Hírek:

Az újonnan regisztrálók nézzék meg a spam mappában a megerősítő levelet!

Main Menu

Baikal quadcube: segítség

Indította Serry85, november 03, 2018, 08:00:02 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 1 Vendég van a témában

Serry85

Üdv kriptó őrültek.
Segítségért fordulok hozzátok.
Egy fél év szünet után újra beindítottam a vasa találtam is egy megfelelő coin a bányászathoz.
A bányászathoz a régi deposit címet használtam amivel a gép ment is kb 12 óra alatt 11 coint bányászott ki (Geo-coin)0.772 usd/coin ami elég jó.
Amikor a criptópia-ra felmentem hogy megnézzem megkaptam e üres volt , megnéztem a deposit címet ami megváltozott ,az új címmel a gép meg nem akar elindulni.
GMJ7ZQL6AxzBs6UVYMWaZWDL22fsgSNNFU ez a zégi , ez pedig az új 0xa555176c1d2546b83f4c47c93f4872a1f93cc340


Lényegében ennyi lenne a probléma .

Előre is köszönök minden segítséget, minden jó.


willow

Kérj segitséget a kriptópiás supporttól.

Serry85

#2
Helló, a bitrex -es deposit -al se megy .
Lehet , hogy a sg miner nem támogatja ezt a fajta címet?
Azt nem tudja valaki , hogy a baikal quadcube-hoz honnan tudnám letölteni a legújabb sgminer változatot?

Serry85

Hát a softver frissítés nem oldotta meg.

Serry85

Azt nem tudja valaki , hogy akt deposit adress között mi a különbség a hogy nézegettem a coinokat van mind a kettőből az egyikben a betűk dominálnak a másikban a számok?

Serry85

Helló mindenkinek meg lett a probléma a coin már nem bányászható áttértek más rendszerre a maradék (hagyaték)blokkot tesztelés céljából bányászhatók ezért van ekkora relatív profit .
mindenkinek köszi a segítséget a témát egy két napon belül törlöm.
Sok sikert mindenkinek .

willow

Nem kell törölni. Mert ez is egy tanulság. Ami nem bányászható, azt nem lehet bányászni sem. ;)

Serry85

Itt igazából lehet is meg nem is .
Engedi bányászni csak a jóváír coin el lesz utalva a semmibe mert az a cím amivel kibányásozm a baikal quad cube -val nem létezik már az új deposit címekkel meg nem indul a vas.


Ez áll a hivatalos oldalukon:

The Qubit Proof of Work Mining Phase for GeoCoin was completed at block number 1,568,125. All the GEO balances were snapshot at this block number and migrated over to the Ubiq Network. GeoCoin (GEO) can no longer be mined using CPU or GPU mining. Any mining pools that are still operating are doing so on the original POW blockchain which is now considered developer abandoned.

A asicot konkrétan nem említi .
?????????????????????????????????????????????????

Erősítsetek meg légyszives hogy ezzel akkor kár próbálkoznom?