ePayments Prepaid Mastercard!

Indította lory87k, február 20, 2018, 08:33:59 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 4 Vendégek van a témában

ManoLaby

a verifikaciom megvan, de nincs pez a szamlan es 8 doll a creditcard,,
de nem tom hogy kuldjek cointbaserol ra btc t

husosfagyi

Egyebkent 8-an volt az eset es ma reggel meghozta a postas a kartyamat, ugy hogy nem elsobbsegivel rendeltem. 5 nap az eleg prima. Egyebkent szerintem nem Btc-vel kellene tolteni, mert az a 30 perc limit eleg razos, en azert kultem Eth-t , mert a Btc 3.  alkalommal sem ert at a 30 perces limit alatt.

husosfagyi

Idézetet írta: ManoLaby Dátum március 14, 2018, 02:56:04 DÉLUTÁN
a verifikaciom megvan, de nincs pez a szamlan es 8 doll a creditcard,,
de nem tom hogy kuldjek cointbaserol ra btc t

Receive menu- cryptocurrency

Ott beirod mennyit akarsz kuldeni, milyen cryptoban, aztan next es a kovetkezo oldalon adja a deposit cimet. De vigyazz csak 30 perc van ra. En inkabb Eth-t kuldenek.

husosfagyi


Balvanylajos

Idézetet írta: husosfagyi Dátum március 14, 2018, 03:07:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ManoLaby Dátum március 14, 2018, 02:56:04 DÉLUTÁN
a verifikaciom megvan, de nincs pez a szamlan es 8 doll a creditcard,,
de nem tom hogy kuldjek cointbaserol ra btc t

Receive menu- cryptocurrency

Ott beirod mennyit akarsz kuldeni, milyen cryptoban, aztan next es a kovetkezo oldalon adja a deposit cimet. De vigyazz csak 30 perc van ra. En inkabb Eth-t kuldenek.
És milyen árfolyamon váltja át dollár/euróba és annak van valami költsége?
Konkrétan ha küldök most 1 ETH-t, ami 800 dollár, akkor mennyi dollárt ír jóvá?


kly

krakenes árnál kicsi rosszabbul váltja.

pl . ha kraken 700 EUR akkor 680 körül. nem vészes. nincs egyéb költség

husosfagyi

#26
Epayments Magánvélemény!!!

Először is működik. Már jár is a plusz pont.
Na a lényeg: Verifikáció kell, addig nem enged rá crypto-t tölteni. Ha megvan, akkor mehet a meló. Receive menü-cryptocurrency. Ott meg kell adni a tölteni kívánt mennyiséget, a crypto fajtáját meg egy visszatérítési címet (értelemszerűen a wallet deposit címét, ahonnan küldöd rá a cuccot),ha esetleg nem sikerül a dolog, legyen hova visszaküldeni a cuccot. Aztán next. A következő oldalon ad egy deposit címet, ahova küldheted a walletből  cuccot. A walletből átküldöd (értelemszerűen fee-vel emelt összeget, hogy pontosan annyi crypto jöjjön, amit megadtál előre.) Ha megjött a crypto, akkor finish és már ott is van az összeg az USD accountodon. Fontos, hogy olyan cryptoban küldd a lóvét, aminek gyors a hálózata, mert 30 perc van az egész tranzakcióra és ha nem ér át, akkor törlődik a tranzakció. (én először BTC-t akartam küldeni, de a harmadik sikertelen próbálkozás után inkább Ethert küldtem. ) A minimum küldhető összeg 50 dollár értékű crypto. Ami még fontos (nekem xapo volt előtte és ahhoz képest eltérés), hogy a ráküldött crypto azonnal átváltódik dollárba és a dollár accountodon van jelen(tehát az átküldéskori árfolyamon váltja át). A kártyára külön fel kell tölteni a dollárt. Simán rákattintasz a kártyára és feldobja, hogy a dollár accountból töltsd a kártyát és a neked tetsző összeget beírva tudod a kártyát feltölteni.  Én 8-án rendeltem a kártyát, ma jött meg, aktiváltam, beállítottam a pin kódot és ki is próbáltam. Az Otp-s automata simán kiadott 10 rugót.

Nagyjából ennyi. Remélem tudtam segíteni azoknak, akik még annyira nincsenek tisztában a dologgal. Még annyi hozzáfűznivaló, hogy a kártya chipes, dombornyomott, paypassos. És a legfontosabb, hogy a hátoldalon a kibocsátó az Epayments Ltd, tehát nem a Wavecrest. Valószínű ezért működik még a crypto töltés lehetősége.

ManoLaby


GepyMiner

Én is kipróbálom, regeltem, rendeltem kártyát, most megy verifikálás. Ha direktbe küldhető rá kripto akkor jobb mint a buitpanda-skrill kombó amin gondolkoztam egy ideje.
Milyen Crypto-k küldhetőek rá? ugyebár kerülném a drága fee-seket pl BTC ETH ($11, $5), ZEC vagy BCH lenne a jó ($0.1 és $1.3 voltak legutóbb átszámolva)
viszont minden online vásárláskor SMS-t küld és meg kell erősíteni?

husosfagyi

Idézetet írta: GepyMiner Dátum március 20, 2018, 11:32:38 DÉLELŐTT
Én is kipróbálom, regeltem, rendeltem kártyát, most megy verifikálás. Ha direktbe küldhető rá kripto akkor jobb mint a buitpanda-skrill kombó amin gondolkoztam egy ideje.
Milyen Crypto-k küldhetőek rá? ugyebár kerülném a drága fee-seket pl BTC ETH ($11, $5), ZEC vagy BCH lenne a jó ($0.1 és $1.3 voltak legutóbb átszámolva)
viszont minden online vásárláskor SMS-t küld és meg kell erősíteni?

5 féle cryptoval tölthető: BTC, BTG, BCH, EHT, LTC

Vásárláskor nem tudom, meg kell-e erősíteni, de pénzfelvételnél nem kellett. Viszont küldd -mailt a tranzakcióról, tehát, ha elhagyod és valaki esetleg tudja a pin kódot és vesz le róla, akkor azonnal lesz értesítésed a dologról.

blck

ami nekem tetszik az hogy a kartyan van paypass, skrill sajnos nem ad ilyen kartyat.
es nem kell hozza semmit confirmalni ugyan ugy mukodik mint egy normalis bankkartya,
az hogy min ertesitsen tranzakcionkent azt beallithatod az oldalukon
email/sms etc de mind ki is kapcsolhato.

tothtibor

When processing POS and ATM-transactions in currency different to the card currency additional fee of 2.6% will apply. This fee is based on the Mastercard® indicative foreign
exchange rate on the settlement day.
Ezt olvastátok az apróbetűben ? Valami olyasmi , hogy ha a használt pénznem különbözik a kártya pénznemétől akkor a POS tranzakció után 2.6% díjat számolnak fel. Ezek szerint ha vásárolok vele pl a Tacskóban 10000 forintért akkor 260ft
díjat számolnak pluszban. Vagy nemígyvan ?

GepyMiner

Idézetet írta: husosfagyi Dátum március 20, 2018, 12:31:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: GepyMiner Dátum március 20, 2018, 11:32:38 DÉLELŐTT
Én is kipróbálom, regeltem, rendeltem kártyát, most megy verifikálás. Ha direktbe küldhető rá kripto akkor jobb mint a buitpanda-skrill kombó amin gondolkoztam egy ideje.
Milyen Crypto-k küldhetőek rá? ugyebár kerülném a drága fee-seket pl BTC ETH ($11, $5), ZEC vagy BCH lenne a jó ($0.1 és $1.3 voltak legutóbb átszámolva)
viszont minden online vásárláskor SMS-t küld és meg kell erősíteni?

5 féle cryptoval tölthető: BTC, BTG, BCH, EHT, LTC

Vásárláskor nem tudom, meg kell-e erősíteni, de pénzfelvételnél nem kellett. Viszont küldd -mailt a tranzakcióról, tehát, ha elhagyod és valaki esetleg tudja a pin kódot és vesz le róla, akkor azonnal lesz értesítésed a dologról.

BCH-val éri meg a legjobban
kis összeggel kipróbáltam ($70), Poloniex-ről küldve 1 perc után észlelte és 2-3 perc után confirmed is lett.
Viszont számlán még nem jelent meg (1 óra telt el), gondolom még el kell adniuk... mennyi idő míg ténylegesen megjelenik majd USD-ként?

blck

en eth val toltom 5-10 perc mig confirmalodik es utana kb 5-10 perc mig megjelenik szamlan. mar tobbszor probaltam mindig ennyi.

ManoLaby

Turri btc befutott ra, kb 20 perc volt es dollar is lett, nem is valltotta rosszul, kartyam uton

mar csak az a kerdes hogy val dolcsis meg euros,,,,, a dolcsist nem tudod haszanalni pl ebayon ha nem doll az ar ????

vrm42

Nekem a Paypass nem működik, nem támogatott kártya, azt írja a terminál.
Megkérdezem a supportot.

blck

nekem paypass eddig mindenhol mukodott, ha jol tudom kell elotte egy normalis vasarlast csinalni pinkoddal vagy penzfelvetel utana mukodnie kell.

vrm42

Ez volt, köszi. A support csak annyit válaszolt, hogy mennie kéne :)

cypdru

#38
Sziasztok!
Egy picit eltérne a kérdésem, de alapvetően epaymentsről lenne szó, csak nem a bitcoin lehetősége miatt.
Epayments vagy Paxumot érdemesebb használni? Hátha esetleg itt már valaki használta mindkettőt. Hosszabb távra kellene, csak mivel nem tüntetnek fel érthetően minden fee-t ami a kártyához tartozik, ezért érdekelne hogy melyiket érdemesebb használni?
Köszi! :)

Szerk.: Amúgy éves díja nincs az epayments kártyának?

lory87k

Idézetet írta: cypdru Dátum április 16, 2018, 09:52:49 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Egy picit eltérne a kérdésem, de alapvetően epaymentsről lenne szó, csak nem a bitcoin lehetősége miatt.
Epayments vagy Paxumot érdemesebb használni? Hátha esetleg itt már valaki használta mindkettőt. Hosszabb távra kellene, csak mivel nem tüntetnek fel érthetően minden fee-t ami a kártyához tartozik, ezért érdekelne hogy melyiket érdemesebb használni?
Köszi! :)

Szerk.: Amúgy éves díja nincs az epayments kártyának?
Havi dija van, nem is kicsi 3.x $, de ha 300 dollárnyinál tobbet használod a kártyájukat havonta akkor a havidij 0$