Paypal kripto kérdések és válaszok

Indította FrenkyAti, február 15, 2018, 08:37:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

FrenkyAti

Sziasztok!
Itt lehetne külön foglalkozni a paypal kriptós dologgal. pl ha valaki csak el szeretné költeni egy webáruházban a coinokat, stb.
Esetleg van aki mostanában sikerrel varázsolt át kriptót paypalra?
Köszönöm

Franky2Ster

Átváltod az altcoinokat Bitcoinba majd beregisztrálsz a localbitcoins.com oldalra majd megadod, hogy PayPalra kéred a coin ellenértékét és ennyi.

Gyjuhi

Paypal-nal sima utalás amit vissza hívhatnak arra megvan az esély vagy csak én vagyok szkeptikus?
Keresek:
- Asztali 8Gb DDR3 modult 1666Mhz
- AMD rx 550 4gb kártyát


BTC:  19LLChu8WZ7qhoxwXmxzvUWZYTyJjq2Ar7

ETH: 0x6176112Cc342876CE49cD7C931A416cD5067E139


LTC: LcLAtNUvF9TjJBp7VTLZFab3tM78QKLVNC

GepyMiner

Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 15, 2018, 10:01:00 DÉLUTÁN
Átváltod az altcoinokat Bitcoinba majd beregisztrálsz a localbitcoins.com oldalra majd megadod, hogy PayPalra kéred a coin ellenértékét és ennyi.
Bitcoinnak igen magas mostanában a költsége, akár $20-25 küldeni, más altcoinos ppal csere létezik? (zec/eth)
De tegyük fel nincs más, btc-ből akarom, mennyire megbízható az oldal? ki próbálta már és mennyivel?

Karcsi papa

Idézetet írta: GepyMiner Dátum február 16, 2018, 05:50:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 15, 2018, 10:01:00 DÉLUTÁN
Átváltod az altcoinokat Bitcoinba majd beregisztrálsz a localbitcoins.com oldalra majd megadod, hogy PayPalra kéred a coin ellenértékét és ennyi.
Bitcoinnak igen magas mostanában a költsége, akár $20-25 küldeni, más altcoinos ppal csere létezik? (zec/eth)
De tegyük fel nincs más, btc-ből akarom, mennyire megbízható az oldal? ki próbálta már és mennyivel?

Kallos Péter videója alapján elég biztonságos!

Én https://unichange.me/ keresztül küldtem utoljára Paypalra dollárt, kicsit drága, viszont idáig 3 váltás is zökkenőmentes volt!

https://youtu.be/1pLF3nLaVcQ
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

sebajtóbiás

Idézetet írta: GepyMiner Dátum február 16, 2018, 05:50:27 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Franky2Ster Dátum február 15, 2018, 10:01:00 DÉLUTÁN
Átváltod az altcoinokat Bitcoinba majd beregisztrálsz a localbitcoins.com oldalra majd megadod, hogy PayPalra kéred a coin ellenértékét és ennyi.
Bitcoinnak igen magas mostanában a költsége, akár $20-25 küldeni, más altcoinos ppal csere létezik? (zec/eth)
De tegyük fel nincs más, btc-ből akarom, mennyire megbízható az oldal? ki próbálta már és mennyivel?
Bocs, de ez hülyeség, jelenleg a 10 sat/B-s tranzakciók simán bekerülnek a következő blokkba. Az kevesebb, mint 40 cent.

rovyka

#6
Hello, belebotlottam egy valto oldalba, elmeletileg Ausztriaban van a szekhelye es paypalra is fizet ki. Ismeri valaki?
cointed.com