ePayments Prepaid Mastercard!

Indította lory87k, február 20, 2018, 08:33:59 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 5 Vendégek van a témában

Dolce

#40
Idézetet írta: cypdru Dátum április 16, 2018, 09:52:49 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egy picit eltérne a kérdésem, de alapvetően epaymentsről lenne szó, csak nem a bitcoin lehetősége miatt.
Epayments vagy Paxumot érdemesebb használni? Hátha esetleg itt már valaki használta mindkettőt. Hosszabb távra kellene, csak mivel nem tüntetnek fel érthetően minden fee-t ami a kártyához tartozik, ezért érdekelne hogy melyiket érdemesebb használni?
Köszi! :)

Szerk.: Amúgy éves díja nincs az epayments kártyának?

Sok pénzt nem érdemes ezeken a netes kártyákon, számlákon tartani. Annó az epassporte konkrétan lelépett az emberek pénzével, amiből filmeket forgattak:) Azóta, kb 8 éve használom a paxumot, a feek nem túl magasak (atm felvét 2 usd) Ami hátrány, hogy tudtommal csak jogsit fogadnak el verifikációhoz, a kártya drága (évi 45 usd) és hónapokat kell rá várni. Így én már csak az online számlájukat használom, ha másik paxumosnak utalunk az 25 cent költség, ezért webmesterek kedvence, ebben a szcénában nagyon elterjedt. Kriptósok nem használják és asszem tiltott is.
Amúgy itt van minded fee: https://www.paxum.com/fees/personal-account/
De ha kell tudok elérhetőséget az ügyfélkapcsolati vezetőhöz.

A choice banknál likviditási problémák vannak, akik az epayments, firstchoicepay valamint a paxum fő partnerei. Szóval most különösen óvatosan ezekkel, az itt tartott pénzünk Belizeben "parkol". Amúgy ha jól tudom az epaymentsnél jelenleg nem is lehet kártyát igényelni emiatt.

Szóval jelenleg hasonló a helyzet mint a wavecrest bedőlésekor, amikor az összes kriptós kártya használhatatlanná vált. Most ezekkel a netes kártyákkal vannak gondok, mert szinte az összes mögött az előbb említett belize-i bank áll. Mondjuk ha ezek bedőlnek az csak erősítené a kriptót:)

Szerintem a webmoneyra érdemes pillantás vetnetek. Az egy nagyon komoly orosz cég, már btc perselyük is van. Reputációja kb mint a paypalé (98-as alapítás)

cypdru

Idézetet írta: lory87k Dátum április 16, 2018, 11:41:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: cypdru Dátum április 16, 2018, 09:52:49 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egy picit eltérne a kérdésem, de alapvetően epaymentsről lenne szó, csak nem a bitcoin lehetősége miatt.
Epayments vagy Paxumot érdemesebb használni? Hátha esetleg itt már valaki használta mindkettőt. Hosszabb távra kellene, csak mivel nem tüntetnek fel érthetően minden fee-t ami a kártyához tartozik, ezért érdekelne hogy melyiket érdemesebb használni?
Köszi! :)

Szerk.: Amúgy éves díja nincs az epayments kártyának?
Havi dija van, nem is kicsi 3.x $, de ha 300 dollárnyinál tobbet használod a kártyájukat havonta akkor a havidij 0$

Köszi, a havi díjat tudom, csak mivel paxumnál van éves díj ami nem éppen kevés azért érdekelt hogy náluk van-e.

Idézetet írta: Dolce Dátum április 16, 2018, 11:51:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: cypdru Dátum április 16, 2018, 09:52:49 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egy picit eltérne a kérdésem, de alapvetően epaymentsről lenne szó, csak nem a bitcoin lehetősége miatt.
Epayments vagy Paxumot érdemesebb használni? Hátha esetleg itt már valaki használta mindkettőt. Hosszabb távra kellene, csak mivel nem tüntetnek fel érthetően minden fee-t ami a kártyához tartozik, ezért érdekelne hogy melyiket érdemesebb használni?
Köszi! :)

Szerk.: Amúgy éves díja nincs az epayments kártyának?

Sok pénzt nem érdemes ezeken a netes kártyákon, számlákon tartani. Annó az epassporte konkrétan lelépett az emberek pénzével, amiből filmeket forgattak:) Azóta, kb 8 éve használom a paxumot, a feek nem túl magasak (atm felvét 2 usd) Ami hátrány, hogy tudtommal csak jogsit fogadnak el verifikációhoz, a kártya drága (évi 45 usd) és hónapokat kell rá várni. Így én már csak az online számlájukat használom, ha másik paxumosnak utalunk az 25 cent költség, ezért webmesterek kedvence, ebben a szcénában nagyon elterjedt. Kriptósok nem használják és asszem tiltott is.
Amúgy itt van minded fee: https://www.paxum.com/fees/personal-account/
De ha kell tudok elérhetőséget az ügyfélkapcsolati vezetőhöz.

A choice banknál likviditási problémák vannak, akik az epayments, firstchoicepay valamint a paxum fő partnerei. Szóval most különösen óvatosan ezekkel, az itt tartott pénzünk Belizeben "parkol". Amúgy ha jól tudom az epaymentsnél jelenleg nem is lehet kártyát igényelni emiatt.

Szóval jelenleg hasonló a helyzet mint a wavecrest bedőlésekor, amikor az összes kriptós kártya használhatatlanná vált. Most ezekkel a netes kártyákkal vannak gondok, mert szinte az összes mögött az előbb említett belize-i bank áll. Mondjuk ha ezek bedőlnek az csak erősítené a kriptót:)

Szerintem a webmoneyra érdemes pillantás vetnetek. Az egy nagyon komoly orosz cég, már btc perselyük is van. Reputációja kb mint a paypalé (98-as alapítás)

Köszi a választ, igen sajnos pont ezért kell váltanom firstchoicepay-ról mert kb 1 hónapja folyamatosan szűnik meg mindenhol az ide való fizetés (cpa-val foglalkozom, crakrevenue stb., egyre több oldal iktatja ki). Éppen ezért gyorsan ki is vettem a pénzem ami maradt még a kártyán, mielőtt befagyasztanák.
Webmoneyt használtam régen, valahogy nem szimpatizálok vele, eléggé korlátozottak a lehetőségek.
Epayments ami tetszik a fee-ket illetően, de valóban nem lehet most kártyát igényelni. "Unfortunately this service is temporarily unavailable".  :(
Paxummal a jogsinál lennék bajban, mivel nincsen. De ahogy néztem egyébként epaymentsnél is igénylik.
Perfectmoney ami még lehetőség lenne, nem sokat tudok róluk, de ahogy néztem ő náluk nincs kártya igénylés. Valami külsős cég ad hozzá kártyát, hát ez se tudom mennyire biztonságos.

rozsomak09

Szia! Kicsit kezdő vagyok ebben a témában. Hogy kerül a számlára az ETH mondjuk myetherwallet ről áttudom oda küldeni és onnantól már mehet amit lentebb írtál?


raffiakötö

Sziasztok!


Működik még ez a cucc? Tud valaki valami biztatót mondani? Rendelnék kártyát csak azt írja hogy ideiglenesen felfüggesztve...

husosfagyi

Idézetet írta: raffiakötö Dátum május 18, 2018, 08:52:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!


Működik még ez a cucc? Tud valaki valami biztatót mondani? Rendelnék kártyát csak azt írja hogy ideiglenesen felfüggesztve...

Én 2 hete vettem le 60 rongyot, akkor még működött...

raffiakötö

Idézetet írta: husosfagyi Dátum május 18, 2018, 10:32:25 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum május 18, 2018, 08:52:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!


Működik még ez a cucc? Tud valaki valami biztatót mondani? Rendelnék kártyát csak azt írja hogy ideiglenesen felfüggesztve...

Én 2 hete vettem le 60 rongyot, akkor még működött...


Akkor te se most rendeltél kártyát tőlük...

hoppus

Idézetet írta: raffiakötö Dátum május 18, 2018, 11:16:40 DÉLELŐTT
Idézetet írta: husosfagyi Dátum május 18, 2018, 10:32:25 DÉLELŐTT
Idézetet írta: raffiakötö Dátum május 18, 2018, 08:52:28 DÉLELŐTT
Sziasztok!


Működik még ez a cucc? Tud valaki valami biztatót mondani? Rendelnék kártyát csak azt írja hogy ideiglenesen felfüggesztve...

Én 2 hete vettem le 60 rongyot, akkor még működött...


Akkor te se most rendeltél kártyát tőlük...


én múlthéten vettem ki ATM-ből pénzt, azt hogy a rendeléssel mivan azt nem tudom.

jimbo98

működik de rendelni újat már nem lehet sajnos  :-[

jimbo98

epayments-en tegnaptól újra lehet kártyát rendelni  ;D  kipróbáltam engedné megrendelni.

blck

Idézetet írta: jimbo98 Dátum július 31, 2018, 12:40:39 DÉLUTÁN
epayments-en tegnaptól újra lehet kártyát rendelni  ;D  kipróbáltam engedné megrendelni.

Az fura mert pont tegnap küldtek emailt ami nem tul pozitiv:

Mastercard is undertaking a wholesale renewal of chips. This coincides with a review of our card programme with Mastercard. As such, from 6th August we will be unable to support this renewal and will no longer be able to reissue cards to existing customers should their card be compromised.

jimbo98

most olvasom én is , pedig megörültem, hogy működik >:( 

Dolce

#51
Idézetet írta: jimbo98 Dátum július 31, 2018, 01:07:07 DÉLUTÁN
most olvasom én is , pedig megörültem, hogy működik >:(

rendeljetek wirexet. rendeléstől számítva 1 hét a kártya megérkezése. és közüzemi számla bemutatása se kell. egy szelfi meg ID, pénzt se kérnek előre

axwel

Wirexre milyen kriptót tudok tölteni ?  :)

ironka

Masternode és stake pool:
https://simplepospool.com/?ref=ironka
Kripto küldéséhez használd ezt
http://www.changer.com/?refid=218768
BTC bányászás:
https://hashflare.io/r/57B24C15

cypdru

A bitcoint egyből átváltja epayments? Vagy lehet tárolni is.

husosfagyi

Idézetet írta: cypdru Dátum augusztus 02, 2018, 11:29:50 DÉLUTÁN
A bitcoint egyből átváltja epayments? Vagy lehet tárolni is.

Azonnal atvaltja dollarra.

blck

Idézetet írta: husosfagyi Dátum augusztus 03, 2018, 05:45:37 DÉLELŐTT
Idézetet írta: cypdru Dátum augusztus 02, 2018, 11:29:50 DÉLUTÁN
A bitcoint egyből átváltja epayments? Vagy lehet tárolni is.

Azonnal atvaltja dollarra.

felinfo.. usd vagy eur-ra valt attol fuggoen hogy mire allitod be

cypdru

Köszi az infót srácok. Hol érdemes tárolni rövid ideig amíg epaymentsre nem küldöm? (legalacsonyabb fee stb)

blck

Idézetet írta: cypdru Dátum augusztus 03, 2018, 11:24:02 DÉLELŐTT
Köszi az infót srácok. Hol érdemes tárolni rövid ideig amíg epaymentsre nem küldöm? (legalacsonyabb fee stb)

ezt most vicc ugye? A coin sajat walletjén talán.

cypdru

#59
Idézetet írta: blck Dátum augusztus 03, 2018, 11:51:36 DÉLELŐTT
Idézetet írta: cypdru Dátum augusztus 03, 2018, 11:24:02 DÉLELŐTT
Köszi az infót srácok. Hol érdemes tárolni rövid ideig amíg epaymentsre nem küldöm? (legalacsonyabb fee stb)

ezt most vicc ugye? A coin sajat walletjén talán.

perfectmoneyról vennék... Amíg alacsonyan van az ára. És később váltanám át epaymentsre ha feljebb megy. Kérdés addig hol tároljam ahol kevés a fee, mert perfectmoneyról véve így is magas lesz a díj. Konkrétan pm-ről akarom a pénzem epaymentsre eljuttatni lehetőleg a legjobban kijönni belőle.