Storj Sharing - Bevétel, kifizetés, tapasztalatok

Indította olle, december 02, 2016, 01:03:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 6 Vendégek van a témában


raptor666

nem ijesztgetés, de vírusos a windowsos storj progi. legalábbis a legújabb. múlthéten alig bírtam megszabadulni a háttérben futó xmr bányász progitól amit hálistennek storj rakott fel. xD

macsi

Idézetet írta: raptor666 Dátum február 01, 2018, 09:44:56 DÉLUTÁN
nem ijesztgetés, de vírusos a windowsos storj progi. legalábbis a legújabb. múlthéten alig bírtam megszabadulni a háttérben futó xmr bányász progitól amit hálistennek storj rakott fel. xD

A storj azert egy fokkal komolyabb project annal es Virustotal szerint sincs benne virus (v7.3.1)


Franky2Ster


kokozo

Szia!
Aki sokat akar kaszálni annak nem de akinek elég 5-10000 Huf /gép annak igen

Morty

Sziasztok,

érdemes még ezzel foglalkozni? Van valaki akinek van kiutalás?

tomno1

Van kiutalás, de szinte 0.
Tavasz-nyár folyamán voltak problémák és csúszások (1-3 hónap), de már rendezték és fizetnek, de nekem hiába megy, alig pár dollár a kifizetés.

Morty

Hát telepítettem én is a legújabbat... 2 gépen... (laptopon 50GB bánya gépen 400GB)
Peer az még csak csak 200-250 közt van, Allocs = 0 Shared .../(...%) 3-4 naponta szoktam újra indítani a gépeket kb .... a bányagépen van 2.01Mb mozgás :D

Nem tudom hogy jól csináltam megadtam a cryptonatoros ETH címemem arra se jött semmi kb 2 hét alatt... akkor csináltam egy myethwalletest most arra gyűjtögetem a semmit!

Lehet hogy valamit rosszul állítottam volna be? Vagy abszolút nincs már rá kereslet?

tomno1

1 hónapban csak 1X fizetnek, itt lehet ellenőrizni, hogy mennyit:

https://payout.storj.io/

Valószínűleg jól csináltál mindent, nálam sincs nagy adat mozgás egy ideje.

Gyaloggalopp

Idézetet írta: Morty Dátum szeptember 12, 2018, 06:55:24 DÉLELŐTT
Hát telepítettem én is a legújabbat... 2 gépen... (laptopon 50GB bánya gépen 400GB)
Peer az még csak csak 200-250 közt van, Allocs = 0 Shared .../(...%) 3-4 naponta szoktam újra indítani a gépeket kb .... a bányagépen van 2.01Mb mozgás :D

Nem tudom hogy jól csináltam megadtam a cryptonatoros ETH címemem arra se jött semmi kb 2 hét alatt... akkor csináltam egy myethwalletest most arra gyűjtögetem a semmit!

Lehet hogy valamit rosszul állítottam volna be? Vagy abszolút nincs már rá kereslet?


szia! már elég rég szórakoztam vele.
de ha jól emlékszem nem ETH címet kell megadni... hanem STORJ címet.

10 *500 giga volt nekem megosztva. és 4 hónap alatt hozott kb 1000 ft ot.
így nem foglalkoztam vele tovább. Havi 1 alkalommal utalta a STORJ ciont (bitrex re)

Maarki

Sziasztok!

Neki álltam én is a stroj bányászatnak. Viszont a segítségeteket szeretném kérni, hogy ki hagytam-e valamit.
Szóval network time fent van ott csak annyit állítottam ,hogy ne 12 óránként updateljen hanem 1. Így már delta max 200ms portok nyitva. Ki hagytam valamit ?
A másik kérdés Allocsnal 10/0 shard pontozva....peers 118 az egyiknél, másiknél 89 szóval eddig ha jól veszem észre még semmi adat nem érkezett a winyokra.... ez normális vagy ki hagytam valamit ?
Eddig csak teszt fázisba megy mert ha sikerül mindent be állítani akkor kezdésnek 16tb ha az is oké akkor 50tb simán tudok erre száni.

Válaszotokat előre is köszönöm! 

tomno1

Szia,

normáis, nem igazán van mozgás, ezért bevétel sincs nagyon belőle.

Üdv.

Maarki

Idézetet írta: tomno1 Dátum december 03, 2018, 02:58:55 DÉLELŐTT
Szia,

normáis, nem igazán van mozgás, ezért bevétel sincs nagyon belőle.

Üdv.


Na úgy né ki ,hogy rossz walletet állítottam be... Te hol regisztráltál mert akkor én is ott hátha jó lesz de 1 hónap alatt 500mb ment 1,5tbra most le állítottam addig míg nem találok egy jó walletet


Gyaloggalopp

Idézetet írta: Maarki Dátum december 04, 2018, 07:04:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tomno1 Dátum december 03, 2018, 02:58:55 DÉLELŐTT
Szia,

normáis, nem igazán van mozgás, ezért bevétel sincs nagyon belőle.

Üdv.


Na úgy né ki ,hogy rossz walletet állítottam be... Te hol regisztráltál mert akkor én is ott hátha jó lesz de 1 hónap alatt 500mb ment 1,5tbra most le állítottam addig míg nem találok egy jó walletet

nekem a bitrex re ment amíg fizetett.
azon belül a storj ra :)

Maarki

Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum december 05, 2018, 06:47:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Maarki Dátum december 04, 2018, 07:04:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tomno1 Dátum december 03, 2018, 02:58:55 DÉLELŐTT
Szia,

normáis, nem igazán van mozgás, ezért bevétel sincs nagyon belőle.

Üdv.


Na úgy né ki ,hogy rossz walletet állítottam be... Te hol regisztráltál mert akkor én is ott hátha jó lesz de 1 hónap alatt 500mb ment 1,5tbra most le állítottam addig míg nem találok egy jó walletet

nekem a bitrex re ment amíg fizetett.
azon belül a storj ra :)


Nekem is van bittrexem de ott nem találom a walleteket mit néztem be ?


Gyaloggalopp

Idézetet írta: Maarki Dátum december 10, 2018, 09:41:14 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Gyaloggalopp Dátum december 05, 2018, 06:47:52 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Maarki Dátum december 04, 2018, 07:04:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: tomno1 Dátum december 03, 2018, 02:58:55 DÉLELŐTT
Szia,

normáis, nem igazán van mozgás, ezért bevétel sincs nagyon belőle.

Üdv.


Na úgy né ki ,hogy rossz walletet állítottam be... Te hol regisztráltál mert akkor én is ott hátha jó lesz de 1 hónap alatt 500mb ment 1,5tbra most le állítottam addig míg nem találok egy jó walletet

nekem a bitrex re ment amíg fizetett.
azon belül a storj ra :)


Nekem is van bittrexem de ott nem találom a walleteket mit néztem be ?

Mindent.:  STORJ a neve