Kriptovaluta tőzsdei kereskedés

Indította lakat, január 05, 2017, 09:02:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 24 Vendégek van a témában

Karcsi papa

Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

LTC visszatért egy korábbi támasz szinthez, ami meg is állította és még egy szűkülő háromszög is a végéhez közeleg. Én úgy látom most a felső barna vonal jön $10 környéke, után vissza a piros támaszhoz. Visszatérés után szerintem lefelé megy $8.2-ig ezt az alsó barna vonal sugallja nekem mert így a két barna vonalból kialakuló háromszög is értelmet nyer ami után újabb emelkedés jöhet.

https://www.tradingview.com/x/MzpVCduE/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 09, 2017, 03:56:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: over886 Dátum április 09, 2017, 12:44:39 DÉLUTÁN
Sziasztok!

RIPPLE mikor boomolhat?

A legutóbbi elemzésben a következőt írtam! "XRPUSDT hamarabb kilépett a háromszögből mint gondoltam, most oldalaz. Lia vonal amit vehetünk támasz szintnek, megfoghatja az árat igaz kicsit átnézett alá de remélhetőleg ezzel megelégszik."

Lila vonal megfogta is meg nem is kicsit alá nézett és semmi nem történt azóta, oldalazás van. 8.-án volt egy nagy leszúrás ahol gondolom valaki/valakik megijedhettek és eladtak de gyorsan vissza is szállhattak a buliba. Ebből is gondolok arra hogy esésnek kicsi az esélye de a legbiztosabb tipp majd akkor jön ha ebből az oldalazásból kilép.

Zöld vonal és a sárga támasz szint között jól láthatóan szűkül befelé az ár. 2. felső és alsó érintés volt már. 3. érintéshez újra le kell menni vagy szúrnia a sárga szintig itt egy kis kockázatú vételbe esetleg megérheti beszállni. Ha ezután szabályt betartva újra eléri a zöld szintet ez ugyebár a 2., 3. érintés is ami nekem azt sugallja hogy az ár elkezdheti a létrafokok megmászását.

https://www.tradingview.com/x/lDFDjk0h/

Nagyon ragaszkodik az ár a zöld vonalhoz de hát inda alatt nő a teher, várja a sárga tenger. :D

https://www.tradingview.com/x/mtlHTHgz/
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

over886

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 10, 2017, 10:24:07 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 09, 2017, 03:56:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: over886 Dátum április 09, 2017, 12:44:39 DÉLUTÁN
Sziasztok!

RIPPLE mikor boomolhat?

A legutóbbi elemzésben a következőt írtam! "XRPUSDT hamarabb kilépett a háromszögből mint gondoltam, most oldalaz. Lia vonal amit vehetünk támasz szintnek, megfoghatja az árat igaz kicsit átnézett alá de remélhetőleg ezzel megelégszik."

Lila vonal megfogta is meg nem is kicsit alá nézett és semmi nem történt azóta, oldalazás van. 8.-án volt egy nagy leszúrás ahol gondolom valaki/valakik megijedhettek és eladtak de gyorsan vissza is szállhattak a buliba. Ebből is gondolok arra hogy esésnek kicsi az esélye de a legbiztosabb tipp majd akkor jön ha ebből az oldalazásból kilép.

Zöld vonal és a sárga támasz szint között jól láthatóan szűkül befelé az ár. 2. felső és alsó érintés volt már. 3. érintéshez újra le kell menni vagy szúrnia a sárga szintig itt egy kis kockázatú vételbe esetleg megérheti beszállni. Ha ezután szabályt betartva újra eléri a zöld szintet ez ugyebár a 2., 3. érintés is ami nekem azt sugallja hogy az ár elkezdheti a létrafokok megmászását.

https://www.tradingview.com/x/lDFDjk0h/

Nagyon ragaszkodik az ár a zöld vonalhoz de hát inda alatt nő a teher, várja a sárga tenger. :D

https://www.tradingview.com/x/mtlHTHgz/

Inkább a lila vonalhoz tartson már...  ::)   0.034-nél van pozim.. szálljak ki és addig BTC?

raffiakötö

ETC-re lenne valakinek valami javaslata? Érdemes lenne most venni egy adagot? 2,5$-on van most

Karcsi papa

Idézetet írta: over886 Dátum április 10, 2017, 10:41:10 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 10, 2017, 10:24:07 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 09, 2017, 03:56:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: over886 Dátum április 09, 2017, 12:44:39 DÉLUTÁN
Sziasztok!

RIPPLE mikor boomolhat?

A legutóbbi elemzésben a következőt írtam! "XRPUSDT hamarabb kilépett a háromszögből mint gondoltam, most oldalaz. Lia vonal amit vehetünk támasz szintnek, megfoghatja az árat igaz kicsit átnézett alá de remélhetőleg ezzel megelégszik."

Lila vonal megfogta is meg nem is kicsit alá nézett és semmi nem történt azóta, oldalazás van. 8.-án volt egy nagy leszúrás ahol gondolom valaki/valakik megijedhettek és eladtak de gyorsan vissza is szállhattak a buliba. Ebből is gondolok arra hogy esésnek kicsi az esélye de a legbiztosabb tipp majd akkor jön ha ebből az oldalazásból kilép.

Zöld vonal és a sárga támasz szint között jól láthatóan szűkül befelé az ár. 2. felső és alsó érintés volt már. 3. érintéshez újra le kell menni vagy szúrnia a sárga szintig itt egy kis kockázatú vételbe esetleg megérheti beszállni. Ha ezután szabályt betartva újra eléri a zöld szintet ez ugyebár a 2., 3. érintés is ami nekem azt sugallja hogy az ár elkezdheti a létrafokok megmászását.

https://www.tradingview.com/x/lDFDjk0h/

Nagyon ragaszkodik az ár a zöld vonalhoz de hát inda alatt nő a teher, várja a sárga tenger. :D

https://www.tradingview.com/x/mtlHTHgz/

Inkább a lila vonalhoz tartson már...  ::)   0.034-nél van pozim.. szálljak ki és addig BTC?

Ha nekem lenne ebben pozim és 34-nél ki tudok szállni 0 vagy nagyon minimális veszteséggel kiszállnák, mert nagy esélyt látok az alsó sárga szint elérésében.
BTC-be jelenleg 3 eladási pozícióm van és mivel épp felfelé tart ezért természetesen mínuszba vagyok de semmi képen nem zárnám le. Sőt az 1200 átlépése után most vettem mert én még feljebb várom a csúcsot 1260 körül ahol újabb eladást nyitok.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: raffiakötö Dátum április 10, 2017, 11:06:24 DÉLELŐTT
ETC-re lenne valakinek valami javaslata? Érdemes lenne most venni egy adagot? 2,5$-on van most

Én nem vennék, szerintem lefelé tart az ár.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

raffiakötö

Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 10, 2017, 11:14:00 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum április 10, 2017, 11:06:24 DÉLELŐTT
ETC-re lenne valakinek valami javaslata? Érdemes lenne most venni egy adagot? 2,5$-on van most

Én nem vennék, szerintem lefelé tart az ár.

Mit lenne érdemes most venni ha érdemes?

lukacsa82

Amikor kiszálltok egy coinból pl legyen ZEC akkor BTC-be váltjátok és tartjátok ameddig nincs egy új lehetőség vagy inkább USD-ban vagy EUR-ban?

Karcsi papa

Idézetet írta: lukacsa82 Dátum április 10, 2017, 03:02:40 DÉLUTÁN
Amikor kiszálltok egy coinból pl legyen ZEC akkor BTC-be váltjátok és tartjátok ameddig nincs egy új lehetőség vagy inkább USD-ban vagy EUR-ban?

Ha nincs semmi amire át lehet váltani akkor én dollárban tartom. Illetve most mikor BTC emelkedésre számítok akkor egyből BTC-t veszek.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

jzsolt

Hú, emberek... ebből valami nagyon csúnya dolog fog kirobbanni, érzem :D

ETH

lukacsa82

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 10, 2017, 05:00:35 DÉLUTÁN
Hú, emberek... ebből valami nagyon csúnya dolog fog kirobbanni, érzem :D

ETH

le vagy fel?

jzsolt

Idézetet írta: lukacsa82 Dátum április 10, 2017, 05:41:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 10, 2017, 05:00:35 DÉLUTÁN
Hú, emberek... ebből valami nagyon csúnya dolog fog kirobbanni, érzem :D

ETH

le vagy fel?

erre nem mondok semmit mert ha nem úgy lesz, akkor én leszek amumus és mindenki engem akar majd megölni :D
Amúgy azt csak ő tudja... bár lehet nálam jóval tapasztaltabbak nagyobb eséllyel ki tudják olvasni a valószínűsíthető irányt

Til

Mi történt a Dash -el?
Nagyon.esik?66 nal szalltan be, most 62.Lesz belole 70-80 -as celar?Tartsam meg ne ijedjek meg, viszamegy 70 fole az ar?
Kezdo vagyok,aki tud segitsen legyszi.Koszonom
C:\> del c:\command.com

lukacsa82

Idézetet írta: jzsolt Dátum április 10, 2017, 05:52:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lukacsa82 Dátum április 10, 2017, 05:41:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 10, 2017, 05:00:35 DÉLUTÁN
Hú, emberek... ebből valami nagyon csúnya dolog fog kirobbanni, érzem :D

ETH

le vagy fel?

erre nem mondok semmit mert ha nem úgy lesz, akkor én leszek amumus és mindenki engem akar majd megölni :D
Amúgy azt csak ő tudja... bár lehet nálam jóval tapasztaltabbak nagyobb eséllyel ki tudják olvasni a valószínűsíthető irányt

:D

Karcsi papa

Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Karcsi papa

Idézetet írta: Til Dátum április 10, 2017, 05:53:59 DÉLUTÁN
Mi történt a Dash -el?
Nagyon.esik?66 nal szalltan be, most 62.Lesz belole 70-80 -as celar?Tartsam meg ne ijedjek meg, viszamegy 70 fole az ar?
Kezdo vagyok,aki tud segitsen legyszi.Koszonom

Szerintem még nincs nagy baj, mondom ezt az akasztófa alatt álló ember nyugalmával. :D
Én arra gondolok ez csak a BTC mint nagy rivális emelkedése miatti pánik(szerintem vaklárma) Amanda majd a lovak közé csap és újra rend lesz. Az ETH is nagy riválisa a BTC-nek és ott is ezek a tünetek.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

Worlynox


Karcsi papa

Idézetet írta: Worlynox Dátum április 10, 2017, 06:47:22 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Karcsi papa Dátum április 10, 2017, 06:36:30 DÉLUTÁN
Idézetet írta: lukacsa82 Dátum április 10, 2017, 05:41:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: jzsolt Dátum április 10, 2017, 05:00:35 DÉLUTÁN
Hú, emberek... ebből valami nagyon csúnya dolog fog kirobbanni, érzem :D

ETH

le vagy fel?

Én még mindig ehhez ragaszkodnék!

https://www.tradingview.com/x/NlLLaZ18/

És ez lesz jobb befektetés szerinted vagy a btc ?

Nem tudnák se ez se az mellé állni. Sokan mondják hogy a BTC de sose hallok számomra meggyőző indokot. Tehát mindig egymás hibáit kihasználva lesznek erősek. A DASH is akkor indult fel mikor a HardFork hírek megjelentek. BTC most emelkedik, lehet ennek az oka hogy egy amerikai bíró engedélyezte némely helyeket a BTC mint hivatalos fizető eszköz használatát.
Ha úgy érzed támogatnál...   BTC 142DRhk1b522S5e3B7Cn1pParJnrVjEF3s
egyéb lehetőségért érdeklődj pm!

jzsolt

Én azt mondom, a tőzsde olyan mint a csúcsforgalom... mindig az a sáv a szopó, amelyikben épp te vagy :D