 100-200Ft-ot
Pénzt meg bank automatából ritka ha veszek ki bár havi kettő ebből is ingyen van...
Akkor maradna a KP inkább.. 
Az évi 5 ezer amit kifizetek az meg tényleg elenyésző + szolgáltatást is kapok érte sms ibank stb...

Franky2Ster

Idézetet írta: willow Dátum december 29, 2017, 11:22:45 DÉLELŐTT
Köszi Franky2Ster.  Kezd ez alakulni. ;)

Szívesen! A cryptopiac egy nagyon jó kezdeményezés.Minnél többen használjuk annál jobb lesz.Én is feldobtam pár dolgot már.  :)

willow

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum december 29, 2017, 11:27:26 DÉLELŐTT
Idézetet írta: willow Dátum december 29, 2017, 11:22:45 DÉLELŐTT
Köszi Franky2Ster.  Kezd ez alakulni. ;)

Szívesen! A cryptopiac egy nagyon jó kezdeményezés.Minnél többen használjuk annál jobb lesz.Én is feldobtam pár dolgot már.  :)


Ez igazán akkor lesz jó, ha altokkal is lehet fizetni. Ahogy kasima is irta.

Franky2Ster

Szerintem lehet most is csak a leírásban meg kell adnod,hogy milyen coinokat fogadsz el.  :)

willow

Kipróbáljuk. Valamit vegyél tőlem Franky.... ;)

Franky2Ster

Idézetet írta: willow Dátum december 29, 2017, 01:48:37 DÉLUTÁN
Kipróbáljuk. Valamit vegyél tőlem Franky.... ;)

Semmi akadálya! Mid van ami nekem kellhet?  8)

sankoran

5000 DOGE-ért eladom az alig használt léggitáromat, háztól házig garanciával, gyorspostával, szempillantás alatt megérkezik hozzád!

Merderion

Idézetet írta: sankoran Dátum december 29, 2017, 03:59:55 DÉLUTÁN
5000 DOGE-ért eladom az alig használt léggitáromat, háztól házig garanciával, gyorspostával, szempillantás alatt megérkezik hozzád!

Dedikált?
Jakab Gábor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Igen én vagyok a kis képen)

sankoran

Megoldható, ha van nálad filctoll.